Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Hardi
2011-10-24, 15:10
WIDZENIE PEWNEJ STARUSZKI Z VALDRES
Autor Wiadomość
Chcę wierzyć 

Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 94
Wysłany: 2011-04-15, 22:50   

Cytat:
Nie spotkałem jeszcze proroctwa, które było by powtarzane … spotkałem natomiast mnóstwo na które się powoływano czy cytowano! Nawet sam Jezus wielokroć tak czynił mówiąc: "napisano", "powiedziano", "przez proroka napisano" itd. Podaj mi przykład powtarzania (dublowania) proroctwa … tylko nie czasem te, które w tym samym czasie na przykład otrzymali i zapisali apostołowie w ewangeliach bo to nie jest powtarzanie lecz ta sama informacja przekazana kilku osobom jednocześnie przez Jezusa!


Takim przykładem jest np. Ks Daniela i Objawienie. Te proroctwa po części się uzupełniają. Można wykazać miejsca które się pokrywają w tych proroctwach. Poza tym jest jedno proroctwo w Biblii, które powtarza się kilkakrotnie u różnych proroków. Przez to ma się wrażenie że chociaż napisali to inni ludzie w innych czasach to jest jeden autor.
_________________
http://chcewierzyc.blogspot.com
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2011-04-16, 14:54   

Proroctwo musi byc powtarzane i dzieje się tak jesli prorok jest prawdziwy.
Fałszywy będzie trzymał w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa...
 
 
Servant 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 64
Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 90
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-04-24, 08:42   

Coś mi w tym "proroctwie" nie pasuje. Czy ta trzecia wojna to ma byc armagedon? Jeśli tak (a takie wrażenie odniosłem), to zupełnie nie przystaje do opisów biblijnych.
_________________
Servant
 
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2011-04-26, 20:10   

wojna juz sie toczy , jak nazac to co sie dzieje ?
A Har Megido ,tez sie urzeczywistni , wszystko w swoim czasie byle nasze serca zrozumiały.
>>>>>>>>
tu tez o wojnie ..
.

Cytat:

Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.21 z serii Ostrzeżenie.

Pozostałe orędzie ale jeszcze nie wszystkie sa tutaj

Piątek 18 marca 2011 r. o północy.
Moja ukochana córko, przychodzę dziś wieczorem z wielką miłością, ażeby się z tobą skontaktować, gdyż znam udręki, które przysparzają ci bólu. Cierpienie, które teraz poświęcasz innym duszom oznacza, że inaczej, gdybyś nie działała z taką radością, pozostałyby one w obliczu ciemności.
Moja córko, te przekazy są prawdziwe, ale powinnaś łączyć się ze Mną tylko podczas modlitwy lub po modlitwie. To ważne, ponieważ oszust czasami usiłuje przeszkodzić, jeśli nie jesteś w cichej modlitwie ze Mną.

Wojna światowa.

Moja córko, proroctwa, o których mówiłem są w trakcie procesu dokonywania. Mojemu ukochanemu przedstawicielowi w Watykanie nie pozostaje wiele czasu z powodu wydarzeń, które dzieją się. Ludzkość zobaczy wkrótce kolejne wydarzenia, włącznie z trzęsieniem ziemi w Europie, które wielu zszokuje; ale oczyszczenie to przyczyni się do zjednoczenia ludzi, co będzie korzystne dla wszystkich. Nastąpią inne globalne wydarzenia, włącznie z wybuchem wulkanu, podczas gdy wojna na Bliskim Wschodzie zaangażuje inne nacje. Narody Zachodu sprowokują reakcję Rosji i Chin. Wszystko zakończy się wojną światową.

Modlitwa zmniejszy stopień rozmiaru tych zdarzeń.

Tymczasem wkrótce nastąpi Ostrzeżenie. Spowoduje ono nawrócenie. Nawrócenie, przez modlitwę, złagodzi zakres i skutki tych wydarzeń.

Cierpienie przyniesie pokorę – Pokora zbawi dusze.
Moja córko, w ogromnej skali w jakiej świat doświadczy tych wstrząsających wydarzeń ci, którzy będą cierpieć, nabiorą pokory. Przez pokorę mogą być uratowani. Wszystko to jest konieczne, aby przygotować świat na Moje powtórne przyjście. Czas ten nie jest odległy. Moja córko, to będzie wielki dzień chwały dla wierzących. O dniu tym pamiętaj przede wszystkim, ponieważ wszystkie wcześniejsze cierpienia, które zniosłaś w Moje Imię, będą zapomniane.
Wszystkie proroctwa przewidziane w Księdze Objawienia dokonują się teraz na świecie. Tych, którzy rozumieją znaczenie tych wydarzeń: proszę, proszę wyjaśnijcie innym, jak ważne i konieczne jest, aby prosić Boga o przebaczenie, aby oczyścić swoje dusze.

