Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
POLSKA W LIKWIDACJI
Autor Wiadomość
Henryk 

Wysłany: 2018-02-19, 13:36   

ZAMOS napisał/a:
EMET uciemiężony człowieczku z biedoty wiejskiej.
Sam o sobie wydałeś opinię.
Nie jest ona pochlebna. :-(

Klasyfikowanie ludzi ze względu na stan posiadania...

booris

Wyznanie: Dub & Motocykl
Wysłany: 2018-02-19, 14:22   

Ty klasyfikujesz ze wzgledu na wyznanie lub jego brak...zdzblo w oku brata.

Henryk 

Wysłany: 2018-02-19, 15:04   

booris napisał/a:

Bądź uprzejmy nie wybierać mi braci.

booris

Wysłany: 2018-02-19, 17:53   

Henryk napisał/a:
booris napisał/a:

Bądź uprzejmy nie wybierać mi braci.

Nie ma sprawy. :-D Zatem wyjmij belke ze swego oka,zanim zauwazysz zdzblo w czyims oku.Teraz lepiej?

Henryk 

Wysłany: 2018-02-19, 18:45   

booris napisał/a:
Nie ma sprawy. :-D Zatem wyjmij belke ze swego oka,zanim zauwazysz zdzblo w czyims oku.Teraz lepiej?

Jeden pajac mądrzejszy od drugiego głupka... :xhehe:

booris

Wysłany: 2018-02-19, 20:14   

Henryk napisał/a:
booris napisał/a:

Jeden pajac mądrzejszy od drugiego głupka... :xhehe:

Nie wierze.Naprawde zajrzales do lustra?

ZAMOS 
SŁOWIANIN

Wysłany: 2018-02-19, 21:09   

Henryk napisał/a:

Jeden pajac mądrzejszy od drugiego głupka..

No nie wiedziałem, że takim omnibusem jesteś. Masz "odwagę" siedząc gdzieś w zapyziałej dziurze. Nie jesteś wart więcej słów. Wykończysz się sam.

EMET 

Wyznanie: Świadkowie Jehowy w Polsce
Wysłany: 2018-02-19, 22:16   

ZAMOS napisał/a:
EMET uciemiężony człowieczku z biedoty wiejskiej. Źle nauczyli cię historii twoi też biedni rodzice, ponieważ źle zainwestowaliście swą wiarę w porządek świata, nie widząc go jakim jest naprawdę.

EMET:
Bełkocz pan dalej, bełkocz... :-/

Moi rodzice do swojej fizycznej śmierci byli... wierzącymi i praktykującymi rzymsko-katolikami, tudzież moje Rodzeństwo - do dzisiaj też są katolikami! Ja sam jeno - z bliższej i dalszej Rodziny - jestem tylko ochrzczonym świadkiem Jehowy!!!

Ponoć jakieś tam odnogi 'kuzynowstwa', ponoć; ponoć ciocia [mojego wujka, brata mamy, żona] coś tam czytała naszą /ŚJ literaturę.... Można mnożyć owe "ponoć..."

Pan mnie od razu stawiasz "przed plutonem do rozstrzału": nic o mnie nie wiedząc, a jedynie wyroki dając z tej racji, żem jest śJ, którego Ty nienawidzisz, takoż i społeczności ŚJ - też!
Ja pana odsyłałem do IPN, do rozlicznych świadectw żyjących bądź ich bliskich, a pan.. chyba mnie... "pod jakieś drzewo posyłasz, abym w jakiś kontakt ze Światowidem wszedł..." :-P :crazy:
A powiem panu, iżem prowadził coś w rodzaju studium biblijnego z kimś, kto, jak sam mówił - >wykonywał wyroki śmierci z ramienia, znanych panu, 'Formacji zbrojnych'<: wiedząc nadto, co oczywiste [!], iż jam śJ! :aaa:

O moje [E.] wykształcenie, zaś, bądź pan spokojny, gdyż... jakkolwiek mam formalnie wykształcenie średnie techniczne [TAK!], to jednak [o sobie samym nie wypada pisać...: "niech cię inni chwalą, nie twoje własne usta,..."]... Wystarczy poczytać moje post/y/ oraz Ci, którzy mnie bliżej znają -- też niejedno mogliby o mnie powiedzieć. :-> Poza biblistyką - co oczywiste! - interesuje mnie wiele rozmaitych zagadnień: wiele!

