Czy Jezus jest Bogiem ze ST: JHWH?

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Pati
Posty: 1836
Rejestracja: 29 wrz 2009, 15:11

Post autor: Pati »

bartek212701 pisze:Kto jest sługą Boga Jahwe opisanym w tym proroctwie? Jak wynika jednoznacznie z Mateusza 12:17-21 chodzi o Jezusa Chrystusa.
Tak Bartku, zgadzam sie-proroctwo to dotyczy Chrystusa Pana. Nikt tu temu nie zaprzecza, a wydaje nawet temu swiadectwo.

.
bartek212701 pisze:Czy chodzi o absolutną równość Jahwe oraz Jezusa, czy raczej o niezaprzeczalne poddaństwo Syna Ojcu? Co to znaczy, że Jahwe powołał Jezusa i ujął go za rękę? Czy nie wskazuje to wyższej rangi i mocy Jahwe w stosunku do Syna?
Ani o jedno, ani o drugie.
Powiedzialabym jest to ZAPOWIEDZ unizenia sie (KOGO?) do postaci Slugi; ZAPOWIEDZ ratunku, czasu laski-SLUGA to czas LASKI-rozwazaj moze w tych kategoriach, a nie rangi i mocy....
Pamietaj Syn byl tylko przez moment Sluga-powrocil do swojej chwaly 2000 lat temu, zobacz, a czas laski jeszcze trwa- jaki kredyt dobrodziejstwa nam dany-Pan Jezus nie powroci juz jako unizenie-Sluga , on wroci jako Bog JHWH- jako Sedzia ze swoimi lawnikami( czyli tym ktorym przekazak sad).
bartek212701 pisze:Co znaczy to, że Jahwe nie ma zamiaru odstąpić swojej chwały nikomu innemu?
No wasnie-co to oznacza-przytoczmy dokladnie:

Ja, któremu na imię jest Jahwe [heb.JHWH], chwały mojej nie odstąpię innemu ani czci mojej bożkom.
Amen! Prawda.
Pan Bog nie odstapi NIGDY swojej chwaly ani czci innym bozkom-on nigdy tego nie zrobi.
!!!!
Kim zatem jest ten w Objawieniu, na ktorym spoczywa 7 Duchow Bozych, przed ktorego tronem plona one jak pochodnie?. Kim jest zatem ten, przed ktorym skladaja korony Krolowie, a aniolowie wolaja Swiety, swiety :::SWIETY jest tylko Bog- swiety Bozy-kojarzysz? Demony nawet wyznawaly.

Obj. 5

(8) a gdy ją wziął, upadły przed Barankiem cztery postacie i dwudziestu czterech starców, a każdy z nich miał harfę i złotą czaszę pełną wonności; są to modlitwy świętych.

Starcy oddaja Barankowi taki sam poklon, jak Bogu siedzacemu na tronie, starcy przekazuja modlitwy Barankowi oraz czasze pelna wonnosci? Komu ofiarowuje sie WONNOSCI, komu
skladano ofiary z kadzidel-pamietasz ze ST?
PAN BOG NIKOMU NIE ODDA SWOJEJ CHWALY.

(12) i mówili głosem donośnym: Godzien jest ten Baranek zabity wziąć moc i bogactwo, i mądrość, i siłę, i cześć, i chwałę, i błogosławieństwo. (13) I słyszałem, jak wszelkie stworzenie, które jest w niebie i na ziemi, i pod ziemią, i w morzu, i wszystko, co w nich jest, mówiło: Temu, który siedzi na tronie, i Barankowi, błogosławieństwo i cześć, i chwała, i moc na wieki wieków. (14) A cztery postacie mówiły: Amen. Starcy zaś upadli i oddali pokłon.

Masz racje Bartuk, NIKOMU Bog nie odda swojej chwaly, nikt nie moze byc darzony takim samym uwielbieniem, czcia i chwala-tylko sam Bog.

Obj. 22

(3) I nie będzie już nic przeklętego. Będzie w nim tron Boga i Baranka, a słudzy jego służyć mu będą (4) i oglądać będą jego oblicze, a imię jego będzie na ich czołach. (5) I nocy już nie będzie, i nie będą już potrzebowali światła lampy ani światła słonecznego, gdyż Pan, Bóg, będzie im świecił i panować będą na wieki wieków.

