Posiadanie broni.

Wszelkie inne rozmowy związane z tematyką około biblijną, wiarą itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Posiadanie broni.

Post autor: Elius »

Ja uważam,że posiadanie broni jest moim prawem,które jest mi odebrane w tym dziwnym kraju.
Jeżeli zaatakuje mnie ktoś silniejszy mam szansę na obronę,nie mając broni nie mam szans.
W świecie zwierząt żmija ma jad,pies ma zęby a ja nie mam nic.
W tyłku mam taki kraj.
Chciałbym być patriotą ale to państwo skutecznie mnie z tego wyleczyło.

krecik
Posty: 1187
Rejestracja: 28 lis 2009, 10:22
Lokalizacja: Pszczółki

Post autor: krecik »

Zgadzam się z tym że powinniśmy posiadać możliwość i umiejętność obrony własnego życia i najbliższych...Bo to wypływa wprost z nauki biblijnej. Jednak już z końcowa myśl jest sprzeczna z przesłaniem Biblii. Proszę przestudiuj uważnie 13 rozdział listu do Rzymian.
Błogosławieni, którzy są zaproszeni na weselną ucztę Baranka. OBJ.19:9

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Chrześcijanom przez Duuże CH:

2 Kor 10:1-6
1. Zresztą ja sam, Paweł, upominam was przez cichość i łagodność Chrystusa, ja, który będąc między wami, uchodzę w oczach waszych za pokornego a z daleka od was jestem dla was zbyt surowy,
2. ja was proszę: żebym nie musiał odwołać się do tej surowości, na jaką zamierzam się zdobyć względem tych, co sądzą, że postępujemy według ciała.
3. Chociaż bowiem w ciele pozostajemy, nie prowadzimy walki według ciała,
4. gdyż oręż bojowania naszego nie jest z ciała, lecz posiada moc burzenia, dla Boga, twierdz warownych. Udaremniamy ukryte knowania
5. i wszelką wyniosłość przeciwną poznaniu Boga i wszelki umysł poddajemy w posłuszeństwo Chrystusowi
6. z gotowością ukarania każdego nieposłuszeństwa, kiedy już wasze posłuszeństwo stanie się doskonałe.
(BT)


2 Kor. 10:4-5
4. (Albowiem broń żołnierstwa naszego nie jest cielesna, ale z Boga jest, mocna ku zburzeniu miejsc obronnych.)
5. Burząc rady i wszelaką wysokość, wynoszącą się przeciwko znajomości Bożej, i podbijając wszelaką myśl pod posłuszeństwo Chrystusowe;
(BG)
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Post autor: RN »

krecik pisze:Zgadzam się z tym że powinniśmy posiadać możliwość i umiejętność obrony własnego życia i najbliższych..
EWANGELIA MATEUSZA 10. 28. BIZTB

'' I nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą;.........
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

RN pisze:
krecik pisze:Zgadzam się z tym że powinniśmy posiadać możliwość i umiejętność obrony własnego życia i najbliższych..
EWANGELIA MATEUSZA 10. 28. BIZTB

'' I nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą;.........
Zaś kolejny werset, który cytujesz i kompletnie nie rozumiesz.
Porażka :-(
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3665
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Krystian pisze:Zaś kolejny werset, który cytujesz i kompletnie nie rozumiesz.
Porażka
Jesli uwazasz,ze nie rozumie,to wytlumacz-zamiast krytykowac.

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

krecik pisze:Zgadzam się z tym że powinniśmy posiadać możliwość i umiejętność obrony własnego życia i najbliższych...Bo to wypływa wprost z nauki biblijnej. Jednak już z końcowa myśl jest sprzeczna z przesłaniem Biblii. Proszę przestudiuj uważnie 13 rozdział listu do Rzymian.
Listy Pawła nie sa dla mnie natchnione więc nie widzę potrzeby ich studiowania.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe dyskusje”