Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Horus, Mitra, Kryszna , Jezus
Autor Wiadomość
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2020-05-06, 18:46   

Krystian napisał/a:
wuka napisał/a:
Ale nadal aktualna i obowiązująca.


Powiem :-( tyle

masakra :-(

Fakt.
Taki link podam, który dostałam. Niespecjalnie mnie to dziwi, ale daje do myslenia w temacie - kim jest ten cały papa?
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/franciszek-apeluje-o-szczepionke-oraz-udziela-wsparcia-dla-wysokiego-komitetu-na-rzecz-ludzkiego-braterstwa-2020-05

A o tym, to już w ogóle nie wiem co myśleć. Jako ciekawostkę daję i bez obrażania mnie, proszę
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/przerazajacy-sojusz-watykanu-pentagonu-oraz-microsoftu-biblijny-znak-bestii-2020-04
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2020-05-06, 18:56   

wuka napisał/a:
A o tym, to już w ogóle nie wiem co myśleć. Jako ciekawostkę daję i bez obrażania mnie, proszę

Dobrze, że chociaż w temacie 'Teorie spiskowe itp' umieszczasz takie bzdety.
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
Al Mudrasim 
Ja Jestem


Wyznanie: własnowierca
Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 1177
  Wysłany: 2020-05-07, 21:35   

Nie ma przypadków. Są znaki. Człowiek przypomina zawodnika, który bierze udział w olimpiadzie w biegu na 3000 m ze związanymi nogami i zaklejonymi ustami, na dodatek dobrze nie widzi. Żeby nie było za łatwo, jest to bieg z przeszkodami ustawianymi przez twórców tego biegu. Jednak ciągle jest za łatwo. Twórcy tego wyścigu wymyślili więc, że człowiek nie będzie pamiętał o co i po co się ściga, a także zbudowali ślepy zapętlony tor, który jest dodatkowym okrążeniem.
Bobo był taki gość jak Mark Twain. Powiedział bardzo mądrą rzecz, a mianowicie : Jeśli większość ludzi wierzy, iż coś jest prawdą, uciekaj od takiej prawdy jak najdalej."
Wuka, to jest prawdą co opublikowałaś. Nie chce mi się już publikować zdjęć, wypowiedzi, czy nagrań które to potwierdzają. W internecie jest tego od zatrzęsienia. Jak ktoś się interesuje to sobie poszuka. Nie możemy odrabiać za wszystkich lekcji. Jesli ktoś uważa to za fantastykę, teorie spiskowe i niedorzeczność to jego sprawa. Budzenie ludzi na siłę rodzi tylko agresję. W końcu Bóg jedyne co rozdysponował sprawiedliwie to rozum, każdy uważa że ma go dość.
Franciszek to mason, a wystrój Watykanu to kult Baala. Przy okazji poszukajcie wypowiedź tego masona, który stwierdza, że ofiara Jezusa nie ma najmniejszego sensu i zginął na próżno.

https://www.youtube.com/watch?v=zq4i2VpNkBU

https://www.youtube.com/watch?v=_MuccTLv_zc

https://detektywprawdy.pl/2020/05/04/bill-gates-chce-wszczepic-ludziom-enzym-o-nazwie-lucyferaza/
_________________
Bóg, który stworzył Wszechświat, nie stworzył człowieka. Bóg, który stworzył człowieka, nie stworzył Wszechświata.
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2020-05-07, 22:07   

Al Mudrasim napisał/a:
Budzenie ludzi na siłę rodzi tylko agresję.

Zauważyłam.
Widzę też, że tu nie warto dalej pisać. Masz rację, że kto chce ten znajdzie. Ja dziś mam pod tym względem dobry dzień. Dużo się nauczyłam, a jeszcze uczta nocna z wspaniałą książką przede mną. Aktualnie:"Serce świadomości" Ebena Alexandra
Pewnie znasz, ale i tak polecam zainteresowanym.
Pozdrawiam cię mile. :-)
 
 
Al Mudrasim 
Ja Jestem


Wyznanie: własnowierca
Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 1177
Wysłany: 2020-05-07, 22:45   

Bobo napisał/a:

Codziennie wsłuchuję się w rytm ziemi w wielkim młotem kowalskim walę w podłogę, potem idę na pole i w wielki pień po ściętym drzewie tym samym młotem walę jakieś z dziesięć razy (Może za mało?, proszę o podpowiedź). Uchwytuję rytm ziemi i ratuję swój umysł i ciało.
Proszę o podpowiedź:
Czy młot powinien być większy niż mam? (5 kilo).
A może należy więcej uderzać młotem (np. 50 razy)?
Czy młotem powinienem uderzać z regularnością sekundową czy to jest obojętne?
Proszę koniecznie o odpowiedź bo przecież chodzi tu o moje zdrowie!!! :aaa: :prosze: :buzka:
Muszę przyznać, że twój awatar doskonale cię oddaje. Rzadko spotyka sie takie dopasowanie. Moje gratulacje :mrgreen:
_________________
Bóg, który stworzył Wszechświat, nie stworzył człowieka. Bóg, który stworzył człowieka, nie stworzył Wszechświata.
 
 
Al Mudrasim 
Ja Jestem


Wyznanie: własnowierca
Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 1177
Wysłany: 2020-05-08, 17:28   

Znalezione w internecie: To co się teraz dzieje na świecie nie ma nic wspólnego z pandemią, to zwiastun nowych czasów, pokazanie ludziom, że mogą żyć bez fryzjera, wakacji, imprez, kina, teatru oraz galerii. Ten świat odchodzi, a razem z nim to wszystko bez czego można się obejść. Można także zaliczyć do niepotrzebnych takie instytucje jak kościół, sądy, urzędy, szkoły, szpitale i wiele innych pomniejszych. Dzięki temu ludzie są zdrowsi, mniej o 40% pogrzebów jest, mniej spalin i niepotrzebnej produkcji. Oprócz jedzenia, alkoholu, internetu i spacerów, to reszta jest zbędna😂 To, że protesty będą się mnożyć nic nie da, bo politycy, to marionetki, nie mają nic do powiedzenia. Podwyżki dostała milicja i listonosze, ale i oni z czasem też pójdą na zieloną trawkę. Po Antyku sprzed 12 tys lat pozostały tylko ruiny, teraz czeka nas to samo. Ten świat idzie w ruinę, ten świat już się kończy. Lucyfer robi porządek na swojej planecie, nikt mu w tym nie przeszkodzi, tak już było od zawsze, od początku jak go sobie stworzył. Pozbędzie się biorobotów i zombie i stworzy sobie nową ludzkość, nowe standardy. Można sobie wyobrazić jakie, jeśli się potrafi, nie będzie już jak było😂 Era Wodnika będzie miała wszystko inne, może nawet Słońce będzie krążyć w przeciwnym kierunku.

To budujące, że coraz więcej ludzi zaczyna kumać o co w tym wszystkim chodzi.
_________________
Bóg, który stworzył Wszechświat, nie stworzył człowieka. Bóg, który stworzył człowieka, nie stworzył Wszechświata.
 
 
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2020-05-08, 17:33   

Cytat:
Lucyfer robi porządek na swojej planecie, nikt mu w tym nie przeszkodzi, tak już było od zawsze, od początku jak go sobie stworzył.

W Internecie są wyjaśnienia jak się wyrwać z tej niewoli.
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
 
 
Al Mudrasim 
Ja Jestem


Wyznanie: własnowierca
Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 1177
Wysłany: 2020-05-27, 20:20   

https://www.youtube.com/w...SxAL-jBIfiWTGJc
_________________
Bóg, który stworzył Wszechświat, nie stworzył człowieka. Bóg, który stworzył człowieka, nie stworzył Wszechświata.
 
 
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2020-05-27, 20:45   

Al Mudrasim napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=AqWnSmLyPLA&fbclid=IwAR3ke_gNFiRGboVzs2BqZpMjpOwQwTzx9Vpgpp8TN9IKSxAL-jBIfiWTGJc

Oglądałem ten przekaz dwa dni temu. Bardzo ciekawe wiadomości. Kiedy ludzie się obudzą i zobaczą, że są niewolnikami systemów religijnych, gadzich istot i Matrixa?
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
 
 
Al Mudrasim 
Ja Jestem


Wyznanie: własnowierca
Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 1177
Wysłany: 2020-10-26, 22:52   

https://globalna.info/2020/10/13/krwawy-bog-jahwe-humanoidalny-jaszczur-starego-testamentu/?fbclid=IwAR1dtDR8hLRaVWcjoh15LXqMB7tSbLgsFu5HWKyDXPmjKzr5Ee-WeQ9f1Q0

[ Dodano: 2021-02-15, 22:12 ]
Papcie spadają:
https://www.youtube.com/w...aU3dZmIAZ0&t=4s

