Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Moi drodzy przeczytajcie proszę.
Autor Wiadomość
rochspioch

Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-05-29, 16:51   Moi drodzy przeczytajcie proszę.

Stało się. Chwała Jezusowi Chrystusowi. Drodzy bracia i siostry. Kiedy wstałem dziś dziwnie się czułem. Wkrótce rozbolała mnie głowa, po chwili zapiszczało mi w uszach, i wszystko stało się jasne. W głowie namalował mi się obraz Jezusa Chrystusa, konającego na krzyżu. A po chwili zrozumiałem: że nie ja już żyję, żyje we mnie Chrystus. Drodzy bracia i siostry boli mnie głowa, ale wiem że to korona cierniowa. Którą mam nosić tak jak Król nasz Jezus Chrystus. To był wspaniały dzień. Bóg dał mi myśl abym chodził po osiedlu i rozdawał ludziom kartki z wierszem. Dostałem dziś mnóstwo dowodów działania BOGA OJCA WSZECHMOGĄCEGO. Bracia i siostry potrafię wyczuć złego ducha, spotkałem na osiedlu mnóstwo ludzi a niektórzy często pięknie ubrani, śmierdzieli gorzej niż mocz. Drodzy bracia i siostry w wierze PAN BÓG zsyła DUCHA ŚWIĘTEGO jeżeli go nie macie proście a będzie wam dane. Już nie czuję strachu a ból głowy lekki mi, po przejściu osiedla bolą mnie plecy ale to krzyż który noszę dla mego Pana Chrystusa Jezusa i robię to ciesząc się jak dziecko.



Wierszyk napisałem 10.11.2011 pod wpływem wydarzeń w Polsce i na świecie w chwili mocnego uniesienia.

Polska nasza przez wielu kochana Na naszych oczach jest rozrywana
Otwóż swe oczy bo ważna to sprawa To przecież jakaś diabelska zabawa
Kłamstwo i zbrodnia rządzi tym światem A pieniądz i lichwa są wielkim ich bratem
Dobrzy i (prawi) przez złych są gnojeni Gdy za głośno krzyczą zostają uciszeni
Zło które w cieniu jest przyczajone Obrasta w siłę strachem karmione
Agresja nienawiść złu siły dodają Nawet dobry człowiek czasem zły się staje
Umysły ludzkie zewsząd wciąż atakowane Przez zło kuszone i czarowane
Cichutkim szeptem lub głośnym rykiem Lecz wielu wypadkach skutecznym wynikiem
Ta myśl serce i umysł rozdziera Dlaczego człowiek Słowo Boże poniewiera
Dlaczego miłość i dobro nie panuje Dlaczego człowiek piękno świata psuje
To przecież obłęd dokąd świat zmierza Tylko w Bogu ludzka nadzieja

(prawi)- gdy chciałem napisać je na dużym plakacie, zapiszczało mi w uszach, zrozumiałem, nie pisz tego słowa.

rochspioch mój pseudonim w internecie, już nie ma sensu, bo ja się obudziłem.


Objawienie Janowe 22,10
Rzekł mi jeszcze tak: "Nie zamykaj pieczęcią proroctwa tej księgi, bo ten czas jest bliski. Kto czyni nieprawość, niech dokończy czynienie nieprawości, kto plugawy , niech dokończy plugawienie siebie, kto sprawiedliwy, niech dokończy czynienie sprawiedliwości, kto święty, niech dokończy stawanie się świętym.

Wkrótce objawi się syn zatracenia antychryst. Zwieźć się nie dajcie. Wierzcie tylko, Słowu Bożemu, i Duchowi Świętemu.
Chwała Jezusowi Chrystusowi Królowi Nowego Jeruzalem. Przybywaj. Amen.
 
 
Neveleq 

Wyznanie: Chrześcijanin
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 25
Skąd: Kolno
Wysłany: 2012-05-30, 14:48   

Nie znam Cię, ale piszesz z sensem, wiersz też mi się podoba.

3maj się ciępło i niech BÓG ma Cię w opiece. ;)
 
 
Anowi 


Pomogła: 121 razy
Dołączyła: 02 Wrz 2007
Posty: 10070
Skąd: Bóg wie
Wysłany: 2012-05-30, 22:06   

przebudzony Rochu - dzięki Tobie wiem skąd wzięła się migrena
_________________
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2012-05-31, 06:10   

Anowi napisał/a:
przebudzony Rochu - dzięki Tobie wiem skąd wzięła się migrena

To chyba coś innego.
Migreny mają kobiety.
On pisze jak mężczyzna...

- Ale uwaga! Mnie już czwarty dzień bili głowa!
Jak "walnę" post- to pospadacie z krzeseł! :aaa: :mrgreen:
 
 
wiesia

Wyznanie: brak denominacji/kiedyś katoliczka
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1901
Wysłany: 2012-05-31, 10:53   

Henryk napisał/a:
Jak "walnę" post- to pospadacie z krzeseł! :aaa: :mrgreen:

No to czekam z niecierpliwością :s_oczko:
 
 
nike 

Pomogła: 135 razy
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 10689
Wysłany: 2012-05-31, 11:32   

Henryk, Od chwili kiedy oczy masz zdrowe to i humor ci nie zły wrócił, może i ze mną za rok tak się stanie hahahaha.
_________________
http://biblos.feen.pl/index.php
 
 
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2012-05-31, 11:45   

rochspioch

Cytat:
Drodzy bracia i siostry w wierze PAN BÓG zsyła DUCHA ŚWIĘTEGO jeżeli go nie macie proście a będzie wam dane.

