Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Takie tam .... pod wpływem chwili
Autor Wiadomość
radek 
mężczyzna


Pomógł: 284 razy
Wiek: 40
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2998
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2019-02-12, 10:10   Sprawa tzw. małżeństw jednopłciowych

Jest wielu mężczyzn normalnej orientacji szanujących swoje ciało na tyle, że nie współżyją z Niewiastami i nie domagają się od państwa szczególnej ochrony ze względu na płciowość. Państwową ochronę małżeństw obu płci ja widzę raczej w formie uznania dla szlachetnego porozumienia męża i żony, będącego wzorem dla reszty społeczeństwa i nie gorszącego żadnej rozsądnej grupy społecznej. Małżeństwa jednopłciowe nie są małżeństwami zawieranymi przez osoby świadome swego przeznaczenia, chociażby z tego powodu, że domagają się uznania od Państwa podczas gdy godny mąż zabiega o Niewiastę pomagając Państwu i rozwiązując problemy społeczeństwa, mając wsparcie Boże. Małżeństwo jednopłciowe jest przeznaczone na rozwód, bo cierpliwość Boża nie podlega wątpliwości

Ef 5:30-31 eib "(30) Jesteśmy bowiem członkami Jego Ciała. (31) Właśnie dlatego opuści człowiek ojca i matkę, połączy się ze swą żoną i będzie z nią jednym ciałem."

Mat 18:18 eib "Zapewniam was, cokolwiek zwiążecie na ziemi, będzie związane w niebie, i cokolwiek rozwiążecie na ziemi, będzie rozwiązane w niebie."

Quran 9:71
A wierzący mężczyźni i wierzące kobiety są dla siebie nawzajem przyjaciółmi. Oni nakazują sobie to, co uznane, a zakazują sobie tego, co naganne. Oni odprawiają modlitwę i dają jałmużnę, są posłuszni Bogu i Jego Posłańcowi. Tym Bóg okaże miłosierdzie. Zaprawdę, Bóg jest potężny, mądry!
_________________
Lewa szala już nie wzbiera, Prawa decyduje teraz
Mat 3:2 eib "(2) (...) Królestwo Niebios jest blisko."
 
 
 
radek 
mężczyzna


Pomógł: 284 razy
Wiek: 40
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2998
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2019-07-09, 09:10   

Jerozolima ma fundamentalne znaczenie dla Izraela. Może należałoby np. spróbować zaoferować Palestynie wybudowanie miasta o znaczniejszych rozmiarach by spór ograniczyć
_________________
Lewa szala już nie wzbiera, Prawa decyduje teraz
Mat 3:2 eib "(2) (...) Królestwo Niebios jest blisko."
 
 
 
radek 
mężczyzna


Pomógł: 284 razy
Wiek: 40
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2998
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2019-07-31, 19:00   

Ubolewam nad tym, że nie mam możliwości normalnej modlitwy, ale na tyle na ile to możliwe modlę się za ludzi cierpiących niesprawiedliwie, aby wytrwali i aby zawsze umieli się odnaleźć
_________________
Lewa szala już nie wzbiera, Prawa decyduje teraz
Mat 3:2 eib "(2) (...) Królestwo Niebios jest blisko."
 
 
 
radek 
mężczyzna


Pomógł: 284 razy
Wiek: 40
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2998
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2020-03-16, 19:11   

Być może słusznie psychiatra zabrania mi Miłości, bo mam słabą psychikę, ale czemu nie mogę prowadzić równego dialogu na temat leczenia i przeznaczenia leków? I to z żadnym napotkanym psychiatrą. Dobrze, że chociaż na forum mogę popisać. Może Ktoś miał podobną sytuację do mojej. Czuję się dobrze wszystko niby rozplanowane, a tematów psychiatrycznych nie umiem poruszyć nawet o minimetr. Ale może nie ma się co rozczulać, bo może medycyna po prostu jest na takim etapie. Pozdrawiam i życzę wszystkim lepszego jutra
_________________
Lewa szala już nie wzbiera, Prawa decyduje teraz
Mat 3:2 eib "(2) (...) Królestwo Niebios jest blisko."
 
