Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jesteś Oblubienicą?
Autor Wiadomość
Drahard

Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 34
Wysłany: 2015-07-30, 16:36   Czy jesteś Oblubienicą?

Witam! Drodzy piszemy do was ponieważ parę dni temu znaleźliśmy stronę z Orędziami: www.amightywind-proroctwa.com - Jest tam mowa właśnie o Antychryście i innych bardzo ważnych rzeczach - Chodzi tutaj o przestrzeganie Soboty ( Szabat ) A także używanie wyłącznie hebrajskich imion Trójcy Świętej - Ponieważ jeśli ktoś w Czasie Wielkiego Ucisku będzie modlił się w imieniu: "Jezusa Chrystusa" To nie będzie mógł zostać wysłuchany ponieważ to imię nada sobie Antychryst. I tym sposobem ludzie nieświadomie będą wzywać szatana. Mam do was bardzo ważną prośbę: Czy moglibyście udostępnić tą stronę ( Chociaż link ) Tak aby wszyscy mogli się o tym dowiedzieć? Ale najpierw zapytajcie się Pana Jezusa jak chce aby to wyglądało - My jedynie chcemy żebyście o tym wiedzieli. I oczywiście prosimy was o Rozeznanie tych Orędzi - Będziecie wiedzieć w sercu czy one są Prawdziwe czy też nie - Duch Święty was nie oszuka.

Jest napisane: "Pamiętaj Abyś Dzień Sobotni Święcił" - W Piśmie Świętym nie ma ani jednego słowa mówiącego o Niedzieli. Jezus Chrystus jest Panem Szabatu ( Szabat oznacza Sobotę ) - Tutaj nie chodzi żeby odrzucać Jezusa Chrystusa Mesjasza tylko żeby zacząć używać jego Hebrajskiego Imienia: JAHUSZUA HA MASZIJAH - Maryja ( MIRIAM ) Mama Pana Jezusa ( JAHUSZUA HA MASZIJAH ) Dała Imię Synowi Po Hebrajsku, a nie po Grecku. Św. Atanazy Wielki ( Doktor Kościoła ) Sam powiedział że trzeba Święcić Dzień Święty czyli Szabat ( Sobota ) - Te informacje zawarte są w internecie, wystarczy dobrze poszukać. I tutaj nie chodzi o to że mamy coś wspólnego z Żydami tylko chodzi o to żeby Święcić Święta Żydowskie - Tak jak jest napisane w Piśmie Świętym. Zobaczcie sobie proszę Przykazania ( Dekalog ) Jak wyglądają one TERAZ a jak wyglądają one w Piśmie Świętym. Powiedzcie o tym innym osobom ponieważ oni też muszą to osądzić. Trzymajcie się!

Czy jesteś Oblubienicą? - http://www.amightywind-pr...ph76polish.html
Ostatnio zmieniony przez Drahard 2015-07-30, 19:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2015-07-30, 18:15   

Drahard napisał/a:
Mam do was bardzo ważną prośbę: Czy moglibyście udostępnić tą stronę ( Chociaż link ) Tak aby wszyscy mogli się o tym dowiedzieć?


Ja do tego ręki nie przyłożę ;-)
Fantastyka.
Jest napisane: "Pamiętaj Abyś Dzień Sobotni Święcił"


No i owszem, jest napisane, ALE DO IZRAELA. Czemu cytujesz nam ich Prawo, jakoby nas ono obowiązywało? Czemu cytujesz tylko to jedno skoro do nich skierowano wiele innych?

Drahard napisał/a:
chodzi o to żeby Święcić Święta Żydowskie - Tak jak jest napisane w Piśmie Świętym.


Więc jak obchodzisz żydowski Dzień Przebłagania? A Święto Pięćdziesiątnicy jak? Jak wygląda u ciebie Pascha? :-)

Drahard napisał/a:
Powiedzcie o tym innym osobom ponieważ oni też muszą to osądzić.