Duch Święty jest idealną Bożą energią do leczenia i oświecenia.Ludzie wydają grube pieniądze na lekarstwa,które przeważnie mają skutki uboczne,a nie korzystają z tego najlepszego i darmowego sposobu leczenia,dostępnego dla wszystkich.Komuś widać na tym zależy.
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2012-05-31, 12:20   

wiesia napisał/a:
No to czekam z niecierpliwością :s_oczko:

Trochę mi głupio... :-(
Wszystko zepsułem. Połknąłem Apap. :bardzo_smutny:
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2012-05-31, 12:21   

nike napisał/a:
Henryk, Od chwili kiedy oczy masz zdrowe to i humor ci nie zły wrócił, może i ze mną za rok tak się stanie hahahaha.

Oj tak.
Jak dobrze znowu widzieć wyraźnie! :xhehe:
Życzę tego wszystkim!
 
 
rochspioch

Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-05-31, 16:39   Kto to zbudował?

Znacie powiedzenie ORDO AD HAO -Z chaosu porządek-powiedzenie iluminatów- mam coś takiego że można z krzesła spaść.

Wiąże się z tym historia którą przeżyłem wczoraj między 21 a ok 9 rano. Historia jest koszmarna i ma potężny związek z słowami Biblijnego Objawienia Jana. Na początek wrzucam fotki zrobione dziś o 17:00. Parę tygodni temu miałem sen -zwykły sen nie proroczy- We śnie spotkałem dwa stwory, lub jakbym je nazwał bestie. Były różowawe miały po dwie nogi, ale wiele głów, ramion, i skrzydła (nie opierzone), wszystko co było nad nogami, było straszliwie zdeformowane jak bliźniaki syjamskie -chyba tylko dlatego pamiętam ten sen-

Spójrzcie co za cudactwo czy widzieliście kiedyś coś takiego? Kto zbudował taki dom? Całkowicie nie symetryczny i w ogóle bez sensu. Toż to chaos!!! Mam jeszcze dużo do opowiedzenia, (12 godzin) ale muszę chwilę odpocząć.




 
 
Queza 
The Morning Star


Pomogła: 155 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 30 Mar 2012
Posty: 4680
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2012-05-31, 16:56   

Diabeł nie jest wytworem chorej wyobraźni. Diabeł nie jest dziwną, nieco śmieszną i dającą się łatwo oszukać, maszkarą z różnych bajek i komedii.

Diabeł to potężna duchowa inteligencja, większa niż inteligencja najbardziej genialnych ludzi, która z pychy, zapatrzona w siebie, zbuntowała się przeciw Bogu. Zbuntowała się korzystając z wielkiego Bożego daru, jaki otrzymała, a jakim jest wolność wyboru.

Szatan jest małpą Pana Boga. Wszystko czyni Mu na przekór. Zamiast dobra wprowadza zło, zamiast ładu - chaos, zamiast miłości - nienawiść, zamiast pokoju - wojnę, zamiast prawdy - kłamstwo, zamiast zgody - kłótnię, zamiast jedności - rozdział i rozproszenie, zamiast obiecywanej ciągle całkowitej wolności - anarchię moralną, która przynosi najgorsze zniewolenie.

Pismo Święte nazywa szatana odwiecznym kusicielem, kłamcą i zabójcą, jest on taką właśnie rzeczywistością, jest niezbadaną ludzkim umysłem tajemnicą nieprawości, a skutki jego działania widać na co dzień, w całym naszym, często tak bardzo strasznym świecie.
_________________
Matko, która jesteś w Niebie, chroń Nas zawsze w potrzebie. Niech się Imię Twoje święci, miej Nas zawsze w Swej pamięci.
 
 
ARTI83M 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 196
Wysłany: 2012-05-31, 18:52   

Czy tu jest zlot schizofreników nie ładnie dawać się wypowiadać takim osobom by utrwalać ich w chorobie.
_________________
Kto wie i nie wie że wie - śpi, obudź go...kto nie wie i wie że nie wie - jest dzieckiem, wychowaj go...kto nie wie i nie wie że nie wie - jest głupcem, omijaj go...
(arabski mędrzec przed tysiącem lat)
 
 
bartek212701 


Pomógł: 162 razy
Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9277
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-05-31, 21:35   

ARTI83M, Jest wolność słowa...każdy ma prawo
_________________
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.
 
 
ARTI83M 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 196
Wysłany: 2012-06-01, 10:39   

Cytat:

ARTI83M, Jest wolność słowa...każdy ma prawo

Wolność słowa tez ma swoje granice... .
_________________
Kto wie i nie wie że wie - śpi, obudź go...kto nie wie i wie że nie wie - jest dzieckiem, wychowaj go...kto nie wie i nie wie że nie wie - jest głupcem, omijaj go...
(arabski mędrzec przed tysiącem lat)
 
 
Berian 
Student Biblii


Wyznanie: Wierzę w Jezusa
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 686
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-06-01, 11:21   

ARTI83M napisał/a:
Wolność słowa tez ma swoje granice... .

I ty te granice wyznaczasz?
_________________
Mat. 5:44
44. A Ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują,
(BW)
Gość miłujesz nieprzyjaciół?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11