Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Księga Kapłańska 26:27-35
Autor Wiadomość
mariusz120 
Banita


Wyznanie: wierze że ludzie są fałszywi :-)
Pomógł: 94 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 551
Skąd: inferno
Wysłany: 2014-07-11, 20:56   

Ty mówisz bezsens a ja w tym coś widzę :-)
Każdy szuka takiej intepretacji jakiej oczekuje..ty byłaś już nastawiona na black od początku więc żebym jakiego tłumaczenie nie zapodał toby nie było dobre ale za to to najbardziej krytykanckie(ateistyczne,antysemickie) jest wporzo :-/ i z sensem...bo ten sens widzisz ty...
To że Żydzi nie najlepiej traktowali Kobiety to nie wina Boga..Co prawda ustalił On pewną hierachie ale nie kazał traktować kobiety jak psa.To samo zrobiły faryzeje z sabatem.czyli przesadzili :-)Apostołowie widzieli w tym coś więcej niż wspołcześnie krytykanci i nie ma co bezsensownie wszystko negować :roll:

Bóg stworzył człowieka(kobiete i mężczyzne :-D )
http://www.mechon-mamre.org/jewfaq/women.htm
http://www.biblia-bog.pl/...ie-swietym.html
http://www.the614thcs.com/27.1712.0.0.1.0.phtml
_________________
User zbanowany
(jego poprzednie wcielenia na forum: papi777, tabasz)
Ostatnio zmieniony przez mariusz120 2014-07-11, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mariusz120 
Banita


Wyznanie: wierze że ludzie są fałszywi :-)
Pomógł: 94 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 551
Skąd: inferno
Wysłany: 2014-07-11, 20:59   

jfs300 napisał/a:
Cytat:
Swięci się w grobach przewracają jak widzą te bluźnierstwa


Masz na mysli Pawła? No faktycznie zeby on wiedział jakie dziwne teorie z jego zdrowej nauki powstaną .........:P

Cytat:
TAKIE POSTY DOSTAJĄ LUBIKA

Czarność i samą marność widze


Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce :-P :-P

Ale tabaszu, też pamietaj o Rzymian 14 :)
Ja wiem 'łatwo powiedzieć':PP


Niom Pawła,Mojzesza(tego ponoc ciało zostało zabranie czy cos),Dawida,
bajka ze nie ścierpią ale jak atakują :-D
_________________
User zbanowany
(jego poprzednie wcielenia na forum: papi777, tabasz)
 
 
 
Manna z nieba 


Wyznanie: Deizm.Baczna obserwatorka życia.
Pomogła: 304 razy
Dołączyła: 28 Mar 2013
Posty: 3454
Wysłany: 2014-07-11, 21:00   

mariusz120 napisał/a:
To że Żydzi nie najlepiej traktowali Kobiety to nie wina Boga..


Dokładnie!
Tak jak inne rzeczy, które robili powołując się na Boga!
To nie Bóg im kazał, ale oni wymyślili sobie prawa, przepisy, by uciemiężać lud.
Poczytaj kiedyś Talmud, a zobaczysz ile tam zła, nienawiści, wulgaryzmów na temat Jezusa i Jego matki Marii.
_________________
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.
 
 
mariusz120 
Banita


Wyznanie: wierze że ludzie są fałszywi :-)
Pomógł: 94 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 551
Skąd: inferno
Wysłany: 2014-07-11, 21:03   

No ja wiem że talmud to wymiociny...ale Biblia takiego czegoś nie zaleca..Ze są jakieś tam sakralne przpisy czystości które podane były przez Boga nie oznacza że są one ludzkie(czy działają na szkode).
Wszystko ma swoje znaczenie..takie lub inne.Aposotołowie tego nie negowali więc ja też nie zamierzam na siłe szukać czerni..
_________________
User zbanowany
(jego poprzednie wcielenia na forum: papi777, tabasz)
 
 
 
Manna z nieba 


Wyznanie: Deizm.Baczna obserwatorka życia.
Pomogła: 304 razy
Dołączyła: 28 Mar 2013
Posty: 3454
Wysłany: 2014-07-11, 21:17   

Powołując się na Boga wiele złego robili i robią.
Czytałeś kiedyś rodowody w Biblii?
Znajdź mi rodowód gdzie będzie napisane kto urodził dziecko...że taka, a taka...
W rodowodach mamy wyszczególnienie kto spłodził dziecko!
Natomiast dodatek z kim nie ma już wielkiego znaczenia, bo ważne kto spłodził.

I co uważasz, że Bóg takie różnice kazał robić?

