Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Henryk
2020-07-12, 20:21
Czy pójdziecie na wybory?
Autor Wiadomość
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2020-04-29, 10:45   

ZAMOS napisał/a:
wuka napisał/a:
Sytuacja jest koszmarna i bez wyjścia.
Źle robisz, że utrzymujesz w sobie takie czarne myśli. Kreujesz przez to swą kiepską sytuację. Twój corpus supremum myśli, że lubisz tak żyć i daje ci w kość zgodnie z życzeniem i im więcej myślisz czego ci brakuje, tz. im większą dajesz czemuś uwagę tym szybciej się to spełnia. Fajnie i wyczerpująco o kreacji naszej rzeczywistości mówi właśnie Jacek Sokal. Najważniejsza jest nasza uwaga i za nią to idzie energia. Musisz jednak zrozumieć, że corpus supremum rozumuje obrazami i nie rozumie słowa "nie chcę". To tak jak byś chciała narysować to, że nie masz samolotu, albo że np. nie ma głodu. Rysujesz wychudzonego człowieka, który ma pustą miskę na jedzenie. Pomyśl jak narysować, że chcesz być syta. Rysujesz siebie, że masz pełną miskę jedzenia w fajnym mieszkaniu. Jak myślisz o tym, że mieszkanie ci zabierają to corpus supremum odbiera to, że tak pragniesz i ci to daje.

Nie utrzymuję złych myśli. Taką mam sytuację i tyle.
Sokala słuchałam, ale ja to już przerabiałam ponad 30 lat temu. Między innymi z książkami Luizy Hay i innych. Różne "Potęgi podświadomości" itp. miałam opanowane i praktykowałam kilka ładnych lat.
Nic. Zero efektu w sprawach finansowych. Parodia jakaś. Jak robiłąm na kilku etatach to zawsze mi coś się na łeb zwaliło, że każdy plan wyjścia z tego błędnego koła tuż przed metą rozwalał się w pył. Więc odpuściłam i podchodze na luzie i z ironią.
Tutaj po prostu stwierdziłam fakt, że głód teraz będzie całkiem realną opcją. Ale dam radę. Jestem bardzo silna. Przeszłam już takie ciężkie sprawy, że właściwie nic chyba mnie nie jest w stanie złamać. Do czasu az Bóg mi ukręci kark.
 
 
wybrana 
wybrana

Wyznanie: chrześcijanka
Pomogła: 95 razy
Dołączyła: 17 Mar 2017
Posty: 1751
Skąd: Polska
Wysłany: 2020-04-29, 10:57   

wuka napisał/a:
Przeszłam już takie ciężkie sprawy, że właściwie nic chyba mnie nie jest w stanie złamać. Do czasu az Bóg mi ukręci kark.
Ty sobie sama ten łeb ukręcisz, jak nie zmienisz się
_________________
JEZUS MOIM ZBAWCĄ
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2020-04-29, 11:26   

wybrana napisał/a:
jak nie zmienisz się

??? Jaśniej i konkretnie, proszę.
 
 
wybrana 
wybrana

Wyznanie: chrześcijanka
Pomogła: 95 razy
Dołączyła: 17 Mar 2017
Posty: 1751
Skąd: Polska
Wysłany: 2020-04-29, 11:45   

wuka napisał/a:
wybrana napisał/a:
jak nie zmienisz się

??? Jaśniej i konkretnie, proszę.
A to nie Ty w powyższym swoim poście napisała takie oskarżenie - do czasu, aż mi Bóg łeb ukręci. Ma się ten tupet - no nie?
_________________
JEZUS MOIM ZBAWCĄ
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2020-04-29, 11:59   

wybrana napisał/a:
wuka napisał/a:
wybrana napisał/a:
jak nie zmienisz się

??? Jaśniej i konkretnie, proszę.
A to nie Ty w powyższym swoim poście napisała takie oskarżenie - do czasu, aż mi Bóg łeb ukręci. Ma się ten tupet - no nie?