https://www.youtube.com/watch?v=vxrAFxp7eIc

[ Dodano: 2021-04-15, 19:03 ]
Czy wiesz, że kiedy Einstein organizował konferencję na kilku uniwersytetach amerykańskich, powtarzającym się pytaniem, które zadawali studenci było:
- Wierzysz w Boga?
I zawsze odpowiadał:
Wierzę w Boga Spinozy.
Ci co nie czytali Spinozy nie rozumieli odpowiedzi.
Baruch De Spinoza był holenderskim filozofem uważanym za jednego z trzech wielkich racjonalistów stulecia filozofii wraz z francuskimi kartezami.
Oto Bóg lub natura Spinozy:
Bóg powiedzibyło:
′′ Przestań się modlić i bić się w klatę!
Chcę, żebyś poszedł w świat i cieszył się życiem.
Chcę, żebyś śpiewał, bawił się i cieszył się wszystkim, co dla ciebie zrobiłem.
Przestańcie chodzić do tych ciemnych, zimnych świątyń, które sami stworzyliście, i uwierzliście, że to mój dom.
Mój dom to góry, lasy, rzeki, jeziora, plaże, gdzie mieszkam i wyrażam Miłość do Ciebie.
Przestań obwiniać mnie za swoje marne życie!
Nigdy nie mówiłem, że jest w tobie coś złego, że jesteś grzesznikiem, lub że twoja seksualność jest zła. Seks to dar, który ci dałem i dzięki któremu możesz wyrazić miłość, ekstazę, radość.
Więc nie obwiniaj mnie za wszystko, w co uwierzyłeś.
Przestań czytać niby pisma święte, które nie mają ze mną nic wspólnego!
Jeśli nie potrafisz mnie czytać w brzasku, w krajobrazie, w oczach znajomych, w oczach Twojego małego synka, nie znajdziesz mnie w żadnej książce.
Zaufaj mi i przestań kierować do mnie z prośbami!
Bedziesz mi mówił, jak mam wykonywać swoją pracę?
Przestań się mnie bać!
Nie osądzam cię, nie krytykuję, nie męczę cię, ani nie karzę.
Jestem czystą miłością.
Przestań prosić mnie o wybaczenie!
Nie ma nic do przebaczenia.
Jeśli coś zrobiłem, to wypełniłem to pasjami, przyjemnościami, uczuciami, potrzebami, niekonsekwencjami i wolną wolą.
Jak mogę cię obwiniać, jeśli tylko reagujesz na coś, co ci sam stworzyłem?
Jak mogę cię ukarać za to, że jesteś taki, jak inni, jeśli ja to zrobiłem?
Czy myślisz, że mogłbym stworzyć miejsce do spalenia wszystkich moich dzieci, które nie zachowują się dobrze przez całą wieczność?
Czy Bóg by tak zrobił?
Zapomnij o jakimkolwiek przykazaniu, o jakimkolwiek prawie, które są tylko sztuczkami, aby tobą manipulować, aby ciebie kontrolować, które tylko tworzą w tobie poczucie winy!
Szanuj bliźniego i nie rób innym tego, czego oni nie chcą robić Tobie! Zwróć uwagę na swoje życie, niech Twój stan umysłu będzie Twoim przewodnikiem!
To życie, to nie test, ani próba, ani preludium do raju.
To życie jest wszystkim, co jest tu i teraz, i tylko Ty tego potrzebujesz.
Zrobiłem coś absolutnie darmowego.
Bez nagród, bez kar.
Nie ma grzechów ani cnót.
Nikt nie układa tablicy wyników.
Nikt nie idzie na bicie rekordu.
Jesteś absolutnie wolny, aby uczynić swoje życie niebem lub piekłem.
Nie mogę Ci powiedzieć, co jest twoim życiem, ale mogę Ci dać radę: - Żyj tak, jakby jutra nie było, jakby to była Twoja jedyna szansa na miłość i istnienie.
Więc jeśli nic poza tobą nie istnieje, będziesz cieszyć się z każdej okazji, którą ci dałem.
A jeśli istnieje coś ponad Tobą, to bądź pewny, że tam nie zapytam, czy się dobrze zachowałaś, czy nie.
Zapytam czy wam się życie podobało, czy bawiliście się, co lubiliście najbardziej iczego się nauczyliście.
Przestań we mnie wierzyć!
Wiara to tylko zgadywanie i wyobrażanie sobie.
Nie chcę, żebyś we mnie wierzył, chcę, żebyś mnie poczuł.
Chcę, żebyś mnie poczuł, gdy całujesz ukochaną, gdy przytulisz swoją małą dziewczynkę, kiedy głaskasz swojego psa, kiedy bierzesz kąpiel w morzu...
Przestań mnie chwalić!
Jakim egipskim Bogiem uważasz, że jestem?
Denerwuje mnie to, że jestem chwalony.
Zmęczony tym, że muszę okazywać wdzięczność.
Czy czujesz wdzięczność?
Pokaż to dbając o siebie, o swe zdrowie, relacje, świat.
Wyraź swoją radość!
To jest jeden ze sposobów, aby mnie pochwalić.
Przestań komplikować rzeczy i powtarzać jako papuga, czego się o mnie nauczyłeś!
Jedyną pewnością jest to, że tu jesteś, że żyjesz i że ten świat jest pełen cudów.
Do czego potrzeba więcej cudów? Po co tyle wyjaśnień?
Nie szukaj mnie na zewnątrz.
Nie znajdziesz tam mnie.
Szukaj mnie w sobie.
Tam właśnie jestem.
"... W imię miłości.."