Pomyśl tez co stało się z Miriam....która jako nieliczna z kobiet w Biblii była mądra i odważna.
Odważyła się skrytykować Mojżesza i to słusznie.
I co ja spotkało?

"Miriam i Aaron mówili źle przeciw Mojżeszowi z powodu Kuszytki, którą wziął za żonę. Rzeczywiście bowiem wziął za żonę Kuszytkę "

Bóg to spowodował za to karę?? :mrgreen:

Przekaz biblijny świadczy, że nie straciła pozycji przywódczyni.
Dowodzi tego informacja, że lud pozostał jej wierny i czekał siedem dni, aż Miriam zostanie oczyszczona i wróci do wspólnoty.
Dopiero gdy wróciła, Izraelici ruszyli w dalszą wędrówkę :-)

Przykład Miriam, jej odwaga, miały ogromne znaczenie i były później przywoływane jako przestroga dla przyszłych pokoleń kobiet:

"Przypomnij sobie, co Pan, Bóg twój, uczynił Miriam w drodze, gdyście wychodzili z Egiptu (PwtP 24:9)." :mrgreen:

Żydzi powołując się na Boga umniejszali pozycję kobiet, a nie sam Bóg!
_________________
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.
 
 
jfs300
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-11, 21:21   

Cytat:
bajka ze nie ścierpią ale jak atakują

Bo ciężko wyczaić te niuanse niestety to wymaga duzego skupienia zeby dojść do prawdy :)
To tak jak Adam z Ewą w raju , zobaczyli ze są nadzy, uznali ze to złe i się zakryli :P
Zanim kto by im przetłumaczył :-D :-D :-D
To co na pozór złe zbawieniem sie okazać moze
Tak jak Prawo Boże :) słuszne i pożyteczne

Cytat:
Prawo Pana doskonałe - krzepi ducha;
świadectwo Pana niezawodne - poucza prostaczka;


A ''uczony'' musi pierw swoje kalkulacje i środki zaradcze wziaść pod lupę:P
Bo nie zawsze to co na pozór jasne sie wydaje , światłem jest :-P



Cytat:
To że Żydzi nie najlepiej traktowali Kobiety to nie wina Boga..Co prawda ustalił On pewną hierachie ale nie kazał traktować kobiety jak psa.To samo zrobiły faryzeje z sabatem.czyli przesadzili :-)


Bingo!! Chyba wiem gdzie to wpisać :)
 
 
mariusz120 
Banita


Wyznanie: wierze że ludzie są fałszywi :-)
Pomógł: 94 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 551
Skąd: inferno
Wysłany: 2014-07-11, 21:22   

Skoro zrobił różnice taką jak mężczyzna i kobieta...i do tego powiedział kto powinien rządzić.Nie śmiem wątpić w Jego Słowo :-D Ewangelie mówią że co spiskowali,szmerali,grzeszyli słusznie ponieśli śmerć :-) Nie miał z tym problemów Jezus i zaden apostoł..więc i ja nie mam ;-) To jest prawdziwa wiara w to co jest napisane dla naszego poucznia a nie jakieś fantazje i szukanie dziury w całym :-P
Że Żydzi naginali Tore do swoich celów to co innego.
_________________
User zbanowany
(jego poprzednie wcielenia na forum: papi777, tabasz)
 
 
 
nike 

Pomogła: 135 razy
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 10689
Wysłany: 2014-07-11, 21:57   

Manna z nieba, W tej wklejce, która postarałam się przeczytać, chociaż długaśna jest, autorka pisze nieprawdę, a częściowo półprawdę i prawdę. :-D
_________________
http://biblos.feen.pl/index.php
 
 
Manna z nieba 


Wyznanie: Deizm.Baczna obserwatorka życia.
Pomogła: 304 razy
Dołączyła: 28 Mar 2013
Posty: 3454
Wysłany: 2014-07-11, 22:34   

nike napisał/a:
Manna z nieba, W tej wklejce, która postarałam się przeczytać, chociaż długaśna jest, autorka pisze nieprawdę, a częściowo półprawdę i prawdę. :-D


Autorka jest Żydówką i napisała na podstawie swoich doświadczeń osobistych, swojego życia i obserwacji tego wszystkiego z bliska.
_________________
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.
 