Jeden Pan Bog, jeden Tron, jedno imie, jedno oblicze, jedno swiatlo-... a to wszystko BOG I BARANEK-KIM ZATEM ON JEST?:)

bartek212701 pisze:Czy nie to, że nikogo nie powinniśmy z Nim zrównywać?
Swiadczysz Prawde! Zgadzam sie:)
bartek212701 pisze:Czy z tego proroctwa wynika, że Jezus jest samym wszechmocnym Jahwe, czy raczej zupełnie inną osobą i różną od Niego osobą? A skoro z Powtórzonego Prawa 4:35 wynika, że Prawdziwym Bogiem jest wyłącznie Jahwe,To czy może nim być Jezus ?
Zadajesz bardzo madre i wazne pytania.Teraz tylko nalezy chciec poznac Prawde, dla mnie byla ona wrecz szokujaca no i nie taka, jaka glosza w kosciele...

...aby czcili Syna, tak jak Ojca....
Ostatnio zmieniony 12 mar 2012, 14:48 przez Pati, łącznie zmieniany 2 razy.

letter

Post autor: letter »

Pati pisze:Swiadczysz Prawde! Zgadzam sie:)
Gdzie on świadczy prawdę?

On świadczy kłamstwo.

Pati
Posty: 1836
Rejestracja: 29 wrz 2009, 15:11

Post autor: Pati »

letter pisze:
Pati pisze:Swiadczysz Prawde! Zgadzam sie:)
Gdzie on świadczy prawdę?

On świadczy kłamstwo.
Wierze, ze Prawda wymieszana jest z klamstwem-plewy z ziarnem...sietem jest Duch Swiety-Chrystusowy, a on sam mowi - nie powinnismy NIKOGO zrownywac z Bogiem; TAK SAMO CZCIC i oddawac chwale...kim zatem jest Baranek, ktorego tak wspaniale uwielbiaja niebianscy mieszkancy- oni nie zlamaliby prawa, nie zbuntowalby sie przeciwko BOGU?

Pati
Posty: 1836
Rejestracja: 29 wrz 2009, 15:11

Post autor: Pati »

bartek212701 pisze:Jakuba 1:13:
Kto doznaje pokusy, niech nie mówi, że Bóg go kusi. Bóg bowiem ani nie podlega pokusie ku złemu, ani też nikogo nie kusi.

Co to znaczy, że Bóg nie podlega pokusie? A przecież z Mateusza 4:1-11 i z Łukasza 4:1-13 wyraźnie wynika, że Jezus był kuszony przez Diabła. Jak więc Jezus może być prawdziwym Bogiem? Przeciw komu Jezus mógłby się okazać nielojalny gdyby uległ pokusie? Wobec samego siebie? Czy prawdziwy Bóg w ogóle mógłby się okazać nielojalny i zgrzeszyć? Jakie więc znaczenie miało kuszenie Jezusa? Czy była to tylko mistyfikacja, skoro Jezus po prostu nie mógł [choćby teoretycznie] ulec kuszeniu?
To juz bylo Bartku...dlaczego zatem Israel kusil na pustyni Pana i pomarl od wezow?
bartek212701 pisze:Mateusza 28:18:
Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi.

Co to znaczy, że Jezusowi jest dana wszelka władza? Skoro byłby od zawsze prawdziwym Bogiem, to od nikogo nie musiałby tej władzy otrzymywać, żeby ją mieć. Wszechmocny Bóg ma władzę absolutną od zawsze i nikt mu jej nie musi dawać, żeby ją posiadał. A skoro Jezus ją dostał więc wcześniej jej nie mógł mieć.

(9) A gdy postacie oddadzą chwałę i cześć, i złożą dziękczynienie temu, który siedzi na tronie, który żyje na wieki wieków, (10) upada dwudziestu czterech starców przed tym, który siedzi na tronie, i oddaje pokłon temu, który żyje na wieki wieków i składa korony swoje przed tronem, mówiąc: (11) Godzien jesteś, Panie i Boże nasz, przyjąć chwałę i cześć, i moc, ponieważ Ty stworzyłeś wszystko, i z woli twojej zostało stworzone, i zaistniało.

Na takiej samej zasadzie- czy Bog przyjmuje MOC od Starcow i czterech postaci.
Pytanie DLACZEGO Pan Jezus przekazuje nam taka informacje- dana jest mi wszelka wladza i moc- godne zastanowienia.

bartek212701 pisze:Jana 8:42:
Rzekł do nich Jezus: Gdyby Bóg był waszym ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał.
.

