Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ŻOŁNIERZE PRZEKLĘCI - ZBRODNIE POLSKIEGO PODZIEMIA
Autor Wiadomość
RN 


Wyznanie: Wiara Naturalna (Deizm)
Pomógł: 310 razy
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 5125
Skąd: Ziemia Łódzka
Wysłany: 2018-03-07, 13:37   ŻOŁNIERZE PRZEKLĘCI - ZBRODNIE POLSKIEGO PODZIEMIA

W latach 1944-1949, nieważne, czy nazwiemy ten czas wojną domową czy inaczej, „wyklęci” zabili ponad 5 tys. cywilów, w tym 187 dzieci do lat 14. Ale o tym się nie mówi, bo dla prawicy byli to komunistyczni pachołkowie i donosiciele do UB. Bezkrytyczne gloryfikowanie tzw. żołnierzy wyklętych, bez uwzględnienia całego kontekstu historycznego i ówczesnych realiów, jest niczym innym jak powieleniem a rebours haseł i tekstów propagandystów z okresu stalinowskiego.

1945

24 marca 1945 oddział Kazimierza Kamieńskiego ps. „Huzar” napadł na Czyżew gdzie dokonano morderstwa 12 osób w tym: trzech Polaków i dziewięciu Żydów. Mord połączony był z rabunkiem (M. Zaremba, Wielka Trwoga, Kraków 2012, s. 346)

https://zolnierzeprzekleci.wordpress.com/zbrodnie-podziemia-powojennego/
_________________
JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ, CO BY OPOWIEŚCI BIBLIJNE POGODZIŁ
 
 
RN 


Wyznanie: Wiara Naturalna (Deizm)
Pomógł: 310 razy
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 5125
Skąd: Ziemia Łódzka
Wysłany: 2018-03-08, 21:19   

6 kwietnia 1945r. koło Gosławic zamordowany został przewodniczący lokalnej Gminnej Rady Narodowej, członek PPR Mateusz Witasiński ur. w 1898 roku.

https://zolnierzeprzekleci.wordpress.com/zbrodnie-podziemia-powojennego/
_________________
JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ, CO BY OPOWIEŚCI BIBLIJNE POGODZIŁ
 
 
efroni 

Pomógł: 278 razy
Wiek: 65
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 2288
Wysłany: 2018-03-09, 21:08   

D. Engel, Patterns of a Anti-Jewish Violence in Poland, 1944-1946, “Yad Vashem Studies”

Yad Vashem Studies to encyklopedia jedynej , jedynie słusznej [ bo naszej] prawdy o tamtych czasach ? :-o

Bóg nazywa Izraela swoim synem , wiec życie Żyda jest jest najwyższym dobrem .
Żyda obowiązkiem jest ratować swoje życie, nawet jeżeli trzeba poświecić b. wiele żyć a jeżeli są to goim to tym bardziej .
Taka nauka obowiązywała w czasach Jezusa [dlatego uczeni w Piśmie i faryzeusze znienawidzili Jezusa głoszącego poświęcenie i ofiarowanie swego życia innym ,
a szczególnie goim [jako że byli "prochem ziemi" , najbardziej oddaleni od Boga] i nadstawianie drugiego policzka .
Ta nauka [że życie Żyda jest święte]obowiązuje i dziś [w prawie państwowym] .
Jeżeli żydowski zbrodniarz [z okresu okupacji niemieckiej] powie w sądzie, że postępował tak, bo jego życie było zagrożone [i tylko w ten sposób mógł je uratować] zostaje usprawiedliwiony .

Dessler, szef policji żydowskiej, pisze w swym pamiętniku: “Ci, co zostali deportowani, zostali wyselekcjonowani przez moją policję, bo chciałem oszczędzić młodych i inteligencję, którzy są naszą przyszłością. Gans, szef Getta Wileńskiego, którego żoną była chrześcijańska Litwinka zawiadomił go, że zabrano 400 starszych ludzi z miejscowości Vismini i przekazano ich Niemcom. Kiedy Weiss (Gestapo) przyszedł i zażądał kobiet i dzieci, ja powiedziałem mu, aby wzięli starszych, bo oni nam wybaczą, bo nie mamy wyboru, a tylko i wyłącznie poświęcić ich na ołtarzu naszej przyszłości.(Patrz Chaim Lazar “Destruction and Rebelion” oraz Reb Shonfeld “The Holocaust Victims Accuse”, str. 31.)