 
Dezerter 


Wyznanie: chrześcijanin
Pomógł: 224 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 3640
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2014-07-11, 22:39   

mariusz120 napisał/a:
Ty mówisz bezsens a ja w tym coś widzę :-)
Każdy szuka takiej intepretacji jakiej oczekuje..ty byłaś już nastawiona na black od początku więc żebym jakiego tłumaczenie nie zapodał toby nie było dobre ale za to to najbardziej krytykanckie(ateistyczne,antysemickie) jest wporzo :-/ i z sensem...bo ten sens widzisz ty...
To że Żydzi nie najlepiej traktowali Kobiety to nie wina Boga..Co prawda ustalił On pewną hierachie ale nie kazał traktować kobiety jak psa.To samo zrobiły faryzeje z sabatem.czyli przesadzili :-)Apostołowie widzieli w tym coś więcej niż wspołcześnie krytykanci i nie ma co bezsensownie wszystko negować :roll:

Bóg stworzył człowieka(kobiete i mężczyzne :-D )
http://www.mechon-mamre.org/jewfaq/women.htm
http://www.biblia-bog.pl/...ie-swietym.html
http://www.the614thcs.com/27.1712.0.0.1.0.phtml

... zaczynam wierzyć, że czas końca naprawdę już bliski ..., bo jak Biblii, Boga i ortodoksyjnego chrześcijaństwa na forum biblijnym zaczyna bronić sam tabasz vel mariusz120 Wyznanie: SZOWINISTA i SAMO ZŁO ! ;-) - to świat się kończy ;-)
mariuszu 120 po twojej cudownej reaktywacji - czytam cię z przyjemnością - i wiedzę sporą przemianę/poprawę - cieszę się z takiej pozytywnej zmiany i widzę wyraźnie twoje zbliżenie do Boga - idź tą drogą a niebiosa będą się radowały :-D
_________________
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
http://zchrystusem.pl/
 
 
Manna z nieba 


Wyznanie: Deizm.Baczna obserwatorka życia.
Pomogła: 304 razy
Dołączyła: 28 Mar 2013
Posty: 3454
Wysłany: 2014-07-11, 22:41   

Sanhedryn wydał na Jezusa WYROK ŚMIERCI!
Przecież Sanhedryn był WYSOKĄ RADĄ!
Najwyższą radą sądowniczą i religijną!

Działał od czasów Mojżesza!
Prawo mariuszu mieli oni w małym palcu!
Prawo według nich, dane od samego Boga!

TAK W IMIĘ TEGO PRAWA POSTĄPILI Z SYNEM BOŻYM?

To albo to "prawo" jest do d.py i ja mam rację, albo oni - Sanhedryn, Saduceusze, Faryzeusze ( kultywujący to prawo nieprzerwanie ) odnośnie Jezusa !
_________________
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.
 
 
KobietaZMagdali 


Wyznanie: katoliczka
Pomogła: 235 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 2125
Skąd: ze wsi :)
Wysłany: 2014-07-11, 22:51   

Mariusz120 napisał/a:
To że Żydzi nie najlepiej traktowali Kobiety to nie wina Boga..Co prawda ustalił On pewną hierachie ale nie kazał traktować kobiety jak psa.To samo zrobiły faryzeje z sabatem.czyli przesadzili :-)

Czy przypadkiem nie próbujemy Cię do tego przekonać, a ty się zaciekle bronisz.
_________________
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E
 
 
mariusz120 
Banita


Wyznanie: wierze że ludzie są fałszywi :-)
Pomógł: 94 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 551
Skąd: inferno
Wysłany: 2014-07-11, 23:35   

Manna z nieba napisał/a:
Sanhedryn wydał na Jezusa WYROK ŚMIERCI!
Przecież Sanhedryn był WYSOKĄ RADĄ!
Najwyższą radą sądowniczą i religijną!

Działał od czasów Mojżesza!
Prawo mariuszu mieli oni w małym palcu!
Prawo według nich, dane od samego Boga!

TAK W IMIĘ TEGO PRAWA POSTĄPILI Z SYNEM BOŻYM?

To albo to "prawo" jest do d.py i ja mam rację, albo oni - Sanhedryn, Saduceusze, Faryzeusze ( kultywujący to prawo nieprzerwanie ) odnośnie Jezusa !


A co jezus zginal przez prawo mojZESZOWE? co ty za rewelacje opowiadasz?
Jezus nie zlamal ani jednego przepisu PB.jezus zgńal przez to ze pietnowal oblude faryzeji a nie samo prawo.a poza tyM TAKA BYLA WOLA OJCA.ale okrutnik z tego Tatka ;-)

został skazany na mocy prawa rzymskiego. To sędzia rzymski osądzał i na podstawie rzymskiego prawa. Gdyby oskarżyli go Żydzi przed żydowskim sądem, to nie mogliby go skazać na śmierć.Co prawda faryzeje maćżaly w tym paluchy ale Jezus nie zginał przez Prawo Bóze.