Tak, Pan Jezus odpowiada tu na zarzuty- jestes samozwancem, wazny jest kontekst calego zdarzenia . Jak maja milowac Syna- Jezusa???? Swietokradztwo! Bedziesz milowal Pana Boga swego..... a tu takie slowa.... aniola tez maja milowac?
bartek212701 pisze:Kto był uważany z Boga ojców, o którym mówi tu Piotr? JHWH, bo to wynika z całego ST [np. z Wyjścia 3:16, gdzie jest w oryginale użyty Tetragramaton z Imieniem Bożym]. A zatem, to JHWH wskrzesił Jezusa
Przeczytaj uwaznie list do Rzymian 8, 9-11, tam jest cudownie wyjasnione, kto wzbudzil cialo Pana Jezusa-jego wlasny Duch, to ten Duch jest Bogiem JHWH.


(8) Ci zaś, którzy są w ciele, Bogu podobać się nie mogą. (9) Ale wy nie jesteście w ciele, lecz w Duchu, jeśli tylko Duch Boży mieszka w was. Jeśli zaś kto nie ma Ducha Chrystusowego, ten nie jest jego. (10) Jeśli jednak Chrystus jest w was, to chociaż ciało jest martwe z powodu grzechu, jednak duch jest żywy przez usprawiedliwienie. (11) A jeśli Duch tego, który Jezusa wzbudził z martwych, mieszka w was,

tedy Ten, który Jezusa Chrystusa z martwych wzbudził, ożywi i wasze śmiertelne ciała przez Ducha swego, który mieszka w was.
Kto w nas mieszka wg. Pawla?
Czy z tych wszystkich wypowiedzi biblijnych nie wynika, że Jezus jest drugą, po Bogu osobą we wszechświecie?
_________________
wynika wrecz cos przeciwnego...tylko cialo-czy ofiara-Baranek niektorym przeszkadza...
Ostatnio zmieniony 13 mar 2012, 21:56 przez Pati, łącznie zmieniany 1 raz.

Pati
Posty: 1836
Rejestracja: 29 wrz 2009, 15:11

Post autor: Pati »

krecik pisze:
Paul pisze:Jezus będąc w niebie ma swego Boga:
Rzekł do niej Jezus: Nie zatrzymuj Mnie, bo jeszcze nie wróciłem do Ojca. Sama zaś idź do moich braci i powiedz im, że Ja wstępuję do Ojca mojego i waszego Ojca, Boga mojego i waszego Boga.
[J 20;17 BWP]
Wygląda na to że mamy wspólnego Boga... :-D Bo jesteśmy (wierzący)Jego rodzeństwem, a nawet przyjaciółmi.
Jesteście przyjaciółmi moimi, jeśli czynić będziecie, co wam przykazuję.
[J 15;14]
OJCZE NASZ KTÓRY JESTEŚ W NIEBIE...czyż nie tak mamy się modlić ?
Tak przyjaciolmi, a przede wszystkim jego dziecmi. Kreciku- kto jest Twoim Ojcem-z jakiego Ducha jestes zrodzony?
Do kogo zatem skierowana jest ta modlitwa?

Bog- Duch Chrystusowy jest po prostu dla nas WSZYSTKIM. On naszym Ojcem, bratem, przyjacielem .... a nawet mezem.
I to wszystko w jednej osobie. :shock:

Problem w tym, ze ludzie chca poznac Boga osobowo.

On jest kims wiekszym niz osoba w ujeciu ludzkim. W nim Ojciec i Syn, w nim 7 Duchow Bozych, oni wszyscy ze soba rozmawiaja... a apostolowie wraz z Chrystusem mowia JEDEN PAN; JEDEN DUCH... JEDEN BOG, JEDEN...jak to pogodzic????
Kiedy zatem Bog ujawnia sie jako osoba- jako JEDEN- nie wierza...nie wierza Panu-doszukuja sie trzech, dwoch...a powinni moze siedmiu.
Wystarczy sluchac Slow Bozych-JA I OJCIEC JEDNO JESTESMY; JA JESTEM W OJCU; A OJCIEC WE MNIE- nie osobno trzech.... moze w ten sposob spojrzysz?
pozdrawiam

