Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nieudolne ataki na KZ przeprowadzane przez SJ
Autor Wiadomość
Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
  Wysłany: 2010-01-15, 10:44   Nieudolne ataki na KZ przeprowadzane przez SJ

Naprawde jest mi Was bardzo zal drodzy koledzy i kolezanki z organizacji Swiatkow Jehowy. Od pewnego czasu probujecie atakowac KZ itd. ale robicie to w baaaaaardzo nieudolny sposob. Arius wali jakimis slowami anonimow z netu itd. Ale nie potraficie dac nic zlego pod czym podpisuje sie Kosciol Zielonoswiatkowy :!: Tupiecie nozkami i machacie raczkami w zlosci, dlatego, ze obnazam prawde o organizacji Swiatkow Jehowy i Towarzystwie Straznica czyli Watch Tower Bible and Tract Society of Pennsylvania. Strasznie Was boli to, ze ludzie poznaja prawde o falszywych proroctwach gloszonych przez Towarzystwo Straznica http://biblia.webd.pl/for...?t=3299&start=0 i o zmiennych naukach http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=3313

Jesli znajdziecie cos na KZ pod czym sie on podpisuje to prosze dajcie mi znac na priwa i linka do tematu, bo nie chce mi sie wchodzic i czytac wszystkich waszych tematow, ktore nie sa oparte na wiarygodnych faktach, a jedynie bazujacych na anonimach z netu czy jakis tam stronkach, ktore nie naleza do KZ.

Pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia :-)

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei
Ostatnio zmieniony przez Hardi 2010-01-15, 10:51, w całości zmieniany 3 razy  

Bobo 

Wysłany: 2010-01-15, 10:48   

Hardi napisał/a:
Jesli znajdziecie cos na KZ pod czym sie on podpisuje to dajcie mi znac na priwa i linka do tematu, bo nie chce mi sie wchodzic i czytac wszystkich waszych tematow, ktore nie sa oparte na wiarygodnych faktach, a jedynie bazujacych na anonimach z netu czy jakis tam stronkach, ktore nie naleza do KZ.

Na priwa? Linka? Czyli żądasz od SJ to, czego sam nie robisz? Wlepiasz wprost strony antySJ. Nie ograniczasz się tylko do linków czy info na PW.
Aleś teraz wypalił...

Bobo

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wysłany: 2010-01-15, 10:50   

Zle mnie zrozumiales. Linka na priwa do tematu, ktory wklaja na tym forum a ktory bedzie poparty faktami. bo nie chce mi sie wchodzic i czytac wszystkich tematow, ktore nie sa oparte na wiarygodnych faktach, a jedynie bazujacych na anonimach z netu czy jakis tam stronkach, ktore nie naleza do KZ. Oczywiscie to tylko taka grzeczna prosba (dodalem slowo "prosze" aby ktos nie myslal, ze czegos wymagam) :-)

Bobo 

Wysłany: 2010-01-15, 10:53   

No i kto tu tupie nóżkami? Jak Hardi wkleja niewiadomo skąd to jest OK ale jak ktoś wlepi cośna KZ to... jakże to! nisprawdzone i anonimowe ;-)
Nawiasem mówiąc... wiesz co to jest zniesławienie?

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wysłany: 2010-01-15, 10:56   

Te "niewiadomo skad" to publikacje Straznicy :mrgreen:

http://biblia.webd.pl/for...?t=3299&start=0

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=3313

czekam na cos takiego na KZ ;-)

Bobo 

Wysłany: 2010-01-15, 11:06   

Hardi napisał/a:
Te "niewiadomo skad" to publikacje Straznicy

A te wklejki? Też ze Strażnicy?

