Horus, Mitra, Kryszna , Jezus

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Post autor: RN »

wybrana pisze:RN, ostatnio bardzo cię podziwiam i ponownie jestem pod pozytywnym wrażeniem twojego wpisu. Masz absolutną rację.
Dziękuję za dobre słowo.
Al Mudrasim ma oczywiście prawo do wyznawania swojej wiary, z tym, że skoro upublicznia ją na forum dyskusyjnym dodając, że układają się mu puzzle to w ten sposób zachęca do zainteresowania i komentarzy nad tą układanką.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Al Mudrasim

Rewelacyjna wiedza, Bardzo dobrze, że jest jej dalszy ciąg i że zamieściłeś ten link. Dla tych, którzy nie są niewolnikami wyznawanych religii, rozpoczęła się era Odrodzenia i duchowego rozwoju.

Jeden z komentarzy:

barozra

Nareszcie wszystko mi się zaczyna układać w jedną całość i zaczynam rozumieć "jak się tu znalazłam" i " co ja tutaj robię". Bardzo Panu dziękuję za te wykłady. Proszę dbać o siebie. Jest nas więcej, którzy czują, że coś tu w tej rzeczywistości "nie gra". To co Pan mówi czuję każdym atomem. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję że się Pan tym dzieli.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

ratao pisze:Al Mudrasim

Rewelacyjna wiedza, Bardzo dobrze, że jest jej dalszy ciąg.
Wiedzą ta jest karmiona przez ducha, który za pomocą pani Krysi ujawniał wykorzystujac pewne prawdy - wprowadzał kłamstwo. Szatan, to bardzo inteligentna bestia. Polechce prawdą, by wprowadzić swoje kłamstwo. Najpierw wzbudza zaufanie, by złapać rybkę w sieć. Tak działał duch wcielający się w panią Krysię. Przez 50 lat wprowadzał swój fałsz. Tak iż słuchający uwierzyli mu, że to on stworzył człowieka i ten świat materialny. On nie stworzyl, ale okłamał i zwiódł.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wybrana
wybrana pisze:
ratao pisze:Al Mudrasim

Rewelacyjna wiedza, Bardzo dobrze, że jest jej dalszy ciąg.
Wiedzą ta jest karmiona przez ducha, który za pomocą pani Krysi ujawniał wykorzystujac pewne prawdy - wprowadzał kłamstwo. Szatan, to bardzo inteligentna bestia. Polechce prawdą, by wprowadzić swoje kłamstwo. Najpierw wzbudza zaufanie, by złapać rybkę w sieć. Tak działał duch wcielający się w panią Krysię. Przez 50 lat wprowadzał swój fałsz. Tak iż słuchający uwierzyli mu, że to on stworzył człowieka i ten świat materialny. On nie stworzyl, ale okłamał i zwiódł.
Podaj czas z tego przekazu, w którym jest mowa o tym,ze to szatan stworzył świat materialny i człowieka. Tak jak ja podałem na poprzedniej stronie minuty, w których była przekazana wiedza.

Skąd wiesz, że to szatan przemawiał przez P.Krysię?
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

ratao pisze:Skąd wiesz, że to szatan przemawiał przez P.Krysię?
Bo to najłatwiej ... demony, szatan, takie wyświechtane, byle gadać. Jak coś nie pasuje to demony, szatan. Kompletnie bez zastanowienia.

Ludzie od zawsze wiedzieli, że jest wiele egzystencji. W biblii tez mamy, w ST, jasne wskazówki, że po śmierci nadal się żyje. Przywołanie ducha Samuela - pierwszy z brzegu przykład. I tam o żadnym szatanie i demonie nie ma mowy. Sprawę traktuje się powaznie.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze: Przywołanie ducha Samuela - pierwszy z brzegu przykład. I tam o żadnym szatanie i demonie nie ma mowy. Sprawę traktuje się powaznie.
Rzucasz chaotycznie hasła, choć nie sprawdziłaś dokładnie :-D
Lenistwo? Naiwność? Byleby pierwszy, pozorny, wniosek był prawdziwy?
I tak urwiesz tematowi łeb, po dwuch postach, bo ciebie nie interesuje prawda, tylko sensacja. Byleby sikać po nogach z afery, oh! ah!
Temat ducha Samuela był tu na forum wałkowany. Wskakujesz w temat bez tej wiedzy.
Lubisz ten styl. Lubisz.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

