George i Trójca

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Tola
tola pisze:ratao jestem brardzo ostrozna z sesjami bo te byty moga przechodzic lub byc obecne podczas sesji ;
Dowiedziałam sie z sesji Calo no i nie widac twarzy wiec nie patrze a mimika wiele wyraza .

Widziałam jak Aurore podczas sesji biła Calo potem okazało sie ze przy jej głowie stała
Modliszka i szeptała do ucha Aurore ze Calo ja wykorzystuje i ma go nie słychac,
Jeśli tacy ludzie jak Milena Karpińska i inni, uwalniają ludzi z gadziego niewolnictwa, to chwała im za to, co robią dla ludzkości.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
George
Posty: 1727
Rejestracja: 02 paź 2014, 22:16

Post autor: George »

ratao pisze:Tola
tola pisze:ratao jestem brardzo ostrozna z sesjami bo te byty moga przechodzic lub byc obecne podczas sesji ;
Dowiedziałam sie z sesji Calo no i nie widac twarzy wiec nie patrze a mimika wiele wyraza .

Widziałam jak Aurore podczas sesji biła Calo potem okazało sie ze przy jej głowie stała
Modliszka i szeptała do ucha Aurore ze Calo ja wykorzystuje i ma go nie słychac,
Jeśli tacy ludzie jak Milena Karpińska i inni, uwalniają ludzi z gadziego niewolnictwa, to chwała im za to, co robią dla ludzkości.
Ale kiedy w końcu przyznają że te 'GADY' to potomkowie Jakuba / Izraela, którego Szatan / Jehowa podstępnie spłodził z Rebeką Izaakowi - synowi Abrahama ( Księga Rodzaju 25), które to Gady, notabene, rozsiedliły się teraz na dobre - w Polsce :(
Błąd w Historii prowadzi do błędu w Doktrynie.

Kłamstwo może zmienić historię, ale tylko Prawda może zmienić Świat.

Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go że został oszukany".
Mark Twain

Awatar użytkownika
Marius Bienius
Posty: 1088
Rejestracja: 09 wrz 2012, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Marius Bienius »

ratao pisze: https://www.youtube.com/watch?v=_Nf_LNF0Of0
- Moja regresja pod Hipnoza "Renata" 1.0 - Jak ciemna strona ustawia Pułapki dla Duszy
O k***a :aaa:
Ludzie za to płacą?
"Zobaczyć świat w ziarnku piasku, niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, w godzinie nieskończoność czasu"

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Marius Bienius pisze:Ludzie za to płacą?
I to sporo. Moja dawna znajoma tak się w te sprawy wciągnęła, że na kursy jeździ, aby szkolić się, bo też chce seanse ;-) robić, czy jakoś tak. Od czasu do czasu widzę jak poleca takie głupoty na fejsie.

U mnie te linki się nie otwierają i to dobrze. Wszystko ma swoje granice...

Awatar użytkownika
Metanoia
Posty: 642
Rejestracja: 09 cze 2016, 17:54
Lokalizacja: Osobowość z Pogranicza

Post autor: Metanoia »

Przecież Trójca Święta to ściema.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

Metanoia pisze:Przecież Trójca Święta to ściema.
Dlaczego?
Przecież znamy Ojca i przez Syna i przez Ducha.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Metanoia
Posty: 642
Rejestracja: 09 cze 2016, 17:54
Lokalizacja: Osobowość z Pogranicza

Post autor: Metanoia »


Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Metanoia
Metanoia pisze:Przecież Trójca Święta to ściema.
Trójca Święta istnieje, ale to nie jest ten Jeden Bóg יהוה,Ojciec-Matka,Miłość-Mądrość,
którego głosił Jezus, Syn Boży.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Metanoia
Posty: 642
Rejestracja: 09 cze 2016, 17:54
Lokalizacja: Osobowość z Pogranicza

Post autor: Metanoia »

Jezus nigdzie nie wspominał o żadnej Matce.
Tylko o Ojcu.
A może mówił do swojej matki BOGARODZICO JEDYNA???

Zastanawiałeś się co oznacza odwrócony trójkąt równoboczny w tetragramie?
Skoro Bóg to trójkąt równoboczny stojący na jednym z boków to kogo będzie oznaczał odwrócony trójkąt?
Kto to jest Odwrócony Bóg?

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Metanoia pisze:Jezus nigdzie nie wspominał o żadnej Matce.
Tylko o Ojcu.
A może mówił do swojej matki BOGARODZICO JEDYNA???

Zastanawiałeś się co oznacza odwrócony trójkąt równoboczny w tetragramie?
Skoro Bóg to trójkąt równoboczny stojący na jednym z boków to kogo będzie oznaczał odwrócony trójkąt?
Kto to jest Odwrócony Bóg?
Napisałem temat: http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=9450
- Tetragram runiczny jest Świętym Symbolem Boga,a nie imieniem
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Metanoia
Posty: 642
Rejestracja: 09 cze 2016, 17:54
Lokalizacja: Osobowość z Pogranicza

Post autor: Metanoia »

Proszę wskaż mi wypowiedź Jezusa, w której nazywa Boga matką.

Ja nie pisałam i jakimś imieniu Boga tylko o tym co oznacza symbol odwróconego Boga.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Metanoia pisze:Proszę wskaż mi wypowiedź Jezusa, w której nazywa Boga matką.

Ja nie pisałam i jakimś imieniu Boga tylko o tym co oznacza symbol odwróconego Boga.
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... sc&start=0

Zapewne chodzi Ci o to, że odwrócony trójkąt w tetragramie runicznym oznacza energię żeńską.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Apokryfy NT, a konkretnie Ewangelia Hebrajczyków mówi o Duchu Świętym jako "matka moja". Pisał o tym Orygenes.
"A jeśli zaś ktoś przyjmuję Ewangelię Hebrajczyków, w której sam Zbawiciel mówi:"Dziś wziął mnie Duch Święty, matka moja, chwycił mnie niedawno za jeden z włosów moich i zaniósł mnie na wysoką górę Tabor", ten zapyta, w jaki sposób Duch Święty, który powstał "za pośrednictwem Słowa" mógł być "matką Chrystusa".

Awatar użytkownika
Metanoia
Posty: 642
Rejestracja: 09 cze 2016, 17:54
Lokalizacja: Osobowość z Pogranicza

Post autor: Metanoia »

ratao pisze:Zapewne chodzi Ci o to, że odwrócony trójkąt w tetragramie runicznym oznacza energię żeńską.
Tak, oznacza Ewę, która bierze początek w źródle ciemności czyli Lucyferze.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Metanoia pisze:
ratao pisze:Zapewne chodzi Ci o to, że odwrócony trójkąt w tetragramie runicznym oznacza energię żeńską.
Tak, oznacza Ewę, która bierze początek w źródle ciemności czyli Lucyferze.
W rzeczywistości jest to Mądrość, energia żeńska.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trójca Święta”