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=3312

http://biblia.webd.pl/for...?t=3304&start=0

A kiedy Lucyfer, który za przeproszeniem, ma psychiczne problemy, raczy Ciebie sensacyjkami od których należałoby wrecz uciekać to ty piszesz mu:

Hardi napisał/a:
szok i ze ludzie dalej tam siedza widzac takie rzeczy

To wyraźnie pokazuje jaka jest Twoj zdolność oceny ego, co kto i gdzie pisze. Łykasz wszystko byleby miało posmak antyŚJ samemu się zatruwając.
Wiesz więc, co to jest zniesławienie?

Bobo

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wysłany: 2010-01-15, 11:16   

nie, to cytat osoby, ktora moze to potwierdzic :mrgreen: napisz e-mail centrum@psychomanipulacja.pl lub zadzwon 0 515 805 955 ewentulanie wpadnij bezposrednio pod adres:
Centrum Przeciwdziałania Psychomanipulacji
ul. Królewska 10 (przy Archikatedrze Lubelskiej)
20-109 Lublin

jak widzisz, nie wale slow ANONIMOW :-)

SUB

Wysłany: 2010-01-15, 12:24   

Hardi napisał/a:
Naprawde jest mi Was bardzo zal drodzy koledzy i kolezanki z organizacji Swiatkow Jehowy.

Wolno ci. Możesz nawet ronić łzy z tego powodu.

Ja zaś bardzo się cieszę, że znalazłem się w społeczności Świadków Jehowy.
Wiele spraw dotyczących prawdy biblijnej stało się dla mnie klarowne i jasne.
Odrzucenie fatalnych i nieprawdziwych nauk o Trójjedności Boga,
nieśmiertelności duszy... choćby te.
Wspaniała postawa Braci i Sióstr ze wszech miar przekonywuje mnie do trwania w zborze.
Także Twoja postawa Hardi ugruntowuje mój pogląd, że wybór jest właściwy.

Bobo 

Wysłany: 2010-01-15, 12:34   

Hardi napisał/a:
jak widzisz, nie wale slow ANONIMOW

Niestety... Pan Królak, właściciel tej strony od dwuch lat nie zajmuje się tematyką sekt. Strona jest nieaktualizowana. Źródło... niedostępne. Najwyżej wypowiedzi innych, ze... to prawda. Jednak czy...?
Może więc Hardi jakoś potwierdzi...?
Bo dowód na zasadzie, że ktoś tam napisał, o tym czy tamtym że to i owo, bo tamten powiedział i inny potwierdził to... gonitwa w mroki niepewności i zaciemniania. Nie powiem, że prostego manipulownia. Ciekawe... strona o sektach i psychomanipulacji a mam wrażenie, że uprawia własnie to, przed czym innych ostrzega.

Bobo

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wysłany: 2010-01-15, 12:52   

Dzwoniles tam :?: Czy byles osobiscie i sprawdzales :?: Na stronie jest napisane:
Copyright © 2003-2010 Victoris.pl
Wiec to jakos mija sie z tym, ze niby od 2 lat nikt sie tym nie zajmuje... Z reszta mysle, ze odnalezc pania Urszule Lubecka to tez nie bedzie wiekszy problem, jesli chcesz to prosze bardzo. Ja zrodlo podalem :!:

Dlaczego panie "obiektywny" moderatorze nie reagujesz na tematy Ariusa, ktore wkleja na podstawie anomimow :?: Pamietaj, ze to wlasnie on zaczal sypac "piaskiem po oczach" ;-)

Ja zrodla podaje wiec mam czyste sumienie :!:

Nie bede z Wami dyskutowac, bo widze, ze robicie wszystko aby odwrocic uwage od tych tematow

http://biblia.webd.pl/for...?t=3299&start=0

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=3313

bartek212701 

Wysłany: 2010-01-15, 12:59   

Coś bardzooo złego,pod czym podpisuje sie KZ to Trójca świeta,i tyle mam do powiedzenia w tym temacie:)
Bo jak można wierzyć,w Boga jak i Trójce?? :crazy:
przecież to sprzeczne:)

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wysłany: 2010-01-15, 13:15   

Jak mozna ograniczac Boga :?: Ale to nie w tym temacie ;-)

SUB

Wysłany: 2010-01-15, 13:19   

bartek212701 napisał/a:
Coś bardzooo złego,pod czym podpisuje sie KZ to Trójca świeta,i tyle mam do powiedzenia w tym temacie:)
Bo jak można wierzyć,w Boga jak i Trójce??