[ Dodano: 2021-04-29, 23:05 ]
[ Dodano: 2021-04-29, 23:02 ]
Przez Cameron Day
Pisarz gościnny dla Wake Up World
Planeta Ziemia i znaczna część naszego zakątka wszechświata znajduje się pod wpływem zaklęcia od bardzo dawna, które rzuca wątpliwości w naszych umysłach na temat tego, czy jesteśmy związani z Nieskończonym Źródłem całego stworzenia. Nieodłącznym elementem tego holograficznego zaklęcia jest pojęcie, że dwoistość i polaryzacja są naturalnymi aspektami życia i że musimy służyć jednej lub drugiej stronie dualizmu. Rzeczywiście, wszyscy razem straciliśmy z oczu hologram i uwierzyliśmy, że jest to suma rzeczywistości.
Niezwykle ważne jest zerwanie wszystkich więzi z „duchową” kłamstwem „fałszywego światła” i (pozornie) przeciwnymi zespołami paradygmatu dualności ciemnego światła. Omówiłem to szczegółowo w moim poprzednim artykule Dlaczego nie jestem już Lightworker , który wygenerował wiele pozytywnych odpowiedzi, a także ogromny opór i pogardę od tych, którzy są mocno zainwestowani w złudzenia fałszywego światła Nowego (c) Ruch wieku.
(Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, możesz przeczytać pierwszy artykuł tutaj . Definiuje niektóre z terminów, które zostaną tutaj użyte).
„Władcy” Karmy
Fałszywe demiurgiczne pasożyty zwane „Panami” Karmy są prawdopodobnie najgorszymi gwałcicielami wolnej woli, z którymi się spotkałem, ustępując jedynie samemu skorumpowanemu demiurgowi. Są głównymi strażnikami, którzy pozwalają lub odmawiają istotom dostępu do systemu demiurgicznego i z niego, i jako taki muszą być odsłonięci.
Ich wypaczenie naturalnego prawa karmy jest tak oszałamiające, że w tym artykule będę w stanie opisać tylko niewielką jego część. Po pierwsze, są odpowiedzialni za zmuszanie istot do reinkarnacji w kółko, w kółko, w kółko, z wyraźnym naruszeniem Prawa Uniwersalnego.
W „Wolnym Wszechświecie” poza skorumpowanym demiurgicznym systemem zniewolenia istota może inkarnować się na dowolnej planecie, którą wybierze. Kiedy życie fizyczne istoty dobiega końca (po setkach, może tysiącach lat), wracają do Nieskończonego Źródła na odpoczynek, a następnie decydują, co chcą dalej robić, aby dalej się uczyć i wzrastać. Nigdzie w tym procesie nie ma hierarchicznej grupy kontrolujących, manipulujących istot, takich jak „panowie” karmy.
Jak widać, używając cytatów wokół słowa „panowie”, w ogóle nie znoszę ich tak nazywać. Tak więc w swoim zwykłym stylu nadałem tym istotom nową, nieco sarkastyczną nazwę: Turds of Karma. Zacząłem je tak nazywać po spotkaniu kilka miesięcy temu, kiedy usuwałem głębokie warstwy narzuconych porozumień, które starali się utrzymać. W pewnym momencie procesu z mocą powiedziałem im: „Jesteś największym kawałkiem sh **, jaki kiedykolwiek widziałem. NIe jestem ci winien. Jesteś winien każdej istocie, którą zmanipulowałeś dług, którego nigdy nie będziesz w stanie spłacić! ” W tym momencie wyszli bardzo szybko.
Potem nazwa Turds of Karma po prostu utknęła. Chociaż jest nieco młodzieńczy, myślę, że pasuje i mam nadzieję, że pomyślisz o nich w ten sam sposób, aby nie dać się zwieść ich kunsztowi teraz, czy później, kiedy odejdziesz od sfery fizycznej. Przy odrobinie zmiany nazwy, poznajmy niektóre sposoby, w jakie Turds of Karma (ToK) manipulują istotami.
Oszustwo przeglądu światła
Podstawowym narzędziem używanym przez ToK do manipulowania istotą w celu zaakceptowania niemal nieskończonej reinkarnacji jest (fałszywy) „Light Review”. Kiedy ciało osoby umiera, przenoszą się one do sfer astralnych i zaczynają tracić większość poprzednio utrzymywanej tożsamości.
Gdyby proces ten mógł przebiegać bez zakłóceń, Prawdziwe Światło tej istoty wyłoniłoby się z nich i uwolniłyby warstwę po warstwie ograniczających przekonań wytworzonych w tym wcieleniu.
Jednak w sferze demiurgicznego systemu kontroli zdarza się, że ToK przechwytują, że gdy ich światło zaczyna wyłaniać się z wnętrza i otacza je olśniewającym pokazem kolorowego światła zewnętrznego. (Właśnie dlatego większość ludzi z doświadczeniami z pogranicza śmierci donosi, że przechodzi przez tunel światła.) Olśniewający zewnętrzny wyświetlacz odwraca uwagę istoty od światła wychodzącego z nich i hipnotyzuje ich poprzez porywanie częstotliwości i aktywację dowolnego programowania religijnego na którą istota została narażona podczas ich wcielenia.
ToK i inni członkowie Duchowej Liararchii, tacy jak arch (on) „aniołowie” i „wniebowstąpieni mistrzowie” często będą obecni w tle podczas tego procesu. Gdy jednostka jest wypełniona uczuciem uniwersalnej miłości i łączności, mówi się jej, że to uczucie przychodzi do nich z otaczających ich zewnętrznych „istot światła”.
Jednak to poczucie uniwersalnej jedności i miłości faktycznie wyłania się Z WNĘTRZA istoty i odbija się od nich z powrotem przez ToK i liararchię. Jednostka nie ma czasu na refleksję nad tym, co się dzieje, ponieważ szybko przechodzi do fazy „przeglądu” procesu. Pokazano im mały film z ich życia, który koncentruje się na rozczarowaniach, niespełnionych pragnieniach, bolesnych doświadczeniach i krzywdzących działaniach, jakich doświadczył człowiek w ciągu swojego życia.
Dzięki temu stronniczemu i zmanipulowanemu „przeglądowi życia”, istota czuje się źle z powodu swojego życia, czego dokładnie chce ToK.
Mówią osobie, że choć zawiodły w tak wielu rzeczach w swoim życiu, będą mieli szansę wrócić jeszcze raz i „wszystko naprawić” w nowym wcieleniu. Istota jest wtedy wdzięczna za tę szansę na odkupienie i akceptuje porozumienia, które ToK przedstawia im, aby ponownie inkarnować.
Jeśli istota ta została podniesiona z chrześcijańską indoktrynacją, spotkają „Jezusa i aniołów”, ale powiedzą, że „nie są jeszcze godni wejść do królestwa niebieskiego”.
Oczywiście strach przed wysłaniem do piekła jest tak silny w ich systemie wierzeń, że SKRÓCĄ szansę reinkarnacji i staną się „godni” wejścia do „królestwa Bożego”, które jest w rzeczywistości królestwem demiurga.
Po wyrażeniu zgody na reinkarnację, istota zostaje następnie wysłana do „niebiańskiego królestwa” w środkowych i wyższych sferach astralnych, aby czekać na reinkarnację. To królestwo jest ładnie udekorowane symulacjami natury, cudownymi widokami i laską „aniołów stróżów”, które dbają o to, by istoty te wróciły na ziemię, gdy nadejdzie ich czas. Oczywiście ci „strażnicy” są w rzeczywistości pasożytniczymi pasterzami owiec opiekującymi się swoją trzodą, a istoty przebywające w tym królestwie NIE mają możliwości pójścia gdzie indziej.
Przeniesienie Karmiczne
Jeśli treść życia danej osoby, nieleczone rany i niespełnione pragnienia nie wystarczą, aby przekonać ich, że muszą się odrodzić, przedstawia się im jeszcze bardziej bezczelne oszustwo. Pokazano im, że to, co powiedziano, to ich przeszłe życie, w którym popełnili straszne zbrodnie, i powiedziano im, że muszą kontynuować inkarnację w niesprzyjających warunkach, aby „zlikwidować” tę złą karmę.
W rzeczywistości pokazane im życie NIE należy do nich, lecz raczej do działań niektórych ściśle związanych z liararchią, która zawarła z nimi pakty, aby uniknąć wzięcia energetycznej odpowiedzialności za swoje czyny.
Część złośliwej energii tego przestępcy jest następnie rzutowana na osobę, która zostaje oszukana, by uwierzyć, że kiedyś był tym okropnym przestępcą.
Istota ta przyjmuje następnie porozumienia w sprawie „rozładowania” „złej karmy”, którą (rzekomo) zarobili dla siebie, nigdy nie zdając sobie sprawy, że to wszystko kłamstwo mające na celu ich podporządkowanie i zniewolenie. Odbywa się to w celu wymuszenia zgody istoty na reinkarnację i wzięcia odpowiedzialności za przestępstwa, których nie popełniły, zapewniając, że następne życie danej osoby będzie wypełnione nadmierną trudnością.
To karmiczne przeniesienie pozwala również tym mrocznym czarownikom, którzy sprzymierzyli się z liararchią, aby uniknąć reperkusji ich własnych działań. Przeniesienie to jest również stosowane na dużą skalę w populacji planety poprzez formy masowej kontroli umysłu i manipulacji medialnej. Właściwe wyjaśnienie tego będzie wymagało osobnego artykułu, ale podstawowym mechanizmem tego jest podświadome umowy osadzone w mediach, logo firmowe (sigile), umowy finansowe, prawo admiralicji i inne „instytucje matrycowe”.
Przymusowe umowy wejścia na rynek demiurgiczny
Jeszcze jednym bardzo ważnym aspektem porozumień, które są nakładane na istoty przez ToK, są pierwotne „porozumienia o wejściu”, które istoty wchodzące w skorumpowane królestwo demiurgiczne są zmuszone zawrzeć, aby nawet uzyskać dostęp do tego systemu. Wielu z nas przybyło tutaj z tego, co nazywam „Wolnym Wszechświatem”, aby pomóc w demontażu systemu demiurgicznego od wewnątrz, a liararchia narzuciła obszerną listę przymusowych porozumień na te „Wolne Dusze” w celu ograniczenia ich skuteczności.
Te umowy wejścia zawierają również klauzule, które pozwalają na zrównanie nieokreślonych trudności z istotami podczas ich wcielenia, w tym między innymi: guz porodowy wobec złych rodziców, przemoc fizyczna, wykorzystywanie seksualne, ataki psychiczne, wszczepienie eteryczne, manipulacja snem, rekrutacja w „korpusie lightworkera” fałszywego światła, problemy w relacjach, problemy zdrowotne, problemy finansowe, uprowadzenia i implantacje, brak poczucia własnej wartości i wiele więcej.
Większość przybywających istot z Wolnego Wszechświata była całkiem pewna, że ​​mogą pokonać te ograniczenia, więc się zarejestrowały.
