Uwiedzenie panny czy gwałt?

Omawianie konkretnych wersetów znajdujących się w Biblii

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
rol23

Post autor: rol23 »

Jeśli to forum czytają poważni ludzie, to zaczną się zastanawiać o co tu chodzi? Za wyrazy, które stosuje się powszechnie w użyciu, które występują w słownikach, tutaj daje się bana. To jest coś niebywałego, niespotykane. Pisałem na wielu forach, ale nigdzie nie spotkałem się takim wypaczaniem języka jak tu na forum. Czy to nowy lewicowy paradygmat? Proponuję, zeby Shadowlady stworzyła słownik słów zakazanych, bo nie sposób się tu wypowiadać, żeby nie zostać zbanowanym.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Czy uzycie slow "bzykac laske" to chrzescijanski,odwieczny prawicowy paradygmat?Ja tez pisywalem na innych forach i za takie slownictwo lecialbys bez ostrzezenia.Masz racje,nikt na zadnym forum nie wypacza jezyka tak,jak ty tutaj.

rol23

Post autor: rol23 »

Krystian pisze:
Anna01 pisze:A Ty pomyśl najpierw zanim napiszesz słowa typu "bzykać laskę"
Słuszna uwaga.
Bzykać czy gwałcić czynili poganie np. wierzący w Odyna Wikingowie.
Chrystianie się wyrażają, że pokochali się z piękną białogłową, będącą żoną. :-)
Jak ktoś nie odróżnia wypowiadania się o grzesznych czynach od samego grzesznego czynu, to wszystko mu się kojarzy z chamstwem. Biedne te nasze forumowe feministki.

rol23

Post autor: rol23 »

booris pisze:Czy uzycie slow "bzykac laske" to chrzescijanski,odwieczny prawicowy paradygmat?Ja tez pisywalem na innych forach i za takie slownictwo lecialbys bez ostrzezenia.Masz racje,nikt na zadnym forum nie wypacza jezyka tak,jak ty tutaj.
Wszyscy mężczyźni, czy to lewicowy, czy prawicowi, jak się prześpią z dziewczyną mówią potocznie "bzyknąć laskę". Słyszałem jeszcze o określeniu "przelecieć laskę".
Ostatnio zmieniony 26 lis 2016, 17:59 przez rol23, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wit
Posty: 3775
Rejestracja: 19 maja 2006, 23:21
Lokalizacja: grudziądz

Post autor: wit »

rol23 pisze:Skoro ślub kościelny nie ma znaczenia z punktu widzenia Bożych zaleceń, więc co to za różnica jaki ma mieć charakter. To bez znaczenia.
Atmosfera się zagęszcza.
Rol, zanim ewentualnie trafisz do forumowej otchłani odpowiedz jak godzisz poglądy katolickie o konieczności kościelnego (religijnego) ślubu z cywilnym aktem ślubu według biblijnego judaizmu?
Wcześniej upatrzyłbym dla niej odpowiedniego męża zgodnie z Bożymi zaleceniami, żeby nie była narażona na takie działania.
W jakim wieku córki takiego kandydata byś upatrzył? I jaką masz gwarancję, że kilkunastoletnia córka nie zostanie zgwałcona lub uwiedziona przez bogatego szejka, nim upatrzysz dla niej odpowiedniego kandydata?
RECEPTĄ NA AKTYWNĄ ROLĘ KOŚCIOŁA, JAKĄ MA ON DO SPEŁNIENIA, NIE JEST JEGO REFORMA, DO CZEGO WZYWAŁY KOŚCIOŁY PROTESTANCKIE, ALE POSŁUSZEŃSTWO, DO CZEGO WZYWAŁ KOŚCIÓŁ WCZESNOCHRZEŚCIJAŃSKI.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

rol23 pisze:Wszyscy mężczyźni, czy to lewicowy, czy prawicowi, jak się prześpią z dziewczyną mówią potocznie "bzyknąć laskę". Słyszałem jeszcze o określeniu "przelecieć laskę".
Jakie ma to znaczenie do wypowiadania się w duchu chrześcijańskim?
Ja też słyszałem wypowiedzi kobiet jak mówiły, że to ciacho zjadły :-P
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

rol23 pisze:Wszyscy mężczyźni, czy to lewicowy, czy prawicowi, jak się prześpią z dziewczyną mówią potocznie "bzyknąć laskę".
Po pierwsze-nie przypominam sobie bym cie upowaznil do mowienia w moim imieniu.
Po drugie-nie wszyscy.Ja takich okreslen nie uzywam.Moje zycie intymne to sprawa moja i mojej partnerki.Nie widze najmniejszego powodu zeby o tym opowiadac.
Po trzecie wreszcie-dla mnie mezczyzna nie jestes,bo mezczyzna to cos wiecej niz to,co ma w spodniach,a niemal wszystkie twoje posty sprowadzaja sie tylko do tego.

Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

rol23 pisze:Wszyscy mężczyźni, czy to lewicowy, czy prawicowi, jak się prześpią z dziewczyną mówią potocznie "bzyknąć laskę". Słyszałem jeszcze o określeniu "przelecieć laskę".
Jakże się cieszę, że w moim świecie żyją mężczyźni inni od Twoich "wszystkich".