No... roboty za Ciebie ja nie będę odwalał :-D
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
ShadowLady86 
Administrator


Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 4440
Wysłany: 2015-07-30, 18:42   

Bobo, nie chcesz promować danej strony, Twoja wolna wola. Ale nie musisz nowemu użytkownikowi od razu komunikować, że nie będziesz odwalał za niego roboty. ;-)

Drahard, może powiesz coś więcej o swoim wyznaniu i czemu to dla Ciebie takie ważne, by używać hebrajskich (aramejskich?) imion postaci Biblijnych?
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2015-07-30, 18:54   Re: Czy jesteś Oblubienicą?

Drahard napisał/a:
Witam! Drodzy piszemy do was ponieważ parę dni temu znaleźliśmy stronę z Orędziami: www.amightywind-proroctwa.com - Jest tam mowa właśnie o Antychryście i innych bardzo ważnych rzeczach - Chodzi tutaj o przestrzeganie Soboty ( Szabat ) A także używanie wyłącznie hebrajskich imion Trójcy Świętej - Ponieważ jeśli ktoś w Czasie Wielkiego Ucisku będzie modlił się w imieniu: "Jezusa Chrystusa" To nie będzie mógł zostać wysłuchany ponieważ to imię nada sobie Antychryst. I tym sposobem ludzie nieświadomie będą wzywać szatana. Mam do was bardzo ważną prośbę: Czy moglibyście udostępnić tą stronę ( Chociaż link ) Tak aby wszyscy mogli się o tym dowiedzieć? Ale najpierw zapytajcie się Pana Jezusa jak chce aby to wyglądało - My jedynie chcemy żebyście o tym wiedzieli. I oczywiście prosimy was o Rozeznanie tych Orędzi - Będziecie wiedzieć w sercu czy one są Prawdziwe czy też nie - Duch Święty was nie oszuka.

Jest napisane: "Pamiętaj Abyś Dzień Sobotni Święcił" - W Piśmie Świętym nie ma ani jednego słowa mówiącego o Niedzieli. Jezus Chrystus jest Panem Szabatu ( Szabat oznacza Sobotę ) - Tutaj nie chodzi żeby odrzucać Jezusa Chrystusa Mesjasza tylko żeby zacząć używać jego Hebrajskiego Imienia: JAHUSZUA HA MASZIJAH - Maryja ( MIRIAM ) Mama Pana Jezusa ( JAHUSZUA HA MASZIJAH ) Dała Imię Synowi Po Hebrajsku, a nie po Grecku. Św. Atanazy Wielki ( Doktor Kościoła ) Sam powiedział że trzeba Święcić Dzień Święty czyli Szabat ( Sobota ) - Te informacje zawarte są w internecie, wystarczy dobrze poszukać. I tutaj nie chodzi o to że mamy coś wspólnego z Żydami tylko chodzi o to żeby Święcić Święta Żydowskie - Tak jak jest napisane w Piśmie Świętym. Zobaczcie sobie proszę Przykazania ( Dekalog ) Jak wyglądają one TERAZ a jak wyglądają one w Piśmie Świętym. Powiedzcie o tym innym osobom ponieważ oni też muszą to osądzić. Trzymajcie się!

Czy jesteś Oblubienicą? - http://www.amightywind-pr...ph76polish.html - Pozdrawiam!


No ale jak Szanowny Kolega wyobraża sobie święcenie soboty ?
Nie należy pracować w sobotę ?
Strażacy i pogotowie też ? :roll:
A może nie należy pracować, ale można korzystać z pracy gojów ?
Może Kolega opisze jak sam śwęci sobotę ? Dzięki :-)
A przy okazji - czy urlopy są biblijne ?
Bo Biblia mówi tylko o święceniu soboty. W pozostałe dni należy pracować.
To co, mam zrezygnować z 2-tygodniowego urlopu, żeby być w zgodzie z Biblią ? :->
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
Drahard

Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 34
Wysłany: 2015-07-30, 18:59   

ShadowLady86 napisał/a:
Bobo, nie chcesz promować danej strony, Twoja wolna wola. Ale nie musisz nowemu użytkownikowi od razu komunikować, że nie będziesz odwalał za niego roboty. ;-)

Drahard, może powiesz coś więcej o swoim wyznaniu i czemu to dla Ciebie takie ważne, by używać hebrajskich (aramejskich?) imion postaci Biblijnych?