RN pisze:że układają się mu puzzle to w ten sposób zachęca do zainteresowania i komentarzy nad tą układanką.
Jak się posprząta dom, wykąpie niesfornego psa to się dopiero "puzzle" układają.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

wybrana pisze:
RN pisze:
Al Mudrasim pisze:
Czy można zerwać te pęta?
Czy powinniśmy porzucić wszelką nadzieję? Czy można w tym świecie nie być numerem?”
Jawisz mi się jako człowiek znużony zastałą rzeczywistością. Buntujesz się wobec błahostek które zresztą dla pewnego porządku są konieczne. Pewnie jest w tym za dużo biurokracji, jednak księgowość czy statystyki prowadzone na bieżąco to pisanie historii, którą tak chętnie czytamy po latach. Jakże teraz chętnie poczytalibyśmy prawdziwą kronikę z życiorysu np. Jezusa. Jak wyglądał, ile miał wzrostu, co naprawdę mówił, a co zostało dodane, kiedy się urodził itp.

Dalej zadajesz pytanie czy powinniśmy porzucić wszelką nadzieję.
Nie musimy jej porzucać, ale ona podobnie jak i wiara nie może być absurdalna, bo wcześniej czy póżniej będzie jedynie rozczarowaniem, a nasz stan będzie wtedy gorszy od tego na który teraz tak narzekamy. Depresyjne psychozy, jakie niektórzy przejawiają są wynikiem wybujałych oczekiwań i braku docenienia tego co się ma.
W takich momentach powinni pomyśleć o ludziach żyjących w czasie okupacji wojennej, gdzie jedyną nadzieją i marzeniem było coś zjeść i przeżyć.
A po wojnie proszę bardzo jaki entuzjazm. Odbudowano bez pomocy specjalnego sprzętu zupełnie zniszczone miasta.
Dzisiejsze pokolenie nawet w połowie, temu wysiłkowi by nie podołało.

Filmiki które zapodałeś, a na których występujące tam osoby zaprezentowały swoje doznania są moim zdaniem zupełną abstrakcją.
RN, ostatnio bardzo cię podziwiam i ponownie jestem pod pozytywnym wrażeniem twojego wpisu. Masz absolutną rację.
RN nie bez powodu pisze to co pisze, tak jak nie bez powodu założył dział o sprzecznościach
[ osobny regulamin pozwala mu kpić drwić , szydzić z Boga , z Biblii, z Jezusa , z wiary tych którzy inaczej wierzą niż on ]
"pożyteczni idioci" - tak określił Lenin intelektualistów zachodu , których oczarowała ideologia komunizmu .
Mówią , że drugie miejsce po leku przed utratą życia , zajmuje lęk , obawa przed ośmieszaniem

Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich
bo nie z ciałem i ze krwią mamy tu walczyć, ale z książętami i potęgami ciemności, ze złymi duchami tego świata.

Świat materialny nie jest taki jak nam się wydaję, że jest , tym bardziej świat nadziemski nie może być taki jak nam się wydaje, że jest .
A już na pewno nie jest taki jak nam podają różnej maści denominacyjni pouczacze .

Mamy w sobie pierwiastek boskości dzięki któremu możemy stać się Dziećmi Bożymi . Dziećmi . Synami i córkami Boga .
Oni tego nie mają [ książęta i potęgami ciemności, złe duchy] i chcą nas tego pozbawić .

My, ludzie z krwi i kości przeciw takim mocarzom , potęgom ?
Tak , bo nie jesteśmy sami w tej walce , bo służą nam pomocą książęta i potęgi światłości , z dobrymi duchami tego świata
jak i ludzie tego świata , którzy mają wgląd w te sprawy , którzy mają wiedzę odnośnie tych spraw .
Jeszcze jedna uwaga dla pełnej jasności tego co chcę napisać . Nasze EGO , to naturalna moc , siła naszego rozwoju .
Owe potęgi ciemności wykorzystują to nasze naturalne pragnienie rozwoju, by nasz rozwój niewłaściwie ukierunkować
Ukierunkować nie ku Bogu , ku innym , ku altruizmowi a ku sobie samemu , dla siebie samego , ku egoizmowi, by tym samym zniszczyć to w nas, co mamy najcenniejszego .