W wielu przypadkach Żydzi tworzyli zwykłe zdemoralizowane bandy kryminalne, które nigdy nie zasługiwały na miano partyzantów, mimo że mienili się nimi od początku do dnia dzisiejszego. Bandy takie istniały obok tysięcy takich samych kryminalnych band polskich, jak i mieszanych. Ich członkowie od początku wojny liczyli tylko na siebie, swoje kontakty i meliny.
(...)
Gros takowych bojowców wywodził się z marginesu społecznego, z elementu przestępczego, który zawsze sam sobie radził najlepiej i nie dbał i nie oglądał się na żadne przywództwo polityczne. Jakakolwiek zwierzchność była dla nich tylko i wyłącznie przeszkodą. Bezprawie i okupacyjny chaos były dla ich przedsiębiorczości idealnym środowiskiem naturalnym. Idealnymi warunkami do działania.

“…biło od nich chamstwo, grubiaństwo i chuligaństwo… i choć niewątpliwie byli gotowi oddać życie w obronie Żydów, to jednak nic nie przeszkadzało im zatrzymać wóz pełen Żydów i obrabować ich od stóp do głów”.( Ytchak Zukermann “Surplus of Memory”, str. 591, 610, 611.)

Odnoszenie się w podobny sposób do ludności polskiej, nachalne napastowanie dziewcząt i kobiet, gwałty i akty samowoli powodowały, że ludność polska po prostu traktowała ich tak, jak na to zasługiwali, zwracając się niejednokrotnie z prośbą do oddziałów polskich, jak i zresztą rosyjskich o poskromienie najbardziej rozwydrzonych.

I takie akcje karne miały miejsce. Zapadały wyroki. Ginęli bandyci, zdemoralizowani złodzieje i gwałciciele – zarówno Żydzi jak Polacy, jak Rosjanie, Białorusini i Litwini – i to jednako z rąk Polaków i Rosjan, wśród których było wielu dowódców Żydów. Podobnie historycy polscy i rosyjscy wiedzą o tym zjawisku i odnotowują je jako fakt likwidacji groźnego wojennego bandytyzmu. Cóż, obok bohaterów każdy naród ma swoich nędzników.

To znaczy nie każdy… Dziś oczywiście wszystkie bez wyjątku działania policyjno – porządkowe regularnych oddziałów zbrojnych, zarówno polskich jak i sowieckich przypisywane są… tylko Armii Krajowej, a jej akcje karne przedstawia się jako… akty dzikiego antysemityzmu Polakównie karzących bandytów, lecz… mordujących biednych ocalonych z Holokaustu.

(Patrz akta procesowe gen. Augusta Emila Fieldorfa “Nila”, Prokurator generalny PRL Nr DSU 2 Rn 15/89 Warszawa 1989 03.07 – skazanego na karę śmierci za m. in. rzekome mordowanie partyzantów radzieckich i ludności żydowskiej w województwie białostockim (237 osób), nowogrodzkim (799), lubelskim (20). W postanowieniu o umorzeniu śledztwa i rehabilitacji czytamy “Prokurator Generalny PRL… postanowił… zmienić na korzyść podejrzanego postanowienie z 4 lipca 1958 toku przez przyjęcie, iż podstawą umorzenia jest stwierdzenie, iż August Emil Fieldorf nie popełnił zarzucanego mu czynu. …zeznania świadków obciążających A. Fieldorfa zostały brutalnie wymuszone w toku śledztwa prowadzonego przez organa bezpieczeństwa, zaś zeznania tych świadków w sądzie, były również przyjmowane przez sąd tendencyjnie… W okresie objętym zarzutem dochodziło do sporadycznych starć między partyzantami radzieckimi a oddziałami AK, lecz działo się to… w przypadku obrony jednostek AK atakowanych przez oddziały partyzantki radzieckiej lub gdy zachodziła potrzeba obrony ludności miejscowej przed grabieżą, gwałtami, mordami dokonywanymi przez grasujące na tym terenie różne ugrupowania zbrojne (a nawet bandy) nie podporządkowane AK. Należy mieć na uwadze, że AK uznawała za swój obowiązek ochronę bezpieczeństwa miejscowej ludności i utrzymywanie porządku.”
Wyrok na gen. Fieldorfie wykonano 24 lutego 1953 roku. Rehabilitowano go po raz pierwszy w 1957 obalając fałszywe dowody, na podstawie których został skazany, przygotowane i przedstawione przez Prokuratora B. Wajsblecha.)