Wątpliwości w Moje przekazy.

Moja córko, słuchaj zawsze, zawsze Moich przekazów przez swoje serce. Ty wiesz, że one przychodzą ode Mnie, twojego Boskiego Zbawiciela, chociaż czasem inni będą cię przekonywać, że tak nie jest. Boli Mnie to tak bardzo. Rozumiem wiele twoich własnych wątpliwości, które wypływają z twojej troski i wstrętu do wprowadzania ludzi w błąd. Musisz w końcu porzucić wszystkie takie myśli.

Powierz mi swoją wolę.

Moja córko, byłabyś silniejsza, gdyby duchowe wsparcie, którego potrzebujesz, dane ci było od jakiegoś księdza. Niestety, nie przyjmują mojego Kielicha w prawidłowy sposób – jest to fakt, który Mnie głęboko obraża. Musisz więc polegać teraz wyłącznie na mnie. Powierz mi ostatecznie swoją wolę, a wszystko wyda się znacznie bardziej przejrzyste. Módl się każdego dnia koronką do Miłosierdzia Bożego oraz odmawiaj Różaniec. Przynajmniej raz w tygodniu bierz udział w nabożeństwie. Wszystkie te małe prezenty dla Mnie zbliżą cię do Mnie. Im bliżej Mnie będziesz, tym lżejsze i łatwiejsze będą twoje zadania.

Broń tych przekazów.

Czcij słowa Pisma Świętego. Broń ich. Przyjmij do wiadomości, że będą atakowane i rozdzierane, zwłaszcza przez tych, którzy uważają się za ekspertów; poszukujących fragmentów, które ich zdaniem, pozostają w sprzeczności do Moich nauk. Jedyną sprzecznością będzie ich własna błędna interpretacja Mojej nauki. Tam właśnie będą Moje święte słowa przekręcać i dokonywać błędnej wykładni, ponieważ pasuje im, aby to zrobić.

Znaczenie pozostawania w stanie łaski.

Moja córka, z całego serca tęsknię do twojej bliskiej łączności ze Mną. Proś Mnie o łaskę uczynienia cię silną, a Ja ci ją dam. Mam plany w stosunku do ciebie, moja córko. Są one bardzo ważne. Dlatego ważne jest, by twoja dusza była oczyszczona i abyś zawsze była w stanie łaski.

Ponieważ nastąpi twoje ostateczne przekształcenie do duchowej doskonałości, będziesz cierpieć moja córko. Ale chcę cię na to przygotować. Opinia innych nie powinna cię obchodzić. Tych, którzy nie doświadczają światła, którzy cię denerwują – tych ignoruj. Módl się za nich. Zwróć jednak uwagę, że w niezauważalny dla ciebie sposób mogą cię odsunąć tak daleko ode Mnie, że twoje serce może się zamknąć dla Mnie.
Święty Augustyn i Święty Benedykt współpracują z Tobą. Wołaj do nich o pomoc, a wszystko będzie dla ciebie znacznie łatwiejsze. Wykonywanie Mojej pracy i tych zadań, których od ciebie wymagam jest trudne. Każdy krok na tej drodze może doprowadzić do potknięcia. Gniew, frustracja i argumenty pojawią się wokół ciebie i będą coraz bardziej intensywne. Wszystkie mają na celu osłabienie twej woli – jeżeli na to zezwolisz.
Musisz błogosławić swój dom i mieć ze sobą w każdym momencie różaniec, krzyż Benedykta i wodę święconą. Bądź teraz odważna. Zaufaj Mi całkowicie. Dalej poświęcaj Mi swoją wolną wolę, a Ja obdarzę cię wszystkimi łaskami, których potrzebujesz, abyś mogła w sposób doskonały wykonać Moją pracę.
Kocham cię, moja wybrana Córko. Uczynię cię jeszcze mocniejszą, niż jesteś. Będę cię prowadził. Ażeby było to naprawdę skuteczne, musisz powierzyć mi twoje ciało, twój umysł i twoją duszę. Ale ofiara ta musi pochodzić od ciebie i powinna być Mi przekazana jak drogocenny dar. Nie mogę wziąć jej od ciebie tak po prostu, gdyż twoja wolna wola jest specjalnym darem od Boga, mojego Ojca Przedwiecznego.

Idź teraz w pokoju moja córko. Przekaż Mi twoje troski i wątpliwości. Uwolnij twoje ciało, twój umysł i twoją duszę. Wówczas, gdy powierzysz mi twą wolną wolę, uzyskasz zjednoczenie ze Mną. Ten dar dla Mnie zapewni, że Moje słowa będą skuteczniej słyszane na całym świecie.

Twój kochający Zbawiciel ludzkości, Jezus Chrystus, Sędzia sprawiedliwy.

Tłumaczył: Chrisgi

http://dzieckonmp.wordpre...wojna-swiatowa/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11