Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Jeśli chcesz się podzielić jakąś rzeczą, szukasz pomocy, czy masz jakieś inne ogłoszenie, daj znać :-) Obowiązuje wewnętrzny regulamin

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Milala
Posty: 83
Rejestracja: 18 gru 2021, 21:43

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Milala »

"Szamanizm – zespół praktyk i wierzeń opierających swe pojmowanie stosunku świata namacalnego do świata duchowego na fundamentalnej roli szamana jako osoby zdolnej do podróży ekstatycznych w zaświaty[1] dla dobra swojej wspólnoty bądź jej poszczególnych członków.

Szamanizm właściwy występuje w społecznościach plemiennych Syberii i środkowej Azji, w których jest to fundamentalny czynnik życia religijnego. Ślady szamanizmu obecne są w mniejszym lub większym stopniu w religiach tradycyjnych na wszystkich kontynentach świata. Skłania to badaczy do przyjęcia tezy o archaicznym pochodzeniu tych wierzeń, opartych na dwóch rzeczywistościach (namacalnej i duchowej) oraz na trzech piętrach organizacji świata (kosmologia): duchowym Świecie Dolnym, Świecie Środkowym – ziemskim – i Świecie Górnym, niebieskim świecie duchowym. Z podziałem tym związana jest też idea drzewa kosmicznego, które łączy ze sobą trzy światy."

https://pl.wikipedia.org/wiki/Szamanizm
Bluźnierstwem jest obraza Boga bądź przypisywanie sobie boskich atrybutów. Robisz to pisząc, że: "Mam kontakt z Duchem Jezusa i to jest szamanizm."
oraz: "Pan Jezus też przeszedł wiele. " Tu porównujesz męki Chrystusa do własnych?!
Krystian napisał:
"Ja też bym się ciebie bał, jako osobę nawiedzoną przez demona."
To jest oczywiste i dobrze, że piszesz wprost. Widzę, że więcej ludzi ma taki odbiór osoby Quezy.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6356
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Queza »

Męki to były na końcu życia Jezusa, ja mam życie przed sobą. Na Jezusa mówili, że też ma demona i został odrzucony. Na szczęście dla mnie liczy się co myśli o mnie Bóg a nie wy.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Krystian »

Gdybyś żyła w starożytnym Izraelu, to zostałbyś ukamienowana jako czarownica za uprawianie szamanizmu.
Księga Wyjścia 22

Czarownicy nie zostawisz przy życiu.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16820
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Bobo »

Queza... tylko, że Jezus czynił cuda i dlatego przeciwnicy twierdzili, że ma demona. Ty cudów nigdy nie zrobisz, zostaje tylko Twoje słowo i nic więcej.
A co ma mówić ktoś, kto rzeczywiście ma demona ale się do tego nie przyznaje? Twoja mowa cię oskarża samą siebie.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6356
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Queza »

Widzę, że powstało kółko anty Quezowe 😄
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16820
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Bobo »

To nie kółko, ale jak udzielasz się na forum publicznym, to licz się, że ludzie wcale nie związani ze sobą będą wyrażać swoje opinie. A że te opinie są zbieżne to... powinno ci coś dać do myślenia.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6356
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Queza »

Tak, daje do myślenia: Pan Jezus nie przychodzi do wszystkich.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Milala
Posty: 83
Rejestracja: 18 gru 2021, 21:43

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Milala »

Jedna z ról szamana, która nie może pochodzić od Jezusa-szamana, jak tu nam koleżanka daje do zrozumienia:
"Indie. Zabiła siostrzeńca, bo spodziewała się dziecka. Tak kazał jej szaman"


Będąca w ciąży 32-latka z Indii zabiła swojego półtorarocznego siostrzeńca w ramach "tantrycznego rytuału". Kobieta zrobiła to za namową szamana. Dzięki złożeniu ofiary z dziecka miała sama doczekać się szczęśliwego rozwiązania.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... _najnowsze