Franz Bardon to nie zwykła dusza na drzewie dusz .
To co napisano o nim w Wikipedii zostało napisane przez jakiegoś "pożytecznego idiotę", który nawet nie ma świadomości, że służy książętom , mocom, potęgom ciemności .
[by pomniejszyć , ośmieszyć Bardona i jego dokonania ]
"Frabato" [od słów Franz (FRA), Bardon (BA), Troppau Opava (TO)] to nie typowa powieść okultystyczna napisana przez asystentkę Otti Votavovą
jak chce autor notki w Wikipedii , ale biografia Franza Bardona .
Bardon , w tej powieści nie zasłania się słowami [całe jego życie było takie] "wiem ,ale nie mogę powiedzieć" , "nie czas na to " , "jeszcze nie teraz"
Frabato to powieść, która mówi jasno i wprost z jakimi mocami ,władzami , zwierzchnościami ciemności mamy do czynienia ; jakimi ludźmi się oni wysługują , jakich metod używają , do czego są zdolni
To pokazuje jasno że nie z ciałem i nie ze krwią tu walczymy , ale z książętami i potęgami ciemności, ze złymi duchami tego świata .
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

Korn
Posty: 637
Rejestracja: 20 kwie 2016, 9:34

Post autor: Korn »

efroni pisze:
wybrana pisze:
RN pisze:
Al Mudrasim pisze:
Czy można zerwać te pęta?
Czy powinniśmy porzucić wszelką nadzieję? Czy można w tym świecie nie być numerem?”
Jawisz mi się jako człowiek znużony zastałą rzeczywistością. Buntujesz się wobec błahostek które zresztą dla pewnego porządku są konieczne. Pewnie jest w tym za dużo biurokracji, jednak księgowość czy statystyki prowadzone na bieżąco to pisanie historii, którą tak chętnie czytamy po latach. Jakże teraz chętnie poczytalibyśmy prawdziwą kronikę z życiorysu np. Jezusa. Jak wyglądał, ile miał wzrostu, co naprawdę mówił, a co zostało dodane, kiedy się urodził itp.

Dalej zadajesz pytanie czy powinniśmy porzucić wszelką nadzieję.
Nie musimy jej porzucać, ale ona podobnie jak i wiara nie może być absurdalna, bo wcześniej czy póżniej będzie jedynie rozczarowaniem, a nasz stan będzie wtedy gorszy od tego na który teraz tak narzekamy. Depresyjne psychozy, jakie niektórzy przejawiają są wynikiem wybujałych oczekiwań i braku docenienia tego co się ma.
W takich momentach powinni pomyśleć o ludziach żyjących w czasie okupacji wojennej, gdzie jedyną nadzieją i marzeniem było coś zjeść i przeżyć.
A po wojnie proszę bardzo jaki entuzjazm. Odbudowano bez pomocy specjalnego sprzętu zupełnie zniszczone miasta.
Dzisiejsze pokolenie nawet w połowie, temu wysiłkowi by nie podołało.

Filmiki które zapodałeś, a na których występujące tam osoby zaprezentowały swoje doznania są moim zdaniem zupełną abstrakcją.
RN, ostatnio bardzo cię podziwiam i ponownie jestem pod pozytywnym wrażeniem twojego wpisu. Masz absolutną rację.
RN nie bez powodu pisze to co pisze, tak jak nie bez powodu założył dział o sprzecznościach
[ osobny regulamin pozwala mu kpić drwić , szydzić z Boga , z Biblii, z Jezusa , z wiary tych którzy inaczej wierzą niż on ]
"pożyteczni idioci" - tak określił Lenin intelektualistów zachodu , których oczarowała ideologia komunizmu .
Mówią , że drugie miejsce po leku przed utratą życia , zajmuje lęk , obawa przed ośmieszaniem

Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich
bo nie z ciałem i ze krwią mamy tu walczyć, ale z książętami i potęgami ciemności, ze złymi duchami tego świata.