9 Lecz Abraham odparł: "Mają Mojżesza i Proroków, niechże ich słuchają!" 30 "Nie, ojcze Abrahamie - odrzekł tamten - lecz gdyby kto z umarłych poszedł do nich, to się nawrócą". 31 Odpowiedział mu: "Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą"".

Teraz usiłujecie Mnie zabić, człowieka, który wam powiedział prawdę usłyszaną u Boga. Tego Abraham nie czynił. (41) Wy pełnicie czyny ojca waszego. Rzekli do Niego: Myśmy się nie urodzili z nierządu, jednego mamy Ojca – Boga. (42) Rzekł do nich Jezus: Gdyby Bóg był waszym ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. (43) Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. (44) Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. (45) A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie.”


Wszak Mojżesz powiedział: Proroka, jak ja, spośród braci waszych wzbudzi wam Pan, Bóg; jego słuchać będziecie we wszystkim, cokolwiek do was mówić będzie. (23) I stanie się, że każdy, kto by nie słuchał owego proroka, z ludu wytępiony będzie.”

„Kto z Boga jest, słów Bożych słucha; wy dlatego nie słuchacie, bo z Boga nie jesteście.”
_________________
User zbanowany
(jego poprzednie wcielenia na forum: papi777, tabasz)
 
 
 
mariusz120 
Banita


Wyznanie: wierze że ludzie są fałszywi :-)
Pomógł: 94 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 551
Skąd: inferno
Wysłany: 2014-07-11, 23:37   

KobietaZMagdali napisał/a:
Mariusz120 napisał/a:
To że Żydzi nie najlepiej traktowali Kobiety to nie wina Boga..Co prawda ustalił On pewną hierachie ale nie kazał traktować kobiety jak psa.To samo zrobiły faryzeje z sabatem.czyli przesadzili :-)

Czy przypadkiem nie próbujemy Cię do tego przekonać, a ty się zaciekle bronisz.

Żydzi to zło.
Jehowa to zło.
Jezus to zło :roll: (on popierał Jehowe)

Lepiej przekonaj Manne że Jezuś nie był naćpany kiedy powoływał się na Tore i Jehowe...
To że faryzeje wypaczali sens Tory to jedno a inna sprawą jest to że niektórzy twierdzą że wszechmocny Bóg nie dał rady przesłać listu swoim dzieciom.Coś strasznego tak myśleć a do tego raz na jakiś czas powołują się ci ludzie na to coś strasznego.Obłęd :-)

5 Pragnę zaś, żebyście przypomnieli sobie, choć raz na zawsze wiecie już wszystko, że Pan2, który wybawił naród z Egiptu, następnie wytracił tych, którzy nie uwierzyli; 6 i aniołów, tych, którzy nie zachowali swojej godności, ale opuścili własne mieszkanie3, spętanych wiekuistymi więzami zatrzymał w ciemnościach na sąd3 wielkiego dnia; 7 jak Sodoma i Gomora i w ich sąsiedztwie [położone] miasta - w podobny sposób jak one oddawszy się rozpuście i pożądaniu cudzego ciała4 - stanowią przykład przez to, że ponoszą karę wiecznego ognia. 8 Podobnie więc ci "prorocy ze snów"5: ciała plugawią, Panowanie5 odrzucają i wypowiadają bluźnierstwa na "Chwały"5. 9 Gdy zaś archanioł Michał tocząc rozprawę z diabłem spierał się o ciało Mojżesza, nie odważył się rzucić wyroku bluźnierczego, ale powiedział: «Pan niech cię skarci!»6.
10 Ci zaś [temu] bluźnią, czego nie znają; co zaś w przyrodzony sposób spostrzegają jak bezrozumne zwierzęta, to obracają ku własnemu zepsuciu. 11 Biada im, bo poszli drogą Kaina7 i oszustwu Balaama7 za zapłatę się oddali, a w buncie Korego7 poginęli. 12 Ci właśnie na waszych agapach8 są zakałami, bez obawy oddają się rozpuście8... samych siebie pasą... obłoki bez wody wiatrami unoszone... drzewa jesienne nie mające owocu, dwa razy uschłe, wykorzenione... 13 rozhukane bałwany morskie wypluwające swoją hańbę... gwiazdy zabłąkane9, dla których nieprzeniknione ciemności na wieki przeznaczone... 14 10 Również o nich prorokował siódmy po Adamie [patriarcha] Henoch, mówiąc: «Oto przyszedł Pan z miriadami swoich świętych, 15 aby dokonać sądu nad wszystkimi i ukarać wszystkich bezbożników za wszystkie bezbożne uczynki, przez które okazywała się ich bezbożność, i za wszystkie twarde słowa, które wypowiadali przeciwko Niemu grzesznicy bezbożni»11. 16 Ci zawsze narzekają i są niezadowoleni ze swego losu, [choć] postępują według swoich żądz. Usta ich głoszą słowa wyniosłe i dla korzyści mają wzgląd na osoby.