“…Tym razem trzydziestu z nas poszło na ekonomiczną akcję, na którą wybraliśmy litewską wieś oddaloną o 25 km od nas. Bo do tego czasu nie pozostało już nic do zabierania ze wsi położonych bliżej nas, które zostały stopniowo ogołocone z zapasów żywności i bydła przez naszych partyzantów. I zdobywanie prowiantu stawało się coraz trudniejsze, prowadząc coraz częściej do walki”.(Patrz Yitzak Arad “The Partisan” (New York, Holocaust Library, 1979, str. 118 i 151).
Pan Yitzak Arad (Rudnicki), późniejszy generał Sił Zbrojnych Izraela.)

“…do obozu doszła grupa Żydów z Ishishuk (Ejszyszek?). Byli przechowywani przez chłopów, ale zrobiło się już tak niebezpiecznie, że nie mogli tam zostać ani chwili dłużej. Oczywiście dowódca odmówił, wiedząc dokładnie, że oznacza to pewny wyrok śmierci dla tych ludzi. Tułali się potem przez wiele tygodni na obrzeżach obozu, aż zostali przejęci przez partyzantów sowieckich. Wtedy też i Kovner zabrał paru…”(Ibidem)

Nie ma zgody na to by 37 mln. Polaków brało na siebie odpowiedzialność za poczynania band rabunkowych Żydów , Polaków , Litwinów , Ukraińców , Rosjan
_________________
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają
 
 
RN 


Wyznanie: Wiara Naturalna (Deizm)
Pomógł: 310 razy
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 5125
Skąd: Ziemia Łódzka
Wysłany: 2018-03-11, 10:06   

25 maja 1945r. w lesie koło Klizina zamordowany został Stefan Łatacz ur. 1899r. W okresie okupacji żołnierz AL, po wojnie Radny Gminnej Rady Narodowej i członek PPR.

https://zolnierzeprzekleci.wordpress.com/zbrodnie-podziemia-powojennego/
_________________
JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ, CO BY OPOWIEŚCI BIBLIJNE POGODZIŁ
 
 
efroni 

Pomógł: 278 razy
Wiek: 65
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 2288
Wysłany: 2018-03-11, 11:51   

“Godzina 5 rano, 8 maja 1943 roku. Długa seria z kaemu rozpruła poniżej okien frontową ścianę naszego domu, stojącą pod nią kanapę, przeleciała przez pokój i ugrzęzła w przeciwległej ścianie zaledwie kilka centymetrów nad naszymi głowami. (…) Mama dopadła okna.
– Wieś płonie! – krzyczy. (…)
O godzinie 7.00 strzały i jęki ucichły. Zewsząd wiało grozą śmierci i zniszczenia. Ocaleni od pogromu mogli teraz zobaczyć tragedię swego miasteczka i dokonanego w nim ludobójstwa. W niespełna 2 godziny zginęło 128 niewinnych ludzi. Większość z nich, jak stwierdzili potem naoczni świadkowie, z rąk siepaczy Bielskiego (Żydzi) i “Pobiedy”. Mordercy obojga płci wpadali do mieszkań i seriami z automatów unicestwiali we śnie całe rodziny, a obrabowane w pośpiechu (nawet z zegarków) domostwa palili i pijani od krwi, z okrzykiem “hura!” szli dalej mordować. Wielu zbudzonych nagłą strzelaniną i jękiem sąsiadów wylatywało na podwórko. Tych rozstrzeliwano z dziećmi pod ścianami chat. Jedni i drudzy wraz z domostwem obracali się w popiół. Daleko słychać było ryk bydła i rżenie zagrabianych koni. Podczas dantejskiego pogrzebu trudno było zidentyfikować pozostałe czasem tylko kończyny dzieci, rodziców, dziadków z rodów Karniewiczów, Łojków, Chmarów i wielu innych”
(W. Nowicki, Żywe echa, Warszawa 1993, s. 99-100).