Świat materialny nie jest taki jak nam się wydaję, że jest , tym bardziej świat nadziemski nie może być taki jak nam się wydaje, że jest .
A już na pewno nie jest taki jak nam podają różnej maści denominacyjni pouczacze .

Mamy w sobie pierwiastek boskości dzięki któremu możemy stać się Dziećmi Bożymi . Dziećmi . Synami i córkami Boga .
Oni tego nie mają [ książęta i potęgami ciemności, złe duchy] i chcą nas tego pozbawić .

My, ludzie z krwi i kości przeciw takim mocarzom , potęgom ?
Tak , bo nie jesteśmy sami w tej walce , bo służą nam pomocą książęta i potęgi światłości , z dobrymi duchami tego świata
jak i ludzie tego świata , którzy mają wgląd w te sprawy , którzy mają wiedzę odnośnie tych spraw .
Jeszcze jedna uwaga dla pełnej jasności tego co chcę napisać . Nasze EGO , to naturalna moc , siła naszego rozwoju .
Owe potęgi ciemności wykorzystują to nasze naturalne pragnienie rozwoju, by nasz rozwój niewłaściwie ukierunkować
Ukierunkować nie ku Bogu , ku innym , ku altruizmowi a ku sobie samemu , dla siebie samego , ku egoizmowi, by tym samym zniszczyć to w nas, co mamy najcenniejszego .

Franz Bardon to nie zwykła dusza na drzewie dusz .
To co napisano o nim w Wikipedii zostało napisane przez jakiegoś "pożytecznego idiotę", który nawet nie ma świadomości, że służy książętom , mocom, potęgom ciemności .
[by pomniejszyć , ośmieszyć Bardona i jego dokonania ]
"Frabato" [od słów Franz (FRA), Bardon (BA), Troppau Opava (TO)] to nie typowa powieść okultystyczna napisana przez asystentkę Otti Votavovą
jak chce autor notki w Wikipedii , ale biografia Franza Bardona .
Bardon , w tej powieści nie zasłania się słowami [całe jego życie było takie] "wiem ,ale nie mogę powiedzieć" , "nie czas na to " , "jeszcze nie teraz"
Frabato to powieść, która mówi jasno i wprost z jakimi mocami ,władzami , zwierzchnościami ciemności mamy do czynienia ; jakimi ludźmi się oni wysługują , jakich metod używają , do czego są zdolni
To pokazuje jasno że nie z ciałem i nie ze krwią tu walczymy , ale z książętami i potęgami ciemności, ze złymi duchami tego świata .
Nie bądź śmieszny efroni, daruj sobie te wzniosłe biblijne frazy-książęta, złe duchy.
To takie zwykłe przyziemne określenia.
Widzisz efroni, człowiek tak jest skonstruowany, że kocha dobra materialne. Jest z natury leniwy i uwielbia niewolników. Lubi przewodzić w stadzie i uprawiać seks z dorodnymi samicami. Taki jest człowiek, który stoi najwyżej w ewolucji-świata zwierzęcego.
To w gównianych procesach chemicznych w głowie człowieka rodzi się to wszystko.

Ludzie którzy doszli do wielkiego majątku maja zupełnie inne myślenie niż niewolnicy i robotnicy. Ale czy za to odpowiadają źli książęta i i ich duchy-nie wierzę w to !! To religijne bajki.

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

Korn pisze:Nie bądź śmieszny efroni, daruj sobie te wzniosłe biblijne frazy-książęta, złe duchy.
To takie zwykłe przyziemne określenia.
Widzisz efroni, człowiek tak jest skonstruowany, że kocha dobra materialne. Jest z natury leniwy i uwielbia niewolników. Lubi przewodzić w stadzie i uprawiać seks z dorodnymi samicami. Taki jest człowiek, który stoi najwyżej w ewolucji-świata zwierzęcego.
To w gównianych procesach chemicznych w głowie człowieka rodzi się to wszystko.