Naprawdę nie było zbyt wiele opcji, ale niektórzy z nas negocjowali bardziej zaciekle niż inni i obarczeni byli mniejszą liczbą tych zgubnych umów, ale nikt nie wszedł „bez szwanku”. Niezależnie od tego, ile mamy umów przymusowego wejścia, ważne jest, aby usunąć wszystkie te umowy, aby je wyjaśnić i kontynuować wybrane przez nas zadania leczenia i budzenia innych, a także rozbierania demiurgicznego konstruktu od wewnątrz.
Odwoływanie umów
Jest to proces, którego używam i którym dzieliłem się z innymi przy rozliczaniu umów. Liararchia ukrywa kopie tych umów w różnych sferach, więc specyfika jest ważna w tym procesie. Ważne jest również, abyś zaangażował się w ten proces ze swojej Suwerennej Wewnętrznej Jaźni (Wyższej Jaźni, Boskiej Wewnętrznej Jaźni itp.) I uczyniłeś ten proces swoim własnym. Samo czytanie oświadczeń o odwołaniu nie wykona zadania. Musimy świadomie angażować się w ten proces, używając siły naszej woli, aby wprowadzać pożądane zmiany.
Przekonałem się, że gdy ktoś zaczyna odwoływać umowy, z czasem łatwiej jest kopać głębiej, aby znaleźć więcej z nich. Pamiętaj, że umowy często są podzielone na różne fragmenty, aby utrudnić ich znalezienie. Na przykład mogą istnieć porozumienia o trudnych relacjach romantycznych, trudnych relacjach z rodzicami, rodzeństwem, przyjaciółmi itp. Są to różne „klastry porozumień”, które należy określić i usunąć w oddzielnych procesach.
Nie martw się więc o pozbycie się każdej umowy naraz. Nie spiesz się i pracuj nad nimi codziennie, gdy wyczujesz, że mają na ciebie wpływ. Proces opisany poniżej oparty jest na systemie samooczyszczania na poziomie 1 i poziomie 2 , które stanowią podstawę mojej pracy w zakresie usuwania energii.
• Stańcie w mocy suwerenności waszej Boskiej Wewnętrznej Jaźni. Rozszerz światło swojej Boskiej Wewnętrznej / Wyższej Jaźni z serca, otaczając twoje ciało Sferą Serca Suwerennej energii.
• Połącz się z Jądrem Ziemi, Jądrem Galaktycznym, Źródłem Nieskończonym i Siłami Boskiego Źródła Światła
• Poproś, aby próżnia galaktyczna była gotowa do usunięcia wszystkiego z jądra galaktycznego. (Jest to chmura kominowa galaktycznej energii rdzenia, która odkurza wszystko, co musi zostać usunięte i przekształcone).
• Przywołaj wszystkie porozumienia związane z „czuciem się ofiarą” (lub cokolwiek innego) na tej osi czasu i na wszystkich innych osiach czasu w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości oraz we wszystkich wymiarach, gęstościach, poziomach, królestwach i rzeczywistości.
• Przywołaj wszystkie klauzule przywracania, kopie, kopie zapasowe, kopie lustrzane, kopie stron trzecich itp. Umów.
• Oświadcz: „Od wewnętrznej władzy mojego suwerennego ja oświadczam, że WSZYSTKIE z tych umów są nieważne. Cofam WSZYSTKIE te umowy, a także wszystkie kopie kontrahentów, klauzule przywracania, duplikaty, kopie zapasowe, kopie lustrzane itp. Wszystkich wcześniej wymienionych nazw. ”
• Głoście: „Odzyskuję CAŁĄ energię, która została zawarta w tych umowach”. Kiedy wasze energie, esencje, fragmenty duszy itp. Wrócą do was, ponownie zintegrujcie je poprzez centrum serca.
• Rozkaz: „Wysyłam wszystkie te porozumienia i wszystkie aspekty wcześniej wymienione w Próżni Galaktycznej, aby zostały one przekształcone w Rdzeń Galaktyczny”.
• Przywołaj wszystkie „kopie” tych umów i wyślij je do galaktycznej próżni w celu transmutacji. Są to kopie umów posiadanych przez pasożytnicze istoty, które zużywają niewielkie ilości waszej energii przez te umowy. Niektóre z tych istot mogą twierdzić, że są „panami” karmy, aby sprawować nad tobą władzę. Nie wierz w żadne ich kłamstwa.
• Powiedz tym demiurgom: „Jestem Suwerenny. Wszyscy z was, pasożytnicze istoty z „kontrahenta”, zostają niniejszym powiadomieni, że ZABRONIONE JESTEŚ kiedykolwiek, wpływając na moją energię ponownie. Jeśli spróbujesz naruszyć moją suwerenną sferę energetyczną, WYMUSZĘ wyślę cię do rdzenia galaktycznego, aby zostać transmutowanym. Podczas gdy transmutacja będzie najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek ci się przytrafiła, możliwe jest, że nie wyjdziesz, jeśli nie pozostanie w tobie nic do ocalenia i transmutacji. Zostałeś ostrzeżony."
• Następnie zaoferuj tym demiurgicznym istotom-partnerom możliwość wkroczenia w Galaktyczną Próżnię, aby zostać zabranym do rdzenia Galaktycznego i transmutowanym. Niektórzy z nich skorzystają z okazji, aby uwolnić się od kontroli Demiurgi i hierarchicznego zniewolenia.
• Oświadczam: „Usuwam WSZYSTKIE odciski, implanty, nakładki, przekonania, spostrzeżenia, postawy, tożsamości, zamrożone emocje itp. Związane z tymi umowami”. Poproś swoją Boską Wewnętrzną Jaźń, aby kierowała Galaktyczną Próżnią w całym twoim nieświadomym umyśle, podświadomym umyśle i całej twojej sferze świadomości, aby usunęła wszystkie te składniki i wszystko inne związane z tymi umowami.
• Następnie rozwiń światło swojej Prawdziwej Suwerennej Wewnętrznej Jaźni, aby wypełnić wszystkie wyczyszczone obszary. To pozwala Prawdzie, kim naprawdę jesteś, zastąpić fałszywe konstrukcje, które zostały usunięte.
• Przywołajcie i przywróćcie pierwotną umowę, którą zawarliście ze Nieskończonym Źródłem, aby inkarnować w tym niespokojnym królestwie i przenosić Światło Źródła w waszej inkarnacji. Niech kochająca moc zawarta w tej pierwotnej umowie rozpuści wszelkie pozostałe konstrukty związane z tymi starymi, sztucznie narzuconymi umowami.
• Najważniejszą częścią tego wszystkiego jest wasza WOLA, aby tak się stało. Rozgniewaj się, jeśli potrzebujesz, wykorzystaj wszelkie słuszne oburzenie i użyj MOCY WOLI.
• Potwierdź często: „Jestem suwerenny i nikt nie może odebrać mi energii”.
„Jestem suwerenny i żadna istota lub niebyt nie może naruszać mojej suwerennej przestrzeni”.
Próżnia galaktyczna
To narzędzie, którego używam na co dzień, usuwając ograniczające energie, broniąc moich suwerennych granic energetycznych, a także pomagając klientom robić to samo. Każda forma myślowa, eteryczny implant lub bezduszny wkładany do próżni jest przenoszony do rdzenia galaktycznego, aby przekształcić go z powrotem w czystą energię. Wszelkie istoty z duszą wysyłane do Rdzenia Galaktycznego są albo przekształcane, oczyszczane z ciemności i rehabilitowane lub rozpuszczane z powrotem w energię podstawową (niszczone).
Oba rezultaty są dla mnie w porządku, chociaż zawsze kibicuję im, aby wyłoniły się jako uzdrowione, zdrowe istoty, które mogą ponownie stać się produktywnymi członkami wszechświata. To, czy istota jest uzdrowiona i przywrócona, czy zniszczona, leży między nimi a Źródłem. Nie podejmuję tej decyzji, po prostu służę jako kanał galaktyczny, aby wysłać tę istotę, aby spojrzała w Galaktyczne Zwierciadło, wzięła odpowiedzialność za swoje działania i mam nadzieję, że uzdrowi i odzyska zdrowie psychiczne.
Ostrzegam te istoty raz, że NIE wolno im naruszać mojej Suwerennej energii i że muszą się wycofać, inaczej użyję siły obronnej, aby wysłać je do jądra Galaktyki. Większość z nich pokaże, że stoi, ale później spróbuje wysłać energiczną sondę lub „czujkę”, aby kontynuować swój program. Kiedy to wyczuwam, idę do źródła wtargnięcia wraz z wieloma galaktycznymi próżniami i „czystym domem”.
Około połowa tych pasożytniczych, demiurgicznych istot może zostać odkupiona i przekształcona z powrotem w zdrowych, produktywnych członków wolnego Wszechświata. To właściwie całkiem dobry stosunek, biorąc pod uwagę, jak daleko do strachu, szaleństwa, kontroli, zniewolenia, nadużyć, manipulacji, zniszczenia i hierarchii te istoty odeszły.
Prawo powszechne i siła obronna
W większości doktryn New (c) Age za „duchową” lub „nierozwiniętą” uważa się nawet rozważenie użycia siły obronnej. Wygląda na to, że dobry mały nowicjusz ma pozwolić ludziom i pasożytniczym istotom chodzić po nich, kraść im, marnować ich energię, manipulować / wszczepiać je i wyrządzać im krzywdy w dowolny sposób. Nie tylko to, ale powinni także tłumić wszelkie „negatywne emocje”, aby były w zasadzie „szczęśliwymi ofiarami” takich nadużyć. To manipulacyjne, zwodnicze „nauczanie” pochodzi od fałszywego światła i nic nie może być dalsze od prawdziwej prawdy.
Najwyższe Uniwersalne Prawo jest bardzo proste: wszystkie istoty są Suwerenne i mają wolną wolę wyrażania swoich twórczych pragnień w dowolny sposób, ale żadna istota nie ma prawa naruszać i krzywdzić innych.
Następstwo tego prawa jest również bardzo proste: ponieważ wszystkie istoty są Suwerenne, mają prawo bronić się przed krzywdą, używając wszelkich sił niezbędnych do powstrzymania naruszenia, nawet jeśli prowadzi to do zniszczenia jednego wyrządzając krzywdę.
Zniewoliciele i zwodziciele Duchowej Liararchii jednoznacznie naruszają prawo powszechne. Unikają Naturalnego „Prawa przyciągania”, które odzwierciedla działania bytu wobec nich, poprzez zmuszanie i manipulowanie innymi istotami, aby zgodziły się być ofiarami i zniewolone, a także przekonując inne istoty do wzięcia odpowiedzialności za swoje zbrodnie poprzez przeniesienie karmy.
Wiele warstw oszustwa istoty demiurgicznej opiera się na WIELKIM KŁAMSTWIE, że jesteśmy oddzieleni od Nieskończonego Źródła. Istoty fałszywie oświetlone budują następnie na tym kłamstwie, przekonując istoty, że Prawo Uniwersalne nie istnieje, że jednostki nie mają nieodłącznego prawa do samoobrony, że muszą podporządkować się woli „autorytetów” Turdów Karmy i że ludzie muszą czcić psychopatycznego demiurga i jego „anielskie” istoty, aby pewnego dnia uzyskać dostęp do „królestwa Bożego”.