Według współczesnych ustaleń, ofiar było 128-132, w tym kobiety i dzieci.
Z niektórych rodzin zginęło nawet po 7-8 osób.
Wśród napastników mieszkańcy rozpoznali niektórych (znanych im już wcześniej) “partyzantów” sowieckich oraz tych Żydów, którzy byli mieszkańcami Naliboków.

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zbrodnie-zydowskich-partyzantow-na-polskiej-ludnosci-koniuchy-i-naliboki-2013-02
_________________
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają
 
 
RN 


Wyznanie: Wiara Naturalna (Deizm)
Pomógł: 310 razy
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 5125
Skąd: Ziemia Łódzka
Wysłany: 2018-03-13, 16:55   

20 czerwca 1945 – Żelechów: Z Biuletynu Żydowskiej Agencji Prasowej: „Bandyci z NSZ zamordowali w Żelechowie Salomona Epnera, liczącego lat 21 i Perlę Fajgezucht. Zbrodnie te spotkały się z wielkim oburzeniem w społeczeństwie. Władze wszczęły energiczne śledztwo i pościg za ohydnymi zbrodniarzami”. Według relacji ocalałej Chanke Ashlak trzecią ofiarą była Saba Edelman.

https://zolnierzeprzekleci.wordpress.com/zbrodnie-podziemia-powojennego/
_________________
JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ, CO BY OPOWIEŚCI BIBLIJNE POGODZIŁ
 
 
efroni 

Pomógł: 278 razy
Wiek: 65
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 2288
Wysłany: 2018-03-14, 09:17   

RN napisał/a:
20 czerwca 1945 – Żelechów: Z Biuletynu Żydowskiej Agencji Prasowej: „Bandyci z NSZ zamordowali w Żelechowie Salomona Epnera, liczącego lat 21 i Perlę Fajgezucht. Zbrodnie te spotkały się z wielkim oburzeniem w społeczeństwie. Władze wszczęły energiczne śledztwo i pościg za ohydnymi zbrodniarzami”. Według relacji ocalałej Chanke Ashlak trzecią ofiarą była Saba Edelman.

https://zolnierzeprzekleci.wordpress.com/zbrodnie-podziemia-powojennego/


Pan cierpliwy, bogaty w życzliwość, przebacza niegodziwość i grzech, lecz nie pozostawia go bez ukarania,
tylko karze grzechy ojców na synach do trzeciego, a nawet czwartego pokolenia
(Lb 14; 18)

Oznacza to że jeżeli dzieci , wnuki usprawiedliwiają grzechy swoich przodków
to tym samym stają się współwinnymi tych grzechów i poniosą karę taką samą jak ich przodkowie .

Jaką rolę odgrywali Twoi przodkowie w tym najbardziej zbrodniczym systemie nowożytnego świata ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Masowe_zbrodnie_komunistyczne ),
że z tak gloryfikujesz ten zbrodniczy system poniżając przy tym [ z gorliwością godną lepszej sprawy] ich ofiary [ Polskę i Polaków] :?: :-/


Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli.
Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. Drugi garnitur.
Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie.
Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinię i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.
Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda
z jej najważniejszymi działami – prasą, filmem, radiem.

( z referatu Jakuba Bermana (ur. 23 grudnia 1901 w Warszawie, zm. 10 kwietnia 1984 tamże – polski działacz komunistyczny żydowskiego pochodzenia,
wiceprezes Rady Ministrów, poseł na Sejm Ustawodawczy i na Sejm PRL I kadencji,
członek Komisji Wojskowej Biura Politycznego KC PZPR, nadzorującej Ludowe Wojsko Polskie od maja 1949.) skierowanego do Żydów )
Powyższy tekst referatu jest przedrukiem z książki "O Narodowych Siłach Zbrojnych - SZ." ppłk. dypl. Stanisława Żochowskiego, byłego Szefa Sztabu Dowództwa SZ., Wyd. Retro, Lublin, 1994.

