szczepionki - broń biologiczna

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy






Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

Czy to wątek do strzelania linkami do dziwacznych materiałów? Jesli tak, to ja też mam taki.
https://www.youtube.com/watch?v=UU2MhxyOEVU
Mnie akurat zachwyciła fraza "[...] kiedy oglądałem Cats i myślałem o Jezusie [...]" ale pewnie każdy znajdzie coś dla siebie. Nie wiem co to ma wspólnego ze szczepionkami jako bronią biologiczną, ale w ponad połowie materiałów tutaj też nie widzę powiązania, więc uznaję, że po długim czasie wątek zdryfował już daleko od pierwotnego tematu. Jeśli uznacie, że zaśmiecam, to zgłoście do administracji, a jak czynniki decydujące dopatrzą się niedozwolonego udziału, to skasują mój post.

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

Akurat Twój link to o kant d..y rozbić niezwykle pouczający.
Mt.24:28 Bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy.


daglezja77
Posty: 2079
Rejestracja: 13 cze 2008, 23:48

Post autor: daglezja77 »

Oprócz linka można by dać kawałek artykułu..
Nie toleruje idiotów a na tym forum tacy bywają.

Np. adminka zablokowała mi właśnie PW bo skrytykowałem to co pisze w postach. Nie ma po co tu zaglądać.


Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Szczepionki-" świeżak"

Post autor: Jachu »

(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

Przesłuchałam materiał z RM. I powiem jedno - bardzo, ale to bardzo nie rozumiem. Jak można jednocześnie promować prawo dorosłych do informacji i do wyboru w temacie szczepionek (w domyśle, prawo odmowy szczepienia niemogących o sobie decydować homeostatów w fazie postnatalnej), a zamykać oczy na podobne prawo do informacji i wyboru w temacie antykoncepcji i aborcji (w domyśle dotyczące homeostatów w fazie prenatalnej)?

"Stop NOP" chcą wiedzy i prawa do absolutnej decyzji o dobrostanie homeostatów po porodzie. W dodatku wpływając w ten sposób na resztę społeczeństwa przez wpuszczanie do społeczeństwa patogenów, które niejednokrotnie dziesiątkowały Europę. I to niby jest dobre. Aborcjoniści chcą wiedzy i prawa do absolutnej decyzji o dobrostanie homeostatów przed porodem. W dodatku bez wpływania na resztę. I to niby jest złe.

Rozum jest jeden dla wszystkich. Jeśli mamy z punktu widzenia rozumowego tolerować "Stop NOP", to tym bardziej powinniśmy tolerować aborcję. Nie ma innego wyjścia.

Ja oczywiście wiem, że Radio Maryja i "Stop NOP" nijak się mają do rozumu, bo ich postulaty to religijny wykład i ideologia. Proszę po prostu, żebyście sobie ust rozumem nie wycierali, skoro lekce sobie ważycie to, co rozum (w naszej kulturze/cywilizacji) od kilkuset lat znaczy.

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Post autor: veteran »

Żal mi ciebie, żal.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Post autor: veteran »

Szczepić czy nie szczepić, czyli dlaczego nie zaszczepiłabym swojego dziecka?
http://www.pepsieliot.com/szczepic-czy- ... ment-87769
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”