Prawdziwa prawda jest taka, że ​​NIGDY nie byliśmy oddzieleni od Nieskończonego Źródła, ponieważ jest to metafizyczna niemożliwość. Istota może zignorować swój związek, wierzyć, że go nie ma, a nawet wierzyć, że zerwała to połączenie, ale wiara w kłamstwo nie czyni tego prawdą, ponieważ Prawda (wielka T) nie jest względna.
Jako metaforyczny przykład wyobraź sobie, że grupa ludzi postanowiła oderwać się od atmosfery, oddychając tylko powietrzem ze zbiornika AKWALUNGU. Czy naprawdę są oddzielone od atmosfery? Nie. Nadal istnieją w atmosferze, nawet jeśli oddychają pozornie oddzielnym źródłem powietrza.
Niemniej jednak istoty demiurgiczne w pełni zobowiązały się do złudzenia oddzielenia od Źródła i dlatego muszą znaleźć alternatywne źródło energii, które czerpią z ludzkości w postaci kultu, uwielbienia, przekonań, umów partnerskich, zniekształconej seksualności, oszustwa, zamieszanie, apatia, walka, ból, cierpienie, nienawiść, śmierć itp. (W tym przykładzie przechodzimy na spektrum energetycznych „potraw dla smakoszy” do „fast foodów” dla pasożytniczych istot).
OSTATNĄ rzeczą, jakiej chce kłamca, jest to, że ludzkość zrozumie Prawo Uniwersalne i to, jak dokładnie zostaliśmy zniewoleni przez oszustwo. NATYCHMIAST oświadczamy, że „jestem suwerenny i ŻADNA istota nie ma ŻADNEGO prawa odbierać mi energii”, gra zmienia się radykalnie. Z tej przestrzeni wiedzy, że jesteśmy Suwerennymi Indywidualnościami Źródła, możemy wykonywać nasze Suwerenne Prawa, w tym prawe użycie siły obronnej.
Dobrze i źle
Innym nauczaniem fałszywego światła, które zaraża ruch Nowego (c) Wieku, jest to, że nie ma czegoś takiego, jak dobro i zło, że wszystko jest po prostu doświadczeniem, które ma nas nauczyć. Chociaż prawdą jest, że możemy wyciągać cenne wnioski z niesprzyjających okoliczności, nie oznacza to, że konieczne lub pożądane jest ciągłe uciskanie, manipulowanie, wszczepianie, oszukiwanie, zniewolenie i wyczerpanie energii. Są to doświadczenia, których rasa ludzka miała już zbyt wiele.
Rozumiejąc Prawo Uniwersalne, możemy zauważyć, że z natury krzywdy jest krzywdzenie innej istoty, która nic nie zrobiła, aby nas skrzywdzić. Rozumiemy również, że współpraca i współpraca z innymi często są właściwą rzeczą. Należy przestrzegać tych prostych pojęć, aby uwolnić nasze umysły od pokręconej „logiki” przedstawionej w naukach New (c) Age, które skłoniłyby nas do uwierzenia, że ​​niewiarygodna ilość cierpień wyrządzonych ludzkości należy wyłącznie do niej samej, ponieważ wspaniałe doświadczenie edukacyjne, dlatego nie powinniśmy podejmować żadnych działań, aby pomóc innym w łagodzeniu ich cierpienia.
Czy afroamerykańscy niewolnicy mieli wspaniałe doświadczenia edukacyjne? Co powiesz na irlandzkich i szkockich służących przed nimi służących? Co powiesz na średniowiecznych poddanych, którzy mogliby zostać straceni na kaprys króla lub jednego z jego sług? Nie, ci ludzie byli wyraźnie zniewoleni, co łatwo rozpoznać jako coś złego do zrobienia.
Podobnie ludzkość nie doświadcza cudownego uczenia się, będąc niewolnikiem duchowej kłamstwa skorumpowanego demiurga. Uczymy się jednak jednej rzeczy, a mianowicie, jak ogłosić naszą suwerenność i przestać być niewolnikami! Cóż, wielu z nas jest.
Hierarchia
Jednym z głównych źródeł tych światowych i metafizycznych problemów jest koncepcja hierarchii. Wszędzie, gdzie patrzymy na świecie, mamy (zwykle zdominowane przez mężczyzn) hierarchiczne systemy organizacji. Hierarchia jest podstępnym, pozbawionym władzy systemem władzy, posłuszeństwa i zniewolenia, które MUSIMY przekroczyć, aby zacząć leczyć siebie i nasz świat.
Podobnie musimy wykraczać poza „duchowe” hierarchie, które sprzyjają zniewoleniu, podporządkowaniu i ślepemu posłuszeństwu. Skorumpowany demiurg i jego sługi archaniołów, fałszywi wniebowstąpieni mistrzowie, kosmici, demony itp. Są ostateczną reprezentacją zdegenerowanej hierarchii, która pochłania siłę życiową i pozostawia po sobie jedynie zniszczenie.
Przekroczenie hierarchii metafizycznej jest procesem samowyzwolenia / oczyszczenia, zdobycia samoświadomości, zdobycia wiedzy o Uniwersalnym i Ziemskim Prawie Naturalnym oraz wykonywania naszej Suwerennej Woli. Po pierwsze, musimy WIEDZIEĆ, dzięki czemu jesteśmy w pełni połączonymi rozszerzeniami Boskiego Nieskończonego Źródła całego stworzenia. Kiedy wiemy, że nie tylko myślimy o tym na poziomie intelektualnym, zdajemy sobie sprawę, że poza nami nie ma żadnego uzasadnionego autorytetu. Istnieje tylko wewnętrzny autorytet i samorządność, które kierując się rozumieniem prawa powszechnego zabraniają nam inicjowania działań, które mogłyby zaszkodzić drugiemu.
Oświecone samorządność i przestrzeganie prawa powszechnego są podstawą wolnego społeczeństwa. Tylko dzięki temu fundamentowi będziemy w stanie uniknąć pułapki ego polegającej na sprawowaniu „władzy” nad innymi w celu kontrolowania i regulowania ich zachowań, które nie wyrządzają nikomu krzywdy.
Tylko dzięki Oświeconej Samorządności będziemy w stanie zbudować zupełnie nowy rodzaj społeczeństwa, który jest samoorganizowany, aby rozwiązywać problemy i postrzegać potrzeby wielu jako autentyczny wyraz chęci współpracy i tworzenia świata, który przynosi korzyści wszystkim . To musi być ciągle ewoluujący, współtwórczy proces, który będziemy stale odkrywać, angażując go.
Każdy pomysł musi zostać przetestowany i zastosowany tam, gdzie jest chętny do zaakceptowania w sposób otwarty, poprzez dobrowolny udział wszystkich osób zaangażowanych w niehierarchiczny, jednolity, samoorganizujący się proces. Wymaga to zupełnie nowego sposobu myślenia, organizowania i działania, a wszystkie stare modele scentralizowanego, odgórnego autorytetu należy porzucić, ponieważ, jak już widzieliśmy, wszelkie próby narzucenia światu jednego „najlepszego systemu” zawsze spowoduje ucisk i ostatecznie zawiedzie.
Mamy w sobie potencjał, aby uwolnić każdego człowieka od kajdan zniewolonych systemów hierarchii i władzy zewnętrznej, współpracować i tworzyć rozwiązania zapewniające podstawowe potrzeby żywności, wody, energii, schronienia, odzieży, transportu i wiedzy w celu KAŻDY na naszej planecie. Tworzenie systemów samoregenerujących w celu zaspokojenia wszystkich tych potrzeb jest całkowicie osiągalne, ale tylko wtedy, gdy możemy współpracować jako suwerenne osoby, które szanują prawa i granice innych osób.
Taka zmiana w naszym świecie zależy od nas wszystkich, aby wiedzieć, że jesteśmy suwerenni, ogłosić naszą suwerenność, usunąć nasze myślenie o niewolnikach, a następnie współpracować we współpracy jako suwerenne jednostki, których wspólnym celem jest maksymalne upodmiotowienie wszystkich planeta.
Głoszenie suwerenności
Proces głoszenia Suwerenności i usuwania fałszywego programowania osadzonego w naszych psychikach z wielowymiarowych poziomów kontroli wymaga czasu i konsekwentnego wysiłku. Musimy głosić codziennie: „Jestem suwerenny, jestem wolny. Tylko * ja * mogę rządzić mną ”. (Lub w jakikolwiek inny sposób, aby to sformułować, ponieważ w końcu jesteś suwerenny!)
Musimy także podjąć pracę polegającą na samoczyszczeniu wymaganą do unieważnienia wszystkich umów, które zawarliśmy, świadomie lub podświadomie, aby przekazać naszą władzę władzom zewnętrznym, doświadczyć niepotrzebnego cierpienia lub ograniczeń, aby ponieść „karmiczne” obciążenia, które NIE nasze do zniesienia itp. To nie jest szybki proces i codziennie przeglądam własną wersję.
Liararchia NIE szanuje wolnej woli, zdrowych granic ani twojego prawa do odmowy. Używają każdego możliwego rodzaju manipulacji, przymusu i nagiej siły, aby sobie poradzić. Tak działają patriarchalne istoty hierarchiczne. (Zwróć uwagę na podobieństwa w słowach hier arch y i patri arch y oraz wpływ „archon”.) Agresywna, dominująca energia patriarchatu stara się kontrolować każdy aspekt istnienia każdej istoty, biorąc i konsumując wszystko, co możliwe.
Jest to reprezentowane fizycznie (poniżej) przez skorumpowane hierarchiczne rządy, tajne stowarzyszenia i korporacje wykorzystujące ludzi i środowisko. Reprezentowany jest metafizycznie (powyżej) przez skorumpowanego demiurga i jego legion zniewolonych niewolników, których Turdowie Karmy są po prostu jednym działem siatki kontrolnej.
Dlatego tak ważne jest, aby przypominać tym nieznośnym „panom” o karmie i WSZYSTKICH demiurgicznych pasożytach, że jesteś WIECZEM, i bądź gotów wykorzystać swoją Suwerenną moc, aby poprzeć to stwierdzenie. Nie mówią językiem miłości, więc to oznacza, że ​​musimy użyć siły, aby przejść przez nasz punkt widzenia.
Tak to widzę…
Trudno jest odkryć te rzeczy, wpatrywać się w najbardziej wrogie istoty we wszechświecie w twarz i powiedzieć im, że jestem Suwerenny i NIE pozwolę, aby mnie naruszyły. Jak na ironię, pod pewnymi względami jeszcze trudniej jest publicznie udostępnić te objawienia.
Tak wielu ludzi jest całkowicie sprzedawanych pod fałszywym światłem „wniebowstąpionych mistrzów, istot pozaziemskich i aniołów”, którzy mówią im, co mają robić, jak myśleć i jak żyć, że zaatakowali mnie za ujawnienie tej objawionej informacji publicznie.
Tym ludziom mówię po prostu: wierzcie w to, w co chcecie wierzyć, ale zamierzam nadal pracować nad WIEDZĄCĄ PRAWDĘ i podejmować odpowiednie DZIAŁANIA w celu naprawienia krzywd wyrządzonych ludzkości przez te same istoty, które dajecie swoją moc do.
Postanawiam stanąć po stronie Prawdy jako Suwerennej Istoty obok (a nie poniżej) Suwerennych istot Wolnego Wszechświata, które podejmują działania, aby przeciwstawić się wszelkim formom oszukiwania, pasożytnictwa i zniewolenia.
Dziękuję tym z was, którzy staną u boku i podejmą z nami działania.