krecik
Posty: 1187
Rejestracja: 28 lis 2009, 10:22
Lokalizacja: Pszczółki

Post autor: krecik »

bartek212701 pisze:Co to znaczy, że Jezusowi jest dana wszelka władza? Skoro byłby od zawsze prawdziwym Bogiem, to od nikogo nie musiałby tej władzy otrzymywać, żeby ją mieć. Wszechmocny Bóg ma władzę absolutną od zawsze i nikt mu jej nie musi dawać, żeby ją posiadał. A skoro Jezus ją dostał więc wcześniej jej nie mógł mieć.
Temat stary co najmniej jak to forum :mrgreen: .
Był taki moment że Bóg ustanowi swego Syna na ziemi jako grzeszne ciało. Grzeszne ma się rozumieć, śmiertelne, poddane prawom ziemskim [Heb 3;2 1;2 Ef 1;22 Rz 3;25 ]. Na czas ziemskiej misji stał się w 100% człowiekiem. W gruncie rzeczy człowiekiem z dużej litery, bo miał wgląd w duszę i myśli ludzkie. Okazał się bezgrzeszny, był w stanie przeciwstawić się pokusom (opis kuszenia i zmagania w Getsemane). Myślę że w tym celu aby być przykładem że jest to możliwe. Tylko pod jednym warunkiem. Trzeba narodzić się z Boga...
Wyciągasz karkołomne wnioski pisząc że, skoro otrzymał to nie mógł tego posiadać. Otrzymał jako śmiertelny Człowiek, lecz w postaci bożej miał WSZYSTKO. Co się wydarzyło po złożeniu Go do grobu. Ano Bóg to przemienił Jego ludzkie ciało w ciało niebieskie. Dlatego powiedziane jest że On musi być pierwszy we wszystkim (Kor 15;23), następnie wierzący Jego uczniowie ( 1 Tes 4 i 1 Kor 15).

Natomiast zbawienie-ratunek, jest TYLKO w imieniu Jezusa Chrystusa. Mnie osobiście to wystarcza...Dochodzenie jakie jest w tytule tematu wątku, jest chyba tematem zastępczym.
Błogosławieni, którzy są zaproszeni na weselną ucztę Baranka. OBJ.19:9

Pati
Posty: 1836
Rejestracja: 29 wrz 2009, 15:11

Post autor: Pati »

krecik pisze:Ano Bóg to przemienił Jego ludzkie ciało w ciało niebieskie
Kreciku, podraze troche temat- zatem jesli cialo bylo grzeszne, smiertelne, nie rozniace sie niczym od czlowieczego- co ujrzeli Apostolowie na gorze przemian?

Przyszla chwale Chrystusa czy obecna?
A moze chwale, ktora ukryl przed swiatem?

krecik
Posty: 1187
Rejestracja: 28 lis 2009, 10:22
Lokalizacja: Pszczółki

Post autor: krecik »

Pati pisze:Tak przyjaciolmi, a przede wszystkim jego dziecmi. Kreciku- kto jest Twoim Ojcem-z jakiego Ducha jestes zrodzony?
Do kogo zatem skierowana jest ta modlitwa?

Bog- Duch Chrystusowy jest po prostu dla nas WSZYSTKIM. On naszym Ojcem, bratem, przyjacielem .... a nawet mezem.
I to wszystko w jednej osobie.

Problem w tym, ze ludzie chca poznac Boga osobowo.

On jest kims wiekszym niz osoba w ujeciu ludzkim. W nim Ojciec i Syn, w nim 7 Duchow Bozych, oni wszyscy ze soba rozmawiaja... a apostolowie wraz z Chrystusem mowia JEDEN PAN; JEDEN DUCH... JEDEN BOG, JEDEN...jak to pogodzic????
Kiedy zatem Bog ujawnia sie jako osoba- jako JEDEN- nie wierza...nie wierza Panu-doszukuja sie trzech, dwoch...a powinni moze siedmiu.
Wystarczy sluchac Slow Bozych-JA I OJCIEC JEDNO JESTESMY; JA JESTEM W OJCU; A OJCIEC WE MNIE- nie osobno trzech.... moze w ten sposob spojrzysz?
pozdrawiam
Droga Pati, na pytania jakie mi zadajesz znajdziesz odpowiedź analizując moje różne posty. Ja przynajmniej Ciebie postrzegam jako osobę nawróconą. A Ty mnie nie ?

