Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sam Bóg mnie dostrzegł
Autor Wiadomość
Nataniel 

Wiek: 46
Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 18
Skąd: Dolny Slask
Wysłany: 2008-03-15, 00:12   Sam Bóg mnie dostrzegł

Od dziecka wiara w Boga kształtowała moją osobowość.Wierzyłem że On istnieje,jednak w sercu i umyśle pozostawało wiele wątpliwości i nie jasności.Gdzie był Bóg gdy gineły niewinne dzieci w Auschwitz ,czy nie warto było zabić oprawców ,aby ocalić miliony istnień i zatrzymać tryby tej morderczej machiny.Wątpliwości te po części zachwiały mą wiarę w jego istnienie .aż do momentu gdy On sam zwrócił uwagę na mnie a było to tak:
Był czwartek kilka lat temu poszedłem do swojej szopki po drewno , w pewnej chwili usłyszałem przepiękną muzykę- piękniejszą od Griega i innych muzyków. Coś kazało mi podążać w rytm tej melodii- po pewnej chwili otwieram oczy i jestem gdzieś indziej.Miejsce to
podobne było do świątyni po prawej i lewej stronie paliły się pochodnie posadzka tej świątyni była ze złota- tak myślę, na wprost był ustawiony tron a na nim ktoś siedział ,oblicza tej postaci nie można było ujrzeć, biło od niej światło,blask. Czułem się cudownie ,umysł ogarnoł spokój, ciało uczucie spokoju, euforii. Wszystko widziałem z nad ziemi unosiłem się ponad posadzką tego dziwnego miejsca.Postać siedząca na tronie uczyła mnie czegoś-------
Gdy budziłem się nogi mi się uginały w rytm tej zanikającej w oddali melodii ,a ja usłyszałem po trzykroć: więc czyń tak ,a będzie dobrze , gdy wstałem na nogi czułem się jak nowo narodzony ,pełen sił i energii życiowej.....

Po kilu latach natrafiłem w biblii na opisy przestawiające kontakt ludzi z Bogiem , Mojżesz,Ezechiel, Daniel, Jan - widzieli światło bijące od majestatu Boga lecz nie widzieli oblicza JAHWE.... gdyż jak powiada pismo święte żaden z ludzi nie może ujrzeć oblicza Boga gdyż mógłby zginąć-z stąd te wizje majestatu stwórcy..

Po tej i innych "wizjach-nie wiem czy tak to można nazwać" Wiara w stwórce a,co najważniejsze miłość do Niego na nowo odżyły we mnie.Teraz już jestem pewny że On istnieje i co ważne to On sam zwrócił uwagę na tak małego człowieka jak ja --- dzieło swych rąk
_________________
" Poznacie Prawdę a prawda was wyzwoli "
- Kim jestem?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10