Czy pan myślisz, że możesz tutaj dalej 'pluć jadem' bezpodstawnych oskarżeń połączonych ze ślino- i słowo-tokiem i nic to... :cry: Otóż: mylisz się pan, gdyż wystarczy zapodać Władzom, jak tutaj taki jeden ludzi obraża, czyli pan 'ZAMOS' i... sama 'Adminka' zadrży [ :aaa: ], nie inaczej: o ile pana, panie 'Z.' nie 'utemperują'! Zresztą, pisałem do Niej na e-maila w stylu: "albo User o nicku 'ZAMOS' albo ja!" :!:
Przeżyłem już niejednego 'ZAMOSA; , na pl.soc.religia miałem też do czynienia tzw. Rodzimowiercami... Żaden nie dorównywał panu, panie mieniący się Narodowcem i Słowianinem - w agresywnym pisaniu, ŻADEN!

Miejscem jadowitych stworzeń nie jest Forum biblijne, panie o nicku 'ZAMOS'. O ile pragnie pan dać upust swoim talentom [w pana przypadku - tzw. "talentom"] historycznym i politycznym, to, jak to mawiano na 'outloockowym' Forum pl.soc.religia; NTG = "Nie Ta Grupa"; o ile komuś się kierunki myliły, o ile... Panu, zaś, nie kierunki się pomyliły, tylko 'coś w panu drzemiące' - jakiś "wbudowany azymut" sprawia... :bardzo_smutny:

Radzę panu dobrze, Adminkę też przywołuję, żeby coś z tym panem - o nicku 'ZAMOS' - zrobiła. Im szybciej, tym lepiej! :!: :-( :-/

PRECZ, panie o nicku 'ZAMOS'!
Ostatnia moja reakcja na pańskie nikczemne wpisy, ostatnia!

Stephanos, ps. EMET; świadek Jehowy: sam z Rodziny bliższej i dalszej. :aaa:

Henryk 

Wysłany: 2018-02-20, 06:22   

ZAMOS napisał/a:
Masz "odwagę" siedząc gdzieś w zapyziałej dziurze.

Powiedział przemądrzały wieśniak spod Warszawki. :lol:
Proś Światowida o rozum, a może wysłucha...

ZAMOS 
SŁOWIANIN

Wysłany: 2018-02-20, 10:45   

To, że jesteś śj to nie znaczy, że wszystko ci wolno. Polska to moja Ojczyzna. Matka moja i moich przodków. Będę Polskę bronił jak zawsze, do ostatka sił, ponieważ jak zabraknie Polski nie będzie też Polaków. Kłamców zawsze będę nazywał po imieniu. Czasy bezkarnego upokarzania BOHATERÓW NARODOWYCH już się skończyły, a polskojęzyczni ludzie zwani przeze mnie podłymi kreaturami, skończą na śmietniku naszego wspaniałego narodu i żaden śj EMET, czy Michnik tego nie zmieni. Polacy nie współpracowali z Niemcami Hitlera, a z nim jako jedyni na świecie już po przegranej wojnie z dwoma mocarstwami, czyli Rosją i Niemcami walczyliśmy dalej w państwie podziemnym. Wiem, że jakiś małe grupki śj już wtedy w Polsce były, ale nie słyszałem, żeby ktoś z was Hitlerowi się zbrojnie przeciwstawił i ty masz czelność obrzucać kalumniami BOHATERÓW NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH, czy ARMII KRAJOWEJ, lub POLAKÓW jako naród?
W każdym narodzie zdarzali i zdarzają się niegodziwcy i przestępcy. Kiedyś jak przestępstwo nie kwalifikowało się na śmierć, delikwenta wyganiano, ale za zdradę zawsze karano śmiercią. Dzisiaj duraczenie ludności świata osiągnęło apogeum. Każda wzniosła wartość jest plugawiona, przez plugawców, którzy stali się „gwiazdami” TV jasności wszelakiej.
Tylko w Polsce podczas II wojny światowej na donosicielach wykonywano wyroki śmierci. Nikt wtedy nie pochwalał donosicielstwa, oprócz znikomej ilości zdrajców, konfidentów i folksdojczy.
Ty EMET uwierzyłeś w nauki twojej zakłamanej amerykańskiej organizacji wyznaniowej, oraz komuchom i zdrajcom. Nauczono cię, iż powinno się donosić na swych współwyznawców, więc już nie widzisz nic złego w tym, że ktoś donosił wrogowi. Ty zło widzisz w karaniu za zdradę, a nawet przeniosłeś tą sprawdzoną metodę na walkę z oponentami. Masz czelność mówić mi o nienawiści? Zresztą bardzo (jak każdy śj) nadużywasz słowa „nienawiść”, nie wiedząc co to słowo tak naprawdę znaczy. Ciekaw jestem jakich słów użyłbyś gdyby naprawdę ktoś do ciebie nienawiścią zapałał. Mnie niezwykle mocno wzburza kłamliwa retoryka opluwająca Polskę i Polaków, a najbardziej irytuje mnie mówienie kłamstw o tym, jakoby Polacy mordowali Żydów, a było dokładnie odwrotnie. Dodatkowym atutem na polskie bohaterstwo i prawość Polaków jest też to, że Polacy jednak Żydów ratowali, ale żaden Żyd nigdy z narażeniem własnego życia Polaka nie uratował. Okazja była na ziemiach okupowanych przez Rosję sowiecką po 17.09.1939. gdzie masowo sowieci mordowali Polaków.
https://www.wykop.pl/wpis...rzez-50-lat-st/
To co napisano w powyższym linku to nawet nie kropla tego jak Żydzi mordowali Polaków na okupowanych przez Rosję ziemiach Polski.