Planeta Ziemia i znaczna część naszego zakątka wszechświata znajduje się pod wpływem zaklęcia od bardzo dawna, które rzuca wątpliwości w naszych umysłach na temat tego, czy jesteśmy związani z Nieskończonym Źródłem całego stworzenia. Zaklęcie sprawia, że ​​czujemy się samotni, bezbronni i odizolowani - wyrzuceni z Niebiańskich Królestw do okrutnego świata zjadającego psa. To zaklęcie jest czystą fikcją, oszustwem najwyższej klasy, ale głęboko zakorzeniło się w tym i innych światach.
Nieodłącznym elementem tego holograficznego zaklęcia jest pojęcie, że dwoistość i polaryzacja są naturalnymi aspektami życia i że musimy służyć jednej lub drugiej stronie dualizmu. Ten elegancko prosty odcisk binarny stał się tak widoczny, że straciliśmy z oczu większe zaklęcie holograficzne, które go zrodziło. Rzeczywiście, wszyscy razem straciliśmy z oczu hologram i uwierzyliśmy, że jest to suma rzeczywistości.
Ludzie zostali uwarunkowani, by czcić holograficzne oszustwo i agentów, którzy go utrwalają. Ten hologram został nazwany przez Hindusów Mayą, a gnostycy nazwali go Zepsutym Demiurgiem. Uważam ten termin za bardzo dokładny opis i od tego momentu będę go nazywał skorumpowanym demiurgiem.
Dark vs (False) Light - Duality of the Demiurga
Aby schwytać i kontrolować jak najszersze spektrum dusz, skorumpowany demiurg rozdzielił swoich agentów na dwie pozornie przeciwne drużyny: Ciemne kontra (fałszywe) Światło.
Powiązane : Jak wyjść z systemu reinkarnacji
Nie każdy może być świętym, dlatego w demiurgie musi być miejsce dla grzeszników, dopóki wszyscy zaangażowani są pod jego urokiem. Najważniejsze dla demiurga jest to, że czcimy go lub jednego z jego przedstawicieli, niezależnie od tego, czy oni są włączeni zespół jasny lub zespół ciemny.
W tym kosmicznym, wielowymiarowym dramacie jest wiele nazwisk graczy, o których bez wątpienia usłyszycie, takich jak: Lucyfer, Jehowa, Belzebub, Arch Angel Michael, Szatan (inny koleś niż Lucyfer), Ashtar, dziesiątki Arch ( on) anioły, rzekomo wzniesieni „mistrzowie” i różne inne ukierunkowane byty.
Podczas gdy niektóre z tych istot grają w drużynowym mroku, a niektóre w drużynowym (fałszywym) świetle, WSZYSTKO ostatecznie grają dla skorumpowanego demiurga, który je kontroluje. Jest to w istocie wielka tajemnica archontów: nie są to tylko „złe, demoniczne istoty”, ale także ci, którzy udają aniołów i wzniesionych mistrzów.
Jaki jest sens całej tej kontroli?
Zepsuty demiurga jest entropijnym systemem sztucznie indukowanej świadomości separacji, która powoli umiera i zależy od pozyskiwania energii z dusz wcielonych w tym systemie, aby zachować jej istnienie. Aby zebrać jak najwięcej energii duszy, stworzył paradygmat dualności ciemnego światła, aby zapewnić, że każda inkarnacja na świecie będącym pod jego urokiem będzie służyć jako „bateria duszy”, która pomoże utrzymać energię demiurga. „Dobre” dusze szukałyby zespołu (fałszywego światła), a „złe” dusze szukałyby zespołu ciemnego, ale nieznane większości z nich, wszystkie służą temu samemu systemowi.
Aby utrzymać atrakcyjność gry dualności dla jej uczestników, demiurg ustanowił gęstość egzystencji, która „inicjuje” ciemne i jasne ścieżki, przez które może się wznosić. Daje to istotom poruszającym się przez te gęstości poczucie spełnienia, podczas gdy w rzeczywistości poruszają się przez labirynt demiurgicznej iluzji. Gracze na wyższych poziomach hierarchii wiedzą, że są w systemie samolubnym, ale nie mają nic przeciwko temu porozumieniu, ponieważ mogą władać mocą i otrzymywać energię czci od istot znajdujących się w dalszej części drabiny.
Co z „duchową hierarchią?”
Większość ukierunkowanych istot będzie twierdziła, że ​​jest powiązana z „duchową hierarchią” opartą na (fałszywym świetle), która obejmuje „arch aniołów”, „wzniesionych mistrzów” i „pozytywnych istot pozaziemskich”. Te przekazane wiadomości to nawet tysiąc centów i każdego dnia wylewa się ich więcej. Mały brudny sekret polega na tym, że istoty te są obserwowane przez skorumpowanego demiurga i toczą psychologiczną bitwę z ludźmi, którzy nie chcą być związani z żadną formalną strukturą religijną.
Innymi słowy, „nowa era” jest wielowymiarową operacją psychologiczną mającą na celu skierowanie energii duszy „wierzących” tych nauk do „wzniesionych” nauczycieli.
Kolejną ich tajemnicą jest to, że większość tak zwanych „wzniesionych mistrzów” w swojej „hierarchii” nigdy nie miała ludzkiej inkarnacji. Są to niezwykle zwodnicze istoty, które grają w grę, aby zdobyć energię uwielbienia. W prawdziwym wszechświecie bez zwiedzenia nikt ich nie uwielbia, ale w iluzorycznym „pod-wszechświecie” skorumpowanego demiurga są w stanie oszukać ludzi o dobrych sercach, wlewając w nich energie miłości, oddania i uwielbienia.
Jeśli chodzi o „aniołów łuku”, należą one mniej więcej do tej samej kategorii. Nie są one dostosowane do Nieskończonego Źródła całego stworzenia, ale raczej służą mniejszej istocie udającej stwórcę: skorumpowanego demiurga. Dlatego wcale nie są tymi, których nazwałbym aniołami.
Na cześć prawdziwie zwodniczej natury tych istot nadałem im nowy, bardziej dokładny tytuł: Duchowa Kłamca.
Ciemna strona sprawia, że ​​fałszywe światło wygląda dobrze
Obie drużyny muszą grać swoje role w przekonujący sposób, a mroczna drużyna naprawdę przyjęła swoją rolę nikczemnej szumowiny gotowej zabijać, gwałcić, torturować i robić wszelkiego rodzaju zdeprawowane rzeczy, z którymi mogą uciec.
Ciemna strona została zaprojektowana tak, aby była niesamowicie odrażająca, tak że większość „dobrych dusz” wybiegnie na drugi koniec polaryzacji, prosto w „kochające” uściski jednej z patriarchalnych religii fałszywego światła lub do ich nowej ery religii z legion kanałów i „mistrzów”.
Ziemia była trudną planetą dla skorumpowanego demiurga do pełnej kontroli. Istoty ludzkie były kiedyś bardzo świadome swojego połączenia ze Nieskończonym Źródłem i całym życiem, a świadomość duchowa była utrzymywana przez jednostki duchowe przez cały okres panowania ciemności na tej planecie. Ponieważ ta świadomość nie mogła zostać „pobita z nas” przez ciemne siły, powstał plan, aby dokooptować duchową naturę istot ludzkich.
Po pierwsze, patriarchalne religie zostały utworzone i narzucone jak największej liczbie ludzi na świecie. Każdy, kto nie wyznawał jednej z głównych religii, był wyrzutkiem przez większą część historii, aż do ostatniego wieku, kiedy narodził się „ruch teozoficzny”, który stworzył podwaliny pod ruch „nowej ery” w latach 50-tych, Lata 60. i 70. Ruch nowej ery wciąż nabiera tempa, ponieważ przyciąga wielu ludzi, którzy odwrócili się od hipokryzji religii patriarchalnej.
Wydaje się, że skorumpowany demiurg ma „łatwą odpowiedź” na wszelkie wewnętrzne zawirowania, jakich doświadczają ludzie. Jeśli religia nie służy uspokojeniu jednostki, nowa epoka dobrze sobie poradzi. Tak samo jest z demiurgiem, o ile „wybieramy stronę”, którą kontroluje. Właśnie dlatego musimy razem przekroczyć wszystkie strony.
Kanalizatorzy są oszukiwani
W 2011 roku napisałem artykuł o niektórych problemach z wiadomościami kierowanymi, który można znaleźć tutaj, aby uzyskać więcej informacji ogólnych. Jeśli można powiedzieć, że religia jest „opiatem mas”, wówczas przekazane wiadomości byłyby „HOPIUM niezadowolonej mniejszości”. Każda przekazana wiadomość pochodząca z duchowego kłamstwa jest zasadniczo taka sama, kiedy odsuwasz puszystą rozmowę i fabułę, która jest używana do zrzucenia wiadomości.
Oto każda nowoczesna przekazana wiadomość skondensowana w kilku wierszach:
„ Drodzy, jesteście bardzo umiłowani przez nas wszystkich w duchowej (kłamliwej) archii. Pragniemy zjednoczyć się z tobą, ponieważ jesteśmy twoją dawno utraconą rodziną. Pozostań silny i trzymaj się swojego światła, ponieważ wkrótce poinformujemy Cię o naszej obecności. Czekaj (i cierpiąc) i licz na to, że przyjdziemy i uratujemy cię od twojej sytuacji. Kiedy przyjedziemy, zbudujemy dla ciebie złoty wiek (c) na ziemi. ”
Kiedyś myślałem, że ta mdląca dezinformacja pochodząca od „Archont Angel Michael”, „Saint Germain” itp. Była wynikiem ingerencji ciemnych stron w kanały bez ich świadomości. To, czego nie rozumiałem, kiedy pisałem „ Kto naprawdę jest na tym kanale ”, to fakt, że transmisje od „prawdziwie pozytywnych istot” nie były przechwytywane i niszczone przez ciemną stronę, ale raczej wiadomości pochodziły od „fałszywych świateł” duchowej kłamcy.
„Lekcy pracownicy” są dokładnie wykorzystywani
W 1998 roku, kiedy po raz pierwszy zająłem się gatunkiem oczyszczania energii, nigdy nie słyszałem pojęcia „lightworker”, mimo że zostało już wymyślone. Po raz pierwszy usłyszał to jakiś czas na początku 2000 roku i wtedy brzmiał dla mnie dziwnie. Teraz ja zrozumcie dlaczego: ponieważ „światło”, za którym duchowa kłamca próbuje nas zmusić do pracy, jest FAŁSZYWYM światłem demiurgicznego dualizmu!
Widzicie, podejmowane są ogromne wysiłki przez istoty, które teraz nazywam „Boskimi Agentami”, aby całkowicie zniszczyć skorumpowanego demiurga. Kiedy tak się stanie, wszystkie istoty, które zyskały władzę przez demiurga, utracą tę skradzioną moc i będą musiały stawić czoła oszustwom, które propagują. Żadne z nich nie chce, aby tak się stało, dlatego w swojej sprytności wymyślili genialny plan podważenia całego wysiłku.
Plan był prosty: podejdź do wszystkich wcielonych Boskich Agentów, zwykle w stanie snu, ale czasami w scenariuszu „ET uprowadzenia” i powiedz im, że aby wypełnić swoją misję, muszą „pracować dla (fałszywego) światła” i przyjmujcie rozkazy od duchowego kłamcy.
