Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zostań uzdrowicielem w jeden dzień! Zrobię to dla was
Autor Wiadomość
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2020-03-14, 12:47   Zostań uzdrowicielem w jeden dzień! Zrobię to dla was

Zostań uzdrowicielem w jeden dzień! Zrobię to dla was. J.Z.Popko

Transmisja we wtorek 17.03.2020 godz.18:00 - 29:02

- https://www.youtube.com/watch?v=zgU4WC5upLM.

Podczas transmisji na żywo we WTOREK 17-03 o godz. 18:00 uruchomię w zwykłych ludziach moc uzdrawiania. Porównamy Wasze działania do działań dobrego uzdrowiciela Zdenko Domancicia. Skasujemy ograniczenia, zrobimy ustawienia oraz utrwalimy zmianę zapisem w DNA.
Wystarczy, że zechcesz, a umożliwisz sobie bycie uzdrowicielem.

... Link do transmisji: https://youtu.be/1dNDjEhVxkw
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
Ostatnio zmieniony przez amiko 2020-03-14, 13:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2020-03-14, 13:00   

Chyba cię pogięło ;-) Sorki. :-)
 
 
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2020-03-14, 13:12   

wuka napisał/a:
Chyba cię pogięło ;-) Sorki. :-)

Bóg udziela swojego Ducha, uzdrawiającej Bożej Energii bez miary, dla tych, którzy go o niego proszą. Nie widzę żadnego związku z moim rzekomym pogięciem. Raczej doszukiwałbym się pogięcia umysłowego dla tych, którzy tego nie widzą. :-D

Były tematy na forum, że Dary Ducha ustały, co nie przeszkadza tym osobom korzystania z nich dla własnych celów.

Masz jakieś zastrzeżenia do korzystania z Daru Ducha?
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2020-03-14, 13:17   

ratao napisał/a:
Masz jakieś zastrzeżenia do korzystania z Daru Ducha?

Nie mam, ale już tym:Zostań uzdrowicielem w jeden dzień, mam i to ogromne.
Ciarki mnie przechodzą, jak słyszę o szkołach uzdrawiania, o szkołach prorokowania itp.
Duch święty daje komu chce, jak chce i kiedy chce. To, co proponujesz tu to urągowisko. Wybacz. Chyba nie na tym polega ta cała sprawa.

Dodam. Pamiętam dokładnie awantury i rozpieprzenie wręcz forum innego, a także wzajemnych relacji za pośrednictwem promowania takich nauk.
Pewnie słyszałeś o ruchu (czy jak to nazwać) Torbena z Holandii czy Danii.
To nie jest dobry pomysł takie coś. Oczywiście, mogę się mylić, ale ja nigdy w czymś takim nie uczestniczyłabym.
 
 
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2020-03-14, 13:31   

Jan 3.34 ... Bóg udziela Ducha bez miary

To ma być przekaz J.Z.Popko. Nie widzę w tym nic dziwnego. Uzdrowiciele działają w KrK, u protestantów, itd. O jakim forum piszesz i jakie były tam zastrzeżenia. Dla mnie jest to ukrywanie prawdy o możliwości korzystania z darmowego Daru Ducha, Bożej Energii przez każdego człowieka.

Jezus jak uzdrawiał, to z jakiej energii korzystał? Czytałaś w NT o uzdrawiających chusteczkach Pawła?
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2020-03-14, 13:44   

Sam widzisz:"BÓG udziela...". Komu chce, kiedy i jak, a także do czego.
"Podciąganie" tego do jakiejś szkoły, czyli nauczenia się dysponowania Duchem według własnych, ludzkich potrzeb i woli jest nieporozumieniem.
 
 
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2020-03-14, 13:44   

wuka

Cytat:
Ciarki mnie przechodzą, jak słyszę o szkołach uzdrawiania, o szkołach prorokowania itp.
Duch święty daje komu chce, jak chce i kiedy chce. To, co proponujesz tu to urągowisko. Wybacz. Chyba nie na tym polega ta cała sprawa.