Henryk 

Wysłany: 2018-02-20, 17:33   

ZAMOS napisał/a:
Będę Polskę bronił jak zawsze, do ostatka sił, ponieważ jak zabraknie Polski nie będzie też Polaków.

Ale nam, Polakom nie potrzeba takich jak Ty. :lol:
Faszyzm na własnej skórze odczuli nasi rodzice. :-(
Nie potrzebujemy go dziś ponownie.
Umiesz o czymkolwiek innym dyskutować? :aaa:
Weź na wstrzymanie, zadbaj o prostatę...

ZAMOS 
SŁOWIANIN

Wysłany: 2018-02-20, 20:52   

Henryk napisał/a:

Ale nam, Polakom
Wprawdzie polskojęzyczny jesteś, ale czy Polak?

Henryk 

Wysłany: 2018-02-21, 07:09   

ZAMOS napisał/a:
Wprawdzie polskojęzyczny jesteś, ale czy Polak?

Wprawdzie nie ma sensu dyskusji z tobą, ale…
Dla Ciebie każdy inaczej myślący nie jest TYM PRAWDZIWYM Polakiem.
Nie jest nim także rudy, zezowaty i garbaty. Bo… jest inny niż Ty.

Najprawdziwszym Polakiem według Ciebie, nie może być także wyznawca innego Kościoła niż KrK.
Zapomniałeś o jednym: z samego Ciebie jest d*pa nie katolik.
Jesteś ze swymi poglądami jedynie bezmyślnym faszystą.
Możesz czuć się dumny z tego powodu, lub nawet obrażony, ale faktów nie zmienisz!

I tym miłym akcentem, kończę dyskusję z Tobą, ponieważ brzydzę się takimi współziomkami.
Należało by takich izolować od zdrowej części społeczeństwa.
Byłbym szczęśliwy, gdybyś przeniósł się rozsiewać jad nienawiści na inne fora.
A najlepiej, gdybyś już przestał.
Wojny przeminęły, uczestnicy ich po obu stronach już nie żyją...
Historia nie zapomni tamtych okrutnych wydarzeń.
Wystarczy.