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2020-03-16, 19:36   

radek napisał/a:
Być może słusznie psychiatra zabrania mi Miłości, bo mam słabą psychikę, ale czemu nie mogę prowadzić równego dialogu na temat leczenia i przeznaczenia leków? I to z żadnym napotkanym psychiatrą. Dobrze, że chociaż na forum mogę popisać. Może Ktoś miał podobną sytuację do mojej. Czuję się dobrze wszystko niby rozplanowane, a tematów psychiatrycznych nie umiem poruszyć nawet o minimetr. Ale może nie ma się co rozczulać, bo może medycyna po prostu jest na takim etapie. Pozdrawiam i życzę wszystkim lepszego jutra

Radek, lekarze to bufony. Jeśli chcesz wiedzieć coś o swoich lekach to lepiej poszukaj informacji w sieci, na forum osób chorych na schizofrenię, na portalach lekarskich, czy nawet z lekarzem online spróbuj. Są różne dyżury. A i ty będziesz miał może większą śmiałość pytać. Trudno doradzić.
Psychiatria to trudna dziedzina i oni guzik wiedzą poza zapisywaniem tabletek.
Ze swej strony polecam ci też książki (jeśli lubisz czytać) prof. Kępińskiego. To chyba najbardziej ludzki i bardzo mądry lekarz psychiatra. Niestety, nie żyje już, ale jego dorobek jest wspaniały.
Dobrze, że piszesz tu. Serdecznie cię pozdrawiam. :fiolki:
 
 
radek 
mężczyzna


Pomógł: 284 razy
Wiek: 40
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2998
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2020-03-16, 20:32   

wuka napisał/a:
Dobrze, że piszesz tu. Serdecznie cię pozdrawiam. :fiolki:


Ty mnie leczysz :-)
_________________
Lewa szala już nie wzbiera, Prawa decyduje teraz
Mat 3:2 eib "(2) (...) Królestwo Niebios jest blisko."
 
 
 
radek 
mężczyzna


Pomógł: 284 razy
Wiek: 40
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2998
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2020-04-03, 19:36   

https://www.facebook.com/...?type=3&theater
_________________
Lewa szala już nie wzbiera, Prawa decyduje teraz
Mat 3:2 eib "(2) (...) Królestwo Niebios jest blisko."
 
 
 
radek 
mężczyzna


Pomógł: 284 razy
Wiek: 40
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2998
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2020-06-22, 15:33   

Wiedza zdobyta podczas całego dotychczasowego życia może okazać się bezużyteczna w spotkaniu z bliźnim. Możemy umieć wykonać samodzielnie wiele rutynowych czynności, mieć w pamięci wiele mądrych wypowiedzi, ale czowiek nie może wychodzić z założenia, że jest w pełni gotowy na spotkanie z każdym bliźnim. Dlatego tak ważna jest umiejętność słuchania, lecz i czytania znaków dopełniających czas, ponieważ są to znaki Ducha Szlachetnego. Mądrym jest po zauważeniu znaku nie od razu zachwycanie się nim, lecz wypatrywanie następnego, a po napotkaniu bliźniego w potrzebie, usłużenie mu zgodnie z możliwościami

Koran 8:72
Zaprawdę, ci, którzy uwierzyli, ci, którzy razem wywędrowali, ci, którzy walczyli na drodze Boga swoimi dobrami i swoimi duszami, co, którzy użyczyli schronienia i śpieszyli z pomocą - oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A względem tych, którzy uwierzyli, a nie wywędrowali razem, nie jesteście zobowiązani w niczym do sprawowania opieki nad nimi, dopóki oni nie wywędrują razem. A jeśli oni poproszą was o pomoc w religii, to na was ciąży obowiązek pomocy, jeśli tylko nie jest ona wymierzona przeciw ludowi, z którym zawarliście przymierze. Bóg widzi jasno to, co czynicie!

Mat 16:3 eib "Rano mówicie: Zanosi się na deszcz — niebo zaczerwienione i robi się pochmurno. Z jednej więc strony potraficie wyciągać wnioski z wyglądu nieba, a z drugiej nie umiecie pojąć znaków czasu?"
_________________
Lewa szala już nie wzbiera, Prawa decyduje teraz
Mat 3:2 eib "(2) (...) Królestwo Niebios jest blisko."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10