Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dawid Wilkerson - Slowo prorocze do kosciola w PL
Autor Wiadomość
MiChaEl
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-09, 08:38   

Diabolos, ten który dzieli :evil:

Nie zastanawia was podział protestantyzmu na 400. 000 odłamów?

Yarpen Zirgin 
Katolik

Wyznanie: Kościół katolicki
Wysłany: 2010-08-09, 08:52   

No co Ty... Przecież dla protestanta, chociaż Biblia mówi, że rozłamy od Ducha Świętego nie pochodzą, to podziały są dziełem Boga...

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Efraim 

Wysłany: 2010-08-09, 10:18   

Yarpen Zirgin, Jakby Duch Święty "zobaczył" co będzie robił Kościół Katolicki,"zmieniłby" zdanie,nie sądzisz :?:
Poza tym nikt nie twierdzi że Kościół Katolicki to TEN kościół,ja przynajmniej podzielam tą myśl.
MichaelZastanawia,ale to tylko pokazuje,jak źle się dzieje w Kościele Katolickim.
Łuk 2:52: "Jezusowi zaś przybywało mądrości i wzrostu oraz łaski u Boga i u ludzi."
Jezus nie równa się Bóg.To DWIE odrębne istoty.

nike 

Pomogła: 135 razy
Wysłany: 2010-08-09, 10:25   

Wszędzie są źli i dobrzy ludzie.

Yarpen Zirgin 
Katolik

Wyznanie: Kościół katolicki
Wysłany: 2010-08-09, 12:48   

Efraim napisał/a:
Yarpen Zirgin, Jakby Duch Święty "zobaczył" co będzie robił Kościół Katolicki,"zmieniłby" zdanie,nie sądzisz :?:

Nie sądzę, bo to Bóg przekazał informację, że rozłamy pochodzą z ciała, a nie od Ducha Świętego.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

tomyo 
tomyo

Wysłany: 2010-08-09, 17:42   

Rozłamy są wszędzie, w każdym kościele, zborze, organizacji, jedni o tym mówią inni nie. Boga nikt nie oszuka, bo nikt tak jak Bóg nie zna naszych serc. To my ludzie jesteśmy temu winni, bo chcemy być lepsi, mądrzejsi od innych, Żydzi też różnie interpretowali Słowo i nie poznali, kiedy przyszedł ich Mesjasz. Dlatego żaden kościół, zbór, organizacja nie zbawią ludzi, nie przyprowadzą ich do Boga, bo to Bóg pociąga tych, których zechce do swego Syna, bo w Nim jest zbawienie.

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
Wysłany: 2010-08-09, 22:37   

amen

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei

Pati 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2010-08-11, 12:02   

(18) Słyszę bowiem najpierw, że gdy się jako zbór schodzicie, powstają między wami podziały; i po części temu wierzę. (19) Zresztą, muszą nawet być rozdwojenia między wami, aby wyszło na jaw, którzy wśród was są prawdziwymi chrześcijanami.

kabaczek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-11, 12:09   

Anowi napisał/a:
odejdźcie ode Mnie, wy, którzy się dopuszczacie nieprawości.”

każdy system religijny , czy też każde ugrupowanie religijne które dopuszczało lub dopuszcza się zła , nieprawości potwierdza tym że jest synagogą szatana
tak można by to rozumieć.

Raf 

Wyznanie: zielonoświątkowe nieTrójcowe
Wysłany: 2011-04-28, 09:32   

Wczoraj zginął w wypadku samochodowym Dawid Wilkerson... Smutna wiadomość.

http://davidwilkersontoday.blogspot.com/

Dymensja 
Dymensja

Wysłany: 2011-04-28, 10:58   

Raf napisał/a:

Nie tylko to smutna wiadomość ale i bardzo ciekawa, szczególnie dla Hardiego. :cry:

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wysłany: 2011-04-28, 13:32   

"David Wilkerson was killed in an auto accident in Texas. His wife was critically injured and was airlifted to a hospital."

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wysłany: 2011-04-28, 14:11   

Otrzymałem na e-mail wczorajsze ostatnie kazanie Davida Wilkersona:

Cytat:
Wiara wtedy, kiedy wszystkie środki zawodzą bardzo się podoba Bogu i jest najchętniej akceptowana. Jezus powiedział do Tomasza: „ Że mnie ujrzałeś, uwierzyłeś; błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli” (Jana 20:29).
Błogosławieni ci, którzy wierzą, kiedy nie ma żadnego znaku odpowiedzi na modlitwę – którzy ufają ponad nadzieję, kiedy wszystkie środki zawodzą.
Ktoś doszedł do miejsca beznadziejności – końca nadziei – i końca wszelkich środków. Najbliższa osoba stoi przed śmiercią i lekarze nie dają nadziei. Śmierć wydaje się nieunikniona. Nie ma nadziei. Cud, o który się modlisz nie nadchodzi.
Właśnie wtedy zastępy szatana zaczynają atakować twój umysł poprzez strach, gniew, trudne pytania: „Gdzie jest teraz twój Bóg? Modliłeś się dotąd, aż brakło ci już łez, pościłeś. Opierałeś się na obietnicach. Ufałeś.”
Do twojego umysłu będą przychodzić bluźniercze myśli: „Modlitwa zawiodła, wiara zawiodła. Zrezygnuj z Boga – nie ufaj Mu już więcej. To się nie opłaca!”
Do twojego umysłu będą nawet wrzucane myśli kwestionujące istnienie Boga. To były narzędzia szatana od początku. Niektórzy z najbardziej bogobojnych mężczyzn i kobiet jacy kiedykolwiek żyli też byli w ten sposób atakowani.
Wy, którzy przechodzicie przez dolinę cienia śmierci, posłuchajcie tego słowa: Płacz będzie trwał przez kilka ciemnych, strasznych nocy – a w takiej ciemności wkrótce usłyszysz ciche słowa Ojca: „Jestem z tobą. Teraz nie mogę ci powiedzieć dlaczego, ale kiedyś zrozumiesz sens tego wszystkiego. Zobaczysz, że to wszystko było częścią Mojego planu. To nie był przypadek. To nie było zaniedbanie z Mojej strony. Trzymaj się mocno. Pozwól Mi, żebym cię mógł objąć w twojej godzinie bólu.”

kesja 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2011-04-28, 15:58   

Raf napisał/a:

O jejej jak mi smutno jak mi smutno ....dotkneło mnie na wskros :cry:
.
jak to mozliwe ? no jak ?

Cóz powiedzą ci co szydzili z Branhama ,ileż to oszczerstw a teraz co teraz ?

david-wilkerson-memory-wide.jpg
Plik ściągnięto 91 raz(y) 63,03 KB

Ostatnio zmieniony przez kesja 2011-04-28, 19:35, w całości zmieniany 1 raz  

bartek212701 

Wysłany: 2011-04-28, 19:06   

tak samo zginęli,w wypadku samochodowym. :-(

Odpowiedz do tematu