Jedynie w kwestii osobowego poznania Boga, chyba nie do końca się rozumiemy.
Uważam że Bóg jest niepojęty w swej wielkości i ludzkim intelektem nie można Go objąć. Jednakże daje się znaleźć i jest blisko każdego człowieka. Potrzebna jest tylko wiara początkowa, zbawcza, czy jak to jeszcze można określić. Mi ta wiara została dana i teraz poznaję Go bardziej poprzez OSOBISTĄ społeczność.
Natomiast jako Osoba w całości jest tymczasem nie do poznania. Wiem że wiele rzeczy jest dla mnie jeszcze zakryte, lecz czytam Biblię, modlę się i Duch Święty pokazuje mi coraz więcej.
Błogosławieni, którzy są zaproszeni na weselną ucztę Baranka. OBJ.19:9

krecik
Posty: 1187
Rejestracja: 28 lis 2009, 10:22
Lokalizacja: Pszczółki

Post autor: krecik »

Pati pisze:Kreciku, podraze troche temat- zatem jesli cialo bylo grzeszne, smiertelne, nie rozniace sie niczym od czlowieczego- co ujrzeli Apostolowie na gorze przemian?

Przyszla chwale Chrystusa czy obecna?
A moze chwale, ktora ukryl przed swiatem?
Zauważ że na górę przemienienia weszło TYLKO trzech uczniów, tutaj jest odpowiedź na Twoje pytania. Tylko im, wybranym z wybranych dane było to oglądać.
Myślę że Jezus ukazał się wówczas w przyszłej chwale.
Błogosławieni, którzy są zaproszeni na weselną ucztę Baranka. OBJ.19:9

letter

Post autor: letter »

krecik pisze:Myślę że Jezus ukazał się wówczas w przyszłej chwale.
CHWAŁA PANA była ukryta.
PAN jest KRÓLEM CHWAŁY.

Nie można mówic że to była przyszła chwała.

denuo
Posty: 208
Rejestracja: 28 lis 2010, 9:25

Post autor: denuo »

krecik pisze: Mi ta wiara została dana i teraz poznaję Go bardziej poprzez OSOBISTĄ społeczność. .
Czy to oznacza że odrzucasz pośrednictwo ludzi, to znaczy tych którzy wykorzystują swoje wielkie autorytety, aby wpłynąć na „owce” i mówią że do Boga wiedzie droga tylko poprzez ich nauczanie?
Ostatnio zmieniony 12 mar 2012, 16:03 przez denuo, łącznie zmieniany 1 raz.

Pati
Posty: 1836
Rejestracja: 29 wrz 2009, 15:11

Post autor: Pati »

krecik pisze:Droga Pati, na pytania jakie mi zadajesz znajdziesz odpowiedź analizując moje różne posty. Ja przynajmniej Ciebie postrzegam jako osobę nawróconą. A Ty mnie nie ?
Kreciku...prosze, tylko nie droga;))) moj maz tego nie zrozumie;)

Oczywiscie, ze postrzegam Ciebie jako nawrocona osobe, a jakze.! Dlatego prowokuje do myslenia, nie gniewaj sie.
Powiem moze na swoim przykladzie- w wieku 6 lat zrozumialam kto jest naprawde moim Ojcem. Kazde dziecko zna swoich rodzicow, moze nie jest swiadome kim jego ojciec jest, czym sie zajmuje....jako niemowle trudno tego wymagac. Jednak z kazdym rokiem, nasza swiadomosc rosnie, rosnie nasze poznanie. Teraz wyobraz sobie mnie, w wieku 6 lat, w powijakach, niemowlecych pampersach z butelka mleka na piersi, zamiast stalego pokarmu...
jaki widok?
W wieku 6 lat zrozumialam kto jest moim Ojcem... a do mojego niedorozwoju przyczynila sie....nauka czlowieka i to nie tylko o trojcy.

