Czy Adam był pierwszym człowiekiem ?

Osoby opisane w Biblii: Apostoł Paweł, Jan Chrzciciel, Abraham

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Jachu pisze:Te sutki były wcześniej niż piersi i nie były raczej przystosowane do ssania.
Przecież z Adama powstała Ewa. Do dziś się Adamom Ewy podobają. To grzech ??? :-D
Chodzi o to, po co Bóg dał facetowi sutki. Czy miał rozmnażać się przez pączkowanie i karmić dzieci cyckiem?

Awatar użytkownika
Quinque
Posty: 612
Rejestracja: 29 gru 2017, 21:58

Post autor: Quinque »

Wiara świętego i powszechnego Kościoła nakazuje mi uznać iż Bóg stworzył Kobietę i Mężczyznę od których pochodzi cała ludzkości, i od której dziedziczy się grzech. Tego zatem będę się trzymał
"Bękart diabła czy dziecko Boże. Stara gwardia czy cyber młodzież
Kto kręci globem? Iluminacja, masońskie loże
Czarna magia, zdefiniuj chorobę. Jaka jest prawda za c$#j się nie dowiesz"

Awatar użytkownika
Quinque
Posty: 612
Rejestracja: 29 gru 2017, 21:58

Post autor: Quinque »

shadowlady86 pisze:
Zastanawia mnie, jak to jest. Jeśli odkrywane są jakieś Kodeksy, papirusy czy zwoje z fragmentami Biblii są odnajdywane, to wszyscy się cieszą, że przykładowo oto mamy fragment Biblii z IV w.p.n.e
A kto się cieszy? Dla mnie jest to tak samo obojętne jak wiele innych kwesti. Bo opieranie swojej wiary na Biblii to XVI wieczny wymysł
pisze: I jakim sposobem uznawanie faktu procesu ewolucyjnego zaprzecza wierze w Boga?
Normalnie. Ale mowa o chrześcijańskim Bogu który umarł na krzyżu by pojednać ludzkość z Bogiem, który popełnili pierwsi ludzie, przez których grzech ten dziedzicyzmy
pisze:utwierdza tylko moją wiarę.
Ale nie jest to chrześcijański Bóg tylko jakiś bożek magiki. A ja mowie o Chrześcijańskim Bogu zrodzony z Maryi dziewicy który umarł na krzyżu pod Poncjuszem Piłatem, dla naszego zbawienia
"Bękart diabła czy dziecko Boże. Stara gwardia czy cyber młodzież
Kto kręci globem? Iluminacja, masońskie loże
Czarna magia, zdefiniuj chorobę. Jaka jest prawda za c$#j się nie dowiesz"

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Quinque pisze: A ja mowie o Chrześcijańskim Bogu zrodzony z Maryi dziewicy

Karmisz sie byle czym i w efekcie odzywiania sie podlą, sztuczną karmą piszesz same pierdoly... :-D


Nieswiadoma niczego, nakrecona katarynka.... :-D

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4147
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Ludzie stworzeni z gliny podobnie do cegieł, są elementami Świątyni Bożej, na czas przybycia Owoców Ducha Świętego

Quran 6:2
2. On jest Tym, który stworzył was z gliny; potem wyznaczył pewien termin, termin wyznaczony u Niego. Jednak wy powątpiewacie.
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Postacie”