Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mojej mamie
Autor Wiadomość
Korn

Wysłany: 2021-01-30, 17:14   Mojej mamie

Mojej 90 letniej mamie umarł kochany 90 kg bernardyn. Korn też wyzwolił ze swoich oczodołów łyzy-suzy. Moja mama wyrobnica-służąca,utraciła swoji pocieszeni..Ni downo odszedł mój 91 letni fother. A teraz mój kochany piesek,mojij muther.
I teraz< jak każdy zna Korna , tyn napisze wiyncyj. Tyn penis zbił mojij mamie 10 letnigo bernardyna, jeji pocieszyni. I po co sie modlić o wyzdrowieni, jak życie swoje pisze scenariusze. I proszę niech goje nie piszą mi swoje móndrości. Niech mi piszóm rabini. A Korn i tak wi ,że się go bojóm. I tak żodyn ni napisze do Ślónzoka Cieszknisigo
A moja krasna muzika to "youytube Zasvetil mesic" Zaświecił księżyc.

[ Dodano: 2021-01-31, 12:49 ]
Korn napisał/a:
Mojej 90 letniej mamie umarł kochany 90 kg bernardyn. Korn też wyzwolił ze swoich oczodołów łyzy-suzy. Moja mama wyrobnica-służąca,utraciła swoji pocieszeni..Ni downo odszedł mój 91 letni fother. A teraz mój kochany piesek,mojij muther.
I teraz< jak każdy zna Korna , tyn napisze wiyncyj. Tyn penis zbił mojij mamie 10 letnigo bernardyna, jeji pocieszyni. I po co sie modlić o wyzdrowieni, jak życie swoje pisze scenariusze. I proszę niech goje nie piszą mi swoje móndrości. Niech mi piszóm rabini. A Korn i tak wi ,że się go bojóm. I tak żodyn ni napisze do Ślónzoka Cieszknisigo
A moja krasna muzika to "youytube Zasvetil mesic" Zaświecił księżyc.

Sprawę którą tu poruszyłem, dla wielu, wbrew pozorom, może wydawać się jako błaha, nad wymiar wyolbrzymiona, przejaskrawiona . Kolejny pies, jakich wiele, co czeka go śmierć jak ludzi. Od tego się nie da uciec.

Tyle tylko, że zrobiła się dla tej 90 letniej kobiety sprawa natury moralno-etycnej.

Wspomniany tu wyżej "penis"-weterynarz, namówił matkę, a właściwie sugerował jej, uśpienie pieska, z którym była tak bardzo zżyta. Wyniki badań nie sugerowały niczego dobrego, jednak zaczęła się oskarżać o danie przyzwolenia. Czuje się winna tej śmierci.
Można było podjąć inne kroki, łącznie z otwarciem psa i zrobienie odpowiednich zabiegów medycznych. Jeżeli by to nie pomogło, od razu z tej sprawy, zrobił by się inny wymiar moralno-etycny, szczególnie dla ludzi używających w swym życiu sumienia jako motta życiowego.
Dlatego ten penis też powinien używać sumienia.

Bobo 

Wysłany: 2021-01-31, 14:39   

Że co?

Korn

Wysłany: 2021-02-27, 22:29   

Bobo napisał/a:
Że co?

Przykro mi, że nie rozumiesz prostego przekazu. Natomiast Anna bardzo szybko poprawiła epitety i zrobiła z postu "przyswajalny zrąb"

Och te emocje !!

[ Dodano: 2021-05-29, 21:50 ]
No i stała się rzecz niesamowita. Został zakupiony nowy malutki bernardyn. Takie słodkie małe żyjątko. Ile radości potrafił już wnieść.

Odpowiedz do tematu