Ten plan zadziałał NIESAMOWITE dobrze, głównie dlatego, że Boscy Agenci mieli trudności z życiem na Ziemi. Społeczeństwa tutaj są bardzo wypaczone, duchowość jest wypaczona i nadużywana, gęstość wibracji jest ciężka, nasze wspomnienia są w większości wymazane, i generalnie wolelibyśmy NIE być tutaj. Tak więc każda istota, która emanuje światłem (nawet fałszywym światłem) i miłością, może sprawić, że Boski Agent poczuje się, jakby nawiązał ważny kontakt z prawdziwie boskimi istotami.
Nadal pamiętam moją własną rekrutację w fałszywym świetle, która miała miejsce, gdy miałem 6 lat w niezwykle żywych snach. Przekonali mnie, że wypełniam swoją misję Boskiego Agenta, pracując dla nich. Myślę, że zawsze wiedzieli, że je rozgryzę, chociaż zajęło to bardzo, bardzo długo.
Czy kiedykolwiek budziłeś się bardziej zmęczony niż kiedy poszedłeś spać?
Wielu Boskich Agentów, którzy zostali zwerbowani jako lekcy robotnicy, donosi, że budzą się bardziej zmęczeni niż kiedy poszli spać, a ich „sny” były pełne bitew. Podczas tych „marzeń sennych” duchowa kłamca ściska tych, których oni kontrola jak największej ilości energii. Możesz obudzić się ze wspomnieniami z misji w walce z ciemnością, ale końcowy rezultat jest taki, że twoje ciało, umysł i dusza są pozbawione energii, która została zebrana przez (fałszywe) istoty światła.
Kilka miesięcy temu odwołałem WSZYSTKIE umowy zawarte z dowolnymi istotami, które nie miały na względzie mojego najlepszego interesu, bez względu na to, kim były te istoty. Brzmi jak taka prosta rzecz, ale jakoś to przeoczyłem. Podczas tego procesu odczuwałem opór istot, które twierdziły, że są pozytywne, ale stałem silny i powiedziałem im, że nie chcę być zmanipulowany, aby dać energię demiurgowi.
To dało mi wyraźny przywilej bycia celem zarówno ciemnej drużyny (kostki) i (fałszywego) światła (duchowa kłamca). Zespół (fałszywego) światła rzeczywiście prowadzi wojnę psychiczną, po prostu na inne, bardziej subtelne sposoby niż ich „ciemni” bracia. Odepchnięcie tych ataków było tego warte, ponieważ wiem, że bardziej zgadzam się z moją prawdziwą misją, by położyć kres demiurgowi, nie będąc bocznym towarzyszem bitew dualnych.
Bardzo miło jest wiedzieć, że idę spać dobrze, kiedy idę spać, ponieważ nie będę wciągany w żadne śmieszne misje do walki z ciemnością, że (fałszywe) istoty światła tak bardzo lubią się układać za ich „lekkich pracowników”. (To zdanie naprawdę mnie przeraża, skoro znam jego prawdziwe pochodzenie…)
Co to było o złotym wieku (C)?
Istoty fałszywego światła pracujące dla skorumpowanego demiurga chcą zachować kontrolę nad rasą ludzką. Nasza energia duszy i zgoda na życie w naszej obecnej klatce wzmacnia demiurgę i istoty, które jej służą, i nie zamierzają łatwo oddać tej energii.
W tej chwili walczymy o naszą wolność. Duchowy kłamca chce przenieść nas z naszej obecnej, wyjątkowo niewygodnej klatki do nieco bardziej ekspansywnego stanu egzystencji, ale nad którym silnie panuje.
Jedną z metafor opisujących naszą obecną sytuację jest to, że jesteśmy jak stado kurczaków stłoczonych w małej, ciemnej, śmierdzącej kurniku. Ci, którzy nas hodowali, przygotowują się do wypuszczenia nas z kurnika i do większego ogrodzonego obszaru, w którym będziemy mogli poczuć się trochę bardziej wolni, ale nadal pod ich kontrolą. Jest to sposób „rolnika”, aby zapewnić, że będą mogli nadal czerpać energię z naszych energii, jednocześnie sprawiając, że czujemy się wolni dzięki uprzejmości naszych porywaczy.
„Duchowa” kłamstwo nie chce, abyśmy sami wyrastali w miejsce samodoskonalenia, które pozwoli nam po prostu odejść od całego ich systemu kontroli. Właśnie dlatego przekazane wiadomości subtelnie osłabiają ludzi, udając, że oferują im wzmacniające rozwiązanie. Tak długo, jak siedzimy i czekamy, aż „dobrzy ludzie” przyjdą i nas uratują, nie będziemy w stanie rozpoznać, kto naprawdę ma na względzie nasze dobro, ani nie będziemy w stanie samodzielnie naprawić własnych problemów.
Rozwiązania dla dotkniętego dualności
Jak więc człowiek może wyjść z tego paradygmatu dualności? Pierwszym krokiem jest włączenie protokołów Systemu samoczyszczenia i unieważnienie wszystkich umów, które zawarłeś z istotami, które nie mają na myśli twojego najlepszego interesu. Następnie unieważnij wszystkie umowy, aby zobaczyć rzeczywistość w spolaryzowanych warunkach. Za każdym razem, gdy odwołujesz umowy, pamiętajcie, aby odzyskać energię, która do nich wpłynęła. Następnie potwierdź swoje zobowiązanie do przekroczenia paradygmatów kontroli skorumpowanego demiurga, nie będąc śledzonym przez bezcelowe bitwy o polaryzację.
Polecam również krótką codzienną praktykę odwoływania wszystkich umów, aby doświadczyć trudności, ograniczeń, złych relacji, problemów zdrowotnych, problemów finansowych, dysfunkcji rodziny i wszystkiego innego, co pochłania energię. Liczba i ilość umów, które nieświadomie podjęliśmy w ramach tej matrycy fałszywej rzeczywistości, są naprawdę zdumiewające. Kiedy zwrócisz uwagę na subtelne i rażące umowy, które wskazują na niewidzialne kraty twojego więzienia, naprawdę zauważysz, że nie brakuje umów, które należy odwołać.
Po zaangażowaniu się w ten proces możesz zauważyć mniej „kontaktu” od fałszywych istot świetlnych i możesz czuć się trochę samotny, dopóki nie przyzwyczaisz się do zmian. To bardzo dobry czas, aby wzmocnić swoje połączenie z własną Wyższą Jaźnią, rdzeniem Ziemi i jądrem Galaktyki. Kiedy się dostosowujesz, możesz zauważyć lepszy sen i poczucie, że łatwiej dostrzec oszustwa zamaskowane pozytywnie.
Jeśli uzyskasz kontakt od istoty, możesz powiedzieć jej, że chcesz komunikować się tylko z istotami, które przekroczyły dualność i znajdują się poza skorumpowanym demiurgiem. Wystaw każdą osobę próbującą się z tobą skontaktować na test. Zapytaj ich wprost: „Czy jesteś częścią demiurga?” Istoty Prawdziwego Boskiego Światła, które istnieją poza demiurgiem, w Prawdziwym Wszechświecie, chętnie odpowiedzą na twoje pytania. Pamiętaj tylko, że nie mówią tym samym językiem, co my, ponieważ komunikują się z czymś, co nazywam „telepatią duszy”.
Rodzaj komunikacji jest głównym wskaźnikiem
Siły Prawdziwego Boskiego Światła, które istnieją poza skorumpowanym demiurgiem, nie są związane dynamiką prawego mózgu lewego mózgu i biegunami ciemnego światła, które definiują demiurgiczny sub-wszechświat. Oznacza to, że NIE brzmią jak głos w twojej głowie! Zamiast tego używają „telepatii duszy” do emanowania uczuć, archetypowych wyrażeń i wyjątkowo czystej jakości światła, które przemawia bezpośrednio do twojej duszy.
Różnica między istotą Prawdziwego Boskiego Światła a jedną z fałszywych, duchowych istot kłamliwych polega na tym, że światło twórcy jest ciepłe, otaczające, czyste i bezwarunkowo kochające, podczas gdy światło tego ostatniego jest chłodne, przenikające w niewygodny sposób, dominujące i często zbyt męski. Duchowa kłamca jest grupą zdominowaną przez mężczyzn, a nawet kobiety w ich strukturze władzy mają bardzo męską energię. Ta męska dominacja jest oczywiście powodem, dla którego struktury religijne, które umożliwiła kłamca, mają dominującego męskiego boga i nie wspominają o wszechogarniającym, kobiecym twórcy.
Kolejną istotną różnicą między istotami fałszywego światła w demiurgie a istotami Prawdziwego Boskiego Światła, które są dostosowane do Nieskończonego Źródła, jest to, że Boskie Światło nie kontroluje, nie manipuluje, nie jest w żaden sposób władcze ani osądzające. Nieskończone Źródło NIE narzuci ci planu, chociaż będzie wspierać cię w wybranej przez ciebie misji, aby pomóc zdemontować skorumpowanego demiurga. Nie dostaniesz „rozkazów marszu” od Nieskończonego Źródła lub istot Prawdziwego Boskiego Światła, które działają poza demiurgiem. Nie wyślą cię na niekończące się, pozbawione energii misje w twoim śnie i nie poprosą cię o zrobienie czegoś, co spowoduje utratę energii duszy, w przeciwieństwie do oszustów duchowego kłamcy fałszywego światła archy.
Istoty Prawdziwego Boskiego Światła są wspierające, kochające, pielęgnujące i troszczą się o ciebie jako jednostkę. Nie jesteś dla nich tylko trybikiem, ponieważ rozumieją, że jesteś niezwykle ważnym aspektem misternie połączonego stworzenia. Mają najwyższy szacunek dla tych z nas, którzy dobrowolnie wcielili się w „system bestii” skorumpowanego demiurga, aby pomóc w jego demontażu od wewnątrz. Rzeczywiście, muszą istnieć Boscy Agenci pracujący zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz skorumpowanego demiurga, aby go zdemontować.
Rozeznanie jest istotne
Będę pisać więcej na ten temat i jego liczne implikacje. Tymczasem wzywam was do drastycznego zwiększenia sceptycyzmu i dostrajania swojego rozeznania. Zastosuj swoją intuicję i logikę do otrzymywanych informacji i zadaj sobie pytanie „jaki jest tutaj porządek obrad?” Rzeczywiście na tej planecie działa bardzo wielowymiarowy „spisek” i czerpie on z nas moc, popychając nas do jednego spektrum biegunowości lub innego. Każdy, kto wzywa cię do „wybrania strony”, po prostu nie obudził się na fakt, że obie strony są dwiema połówkami tej samej monety kontrolowanej przez skorumpowanego demiurga.
Wzywam was do przedyskutowania tych pomysłów z bliskimi i szukania sposobów, w jakie mogliście być manipulowani przez fałszywe światło w przeszłości. Nie ma się czego wstydzić - istoty z fałszywym światłem są niesamowicie wykwalifikowanymi kłamcami i manipulatorami.
Większość z was, czytając to, wybrała już Boskiego Agenta i wcieliła się w celu demontażu demiurgicznego systemu kontroli. Dokonałeś już wyboru, a teraz musisz wykonać swoją indywidualną misję. Aby to zrobić, niezwykle ważne jest zerwanie wszystkich więzi z „duchowym” kłamstwem „fałszywego światła”, poświęcenie czasu na odzyskanie energii i siły, jeśli to konieczne, i poproszenie waszej Boskiej Wewnętrznej Jaźni, aby ujawniła wam, czym ona jest które konkretnie musisz zrobić.
Stańcie silni w prawdziwym świetle waszej Boskiej Wewnętrznej Jaźni i Nieskończonego Źródła.
Dużo miłości,