Powiem szczerze: Jestem Katolikiem - Parę dni temu znalazłem tą stronę. Jeśli wierzysz że żyjemy w Czasach Ostatecznych to chcę ostrzec ludzi ponieważ kiedy a-ntychryst przyjdzie i oznajmi: "Ja Jestem Jezusem Chrystusem" - To wtedy to imię będzie przeklęte... Ludzie którzy będą wzywać imię: Jezus Chrystus - Będą nieświadomie wzywać szatana i ich modlitwy nie zostaną wysłuchane... Ponieważ od tamtej chwili to imię będzie nosił szatan - Teraz jeszcze można wzywać imię Jezus Chrystus ale proszę abyście uważali... I wtedy kiedy a-ntychryst to oznajmi ludzie muszą zacząć wzywać imienia: JAHUSZUA HA MASZIJAH - To jest Prawdziwe Imię Hebrajskie Pana Jezusa - Mama Pana Jezusa ( Miriam ) Nie nadała Greckiego imienia tylko Hebrajskie swojemu Synowi. Proszę was abyście przeczytali te Orędzia to dowiecie się więcej. Jeśli tylko poprosicie Ducha Świętego ( RUACH HA KODESH ) O Dar Rozeznania to poznacie czy to co mówię jest fałszem czy też prawdą... RUACH HA KODESH was nie okłamie.
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2015-07-30, 19:21   

ShadowLady86 napisał/a:
Ale nie musisz nowemu użytkownikowi od razu komunikować, że nie będziesz odwalał za niego roboty. ;-)


Muszę :-D Bo ewangelizowanie wynika z osobistego stosunku do nakazu. A użytkownik chce się mną posłużyć, tym bardziej, że jego teorie są jakieś... no takie... jakby to powiedzieć... hmmm.... porąbane! :-)
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2015-07-30, 20:17   

Drahard napisał/a:
ShadowLady86 napisał/a:
Bobo, nie chcesz promować danej strony, Twoja wolna wola. Ale nie musisz nowemu użytkownikowi od razu komunikować, że nie będziesz odwalał za niego roboty. ;-)

Drahard, może powiesz coś więcej o swoim wyznaniu i czemu to dla Ciebie takie ważne, by używać hebrajskich (aramejskich?) imion postaci Biblijnych?


Powiem szczerze: Jestem Katolikiem - Parę dni temu znalazłem tą stronę. Jeśli wierzysz że żyjemy w Czasach Ostatecznych to chcę ostrzec ludzi ponieważ kiedy a-ntychryst przyjdzie i oznajmi: "Ja Jestem Jezusem Chrystusem" - To wtedy to imię będzie przeklęte... Ludzie którzy będą wzywać imię: Jezus Chrystus - Będą nieświadomie wzywać szatana i ich modlitwy nie zostaną wysłuchane... Ponieważ od tamtej chwili to imię będzie nosił szatan - Teraz jeszcze można wzywać imię Jezus Chrystus ale proszę abyście uważali... I wtedy kiedy a-ntychryst to oznajmi ludzie muszą zacząć wzywać imienia: JAHUSZUA HA MASZIJAH - To jest Prawdziwe Imię Hebrajskie Pana Jezusa - Mama Pana Jezusa ( Miriam ) Nie nadała Greckiego imienia tylko Hebrajskie swojemu Synowi. Proszę was abyście przeczytali te Orędzia to dowiecie się więcej. Jeśli tylko poprosicie Ducha Świętego ( RUACH HA KODESH ) O Dar Rozeznania to poznacie czy to co mówię jest fałszem czy też prawdą... RUACH HA KODESH was nie okłamie.