Widzisz więc, że albo tobie coś mocno się pomieszało, albo my błądzimy i powinniśmy na twoją wiarę przejść :aaa: I taka trójca od razu na myśl przychodzi: Queza-Jezus-szaman. ;-)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16820
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Bobo »

Obawiam się że do Quezy takie argumenty nie trafią. Szybciej się obrazi niż zrozumie.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6356
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Queza »

Nie wrzuca się wszystkich do jednego worka Milala, a tak swoją drogą to łatwiej jest oskarżać niż bronić, nie? Łatwo wam to przychodzi.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16820
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Bobo »

Pewnych rzeczy nie da się obronić.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16820
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Bobo »

Chory umysł to przeznaczenie od Boga?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6356
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Queza »

Bobo pisze:
27 sie 2022, 9:00
Chory umysł to przeznaczenie od Boga?
Żyjemy w świecie szatana, stąd choroby i nie tylko, Królestwo Boże jest z nieba, przychodząc zmienia wszystko, leczy, przedłuża życie.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16820
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Bobo »

Jak widzę, to Królestwo Boże do Ciebie jeszcze nie przyszło :)
Oszołomstwu mówię NIE!

Milala
Posty: 83
Rejestracja: 18 gru 2021, 21:43

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Milala »

Queza pisze:
26 sie 2022, 22:10
Nie wrzuca się wszystkich do jednego worka Milala, a tak swoją drogą to łatwiej jest oskarżać niż bronić, nie? Łatwo wam to przychodzi.
Nie jestem twoim wrogiem. Powiem ci, jak ja to widzę jako kobieta i matka oraz jako osoba wierząca.
Nigdy nie uwierzę, że Jezus to szaman i że On siedzi w tobie, jako nadzwyczajnej Jego wybrance. Obrażasz uczucia wielu ludzi pisząc takie brednie, które nie mają poparcia ani w Biblii, ani w żadnej Tradycji.
Do swojej działalności zawodowej nie wciskaj na siłę Jezusa/szamana, bo to skandal.
Radzę ci też usunąć z tego promowanego logo wózek dziecięcy oraz słowo "szamanka". Zwróć się do fachowców, aby normalne logo reklamowe ci zrobili, bo to odstrasza.
Reklamuj działalność w lokalnych mediach, a nie na forum biblijnym.
Reklamując działalność określ jasno czego dotyczy w praktyce to leczenie dzieci.
Pisałaś w Sb, że jakieś okadzanie itp. działania stosujesz. I tu ci powiem, że takie praktyki to owszem, ale dla dorosłych, aby oczyścić aurę. Dziecko, a tym bardziej takie w wózku nie potrzebuje takich "czarów-marów".
Zawsze bronię dobrej sprawy, ale tu instynkt mi podpowiada, że nie ma czego bronić.
Pisząc przedtem o eksperymentach wytykasz mi covid. To nie ma nic do rzeczy. Matka, szukając pomocy dla konkretnych objawów chorobowych u swojego dziecka szuka pomocy u fachowca - lekarza pediatry. Tylko wyjątkowa ciemnota skieruje swoje kroki do szamanki po 2 letnim kursie z paranauki.
Miej też na uwadze doświadczenia innych, którzy "leczyli", a potem w sądzie się to kończyło. To wielka odpowiedzialność brać czyjeś zdrowie i życie w swoje ręce. Czy jesteś pewna, że nie zaszkodzisz? Jak żyć z świadomością, że przyczyniasz się do czyjejś szkody? Jesteś pewna, że zawsze pomożesz?
Pod rozwagę weź takie sprawy.
Powodzenia

PS.
Ja wprawdzie nie słuchałam, ale trafiłam na takie coś https://www.youtube.com/watch?v=qpgmb6j ... peoYjeNLm6
RÓŻNE TWARZE SZAMANIZMU - CZ.1 SZAMANIZM OD KUCHNI

Być może to coś dla ciebie. Nie wiem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”