ZAMOS 
SŁOWIANIN

Wysłany: 2018-02-21, 16:42   

Socjalistyczno lewacka propaganda zduraczyła wielką część społeczeństwa w Polsce, a właściwie w całej Europie. Powstało zjawisko nowomowy, które wypaczyło znaczenie ważnych słów opisujących zjawiska moralne i wartości społeczne. Teraz to patriota staje się faszystą, prześladującym myślących inaczej. To wielka bzdura. Nie jest ważne jak wygląda Polak patriota. Ważne jest to co robi i mówi. Czy swymi czynami buduje, czy rujnuje Polskę.
Lewacki bełkot galopującego socjalizmu pod patronatem parlamentu europejskiego, wzorującego się na jednej z najgłupszych teorii jakie powstały na świecie we włoskich kręgach socjalistów takich jak Antonio Gramsci, czy idol UE Altiero Spinelli Były Członek Komisji Europejskiej.
Nie wiem czy panowie Antonio Gramsci i Altiero Spinelli się znali, ale „twórca” komunistycznej Europy Spinelli na pewno wzorował się na Antonio Gramsci. By zrozumieć jak durna i niebezpieczna to ideologia warto poczytać prace pana Krzysztofa Karonia, albo posłuchać jego wykładów na YT. Krótko o tym co te dwa włoskie debile wymyślili. Otóż ułożyło się w ich tępych głowach to, żeby stworzyć państwo w którym nie trzeba nic robić. Powstało wtedy tak zwane państwo opiekuńcze w, którym o wszystkim decyduje rząd. Stąd ta durna filozofia powstania państwa Europa, bez państw narodowych. Multi-kulti, by rozbić jedność narodową. Urzędnicy, którzy decydują jaki ma mieć kształt ogórek, czy banan, a ślimak stał się rybą. Takich niedorzeczności w „prawie” unijnym są tysiące. Wymyślono „małżeństwa” homo, import ludzi do pracy, ponieważ ktoś pracować na tych cymbałów musi. Do puki ściągano Hiszpanów, Tureckich Kurdów i robotników z byłego obozu komunistycznego, gospodarka unii rozwijała się w niezłym tempie. Jednak (zapomniałem kto) jakiś niemiecki „mądrala” powiedział, że Unia ma 500 milionów ludzi i największą gospodarkę świata, więc już nie będą się rozliczać w Dolarach amerykańskich zaczęły się kłopoty.
Reasumując Henryku. Ja nie jestem faszystą, ponieważ ta ideologia odmiany socjalizmu jest mi raczej wroga i nie mieści się w mym poczucie sprawiedliwości. Podobnie widzę komunizm, który tu wy wszyscy wyznawcy Jehowy propagujecie. Zatem znacznie bliżej do faszyzmu jest wam prawie wszystkim wyznawcom Jehowy, dla którego tak jak dla komunistów życie jednostki nie miało żadnej wartości.
Kończąc napiszę byś miał gdzieś w tyle głowy zawsze to iż:
POLAKIEM JEST TEN CO PRACUJE DLA DOBRA POLSKI I POLAKÓW.
Nie jest ważnym, czy jest rudy, gruby, czarny, czy żółty. Przez chwilę budowałem dla Wietnamskiej firmy i widziałem dzieci tych Wietnamskich rodziców urodzonych już w Polsce, którzy byli polskimi patriotami i chylę do dziś czoło przed tym co zrobili ich rodzice.

RN 

Wyznanie: Wiara Naturalna (Deizm)
Wysłany: 2018-03-31, 19:07   

Dzisiaj chcę zapoznać forumowiczów i wszystkich gości czytających to forum z książką Ryszarda Ślązaka '' CZARNA KSIĘGA PRYWATYZACJI 1988 - 1994''
http://allegro.pl/czarna-...o&bi_c=Product&

Książka ogólnie dotyczy prywatyzacji polskich przedsiębiorstw w pierwszym okresie rozmontowywania struktur socjalizmu tj. w latach 1988 - 1994, a odrestaurowywania w najgorszym wydaniu kapitalizmu, nazywanego dla niepoznaki niewidzialną ręką wolnego rynku, przekształceniami własnościowymi i innymi określeniami mającymi złagodzić jego antypaństwowy, antyspołeczny, złodziejski charakter.

Jak już wspomniałem książka dotyczy prywatyzacji z lat 1988 - 1994 i tym samym obejmuje okres rządów sześciu premierów;

1. Mieczysław Rakowski
2. Tadeusz Mazowiecki
3. Jan Krzysztof Bielecki
4. Jan Olszewski
5. Hanna Suchocka
6. Waldemar Pawlak

Zanim przejdę w kolejnych postach do bardziej szczegółowszego zapoznawania z książką, dzisiaj, jakby tytułem wstępu daje link do wywiadu z autorem Ryszardem Ślązakiem
https://www.youtube.com/watch?v=j4-m47qAzvw

Odpowiedz do tematu