Wynika z tego, że wierzysz, że Dary Ducha nie istnieją. Do uzdrawiania nie potrzeba żadnych szkół.

Rzym.2.11 Bóg nie ma względu na osobę.
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2020-03-14, 13:51   

ratao napisał/a:
wuka

Cytat:
Ciarki mnie przechodzą, jak słyszę o szkołach uzdrawiania, o szkołach prorokowania itp.
Duch święty daje komu chce, jak chce i kiedy chce. To, co proponujesz tu to urągowisko. Wybacz. Chyba nie na tym polega ta cała sprawa.

Wynika z tego, że wierzysz, że Dary Ducha nie istnieją. Do uzdrawiania nie potrzeba żadnych szkół.

Rzym.2.11 Bóg nie ma względu na osobę.

Chyba w tej kwestii nie rozumiemy się :-) ;-)
 
 
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2020-03-14, 13:51   

wuka napisał/a:
Sam widzisz:"BÓG udziela...". Komu chce, kiedy i jak, a także do czego.
"Podciąganie" tego do jakiejś szkoły, czyli nauczenia się dysponowania Duchem według własnych, ludzkich potrzeb i woli jest nieporozumieniem.

To jak ja jestem chory lub ktoś z mojej rodziny, to nie mogę korzystać z Daru Bożej Energii?
Bóg o którym nauczał Jezus, udziela Daru Bożej Energii każdemu, który go o niego prosi. Do tego nie potrzeba żadnej szkoły. Tego nauczał Jezus w modlitwie do Boga, ale te słowa zmieniono na danie nam chleba naszego powszedniego.
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
 
 
booris

Wyznanie: Dub & Motocykl
Pomógł: 180 razy
Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 3027
Skąd: Amsterdam,Londyn,Barcelona
Wysłany: 2020-03-14, 14:48   

Ratao,powinienes jeszcze dodac,ze pan uzdrawiacz pobiera za to oplate.
_________________
Mówię tylko do tych którzy chcą mnie słuchać
Ci którzy nie chcą nie obchodzą mnie
Po co mam czas tracić na mówienie do ściany
Ściana i tak zawsze swoje wie

https://www.youtube.com/watch?v=Hbq5UyaM8sk
 
 
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2020-03-14, 16:57   

booris napisał/a:
Ratao,powinienes jeszcze dodac,ze pan uzdrawiacz pobiera za to oplate.

Pan J.Z.Popko za te przekazy, do których podałem link, nie pobiera żadnych opłat.

W jego wielu przekazach dotyczących wiedzy duchowej, które są za darmo, podaje też sposoby na samoleczenie się ludzi:

https://www.youtube.com/watch?v=zCyEIRto3TQ - Solidne darmowe uzdrawianie - Rozświetlanie Komórek. Dar dla przyjaciół.

Bez rozświetlania komórek i spotęgowania ich sprężystości powrót do całkowitego zdrowia nie będzie możliwy. Kolejna porcja niesamowitej wiedzy duchowej w aktywnym pokazie. Rób, a będziesz dłużej żyć...

https://www.youtube.com/watch?v=p-f0N2VBWu4 - Oczyszczanie aury swojej i rodziny - prosta technika. Rozświetlanie komórek.
Akademia ZJ Popko.

Nie wiesz, jak to zrobić, skorzystaj z mocy Jana i ciesz się szczęściem i energetyczną wolnością przez dłuższy czas. Zobacz, jakie to proste, gdy działa moc.

Komentarz: Zofia Osińska 2 years ago
Panie Zbyszku dla mnie rozświetlenie komórek to chleb powszedni uwielbiam to bo jak coś mnie boli to się rozświetlam i ból naprawdę znika do tego dochodzi uzdrawianie na odległość i cudowna medytacja masaż energetyczny i nie trzeba tabletki ...
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
 
 
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2020-03-14, 18:02   

wuka

Cytat:
Chyba w tej kwestii nie rozumiemy się




Dwie książki o uzdrawianiu przez Ducha Bożego:

Uzdrów siebie siłą Ducha.
Bóg uzdrawia : uzdrawianie przez Ducha Bożego ...