A Pan tak przemówił do Mojżesza i Aarona: 21 «Odłączcie się od tej zgrai, gdyż ich nagle wytracę». 22 Wtedy oni padli na twarz i błagali: «O Boże, Boże, od którego zależy życie wszystkich istot3: czy chcesz gniewem swym ogarnąć całą społeczność, gdy tylko jeden zgrzeszył?» 23 Na to rzekł Pan do Mojżesza: 24 «Daj społeczności taki rozkaz: Usuńcie się z obrębu zamieszkania »4 25 Wtedy podniósł się Mojżesz i udał się do Datana i Abirama, a starsi Izraela poszli za nim. 26 Wówczas rozkazał społeczności: «Oddalcie się od namiotów tych bezbożnych mężów! Nie dotykajcie niczego, co do nich należy, byście nie zginęli przez ich grzechy!»

Kto mądry, niech to zrozumie, kto rozumny, niech to pozna; gdyż drogi Pana są proste, sprawiedliwi nimi chodzą, lecz bezbożni na nich upadają.

2 Przeciw sprawiedliwemu zło knuje występny
i zgrzyta na niego zębami.
13 Pan śmieje się z niego7,
bo widzi, że jego dzień nadchodzi.

Chet

14 Występni dobywają miecza,
łuk swój napinają,
by powalić biedaka i nieszczęśliwego,
by zabić tych, których droga jest prosta.
15 Ich miecz przeszyje własne ich serca8,
a ich łuki zostaną złamane.

Tet

16 Lepsza jest odrobina, którą ma sprawiedliwy,
niż wielkie bogactwo występnych,
17 bo ramiona występnych będą połamane,
a sprawiedliwych Pan podtrzymuje.

Jod

18 Pan zna dni nienagannych,
a ich dziedzictwo trwać będzie na wieki;
19 w czasie klęski nie zaznają wstydu,
a we dni głodu będą syci.

Kaf

20 Występni natomiast poginą;
wrogowie Pana
jak krasa łąk zwiędną,
jak dym się rozwieją9.


Powiedz Amen Migdałko :-)
Dez,

Wielkie dzięki ale z tym zbliżeniem to ja bym nie powiedział..
Dalej jestem szowinista(przynajmniej w mniemaniu co niektórych),złym wilkiem i krzesznikiem.Bronie i będe bronić ! Jestem jaki jestem :-) robie co robie ale wierze ;-)
Jednak droga która przede mną raczej ku zatraceniu prowadzi..Me serce jest z kamienia i żaden nożyk go nie da rady ostrugać.Poza tym wszyscy się zachowują jakby im jajka amputowali i zdrowy rozsądek..mało kto ma odwage się odezwać :-/ i pomyśleć..
Jestem trochę jak faryzej słuchajcie mojej nauki ale uczynków nie naśladujcie.
_________________
User zbanowany
(jego poprzednie wcielenia na forum: papi777, tabasz)
 
 
 
Dezerter 


Wyznanie: chrześcijanin
Pomógł: 224 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 3640
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2014-07-12, 18:26   

Cytat:
Jednak droga która przede mną raczej ku zatraceniu prowadzi..Me serce jest z kamienia i żaden nożyk go nie da rady ostrugać.

pasłuszaj wołk ty mienia
Znam Takiego co i bez nożyka jest wstanie w jednej chwili twoje serce z kamiennego w mięsiste zamienić tylko przestań się miotać i znajdź sobie wspólnotę dla której Jezus jest Panem a drugi człowiek bratem i siostrą, bo pełen Ducha Św
nic więcej ci nie jest potrzebne
i bądź sobie dalej radykalny, Bóg nie lubi letnich, to dobre czasy dla radykalnych, ty nadajesz się wspaniale na ewangelizatora w trudnych środowiskach - przemyśl to, bo to co piszę to jakoś tak "nie ze mnie " mnie naszło - chciałem napisać coś innego
ale mniejsza o tamto :idea:
_________________
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
http://zchrystusem.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12