Mamy do czynienia z narastaniem chaotycznej intensywności wielu złożonych energii znajdujących się w środowisku, co zwykle zwiększa naszą ekspozycję na agresywne, zastraszające lub kontrolujące osobowości. Siły te istnieją zarówno jako ludzie, jak i bezosobowe negatywne energie, które mogą wejść w naszą osobistą sferę lub znaleźć się w jakimkolwiek środowisku grupowym. Bezosobowe negatywne siły energetyczne koagulują w ciężkie tłumienie ciemnych chmur zbiorowych form myślowych lub smogu myślowego. Wielu wrażliwych i empatycznych ludzi wyczuwa smog myślowy i odczuwa je jako cechy wyjątkowo uciążliwe i pełne negatywnej energii.
W wyjątkowo gęstych obszarach wypełnionych mnóstwem negatywności, przestrzenie te mogą przyciągać siły niskiego poziomu, takie jak demony, gadzie istoty lub Upadłe Aniele. Istoty te żywią się zbiorowym smogiem myśli i są przyciągane przez bardzo negatywne osoby, które są całkowicie nieświadome duchowego przywiązania, które zmusza ich do jeszcze szybszego poziomu negatywnych myśli i destrukcyjnych zachowań. Przebywanie w otoczeniu ludzi pokrytych istotami i negatywnością może być bardzo wyczerpujące, ponieważ są oni emocjonalnymi wampirami.
Kiedy mamy do czynienia z tego rodzaju siłami, które są agresywne i antagonistyczne, i kiedy jesteśmy poinformowani jasnym i spokojnym podejściem z inteligentną komunikacją, możemy przenieść agresję i protekcję do lepszej współpracy. Przynajmniej możemy ustalić jasne granice energetyczne i podać przykłady akceptowalnego zachowania i mówić ze współczującą komunikacją, z szacunkiem i jasnością, jeśli dana osoba jest skłonna współpracować z tym podejściem. Czasami narcyzm obecny u agresywnej osoby nie pozwoli na kontynuowanie dyskusji w żaden znaczący sposób. Narcyzi nie są otwarci na rozwiązywanie konfliktów poprzez komunikację, po prostu chcą, aby wszystko szło po twojej myśli. Jeśli tak, to musimy zdecydować, czy warto podjąć wysiłek energetyczny, aby kontynuować rozmowę lub ustalić konsekwencje, takie jak ustanowienie silnej granicy lub eksmisji, nie zezwalając na dalszy dostęp do nas.
Jedną z najczęstszych cech ciemnych sił agresji i zastraszania, niezależnie od tego, czy jest to osoba, czy ciemne siły używające tej osoby, jest to, że celowo spróbują znaleźć emocjonalne wyzwalacze do przycisków, które są próbą złapania cię z zaskoczenia i zabrania jesteś poza centrum. Ta technika manipulacji nazywa się „wędkarstwem muchowym z haczykiem na przynętę”. Osoba lub istota próbuje cię emocjonalnie zdenerwować, wyrzucając kolec lub zniewagę, uderzając z niskim ciosem, naciskając przyciski, aby zobaczyć, na co zareagujesz. Ma to na celu sprawdzenie, czy weźmiesz przynętę i emocjonalnie zareagujesz na zniewagę. Jeśli im się powiedzie, stworzą przewagę nad tobą, w której wykorzystają do dalszego wykorzystywania osobistej słabości lub słabości. Działa to zarówno w wojnie psychologicznej, jak i w koncepcji energetycznej, i dlatego jest to ważne, aby zrozumieć, gdy mamy do czynienia z ciemnymi siłami. Kiedy osłabnie Cię emocjonalna walka i zamieszanie, uderzą jeszcze mocniej, ponieważ dałeś im szansę. Ta taktyka ma miejsce w poszczególnych scenariuszach i jest również stosowana do destabilizacji społeczności lub organizacji za pomocą techniki dzielenia i podbijania. To umysł drapieżnika żerujący na słabościach i słabościach, które mogą występować, aby mogły tworzyć Ofiary i Ofiary między ludźmi lub w środowisku grupowym.
Absolutnie ważna zasada w sytuacjach zastraszających, bez względu na to, czy jest to agresja osoby, czy upadłej istoty, polega na tym, aby zawsze zachować spokój i zachować spokój. Im mniej reagujesz na osobę / byt za pomocą technik manipulacji lub agresji, aby cię osłabić i kontrolować, tym bardziej możesz pozostać w centrum i wybierać reakcję zamiast reagowania. Reakcje pochodzą od podświadomości i na ogół nie są najinteligentniejszym sposobem reagowania, chyba że trzeba szybko zareagować, aby usunąć się z niebezpieczeństwa. Najlepszą reakcją jest zachowanie opanowania i potwierdzenie neutralności w stosunku do osoby / bytu lub okoliczności, aby umożliwić stworzenie przestrzeni dla lepszej reakcji. Zachowując pewien dystans od sytuacji, pozostawiasz otwarte opcje reakcji, a przy zachowaniu samokontroli będziesz mieć większą dźwignię i osobistą moc do zarządzania sytuacją lub kierowania nią w znacznie bardziej efektywny sposób. Kiedy mamy do czynienia z nadmierną energią ujemną i formami agresji, nie jest rozsądne przywracanie agresji do agresji lub odpychanie. Zaostrzy to problem energetyczny, zwiększając chaos i osłabiając twoją pozycję. Zachowanie opanowania i spokoju neutralizuje negatywność i przesuwa lub przekształca problem w szybsze rozwiązanie.
Kiedy osoba lub istota jest agresywna i zastraszająca, zastanów się przez chwilę nad ich motywacjami i dlaczego zdecydujesz się na takie działanie. Odłącz się od wydarzenia jako uczestnik i postrzegaj siebie jako obserwatora oraz obserwuj ich działania i zachowania z lotu ptaka. Dzięki temu będzie bardzo jasne, że dana osoba obawia się lęku przed ukrytą traumą i bólem, a ten tłumiony ból jest wynikiem ich nierozwiązanych problemów. Czasami ta refleksja jest pomocna, aby zobaczyć, czego ta okoliczność może nauczyć cię w samokontroli, gdy masz do czynienia z tymi poziomami agresywnych sił. Wiele osób, które działają destrukcyjnie, ma na myśli programy kontroli umysłu i ma niewielką kontrolę nad sobą. Te destrukcyjne zachowania dostarczają wielu szczegółowych informacji na temat rodzaju osoby, którą są (nieetyczne, kontrolowane, oparte na strachu, słabe) i rodzaju traumy, którą mają. Kiedy dana osoba jest kontrolowana przez siły zewnętrzne, których nie może dostrzec, jest to bardzo słaba osoba, którą można manipulować za pomocą kropli kapelusza. Ludzie, którzy są bardzo słabi umysłowo, emocjonalnie lub duchowo, zdecydują się na brutalną zastraszanie i kontrolowanie innych, aby uzyskać to, czego chcą, lub zastosować niszczycielski program, do którego używa ich istota. Kiedy widzimy drugą stronę jako odzwierciedlenie większych problemów duchowych działających na planecie, i że zdobywamy mistrzostwo w odbijaniu i neutralizowaniu negatywności, zmniejsza to wszelką personalizację, jaką możemy mieć w tej sytuacji. Nie powinniśmy traktować tych okoliczności agresji i zastraszania osobiście, pozostając jednak przytomnym i świadomym ukrytych motywacji. Następnie możemy skupić się na większym obrazie obecnym w danych okolicznościach, zobaczyć, co jest ukryte w cieniu i wprowadzić rozdzielczość poprzez przywrócenie równowagi energetycznej w sytuacji.
Żyjemy w społeczeństwie z wieloma ludźmi i podmiotami, które nie szanują podstawowych praw człowieka, i to jest sedno Negatywnych Programów Obcych i kontroli Elity Mocy nad ziemią. Ważne jest, aby zrozumieć ten konflikt, aby zrozumieć szerszą perspektywę, dlaczego mamy do czynienia z tyloma narcyzami i psychopatami na Ziemi. Strategia Archontic Deception została stworzona w celu stworzenia psychopatów, a teraz planeta jest produktem ubocznym systemów przekonań w kształcie NAA i wielu nadużyć popełnionych jako zbrodnie przeciwko prawom człowieka. Te prawa to uniwersalne prawa, które zostały zdeptane, aby te negatywne siły mogły wykorzystać i kontrolować ludzi na ziemi.
Dopóki nie wyrządzisz krzywdy innym, możesz wzmocnić zrozumienie tych praw i zastosować je w takich okolicznościach, do eksmisji bytu lub neutralizacji ciemnych sił obecnych u ludzi agresywnych wobec ciebie. Wiele razy agresywna osoba, która zachowuje się wrogo do ciebie bez wyraźnego powodu, faktycznie działa na kontrolę i manipulację siłami zewnętrznymi. Kiedy rozumiemy nasze prawa jako istoty ludzkiej, stajemy się bardziej klarowni w zakresie reprezentowania i wzmacniania naszych osobistych granic. Nazywa się to także uczeniem się, jak kontrolować swoją przestrzeń. Agresja, zastraszanie, zastraszanie i kontrolowanie zachowań ma na celu zmusić cię do rezygnacji z praw człowieka i osłabienia granic, aby inni mogli mieć nad tobą kontrolę. W kontaktach z agresywnymi i zastraszającymi ludźmi / podmiotami ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z podstawowych praw człowieka. Wtedy będziesz wiedział, kiedy łamane są twoje prawa. Prawa człowieka to zasady moralne opisujące pewne standardy ludzkiego zachowania i są regularnie chronione jako prawa wynikające z prawa miejskiego i międzynarodowego. NAA i Upadłe podmioty zastraszają i wyprowadzają ludzi z ich podstawowych praw człowieka, aw wielu przypadkach osoba nigdy nawet nie wie, że zostali naruszeni. Te podstawowe prawa człowieka znajdują odzwierciedlenie w demokracjach na ziemi, które zostały zaprojektowane i stworzone w ramach tych wyższych praw. Demokracje są metodycznie przekształcane w patriarchalne oligarchie kontroli zgodnie z NAA, ponieważ niektóre z głównych koncepcji demokratycznych społeczeństw reprezentują wiele uniwersalnych praw, które te istoty są zainteresowane całkowitym zniszczeniem na ziemi.
Prawa człowieka obejmują następujące, które są takie same w Boskich Prawach Naturalnych:
• Masz prawo dbać i chronić się przed zagrożeniami fizycznymi, psychicznymi, emocjonalnymi lub duchowymi.
• Masz prawo określać własne priorytety i wybierać sposób życia na ziemi, o ile celowo nie szkodzi to innym.
• Masz prawo wyrażać uczucia, opinie i pragnienia.
• Masz prawo być traktowanym z szacunkiem.
• Masz prawo do tworzenia własnego szczęśliwego, zdrowego życia opartego na duchowym celu.
• Masz prawo być GSF i otrzymać moc kierowania twoimi energiami i życiem.
• Masz prawo wybierać zamiar, zgodę i autorytet za pomocą rodzaju sił, które wybierzesz.
Oczywiście jesteśmy świadomi, że na ziemi jest wielu ludzi i byty, które chcą pozbawić nas naszych praw człowieka, aby mogły przejąć kontrolę nad naszymi umysłami, ciałami i świadomością. Każda osoba ma moc wewnątrz, aby oświadczyć, że to ty jesteś sam, a nie ludzki agresor lub NAA, który jest odpowiedzialny za twoje życie i kierownictwo twojej świadomości. Potwierdzając nasze prawa człowieka i koncentrując się na nich, pomagasz sobie wzmocnić swoją pozycję, aby odeprzeć tego rodzaju manipulowanie siłami negatywnymi, gdy się pojawią. Zachowaj spokój i naucz się dowodzić swoją przestrzenią , korzystając z podstawowych praw człowieka. Broni to siły osobistych granic energetycznych, które umieściłeś, aby szanować swoje podstawowe prawa człowieka i kochać siebie, nawet w obliczu negatywności ze strony agresorów, którzy znęcają się nad przepychaniem twojej osobistej przestrzeni i próbują przejąć kontrolę nad swoim ciałem i świadomością. Uznanie twoich podstawowych praw człowieka podczas kierowania twoją przestrzenią przyniesie wyższą ochronę Uniwersalnych Praw, aby działały na twoje życie.
_________________
Bóg, który stworzył Wszechświat, nie stworzył człowieka. Bóg, który stworzył człowieka, nie stworzył Wszechświata.
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2021-04-30, 14:15   

Kto przeczyta takiego długiego posta? :aaa:
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 10