Ludzie którzy doszli do wielkiego majątku maja zupełnie inne myślenie niż niewolnicy i robotnicy. Ale czy za to odpowiadają źli książęta i i ich duchy-nie wierzę w to !! To religijne bajki.
"pożytecznych idiotów" nie sieją - sami się rodzą
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

Korn
Posty: 637
Rejestracja: 20 kwie 2016, 9:34

Post autor: Korn »

efroni pisze:
Korn pisze:Nie bądź śmieszny efroni, daruj sobie te wzniosłe biblijne frazy-książęta, złe duchy.
To takie zwykłe przyziemne określenia.
Widzisz efroni, człowiek tak jest skonstruowany, że kocha dobra materialne. Jest z natury leniwy i uwielbia niewolników. Lubi przewodzić w stadzie i uprawiać seks z dorodnymi samicami. Taki jest człowiek, który stoi najwyżej w ewolucji-świata zwierzęcego.
To w gównianych procesach chemicznych w głowie człowieka rodzi się to wszystko.

Ludzie którzy doszli do wielkiego majątku maja zupełnie inne myślenie niż niewolnicy i robotnicy. Ale czy za to odpowiadają źli książęta i i ich duchy-nie wierzę w to !! To religijne bajki.
"pożytecznych idiotów" nie sieją - sami się rodzą
I gdzie są te twoje prawdy? Jak zawsze zły stoi na górze.. Powtarzacie jak mantrę te wasze nadzieje. A to zło wygrywa. To gówniane zło!! co dzieje się w chemicznych procesach, w głowie człowieka.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

efroni pisze:"pożytecznych idiotów" nie sieją - sami się rodzą
Widze,ze ostatnio masz tendencje do samokrytyki.

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

Korn pisze:I gdzie są te twoje prawdy? Jak zawsze zły stoi na górze.. Powtarzacie jak mantrę te wasze nadzieje. A to zło wygrywa. To gówniane zło!! co dzieje się w chemicznych procesach, w głowie człowieka.
Te prawdy są tam gdzie były , nic się nie zmieniło . Zło wygrywa , zawsze wygrywa.
Zło stoi na górze , zawsze tam stało .
Dlaczego ? Bo miało i ma; i pomocników i zwolenników i klakierów
Ale są i dobrzy ludzie i moce światłości i dobre duchy tego świata, którzy z tym złem walczą , mimo że , nieświadomi niczego, "pożyteczni idioci" ,rzucają im kłody pod nogi .
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Post autor: RN »

Queza pisze: Jak się posprząta dom, wykąpie niesfornego psa to się dopiero "puzzle" układają.
Pani wybaczy, ale nie rozumiem tej metafory :-)
efroni pisze: RN nie bez powodu pisze to co pisze, tak jak nie bez powodu założył dział o sprzecznościach
[ osobny regulamin pozwala mu kpić drwić , szydzić z Boga , z Biblii, z Jezusa , z wiary tych którzy inaczej wierzą niż on ]
"pożyteczni idioci" - tak określił Lenin intelektualistów zachodu , których oczarowała ideologia komunizmu .
Mówią , że drugie miejsce po leku przed utratą życia , zajmuje lęk , obawa przed ośmieszaniem

Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich
bo nie z ciałem i ze krwią mamy tu walczyć, ale z książętami i potęgami ciemności, ze złymi duchami tego świata.

Świat materialny nie jest taki jak nam się wydaję, że jest , tym bardziej świat nadziemski nie może być taki jak nam się wydaje, że jest .
A już na pewno nie jest taki jak nam podają różnej maści denominacyjni pouczacze .

Mamy w sobie pierwiastek boskości dzięki któremu możemy stać się Dziećmi Bożymi . Dziećmi . Synami i córkami Boga .
Oni tego nie mają [ książęta i potęgami ciemności, złe duchy] i chcą nas tego pozbawić .