Masz problem czytania ze zrozumieniem. Tak, napisałam, ale...nie warto. Nie czytaj mnie, bo nie nadążysz ;-)
A rady i tak nie dajesz, tylko jakiś bleble
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2020-04-29, 12:05   

wybrana napisał/a:
Ma się ten tupet
Taką podłością jak ty wykazują się prawie wszyscy wyznawcy jedynie słusznej wiary katolickiej, czy waszego Jezusa. Nic was nie jest w stanie zmienić, chyba, że dostaniecie się do tego waszego piekła. Tam was zmiękczą, a że prawo o przyciągających się wzajemnie podobieństw działa ta wszyscy chrześcijanie wierzący w biblijną sprawiedliwość się tam na pewno znajdą. Będzie was Baranek pasł żelazną rózgą.
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2020-04-29, 12:25   

wuka napisał/a:

Nie utrzymuję złych myśli. Taką mam sytuację i tyle.
Kobiety tak mają. Widzą więcej i dalej w czrnych barwach. Na początek spróbuj stworzyć sobie obraz na którym będzie wszystko w obfitości. Zacznij od tego jak byś chciała jeść, potem mieszkać i czym jeździć. Zbuduj w wyobraźni taki wspaniały obraz i podziękuj, że to wszstko dostałaś. Corpus supremum musi to wszystko wypełnić podłóg twej woli. Kłopoty się skończą na pewno. U mnie zadziałało w stu procętach, a nawet więcej. Każdą pracę jaką wykonywałem to robiłem z radością. Nawet głupie sprzątanie jakie dzisiaj robię bardzo mnie cieszy i nie mam zamiaru do sprzątania już więcej nikogo brać. Zawsze już sprzątał będę sam. Ważne tylko jest by mieć co sprzątać.
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2020-04-29, 13:00   

ZAMOS napisał/a:
Kobiety tak mają

Pewnie tak. Cały świat na naszych głowach :-) :-) :-) ;-)
ZAMOS napisał/a:
Na początek spróbuj stworzyć sobie obraz na którym będzie wszystko w obfitości.

Problem mój jest taki, że ja mam bardzo małe wymagania, zawsze miałam. Byle było na podstawowe potrzeby no i na książki. Pamiętam, że na to zawsze musiało starczyć, ale w pewnym momencie, wiele lat temu, nie starczyło i to była dla mnie prawdziwa katastrofa :-D :-P
Mój drogi, jak mam sobie wyobrazić że chcę super samochód skoro nie chcę? Mam grata starego punciaka i on ma tylko jedno zadanie - działać i to za małe pieniądze. Mieszkanie mam, kawalerkę, bo po co mi większe? Co jeść też jeszcze mam. No kurka wodna, jak ja mam mieć więcej skoro wszystkiego mam dość. A emerytury mi i tak nie podwyższą, bo wpadłam w ten niski kanał i będę w tym tkwić do "usranej śmierci". :roll: ;-)
A skoro masz taki zapał do sprzątania to bardzo serdecznie zapraszam do mnie, jak już swoje ogarniesz :-D To jest chyba jedyna rzecz, której szczerze nie lubię robić. Prać, prasować, gotować, szyć, czytać ;-) O! mam pomysł. Może sobie zwizualizuję gosposię do sprzątania i zmianę przepisów zusu, żeby mi jednorazowo wypłacili to co moje ;-)

A tak całkiem serio. Bardzo dziękuję, że dajesz konkretne wskazówki. Spróbuję wrócić do tych praktych, może teraz zadziała.
Już sobie pola morficzne próbuję obłaskawić ;-) Myślę, że to karma. Pewnie sobie nagrabiłam poprzednio i teraz mam. I to jestem w stanie zaakceptować. Wnioskuję tak dlatego, że mam dziesiątki przykładów przedziwnego umykania pieniędzy z mojego życia. Niektóre sytuacje są wręcz śmieszne, a niektóre...trudno nazwać to wszystko przypadkiem czy moim finansowym niedołęstwem. :-D
Ps. Ciekawą książkę czytam "Związek ducha i materii. Naukowe dowody na istnienie rzeczywistości równoległych" dr Danuta Adamska-Rutkowska.
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2020-04-29, 13:23   

