Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dary ducha
Autor Wiadomość
Fedorowicz 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 713
Wysłany: 2011-04-03, 11:05   

Dymensja napisał/a:

Mnie też pan zaciekawił. :-D Jako takiej nazwy nikt nie ma, spotykają się po domach lub jakaś sala. Najbardziej to do Czech zapraszam w Trzyńcu, lub Wola Piotrowa, Wisłoczek w Polsce.
W Woli Piotrowej to Ewangeliczna Wspólnota Zielonoświątkowa.Czy zna pan tych Chrześcijan ?
_________________
Baruch Ata Haszem, Eloheinu melech haolam, szechechejanu, wekijemanu, wehigijanu lazeman hazeh.
 
 
Dymensja 
Dymensja

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1912
Wysłany: 2011-04-03, 17:06   

Fedorowicz napisał/a:
Dymensja napisał/a:

Mnie też pan zaciekawił. :-D Jako takiej nazwy nikt nie ma, spotykają się po domach lub jakaś sala. Najbardziej to do Czech zapraszam w Trzyńcu, lub Wola Piotrowa, Wisłoczek w Polsce.
W Woli Piotrowej to Ewangeliczna Wspólnota Zielonoświątkowa.Czy zna pan tych Chrześcijan ?



Żeby nie wprowadzać w błąd to napiszę tak jak każdy przezywa ''Branhamowcy'' A czy tobie to się podoba, czy nie to nie wnikam. Mnie już dawno jest wszystko jedno co kto myśli i robi.
Tych z Biblijnie wierzących to znam, pastora i starszych. Może na PW bo nie chcę zmieniać tematu o darach Ducha.
 
 
radek 
mężczyzna


Pomógł: 284 razy
Wiek: 40
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2998
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2017-04-03, 10:18   Mądrość darów Ducha

Duch Święty oświetla to co potrzebuje oświetlenia na drodze ku życiu wiecznemu w oparciu o Prawo Boże. Duch Święty nie jest oparty na procedurze, bo nawet Bóg darzy Go zaufaniem

Zec 4:6 pau "(6) Wtedy powiedział mi: „Słowo PANA do Zorobabela jest takie: Nie przez moc ani przez siłę, lecz przez ducha mego to się stanie - mówi PAN Zastępów."

Duch nie osądza i nie potępia zachowania innych, lecz usprawiedliwia ucząc usprawiedliwiania i bycia przydatnym w oczach Boga

Mat 11:16-19 pau "(16) Do kogo przyrównam to pokolenie? Zachowuje się jak dzieci, które siedzą na placach i robią wymówki swoim rówieśnikom: (17) «Graliśmy wam, a nie tańczyliście, śpiewaliśmy pieśni żałobne, a nie okazaliście żałoby». (18) Przyszedł bowiem Jan; nie jadł i nie pił, a mówiono: «Opętał go demon». (19) Przyszedł Syn Człowieczy; je i pije, a mówią: «To żarłok i pijak, przyjaciel celników i grzeszników». A jednak o mądrości świadczą jej dzieła”."
_________________
Lewa szala już nie wzbiera, Prawa decyduje teraz
Mat 3:2 eib "(2) (...) Królestwo Niebios jest blisko."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11