Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zielonoświątkowcy - Współczesne proroctwa - prawda czy fałsz
Autor Wiadomość
makabi 

Wysłany: 2010-01-17, 11:34   re

Cytat:
Zapewniam Ciebie, że SJ niejedną dyskuję prowadzą. Ale ie robią tego na zasadzie: jak nie uznają mojego wniosku to odchodzę.

opisz cos wiecej. O czym dyskutujecie? Czy an forum zboru? Czy na priva?
Jakie kwestie poruszacie - 144 tys, krew i transfuzja, bostwo Jezusa, falszywe proroctwa?
Co sie dzieje , gdy np wiekszosc zboru odrzuca jakas nauke CK? Czy piszecie petycje do Nadarzyna?
Mnie sie wydaje, ze pokatnie wielu swiadkow ma odmienne poglady, ale boja sie wykluczenia. Dlatego w necie mozna znalezc wszystkie materialy Straznicy (lacznie z zakazanymi publikacjami).
Ale czekam, moze czegos sie dowiem ciekawego.
Rozmawialem blisko pol roku z kuzynem, przelozonym jednego ze zborow. Oczywiscie prywatnie przyznal mi racje, ze czesc nauk to lipa, ale PRYWATNIE. Pol zycia spedzil w organizacji, wiec porzucenie jej to naprawde odwaga.
Ale coz, Nikodem tez sie bal.

sabekk
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-17, 12:03   Re: re

'makabi', czy to co proponujesz wziąć pod dyskusję jest tematem tego wątku? Tu rozmawiamy sobie z 'Hardim' na temat fałszywych proroków w KZ. Więc proszę, weź to pod uwagę i jeśli uważasz, że 'Bobo' będzie chciał ci odpoiwedzieć na powyższe twoje pytania... załuż osobny wątek.

Z góry dziękuję.

leszed 
a/zrozumiały

Wyznanie: biblijne.com
Wysłany: 2010-01-17, 21:21   Re: re

sabekk napisał/a:
'makabi', czy to co proponujesz wziąć pod dyskusję jest tematem tego wątku? Tu rozmawiamy sobie z 'Hardim' na temat fałszywych proroków w KZ. Więc proszę, weź to pod uwagę i jeśli uważasz, że 'Bobo' będzie chciał ci odpoiwedzieć na powyższe twoje pytania... załuż osobny wątek.

Z góry dziękuję.
Dla mnie to dziwne. Temat miał być poważny a tu to powyżej.

Nie czuję potrzeby rozmawiać tu sobie z 'Hardim', sorry Hardi jeśli wymieniam tu w ten sposób Twój nick. Piszę do sabekk, bo łączy 'Hardi' z fałszywymi prorokami nie wiem skąd w jakim KZ. Odechciewa się już tu pisać bo personalne zarzuty na necie to zasługa przeważnie złego. Oczywiście podobnie mógłbym napisać do makabi i może do jeszcze nie jednej osoby, ale czy ja mam to tak moderować? Nie. Temat się nie rozwija pomimo dorzucania wątków. Miłość raduje z prawdy.

sabekk
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-17, 22:19   Re: re

leszed napisał/a:
sabekk napisał/a:

Z góry dziękuję.

Dla mnie to dziwne. Temat miał być poważny a tu to powyżej.

Nie czuję potrzeby rozmawiać tu sobie z 'Hardim', sorry Hardi jeśli wymieniam tu w ten sposób Twój nick. Piszę do sabekk, bo łączy 'Hardi' z fałszywymi prorokami nie wiem skąd w jakim KZ. Odechciewa się już tu pisać bo personalne zarzuty na necie to zasługa przeważnie złego. Oczywiście podobnie mógłbym napisać do makabi i może do jeszcze nie jednej osoby, ale czy ja mam to tak moderować? Nie. Temat się nie rozwija pomimo dorzucania wątków. Miłość raduje z prawdy.

'leszed', wybacz, ale nie zwykłem wpadać do innych działów po sąsiedzku, typu katolicy, czy protestanci, by zaklucać spokój innym. Jednak 'Hardi' to pewnein wyjątek, dla którego robię odstąpienie od tej zasady. Po prostu realizuję punkt pierwszy regulaminu. Więc proszę, nie odbieraj mojego pisanie osobiście... Bywaj zdrów!

Acha...

Cytat:
"(...) ale czy ja mam to tak moderować? Nie. (...)"

...fajnie, że o moderowaniu myślisz, może ktoś by się jeszcze przydał? Puki co reszta modów nie ma nic przeciwko dzialaniom 'Hardiego' i jego dorzucaniu do pieca, więc... klawiatura o pomstę woła, gdy się go czyta.

Odpowiedz do tematu