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Andżelika_FS pisze:Jakże się cieszę, że w moim świecie żyją mężczyźni inni od Twoich "wszystkich".
Zapraszam Cię na forum 100 % biblijne
Nazwa forum, to dyskusje biblijne
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

rol23 pisze:Wszyscy mężczyźni, czy to lewicowy, czy prawicowi, jak się prześpią z dziewczyną mówią potocznie "bzyknąć laskę". Słyszałem jeszcze o określeniu "przelecieć laskę".
Jeśli sam jesteś zboczony, to nie mieszaj w to innych!
Ja nigdy nie "bzykałem laski".

Dla mnie wierność małżeńska zawsze była i dziś jest sprawą świętą!
Hbr 13:4 "We czci niech będzie małżeństwo pod każdym względem i łoże nieskalane, gdyż rozpustników i cudzołożników osądzi Bóg."

rol23

Post autor: rol23 »

Henryk pisze:
rol23 pisze:Wszyscy mężczyźni, czy to lewicowy, czy prawicowi, jak się prześpią z dziewczyną mówią potocznie "bzyknąć laskę". Słyszałem jeszcze o określeniu "przelecieć laskę".
Jeśli sam jesteś zboczony, to nie mieszaj w to innych!
Ja nigdy nie "bzykałem laski".

Dla mnie wierność małżeńska zawsze była i dziś jest sprawą świętą!
Hbr 13:4 "We czci niech będzie małżeństwo pod każdym względem i łoże nieskalane, gdyż rozpustników i cudzołożników osądzi Bóg."
Chyba nie zrozumiałeś co napisałem. "Bzyknąć laskę" odnosi się do przygodnego stosunku seksualnego z kobietą, który według Pisma Świętego jest zakazany i ściąga na sprawców wieczne potępienie. Uważam, że to określenie jest adekwatnego, do tego co tam się wykonuje i nikogo nie obraża. To jest jak najbardziej chrześcijańskie określenie.
Seks jest dozwolony tylko w małżeństwie i tylko z jedną partnerką w życiu (pomijam wdowy). Ludzie myślcie co ja piszę i wam przekazuję. Jezus też jak się zdenerwował, to powyrzucał kupczyków ze świątyni i powywracał im stoły.

Awatar użytkownika
ShadowLady86
Posty: 4435
Rejestracja: 14 sty 2012, 10:11

Post autor: ShadowLady86 »

Akurat gwałcili także wyznawcy Judaizmu, chociażby Amnon zgwałcił swoją przyrodnią siostrę Tamar.

Tutaj bardziej mi chodzi o obrzydliwe wyrażenia, jakimi posługuje się użytkownik rol23. Nie wiem, może jego ojciec określał w ten sposób seksualne relacje z jego matką, że się tak nauczył. Ja natomiast na forum takiego języka tolerować nie będę. Zwłaszcza, że temat jest poważny.
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



[center]Administrator tego forum przy pracy![/center]

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

rol23 pisze:Chyba nie zrozumiałeś co napisałem. "Bzyknąć laskę" odnosi się do przygodnego stosunku seksualnego z kobietą, który według Pisma Świętego jest zakazany i ściąga na sprawców wieczne potępienie.
Zrozumialem,jak najbardziej.Nie napisales tego w odniesieniu do przygodnego stosunku seksualnege,a w odniesieniu do gwaltu.Dla mnie gwalt to nie przygoda.
rol23 pisze: To jest jak najbardziej chrześcijańskie określenie.
Jest to okreslenie pogardliwe i pokazujace jakim jest czlowiekiem ten,ktory go uzywa.
rol23 pisze:Ludzie myślcie co ja piszę i wam przekazuję.
To nie ludzie maja myslec co piszesz,tylko ty.A twoim jedynym przekazem jest prostactwo (zeby nie powiedziec chamstwo) zarowno umyslowe jak i jezykowe.
rol23 pisze:Jezus też jak się zdenerwował, to powyrzucał kupczyków ze świątyni i powywracał im stoły
Zatem ciesz sie,ze Shadow Lady ma tyle cierpliwosci i jeszcze cie stad z hukiem nie wywalila.

rol23

Post autor: rol23 »

booris pisze:
rol23 pisze:Chyba nie zrozumiałeś co napisałem. "Bzyknąć laskę" odnosi się do przygodnego stosunku seksualnego z kobietą, który według Pisma Świętego jest zakazany i ściąga na sprawców wieczne potępienie.
Zrozumialem,jak najbardziej.Nie napisales tego w odniesieniu do przygodnego stosunku seksualnege,a w odniesieniu do gwaltu.Dla mnie gwalt to nie przygoda.
Nic nie zrozumiałeś, napisałem tak jak to każdy normalny facet rozumie i nie chodziło o gwałt.
booris pisze:
rol23 pisze: To jest jak najbardziej chrześcijańskie określenie.
Jest to okreslenie pogardliwe i pokazujace jakim jest czlowiekiem ten,ktory go uzywa.
Pogardliwy to jest przygodny seks a takie rzeczy należy nazywać po imieniu.

rol23

Post autor: rol23 »

ShadowLady86 pisze: Tutaj bardziej mi chodzi o obrzydliwe wyrażenia, jakimi posługuje się użytkownik rol23.
Słowo "gwałt" jest o wiele bardziej obrzydliwym słowem, niż "bzyknąć laskę". Dlaczego nie banujesz za nie forumowiczów?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wersety”