Nie ma sprawy.
A jak rozpoznamy, że to Antychryst a nie prawdziwy Jezus Chrystus ? :->
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2015-07-30, 20:30   

BoaDusiciel napisał/a:
A jak rozpoznamy, że to Antychryst a nie prawdziwy Jezus Chrystus ? :->


No... nie rozpoznamy :-D Pogubimy się kompletnie i do szczętu zwariujemy. Ani chybi! :-)
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
ShadowLady86 
Administrator


Wyznanie: Chrześcijanin
Pomogła: 273 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 4440
Wysłany: 2015-07-30, 20:33   

Drahard napisał/a:
Powiem szczerze: Jestem Katolikiem - Parę dni temu znalazłem tą stronę. Jeśli wierzysz że żyjemy w Czasach Ostatecznych to chcę ostrzec ludzi ponieważ kiedy a-ntychryst przyjdzie i oznajmi: "Ja Jestem Jezusem Chrystusem" -


Radzę ostrożnie podchodzić do wszelkiego rodzaju nowinek i dokładnie wszystko przebadać.

Bobo napisał/a:
Muszę :-D Bo ewangelizowanie wynika z osobistego stosunku do nakazu. A użytkownik chce się mną posłużyć, tym bardziej, że jego teorie są jakieś... no takie... jakby to powiedzieć... hmmm.... porąbane! :-)


Bobo, ale nikt Cię do niczego nie zmusza ani nikt nie chce się posłużyć bezpośrednio Tobą. Nie chcesz, nie polecaj linka. A jako jeden z najdłuższych stażem użytkowników Forum, poleciłbyś nowemu koledze różne forumowe tematy np. o święceniu soboty/ niedzieli itd. ;-)

BoaDusiciel napisał/a:
To co, mam zrezygnować z 2-tygodniowego urlopu, żeby być w zgodzie z Biblią ? :->


Możesz jak pół Polski podczas urlopu zrobić remont mieszkania. Oczywiście z przerwą na odpoczynek w sobotę. Mam nadzieję że pomogłam. ;-)
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2015-07-30, 20:48   

ShadowLady86 napisał/a:
Bobo, ale nikt Cię do niczego nie zmusza ani nikt nie chce się posłużyć bezpośrednio Tobą. Nie chcesz, nie polecaj linka.


No nie Lady, wcale nie potraktowałem tego co napisał user jako zmuszanie... ale raczej naiwne liczenie, że użytkownicy tego forum będą powielać jego treści.
Cytat:

A jako jeden z najdłuższych stażem użytkowników Forum, poleciłbyś nowemu koledze różne forumowe tematy np. o święceniu soboty/ niedzieli itd. ;-)


Nuda... ale OK! Można wciąż do tego tematu wrócić. Czy Drahard chce?
Jeśli tak, to mam pytanie: Dlaczego uważasz, że prawo Mojżeszowe dane żydom obowiązuje chrześcijan?

Jeśli Drahard chce, może założyć nowy temat pod który się podłączę. Bo jeśli chodzi tylko o reklamę swojej witryny www to raczej większej dyskusji nie będzie... :-P
Czekam więc na ruch Draharda. :-)
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2015-07-30, 20:49   

A gdybym jednak zechciał nie pracować przez 2 tygodnie, to nie będzie to miłe Bogu ? :-(
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2015-07-30, 20:50   

Sabat nie był dany z powodu lenistwa... Boa... :-P
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2015-07-30, 20:51   

Bobo napisał/a:
BoaDusiciel napisał/a:
A jak rozpoznamy, że to Antychryst a nie prawdziwy Jezus Chrystus ? :->


No... nie rozpoznamy :-D Pogubimy się kompletnie i do szczętu zwariujemy. Ani chybi! :-)


A co, Antychryst powie: Cześć, jestem Antychryst ? :->
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2015-07-30, 20:53   

Bobo napisał/a:
Sabat nie był dany z powodu lenistwa... Boa... :-P


Ale ja nie pytam o sabat, bo to jest oczywiste.
Pytam, czy wolno nie pracować np. 2 tygodnie non-stop.
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2015-07-30, 20:54   

BoaDusiciel napisał/a:
Pytam, czy wolno nie pracować np. 2 tygodnie non-stop.


Moja odpowiedź: MOŻNA i cały rok!
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11