To ludność polska [która najbardziej od nich ucierpiała] nazywała tych bandytów trojga narodów "przeklętymi"
_________________
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają
 
 
RN 


Wyznanie: Wiara Naturalna (Deizm)
Pomógł: 310 razy
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 5125
Skąd: Ziemia Łódzka
Wysłany: 2018-03-14, 13:15   

efroni napisał/a:


Jaką rolę odgrywali Twoi przodkowie w tym najbardziej zbrodniczym systemie nowożytnego świata ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Masowe_zbrodnie_komunistyczne ),
że z tak gloryfikujesz ten zbrodniczy system poniżając przy tym [ z gorliwością godną lepszej sprawy] ich ofiary [ Polskę i Polaków] :?: :-/


Po 1. Moi przodkowie, ani ja sam nigdy nie należeliśmy do żadnej partii.
Po 2. Klasycznego komunizmu nigdy w Polsce nie było. :-) To co było, było jakimiś tam odmianami socjalizmu. Natomiast Polską rządzili ludzie, którzy o sobie mówili, że są komunistami np. Bierut, Gomułka.
Po 3. Z gorliwością lepszej sprawy publicznie demaskuje totalną obłudę propagandy obecnie rządzącego reżimu. Przy czym nie przypisuje sobie z tego tytułu żadnych zasług ponieważ tak, jak w przypadku tego tematu, korzystam z opracowań innych osób.
Po 4. Te niby ofiary, Ci niby krystaliczni żołnierze wyklęci w świetle zachowanych żródeł, nie byli nikim innym, jak pospolitymi bandytami.
Po 5. Nie twierdzę, że poprzedni ustrój panujący po 2 wojnie światowej w Polsce był idealny. Nie twierdzę też, że nie dopuszczano się przestępstw, czy jak to powiedział Gomułka '' , wielu nieprawości i bolesnych rozczarowań''. Jednak socjalizm był bez porównania ustrojem bardziej ludzkim niż kapitalizm. Kapitalizm to ciągła relacja pan - parobek. To murzyn na plantacji bawełny, podbijanie państw i robienie z nich swoich kolonii w celu drenowania z zasobów naturalnych. To ciągłe wojny o surowce ( np. 1 wojna światowa ), wszczynanie rebelii w różnych zakątkach świata, uprawianie polityki imperialistycznej, słowem życie jednych kosztem drugich itp.
_________________
JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ, CO BY OPOWIEŚCI BIBLIJNE POGODZIŁ
 
 
efroni 

Pomógł: 278 razy
Wiek: 65
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 2288
Wysłany: 2018-03-15, 10:52   

Moi przodkowie, ani ja sam nigdy nie należeliśmy do żadnej partii.

I Biblia i historia ludzkości [z całą ostrością] pokazuje , że podłość ludzka , obłuda , fałsz i zakłamanie człowiecze , nie ma granicy .
Nie trzeba należeć do partii by mieć coś na sumieniu .

Klasycznego komunizmu nigdy w Polsce nie było.

To prawda , klasycznego komunizmu nie było [ nie tylko w Polsce ]
Ten który był z klasycznym [ideowym] komunizmem nie ma nic wspólnego .
https://pl.wikipedia.org/wiki/Masowe_zbrodnie_komunistyczne.
Bierut wyczyścił KPP z wszystkich ideowych komunistów , to samo zrobiono z socjalistami w PPS .
Po takich czystkach te partie sie połączyły tworząc PZPR , z Milicją , SB , MBP , przebierańcami z NKWD , ZOMO ,
kapusiami , donosicielami , prokuratorami , sędziami , adwokatami jako zbrojnym ramieniem
stojącym na straży nowego porządku prawnego Polskiej Republiki Ludowej [to nie pomyłka]