My, ludzie z krwi i kości przeciw takim mocarzom , potęgom ?
Tak , bo nie jesteśmy sami w tej walce , bo służą nam pomocą książęta i potęgi światłości , z dobrymi duchami tego świata
jak i ludzie tego świata , którzy mają wgląd w te sprawy , którzy mają wiedzę odnośnie tych spraw .
Jeszcze jedna uwaga dla pełnej jasności tego co chcę napisać . Nasze EGO , to naturalna moc , siła naszego rozwoju .
Owe potęgi ciemności wykorzystują to nasze naturalne pragnienie rozwoju, by nasz rozwój niewłaściwie ukierunkować
Ukierunkować nie ku Bogu , ku innym , ku altruizmowi a ku sobie samemu , dla siebie samego , ku egoizmowi, by tym samym zniszczyć to w nas, co mamy najcenniejszego .

Franz Bardon to nie zwykła dusza na drzewie dusz .
To co napisano o nim w Wikipedii zostało napisane przez jakiegoś "pożytecznego idiotę", który nawet nie ma świadomości, że służy książętom , mocom, potęgom ciemności .
[by pomniejszyć , ośmieszyć Bardona i jego dokonania ]
"Frabato" [od słów Franz (FRA), Bardon (BA), Troppau Opava (TO)] to nie typowa powieść okultystyczna napisana przez asystentkę Otti Votavovą
jak chce autor notki w Wikipedii , ale biografia Franza Bardona .
Bardon , w tej powieści nie zasłania się słowami [całe jego życie było takie] "wiem ,ale nie mogę powiedzieć" , "nie czas na to " , "jeszcze nie teraz"
Frabato to powieść, która mówi jasno i wprost z jakimi mocami ,władzami , zwierzchnościami ciemności mamy do czynienia ; jakimi ludźmi się oni wysługują , jakich metod używają , do czego są zdolni
To pokazuje jasno że nie z ciałem i nie ze krwią tu walczymy , ale z książętami i potęgami ciemności, ze złymi duchami tego świata .
Odpowiem Ci w punktach.

1. Kłamstwo pierwsze. Ja nie założyłem działu o sprzecznościach, a tym bardziej nie opracowałem wewnętrznego regulaminu do tego działu. Dział o sprzecznościach został założony przez administratorki.

2.Kłamstwo drugie Nie ma żadnych dowodów na to, że Lenin powiedział wobec zachodnich zwolenników komunizmu ''pożyteczni idioci''. To jest wymysł jego wrogów.

3. Kłamstwo trzecie To kłamstwo polega na tym, że za pewnik uznajesz różne urojenia Pawła powołując się na nie. Przykładem są tutaj wspomniane jakieś nadziemskie władze, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności :roll: . Złe duchy w kręgach niebieskich :roll: Książęta potęgi ciemności, ze złymi duchami tego świata. :roll:

Żaden człowiek nie miał i nie ma pewnej wiedzy o czymś/ kimś takim. Gdyby starożytni posiadali taką wiedzę to my dzisiaj współcześni też byśmy o tym wiedzieli. Tymczasem prawda jest taka, że żadna obiektywna wiedza naukowa nie jest w stanie tego potwierdzić. A jeżeli nie można potwierdzić to ludzie nie powinni jej rozgłaszać jako pewnik. Ty jesteś jednym z tych co to czynią. Dlatego to co robisz nie jest już spekulacją, ale mistyfikacją, czyli celowym wprowadzaniem w błąd.
Człowiek ma taką wiedzę o zaświatach, tronach, mocach, hierarchiach anielskich oraz złych i dobrych duchach, jak wilk o gwiazdach do których wyje. Tyle jest warta ta wiedza.


Podsumowując całość, dopuściłeś się w jednym poście 3 kłamstw
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

RN pisze:
Queza pisze: Jak się posprząta dom, wykąpie niesfornego psa to się dopiero "puzzle" układają.
Pani wybaczy, ale nie rozumiem tej metafory :-)
Moja mama mówi, że jak posprząta, zrobi sezonowe porządki w szafie to Jej się szufladki w głowie układają, dlatego nawiązałam do tych puzzli. Ja takich szufladek w głowie nie mam jak moja mama, ale jak posprzątam czuję szczęście, bo wszystko wygląda wtedy dobrze.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”