Sa ludzie zbawieni, ktorzy niestety nie rozwijaja sie prawidlowo, cale zycie to mleko i przewijanie. Syjon nie chce niestety dorosnac, porzucic wiek niemowlecy, a gdzie tu osiagnac mestwo Chrystusa, wiek dojrzaly?
krecik pisze:Wiem że wiele rzeczy jest dla mnie jeszcze zakryte, lecz czytam Biblię, modlę się i Duch Święty pokazuje mi coraz więcej
Chwala Panu Jezusowi! On cudownym doradca!

krecik pisze:Zauważ że na górę przemienienia weszło TYLKO trzech uczniów, tutaj jest odpowiedź na Twoje pytania. Tylko im, wybranym z wybranych dane było to oglądać.
Ja mysle natomiast, ze ci wybrani, to SYMBOL-tylko garstka ujrzy w nim miejsce najswietsze- to za zaslona ciala.
Wierze rowniez, ze to jego prawdziwa chwala, jaka posiada od zawsze, chwala, ktora schowal, ukryl-ogolocil sie z niej...bo jakiz wtedy bylby za poploch w Israelu, taka chwala ujrzeli, jaka zaden czlowiek, zaden prorok nie posiadal...i gdzie wtedy bylaby ich wiara? On Krolem Chwaly-ZAWSZE.
pozdrawiam

krecik
Posty: 1187
Rejestracja: 28 lis 2009, 10:22
Lokalizacja: Pszczółki

Post autor: krecik »

Pati pisze:W wieku 6 lat zrozumialam kto jest moim Ojcem... a do mojego niedorozwoju przyczynila sie....nauka czlowieka i to nie tylko o trojcy.
Trudno jest żeby dziecko w wieku 6-14 lat, miało same wyrobione zdanie na zagadnienia teologiczne. Siłą rzeczy w tak młodym wieku, szuka oparcia w ludziach. Lecz Chwała Najwyższemu że, wzrosłaś w wierze, poznaniu i miłości.
Czyżbyś nie uznawała Boga że istnieje w trzech osobach?
Błogosławieni, którzy są zaproszeni na weselną ucztę Baranka. OBJ.19:9

Pati
Posty: 1836
Rejestracja: 29 wrz 2009, 15:11

Post autor: Pati »

krecik pisze:
Pati pisze:W wieku 6 lat zrozumialam kto jest moim Ojcem... a do mojego niedorozwoju przyczynila sie....nauka czlowieka i to nie tylko o trojcy.
Trudno jest żeby dziecko w wieku 6-14 lat, miało same wyrobione zdanie na zagadnienia teologiczne. Siłą rzeczy w tak młodym wieku, szuka oparcia w ludziach. Lecz Chwała Najwyższemu że, wzrosłaś w wierze, poznaniu i miłości.
Czyżbyś nie uznawała Boga że istnieje w trzech osobach?
Kreciku, bo ja tu nie o teologi prawie, nie znam sie na tych zagadnieniach kompletnie.
Dlugo zastanawialam sie- czemu Pan wygnal mnie na pustynie? Czulam sie pozostawiona sama sobie, bez kosciola, pozywienia, reki ktora karmi. Teraz zrozumialam, ze to On wyprowadzil mnie z pustyni zalanej ludzkimi naukami, ze skazonego zrodla, do ZRODLA WODY ZYWEJ, a i pokazal ,ze pokarm najlepiej brac z jego reki- to wlasnie otrzymalam- nauka o trojcy-czyli istnieniu Boga jako trzech osobnych postaci, nie jest wlasciwa. Dal mnie to byl szok! Oni przenikaja sie na wzajem.Dlatego pisze-ludzie chca poznac Boga osobowo, a kiedy ten tak wlasnie im objawia sie -jako JEDEN, a w nim Ojciec i Syn-ja jestem w Ojcu, Ojciec we mnie-ja i Ojciec jedno jestesmy, to ludzie nie chca uwierzyc.
Jak mam wierzyc w Trojce....kiedy Pan ma az 7 Duchow.:)))

Zycze blogoslawionej spolecznosci z Ojcem i duchowego wzrostu -jestem przekonana, ze WZROST SYJONU KTOS KONTROLUJE, a raczej HAMUJE.
Pozdrawiam.

Moj wiek rozciagniety byl w czasie. Sa natomiast tacy, ktorzy pielgrzymuja juz z Panem 10, 20 lat i na pytanie kto jest twoim Ojcem, odpowiadaja Ojciec, lub ktojest twoim Bogiem- mowia Bog.

din
Posty: 2284
Rejestracja: 17 kwie 2008, 22:42

Post autor: din »

Ja bym tu widział Jezusa jako raczej wykonawce tego co chce Bóg.

Pomazaniec miał być prorokiem, Królem ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trójca Święta”