Z gorliwością lepszej sprawy publicznie demaskuje totalną obłudę propagandy obecnie rządzącego reżimu.
Przy czym nie przypisuje sobie z tego tytułu żadnych zasług ponieważ tak, jak w przypadku tego tematu, korzystam z opracowań innych osób.
Te niby ofiary, Ci niby krystaliczni żołnierze wyklęci w świetle zachowanych żródeł, nie byli nikim innym, jak pospolitymi bandytami.
Jednak socjalizm był bez porównania ustrojem bardziej ludzkim niż kapitalizm.
Kapitalizm to ciągła relacja pan - parobek. To murzyn na plantacji bawełny, podbijanie państw i robienie z nich swoich kolonii w celu drenowania z zasobów naturalnych.
To ciągłe wojny o surowce ( np. 1 wojna światowa ), wszczynanie rebelii w różnych zakątkach świata, uprawianie polityki imperialistycznej, słowem życie jednych kosztem drugich itp.


:aaa: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jakbym słyszał Tumanowicza ,Wożniaka czy Urbana
Ten ostatni przekonywał "pożytecznych idiotów" (tak o dziennikarzach , literatach mówił [mąż stanu] tow. Władimir Iljicz Uljanow - pragmatyk[praktyk] klasycznego komunizmu :mrgreen: )
że polski model socjalizmu był bez porównania ustrojem bardziej ludzkim niż kapitalizm , chcąc wysyłać koce i śpiwory do Nowego Jorku
Skończyło się to tym, że warszawiacy pisali na murach ogłoszenia ; zamienię M5 w Warszawie na śpiwór w Nowym Jorku :mrgreen:

Przy czym nie przypisuje sobie z tego tytułu żadnych zasług ponieważ tak, jak w przypadku tego tematu, korzystam z opracowań innych osób.

Twoją zasługą jest to, że całkowicie uległeś rodzimej i zagranicznej [i zachodniej i wschodniej ] lewackiej propagandzie .
Uległeś do tego stopnia że nie jesteś w stanie myśleć ani samodzielnie ani logicznie , więc nic dziwnego że posługujesz się opracowaniami innych osób [propagandzistów] .

Życie ludzkie jest [zbyt] krótkie a mój czas jest zbyt cenny, bym miał go tracić na polemikę z kimś takim jak Ty .
Spokojnie produkuj [dalej] swoje fake newsy na temat i Polski i polaków i patriotów i Boga i Biblii i wiary
.... i komunizmu z ludzką twarzą - dumny Polaku - ostojo patriotyzmu , polskości , tożsamości narodowej , Boga i wiary :mrgreen: .
_________________
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2018-03-15, 18:56   

RN napisał/a:
Po 4. Te niby ofiary, Ci niby krystaliczni żołnierze wyklęci w świetle zachowanych żródeł, nie byli nikim innym, jak pospolitymi bandytami.
Po 5. Nie twierdzę, że poprzedni ustrój panujący po 2 wojnie światowej w Polsce był idealny. Nie twierdzę też, że nie dopuszczano się przestępstw, czy jak to powiedział Gomułka '' , wielu nieprawości i bolesnych rozczarowań''. Jednak socjalizm był bez porównania ustrojem bardziej ludzkim niż kapitalizm. Kapitalizm to ciągła relacja pan - parobek. To murzyn na plantacji bawełny, podbijanie państw i robienie z nich swoich kolonii w celu drenowania z zasobów naturalnych. To ciągłe wojny o surowce ( np. 1 wojna światowa ), wszczynanie rebelii w różnych zakątkach świata, uprawianie polityki imperialistycznej, słowem życie jednych kosztem drugich itp.

Mój szacunek za powyższe słowa! :-D
 
 
RN 


Wyznanie: Wiara Naturalna (Deizm)
Pomógł: 310 razy
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 5125
Skąd: Ziemia Łódzka
Wysłany: 2018-03-15, 20:20   

efroni napisał/a:


I Biblia i historia ludzkości [z całą ostrością] pokazuje , że podłość ludzka , obłuda , fałsz i zakłamanie człowiecze , nie ma granicy .
Nie trzeba należeć do partii by mieć coś na sumieniu .


Ho ho ... jaka ładna prowokacja :-)


efroni napisał/a:


https://pl.wikipedia.org/wiki/Masowe_zbrodnie_komunistyczne.


No cóż, nie chcem, ale muszem.