Ale po co te "wybory", skoro wiadomo że wygra Duda ?
Bes sęsu :mrgreen:
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2020-04-29, 14:04   

BoaDusiciel napisał/a:
Bes sęsu

:xhehe: :xhehe: Tysz tak uważóm.
Powinni od razu ogłosić wyniki i wio. Szkoda piniędzy :crazy:
 
 
BoaDusiciel 

Wyznanie: Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
Pomógł: 216 razy
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 5384
Wysłany: 2020-04-29, 15:59   

No, pieniądze się zaoszczędzi, będzie można dać Cyganom z 12 dziećmi, w ramach 500+ :-)
Taki chyba był rekord w Polsce.
_________________
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2020-04-29, 16:24   

BoaDusiciel napisał/a:
No, pieniądze się zaoszczędzi, będzie można dać Cyganom z 12 dziećmi, w ramach 500+ :-)
Taki chyba był rekord w Polsce.

:xhehe: :xhehe: Nie mów nic. U nas mieszka taka rodzina. Mają chyba 5 czy 6. Ta kobieta na okrągło w ciązy chodzi, a młodzi są. W dodatku prawie wszystkie są specjalnej troski. Ona kiedyś mówiła, że dostaje z tymi dodatkami i pomocą społ. 8 tysięcy. Mąż pracuje w pobliskim zakładzie na produkcji. Cudów pewnie nie ma, ale to minimum chyba musi dostac. W każdym razie tyle co oni to taksówkami u nas nikt nie jeździ. ;-) Wyrośnie z tego nie wiadomo co, bo rodzice inaczej, jak krzykiem i przekleństwami "z grubej rury" nie rozmawiaja ani do siebie, ani do dzieci. :-(
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2020-04-30, 12:15   

Lokalna gazeta zamieściła dziś informację, że ani Wójt Gminy, ani Prezydent Miasta nie przekaże Poczcie Polskiej danych o mieszkańcach. Piszą też, że są zastraszani.
Takie sytuacje opisują już od kilku dni inne lokalne media z całego kraju. Jednocześnie mamy wiadomości, że Poczta i tak dostała dane wszystkich ludzi od Ministerstwa.
Może ktoś się orientuje, co to w praktyce oznacza?
Karty są wydrukowane w Golubiu-Dobrzyniu i już przewiezione do Radomia chyba. Jakiś kandydat z listy pokazuje, że karty wyciekły i opisuje w jak prosty sposób mogą zostac sfałszowane.
Ale...nadal nie zdecydowano czy wybory w ogóle będą.
Co tu do jasnej anielci jest grane?
Toż to jakaś farsa.
 
 
Bobo 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 13647
Wysłany: 2020-04-30, 12:42   

wuka napisał/a:
Co tu do jasnej anielci jest grane?

To samo co już kiedyś pisałem. Na tych kartach będą mieli twoje dane, szczególnie interesuje ich adres zamieszkania. Potem na tych zrobionych drabinach, co pisałaś, że wycinają lasy, w nocy przyjdą pod twój dom, i po wejściu po drabinie będą podglądać wukę, co też ona tam robi w tej swojej sypialni (pod kołdrą).

Odkrycie tego może być aferą na skalę świata.
Czekamy na wyniki.
:->
_________________
Oszołomstwu mówię NIE!
 
 
tessa

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 4116
Wysłany: 2020-04-30, 12:46   

Ja nie idę na wybory.Dlaczego?

Jezus gdy był kuszony przez szatana odpierał jego pokusy.Szatan zaproponował Jezusowi władzę nad wszystkimi królestwami .To znaczy,że to w rękach szatana jest cała władza na ziemi.
Mateusza 4
8 Diabeł wziął go jeszcze na niezwykle wysoką górę i pokazał mu wszystkie królestwa świata oraz ich chwałę, 9 i powiedział: „Dam ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi cześć”. 10 Na to Jezus rzekł do niego: „Precz, Szatanie! Bo jest napisane: ‚To Jehowę*, swojego Boga, masz czcić i tylko dla Niego masz pełnić świętą służbę’”. 11 Wtedy Diabeł go zostawił, a przyszli aniołowie i zaczęli mu usługiwać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12