Jak widać można, i są zagorzali zwolennicy tej doktryny.
Można powołać się na wiele wersetów które, gdybyśmy czytali bez komentarza, czy pewnych podciągnięć teologicznych, nigdy nie skojarzyły by się nam z trójjedynościa boga.
Najciekawsze zaś, że jednoznaczne i dobitne świadectwa biblijne są zaś bardzo dziwnie tłumaczone. Nawet bezpośrednie wypowiedzi Chrystusa po swoim zmartwychwstaniu:

Jana20:17 Jezus powiedział jej: „Przestań się mnie kurczowo trzymać. Jeszcze bowiem nie wstąpiłem do Ojca. Ale idź do moich braci i powiedz im: ‚Wstępuję do Ojca mego i Ojca waszego oraz do Boga mego i Boga waszego’”.

czy też

Obj 1:1 1 Objawienie od Jezusa Chrystusa, które dał mu Bóg, aby pokazać swym niewolnikom, co ma się stać wkrótce. A on posłał swojego anioła i przez niego przedstawił je w znakach swemu niewolnikowi Janowi,

Biblijnie wszystko świadczy przeciw tej nauce o bogu trójjedynym.

SUB

Wysłany: 2010-01-15, 13:21   

Hardi napisał/a:
Jak mozna ograniczac Boga :?: Ale to nie w tym temacie ;-)

Wszak Hardii widzę,
że ty wolał byś dopisywać by było więcej Boga... bo po co ograniczać.
Różnica, jednak że ty chcesz, fakty zaś przeczą trójjedyności Boga.

Bobo 

Wysłany: 2010-01-15, 13:31   

Hardi napisał/a:
Dzwoniles tam Czy byles osobiscie i sprawdzales Na stronie jest napisane:
Copyright © 2003-2010 Victoris.pl
Wiec to jakos mija sie z tym, ze niby od 2 lat nikt sie tym nie zajmuje... Z reszta mysle, ze odnalezc pania Urszule Lubecka to tez nie bedzie wiekszy problem, jesli chcesz to prosze bardzo. Ja zrodlo podalem

Wymieniłem korespondencje mailową. Nie krzycz gdy widzisz iż grun ci ucieka spod nóg... ;-)

Zródła tej opowiastki... nie dojdziesz. Owszem, znajdziesz strony, które coś tam napisały. Ntym się karmisz... wystaczy byle odstępca albo psychiczny a już będziesz chliptał z rączki jego sugestie, słowa, zwroty, insynuacje czy wprost kłamstwa.

A tych linków do strony arcyciekawymi zarzutami z cytatow Straznic nie musisz już wklejać prawie w każdym swoim poście.
Wiesz ile godzin spędziłem na dyskusjach na takie tematy...? Jakoś wcale dla SJ nie jest niewygodny lecz... niewygodnie jest z Tobą dyskutować. Przekonałeś do siebie już chyba pół forum jak nie wiecej. Twoje podejście, twoje złośliwości i maniactwo na tle SJ sprawa, że wiekszość już pewnie dała Tobie ignora i pewnie nawet nie widzą Twoich wpisów. A ty biedny krzyczysz, że nikt cię nie lubi i nie odpowiada... :-D

Czy już wiesz, co dla SJ jest niewygodne... twoja hardość... ;-) Musiałbym sibie nienawidzieć abym starał się spokojnie Tobie coś wyjasniać w temacie, który i tak spaprzesz swoim natręctwem...
Opamiętaj się Hardi! Módl się do prawdziwego Boga, którego imie dobrze znasz, może nie jest za późno.

Bobo-modo

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi