Dzial ADS i swiat - TG

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: tom68 »

Gdzie tu na forum jest link "twoje posty" ?
tom68

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Bobo »

Kliknij na swój nick. Pojawi się okienko: Oglądasz profil - tom68. Znajdziesz tam: statystyki użytkownika. Poniżej będzie: Posty użytkownika. Kliknij i już.
Oszołomstwu mówię NIE!

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: tom68 »

OK :-)
tom68

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: wuka »

Gdzie jest ten dział ads, bo widzę, że tom68 rozsiewa znowu po całym forum te :roll:
Wczoraj o Maryi dziś też...Obsesja, natręctwo. To się leczy. Miał być dział, a dalej to samo. Wnerwiające.
I nie gadaj mi, że mogę nie czytać. Nie czytam, ale co wejdę, to ads-owe :xhaha:

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Bobo »

wuka pisze:I nie gadaj mi, że mogę nie czytać.
Ależ możesz, możesz NIE czytać!
A ja co wejdę to wukowe :evil:
Oszołomstwu mówię NIE!

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: nike »

Przykro się robi jak się słysz "TO SIĘ LECZY" Tak WUKO TO CO TY WYPRAWIASZ TO NA PEWNO PODLEGA LECZENIU I PRZY ZAMKNIĘTYCH DRZWIACH.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: wybrana »

tom68 pisze:
07 sie 2020, 10:50
Gdzie tu na forum jest link "twoje posty" ?
Kiknij w lewym rogu na stronie głównej w te 3 poziome kreseczki
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: wuka »

nike pisze:
14 sie 2020, 14:10
Przykro się robi jak się słysz "TO SIĘ LECZY" Tak WUKO TO CO TY WYPRAWIASZ TO NA PEWNO PODLEGA LECZENIU I PRZY ZAMKNIĘTYCH DRZWIACH.
Ot i wylazła wasza AGAPE. tfu

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Bobo »

Wuka, najpierw piszesz, że trzeba leczyć coś u użytkowników a potem płaczesz, gdy ktoś tobie podobnie odpisze :-/
Myślę, że na forum są nie tylko ludzie mające swoje wyobrażenia o Biblii, Bogu ale też ludzie... których w ogóle nie można zawstydzić. Nawet się nie zarumienią na słuszne pokiwanie palcem. Dalej będą brnąć w bufonadę.
Wuka, jesteś jak palacz, który smrodzi dymem ludziom w twarz a na zwróconą uwagę po prostu śmieje się w głos, że to przesada i ktoś się wtrąca w nie swoje sprawy.
Wuka, jeszcze jeden taki numer i jednak, JEDNAK, jakem Bobo, dam ci warna. Po co komu się przepychać na forum z takimi userami ??
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: wuka »

Wuka, jeszcze jeden taki numer i jednak, JEDNAK, jakem Bobo, dam ci warna. Po co komu się przepychać na forum z takimi userami ??
Bobo-modo

Dawaj Bobo. Zapowiada się od dawna. Faktycznie, po co ja mam gadać z "takimi" userami. Szkoda czasu i atłasu. Dyskutujcie sobie o waszej nieomylnej i świętej.
PS
Czy pani o nicku "nike" też dostała taką uwagę? A pojechała z grubej rury.
No właśnie.

I znowu jest na mnie, że robię afery, a wystarczyło jednym zdaniem odpowiedzieć - gdzie jest dział ads. O to pytałam, ale oczywiście najpierw nike musiała mnie zgnoić, a odpowiedzi i tak nie mam.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Bobo »

To nie ma nic wspólnego z Biblią, tylko stylem dyskutowania. Po prostu jesteś nieopanowana w mowie i języku. CO chwila wyskakujesz z jakimiś tekstami, które trudno zaakceptować. Gdy zwraca się Tobie uwagę (kto, jak kto, ale Bobo dużo cierpliwości ci okazuje!), ty po prostu masz to w nosie.
Nie teksty, nie poglądy, ale grubiański styl. To jest wbrew przyzwoitości. Lubujesz się w tym.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Bobo »

wuka pisze:a wystarczyło jednym zdaniem odpowiedzieć - gdzie jest dział ads. O to pytałam, ale oczywiście najpierw nike musiała mnie zgnoić, a odpowiedzi i tak nie mam.
Nie chodziło ci o dział AD7 bo... tom68 napisał w swoim dziale. Zarzut jaki postawiłaś nie dotyczył tego, że NIE WIESZ, GDZIE TEN DZIAŁ, tylko, że co chwilę natykasz się na posty AD7.
Jak widać, deprecjonujesz ŚJ, deprecjonujesz Badaczy, a teraz AD7 na forum. Czyżby naprawdę nie mogli sobie tu pisywać?
A TY możesz swoje sc-fi wpisywać i napatoczymy się co chwilę na twoje teorie spiskowe, to OK?
Warn. Może cię to ostudzi.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”