Rozmowy z Krystianem o moralności

Tematy NIEZWIĄZANE z Biblią, wiarą i religią, a nie pasujące do poniższych działów.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6357
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

ZAMOS pisze:
Queza pisze:Jest obecny.
Kto obecny i gdzie.
Jest obecny Jezus Chrystus w moim ciele, a skoro ja jestem obecna na forum to i On - Jezus jest obecny.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Queza pisze:Jest obecny Jezus Chrystus w moim ciele, a skoro ja jestem obecna na forum to i On - Jezus jest obecny.
Zmień stopkę
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6357
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Krystian pisze:
Queza pisze:Jest obecny Jezus Chrystus w moim ciele, a skoro ja jestem obecna na forum to i On - Jezus jest obecny.
Zmień stopkę
Nie zmienię stopki bo stałam się gwiazdą poranną dzięki Jezusowi Chrystusowi i w pełni jestem kobietą.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Queza pisze:Nie zmienię stopki bo stałam się gwiazdą poranną dzięki Jezusowi Chrystusowi i w pełni jestem kobietą.
Chciałbym zobaczyć taką gwiazdę poranną jak Ty.
Prześlij mi swoje zdjęcie na pw.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6357
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Krystian pisze:Chciałbym zobaczyć taką gwiazdę poranną jak Ty.
Prześlij mi swoje zdjęcie na pw.
Moje zdjęcie jest w Kąciku tylko dla KOBIET na stronie 21, jestem tam z dwoma psami.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Queza pisze:Moje zdjęcie jest w Kąciku tylko dla KOBIET na stronie 21, jestem tam z dwoma psami.
Nie mogę tego znaleźć
Zapodaj linka
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6357
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Krystian pisze:
Queza pisze:Moje zdjęcie jest w Kąciku tylko dla KOBIET na stronie 21, jestem tam z dwoma psami.
Nie mogę tego znaleźć
Zapodaj linka
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... &start=300

z dnia 4.04, godzina 17:11
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Queza pisze:z dnia 4.04, godzina 17:11
Zobaczyłem.
Ładna kobieta z Ciebie :-)
Ja też lubię zwierzęta.
Mam w domu dwa rasowe kotki.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

Krystian pisze:No i co to ma znaczyć?
Że policja jest niepotrzebna?
To udowadnia, że jest potrzeba wymiany organów siłowych. Pierwsze próby naprawy były jak komuna się uwłaszczyła i oddała władzę swoim konfidentom i współpracownikom. Lustracja właściwie się nie dokonała, ponieważ wiele akt utajniono, dlatego by mieć haki na nową władzę, a właściwie dalej mieć ich na smyczy. Dzisiaj już wiemy, że to było wielkie zwiedzenie Polaków. Polskę rozkradziono zgodnie z wałęsowskim tekstem, by pierwszy milion ukraść. Sądy nie działały i nie działają nadal. Konstytucję napisali komuniści od Kwaśniewskiego, zatem nadal mamy prawo komusze i komuchy są właściwie nietykalni. By było lepiej należałoby wywalić wszystkich od sprzątaczki po generałów. Wywalić wszystkich urzędników oczyścić do dna. Byłby może przez kilka lat ciężko, ale byśmy to przetrwali. Tak jak robią to politycy teraz nie ma szansy na poprawę praworządności.
Krystian pisze:W każdej formacji znajdą się głupki.
Taki tok zrozumienia patologii raczej tą patologię usprawiedliwia, a nie o to nam przecież chodzi.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Taki tok zrozumienia patologii raczej tą patologię usprawiedliwia, a nie o to nam przecież chodzi.
Ja się w sumie z Tobą zgadzam, choć nie odpowiedziałeś wprost, czy policja obecnie jest potrzebna.

Patologia zginie jak Pan Jezus przyjdzie.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3667
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Krystian pisze:Patologia zginie jak Pan Jezus przyjdzie.
Raczej na odwrot-Jezus nie przyjdzie dopoki patologia nie zginie.

BoaDusiciel
Posty: 6997
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Ja was pogodzę:
- Jezus nie przyjdzie, a patologia nie zginie
Nie ma za co :-)
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

BoaDusiciel pisze:Ja was pogodzę:
- Jezus nie przyjdzie, a patologia nie zginie
Nie ma za co :-)
Krótko i na temat :mrgreen: Zgoda musi być i ordnung :xhehe:

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6357
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Na pewno nie przyjdzie taki jak "z obrazka".
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Post autor: kansyheniek »

Kiedy przyszedł raz pierwszy też nie wyglądał jak z obrazka więc czemu ten drugi raz miałby tak wyglądać?
Kto w ogóle mówił,że będzie jak na obrazku?
Typowe bla bla, bla. Takie "pieprzenie".
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne forum dyskusyjne”