I WOJNA ŚWIATOWA - KONFLIKT ZBROJNY DWÓCH GRUP PAŃSTW KAPITALISTYCZNYCH.
POLEGŁO OK. 10 MILIONÓW LUDZI I OK 20 MILIONÓW BYŁO RANNYCH
OGROMNE STRATY MATERIALNE.

W razie czego ciąg dalszy nastąpi.


efroni napisał/a:

Twoją zasługą jest to, że całkowicie uległeś rodzimej i zagranicznej [i zachodniej i wschodniej ] lewackiej propagandzie .
Uległeś do tego stopnia że nie jesteś w stanie myśleć ani samodzielnie ani logicznie , więc nic dziwnego że posługujesz się opracowaniami innych osób [propagandzistów] .

.


Brawo, brawo..... teraz to już mnie zupełnie zdeklasowałeś :-)
_________________
JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ, CO BY OPOWIEŚCI BIBLIJNE POGODZIŁ
 
 
RN 


Wyznanie: Wiara Naturalna (Deizm)
Pomógł: 310 razy
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 5125
Skąd: Ziemia Łódzka
Wysłany: 2018-03-16, 19:05   

23 czerwca 1945 – Zabito 4 osoby narodowości żydowskiej w miejscowości Maniowa pow. Nowy Targ. W morderstwie brali udział: Kazimierz Kuraś ps. „Kruk”, ps. „Buguś” i ps. „Lew”.

https://zolnierzeprzekleci.wordpress.com/zbrodnie-podziemia-powojennego/
_________________
JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ, CO BY OPOWIEŚCI BIBLIJNE POGODZIŁ
 
 
RN 


Wyznanie: Wiara Naturalna (Deizm)
Pomógł: 310 razy
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 5125
Skąd: Ziemia Łódzka
Wysłany: 2018-03-20, 12:34   

13 kwietnia 1945 – Horeszkowice: popełniono zbrodnię rabunkową na ośmioosobowej polskiej rodzinie przesiedleńców zza Buga zakwaterowanej w poukraińskim gospodarstwie popełniona przez oddział Narodowych Sił Zbrojnych. Według donosu informatora Urzędu Bezpieczeństwa ps. „Faraon”, który przytacza historyk wśród ofiar była kobieta w ciąży, która po zabiciu pozostałych jeszcze dawała oznaki życia i została zakopana żywcem.

https://zolnierzeprzekleci.wordpress.com/zbrodnie-podziemia-powojennego/
_________________
JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ, CO BY OPOWIEŚCI BIBLIJNE POGODZIŁ
 
 
RN 


Wyznanie: Wiara Naturalna (Deizm)
Pomógł: 310 razy
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 5125
Skąd: Ziemia Łódzka
Wysłany: 2018-03-22, 19:24   

27 maja 1945 – Przedborze: Oddział NSZ Władysława Kołacińskiego “Żbika” dokonał uprowadzenia dziewięciorga ocalałych z holocaustu Żydów w tym jednej kobiety i dziecka. Zostali rozstrzelani w lesie. (D. Engel, Patterns of a Anti-Jewish Violence in Poland, 1944-1946, “Yad Vashem Studies”, vol. 26, 1998

https://zolnierzeprzekleci.wordpress.com/zbrodnie-podziemia-powojennego/
_________________
JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ, CO BY OPOWIEŚCI BIBLIJNE POGODZIŁ
 
 
RN 


Wyznanie: Wiara Naturalna (Deizm)
Pomógł: 310 razy
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 5125
Skąd: Ziemia Łódzka
Wysłany: 2018-04-02, 09:00   

6 czerwca 1945 – Wierzchowiny: Oddział PAS – NSZ pod dowództwem “Szarego” zamordował 194 mieszkańców wsi narodowości ukraińskiej z czego 45 stanowili mężczyźni, 65 dzieci poniżej 11 roku życia. Doszło również do rabowania mienia i gwałtów. Najstarsza ofiara miała 92 lata, najmłodsza 2 tygodnie. (Mariusz Zajączkowski „Spór o Wierzchowiny.

https://zolnierzeprzekleci.wordpress.com/zbrodnie-podziemia-powojennego/
_________________
JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ, CO BY OPOWIEŚCI BIBLIJNE POGODZIŁ
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11