Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Posłani
Autor Wiadomość
Mała mi

Wysłany: 2007-09-18, 13:38   Posłani

Było to w czasie ,gdy Bóg obdarzył mnie łaska modlitwy wstawienniczej.Modlitwa była jak oddychanie.Trwało to rok..dwa...W moim sercu było tez gorace pragnienie spotkań i rozmowy z ludzmi którzy jeszcze nie poznali Pana.Ale tak z serca do serca.To pragnienie narastało z kazdym dniem.
I stało sie.Siedziałam z Biblia w moim zacisznym kąciku małego ogródka.W sercu usłyszałam głos.."Posyłam Cię..!"Na bezchmurnym niebie zobaczyłam malutki pojedynczy obloczek.Był to kształt dłoni z wyciagniętym pacem wskazujacym. Pokazywał kierunek w którym mam sie udac.W sercu wiedziałam o jakie miasto chodzi.Pomyślałam o starym znajomym w tym miescie,któremu kiedys głosiłam Słowo.
Tam sie udałam,ale jego nie zastałam w domu.Natomiast przed jego blokiem na ławeczce,siedział inny znajomy,z którym nie widziałam sie od dawna.
Usiadłam obok i z moich ust wypłyneły słowa nadziei i pocieszenia.On nic nie mówił.Słuchał z zamknietymi oczami. Zapytany czy chce oddac teraz zycie Chrystusowi,skinął głową.
Wszystko odbywało sie jak we snie.Pokój wrecz fizycznie spływał na nasze ciała...
Głos byl ściszony i łagodny.Tak go zostawiłam.
Po kilku latach dowiedziałam sie,ze on tego dnia zamierzył popełnic samobojstwo.
Opusciła go żona.Uciekła z Arabem,zabierajac jego córeczke.
Nie miał checi zyc dalej.Bóg przyszedł w ostatniej chwili.Ale sie nie spóznił.

Penelopa__
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-18, 20:58   

Mała MI
To cudowne świadectwo. Bóg zawsze będzie posyłał nas do ludzi w potrzebie, jesli tylko nasze serca będą gotowe i posłuszne Panu.

Anowi 

Pomogła: 121 razy
Wysłany: 2010-05-16, 21:41   

W życiu nie pomyślałabym, że Bóg ją do mnie posłał. Wyszłam za mąż za jej wnuka. Nie lubiła mnie. Inna miała być na moim miejscu. Żyłyśmy pod jednym dachem (ja u niej) dziewięć lat. Rodzice kupili mi mieszkanie i wyprowadziliśmy się z Warszawy. On w tym Raju wytrzymał tylko trzy lata. Zostałam sama z dziećmi. Zadzwonił do mnie ze szpitala. Babcia umarła na jego rękach. I usłyszałam jej głos "czytaj Biblię" - nie minął miesiąc i zawitali do mnie ŚJ. Ona była katoliczką.

amiko

Wyznanie: Słowianin
Wysłany: 2010-05-17, 21:42   

Anowi napisał/a:
W życiu nie pomyślałabym, że Bóg ją do mnie posłał. Wyszłam za mąż za jej wnuka. Nie lubiła mnie. Inna miała być na moim miejscu. Żyłyśmy pod jednym dachem (ja u niej) dziewięć lat. Rodzice kupili mi mieszkanie i wyprowadziliśmy się z Warszawy. On w tym Raju wytrzymał tylko trzy lata. Zostałam sama z dziećmi. Zadzwonił do mnie ze szpitala. Babcia umarła na jego rękach. I usłyszałam jej głos "czytaj Biblię" - nie minął miesiąc i zawitali do mnie ŚJ. Ona była katoliczką.

Twoją teściową była mała mi? Niesamowita historia.Nie wiedziałaś,że ona pisywała na forach?
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Anowi 

Pomogła: 121 razy
Wysłany: 2010-05-18, 13:23   

angelo napisał/a:
Twoją teściową była mała mi? Niesamowita historia.Nie wiedziałaś,że ona pisywała na forach?

tytuł "posłani" - to opowiedziałam kogo posłał Bóg do mnie. Babcia mojego męża była tą "posłaną". Dziś wiem, że ona była opieczętowana.

Odpowiedz do tematu