Nie wiem z jakiego powodu uważasz, że nie można uzdrawiać siebie i innych osób przez Ducha Bożego.
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
 
 
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2020-03-14, 19:13   

wuka
wuka napisał/a:

Duch święty daje komu chce, jak chce i kiedy chce.
Sam widzisz:"BÓG udziela...". Komu chce, kiedy i jak, a także do czego.

"Podciąganie" tego do jakiejś szkoły, czyli nauczenia się dysponowania Duchem według własnych, ludzkich potrzeb i woli jest nieporozumieniem.

Ja widzę, że Bóg udziela Ducha Bożego, który ożywia wszystko co żyje. Duch Boży jest Duchem Chrystusowym i nie jest tym samym co Duch Święty. Duchem Bożym się nie dysponuje "według własnych, ludzkich potrzeb i woli", ale prosi o Dar Ducha Bożego w konkretnych sytuacjach.
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
 
 
booris

Wyznanie: Dub & Motocykl
Pomógł: 180 razy
Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 3027
Skąd: Amsterdam,Londyn,Barcelona
Wysłany: 2020-03-14, 22:01   

ratao napisał/a:
Pan J.Z.Popko za te przekazy, do których podałem link, nie pobiera żadnych opłat.

https://sklep.popko.pl/s_cat,24,uzdrawianie_na_zywo.html
_________________
Mówię tylko do tych którzy chcą mnie słuchać
Ci którzy nie chcą nie obchodzą mnie
Po co mam czas tracić na mówienie do ściany
Ściana i tak zawsze swoje wie

https://www.youtube.com/watch?v=Hbq5UyaM8sk
 
 
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2020-03-15, 11:15   

booris

booris napisał/a:
ratao napisał/a:
Pan J.Z.Popko za te przekazy, do których podałem link, nie pobiera żadnych opłat.

https://sklep.popko.pl/s_cat,24,uzdrawianie_na_zywo.html

Przekaz, do którego podałeś link, jest płatny 30,00 zł. Ja takiego linku nie zamieściłem.
https://sklep.popko.pl/s,168,___17032020_uzdrawianie_na_zywo.html - Uzdrawianie na żywo WTOREK, 17-03-2020 godz. 19:00 - płatne 30,00 zł

O uzdrawianiu na żywo
"Wielu z was nie może skorzystać z mojej pomocy ze względu na odległość, na niemożliwość dokonania wpłaty lub z powodu braku nawet tak skromnej sumy jak 30 zł. Jest to tragedia zwłaszcza dla osób, którym życie, psychika i zdrowie pada z powodu nawiedzeń, złych energii czy opętań. Mamy już na to lekarstwo - nasze spotkania na żywo. Będą miały nieco inne charakter, bo imion waszych nie znam, ale i tak we wspólnej podróży uda nam się osiągnąć wspólny cel: waszą radość, szczęście i zdrowie..."
-------
Przekazy, do których podałem linki są darmowe:

https://www.youtube.com/watch?v=zgU4WC5upLM - Transmisja we wtorek 17.03.2020 godz.18:00 - Podczas transmisji na żywo we WTOREK 17-03 o godz. 18:00 uruchomię w zwykłych ludziach moc uzdrawiania... Skasujemy ograniczenia, zrobimy ustawienia oraz utrwalimy zmianę zapisem w DNA.Wystarczy, że zechcesz, a umożliwisz sobie bycie uzdrowicielem.

Zapowiedź: https://youtu.be/DSraDqoX310 - DARMOWE działanie uzdrawiające na żywo. Zapobieganie koronawirusowi.
- Godz. 19:40 Transmisja, podczas której uzdrowiciel uruchomi DARMOWE działanie uzdrawiające przeciwdziałanie koronawirusowi.
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12