Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
świadectwo nawrócenia byłego seryjnego mordercy
Autor Wiadomość
Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
  Wysłany: 2012-10-11, 19:48   świadectwo nawrócenia byłego seryjnego mordercy

David Richard Berkowitz, właściwie Richard David Falco (ur. 1 czerwca 1953 na Brooklynie) – amerykański seryjny morderca pochodzenia żydowskiego, znany pod pseudonimami "Syn Sama" i "44. kalibrowy morderca". Przyznał się do zabicia sześciu ludzi i ranienia kilku innych w Nowym Jorku w późnych latach 70. ubiegłego wieku.

Berkowitz zeznał, że pierwszego ataku dokonał w wigilię 1975. Do czasu aresztowania 10 sierpnia 1977 zabił 6 osób w wieku od 18 do 26 lat, za co został skazany na sześciokrotne dożywocie.

Słyszał głosy, które kazały mu zabijać. Już jako dziecko bardzo podniecał się widokiem ciał wynoszonych z płonącego budynku. Często jako dziecko podkładał ogień.

Tak opisywał swoją pierwszą udaną zbrodnię. "Dwie kobiety siedziały w samochodzie. Czułem, że muszę je dorwać. Strzeliłem przez szybę. Potem naciskałem spust, nawet po tym jak skończyły się naboje. Nie mogłem oderwać oczu od rozpryskującej się szyby." Po dokonaniu morderstwa poszedł do domu i położył się do łóżka. Z telewizji dowiedział się, że zabił Donnę Laurie. Wyobrażał sobie potem, że zakochał się w Laurie i duchy zaaranżowały małżeństwo między nim a jej duszą. Został skazany na 364 lata więzienia.

źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/David_Berkowitz

jest o nim film dokumentalny http://www.youtube.com/watch?v=q3klkQ_1USg na końcu padają słowa, że znalazł on Boga, że się nawrócił itd., poszukałem na necie i prowadzi on swoją stronę www.ariseandshine.org na której zamieścił swoje świadectwo www.ariseandshine.org/Tes...anslations.html jestem poruszony, Bóg potrafi przemienić serce nawet seryjnego mordercy...

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei

Odpowiedz do tematu