Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy można milczeć?
Autor Wiadomość
Quinque 


Wyznanie: Katolickie - obrządek łaciński
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 600
Wysłany: 2019-06-23, 18:47   

"Dowodow jest mnóstwo"

Ale jakoś nikt nie potrafi ich przedstawić :(
_________________
"Bękart diabła czy dziecko Boże. Stara gwardia czy cyber młodzież
Kto kręci globem? Iluminacja, masońskie loże
Czarna magia, zdefiniuj chorobę. Jaka jest prawda za c$#j się nie dowiesz"
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2019-06-23, 18:54   

Jak mają je przedstawiać, skoro jedyne, co mają, to powtarzanie tekstów, że "wszyscy widzą"...
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2019-06-23, 20:29   

Quinque napisał/a:
"Dowodow jest mnóstwo"

Ale jakoś nikt nie potrafi ich przedstawić :(

Słuchaj Pajacu.
- Mogę tak nazywać? :-?

Zeznania ofiar, jako wrogów KK są niewiarygodne.

Żaden zboczeniec w- sutannie różnych kolorów- nie potwierdził na piśmie w trzech egzemplarzach u notariusza faktu wykorzystywania nieletnich...
Tak więc - nie ma żadnych dowodów! :xhehe:
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2019-06-23, 20:49   

I standardowe rżnięcie głupa... Jak zwykle, kiedy palniesz tezę, której nie jesteś w stanie poprzeć dowodami. :D
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2019-06-23, 21:12   

Yarpen Zirgin napisał/a:
I standardowe rżnięcie głupa... Jak zwykle, kiedy palniesz tezę, której nie jesteś w stanie poprzeć dowodami. :D
Zamknij sie wreszcie w tym temacie. Kpiny z tysiecy pokrzywdzonych sobie robisz. Fuj. Ale sie dobraliscie z tym quinqe, trole dwa. Zawiodlam sie na tobie, wsrydz sie takich wypowiedzi. Idz pluc ofiarom waszych zbokow na katolickie forum.
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2019-06-23, 21:20   

Nie rżnij głupa, wuka. Stwierdziłaś, że w tym temacie...
wuka w tym postcie napisał/a:
(...) chodzi o ukrywanie przestepcow, o niszczenie dowodow.

...to teraz przedstaw dowody, które potwierdzą, iż Kościół ukrywał księży dopuszczających się przestępstw seksualnych i niszczył dowody ich winy.
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
Quinque 


Wyznanie: Katolickie - obrządek łaciński
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 600
Wysłany: 2019-06-24, 01:43   

Oczywiście pedofilów którym winę udowodniono należy zamykać. Z tym się nikt nie spiera. Natomiast inną rzeczą jest rzucanie bezpodstawnych oskarżeń o ukrywanie tego przestępstwa przez biskupów. A Nie przypominam sobie by w tym roku udowniono jakiemuś księdzu winę. Pomijam całkowicie fakt, że nieprzychylne Kościołowi gazety nazywają pedofilią coś co w ogóle nią nie jest. Np. Molestowanie osób nieletnich(nie mylić z dziećmi poniżej 15 roku życia)
_________________
"Bękart diabła czy dziecko Boże. Stara gwardia czy cyber młodzież
Kto kręci globem? Iluminacja, masońskie loże
Czarna magia, zdefiniuj chorobę. Jaka jest prawda za c$#j się nie dowiesz"
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2019-06-24, 09:52   

Quinque napisał/a:
Natomiast inną rzeczą jest rzucanie bezpodstawnych oskarżeń o ukrywanie tego przestępstwa przez biskupów

Co ty za bajki wypisujesz. Przecież sami przyznali, że przestępcy byli przenoszeni na inne parafie. Jak nazwać takich ludzi, którzy wiedzą o przestępcach i przestępstwie i pomagają to tuszować, ukrywać, milczą, udają nieświadomych... Ja mam na to określenie "wspólnik".
Quinque napisał/a:
A Nie przypominam sobie by w tym roku udowniono jakiemuś księdzu winę.

Wcale ci się nie dziwię, że SOBIE NIE PRZYPOMINASZ. Wcale.
Quinque napisał/a:
nieprzychylne Kościołowi gazety

Czy ty na pewno dobrze się czujesz? Jakie nieprzychylne gazety? Cały swiat się zmówił na waszych biednych pasterzy, a oni przecież tacy święci. Współczuję.
Quinque napisał/a:
Molestowanie osób nieletnich(nie mylić z dziećmi poniżej 15 roku życia)
Taaaa i dodaj jeszcze, że ci poniżej 15 roku szukają miłości pod sutanną, bo rodzice raczej nie dają sobie obciągać...Ach, przecież to na konferencji prasowej już mówił jeden z waszych wodzów naczelnych. Lepiej więc nie mów, bo o plagiat cię pozwie. Takie perełki to powinny być prawem autorskim chronione.
 
 
Listek 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 7852
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2019-06-24, 19:06   

_________________
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2019-06-25, 11:30   

Listek, dziękuję za wstawienie materiału. Znakomity. Wczoraj kawałek obejrzałam, dziś dokończę.
Z tego co dotąd widziałam, mogę jedynie zachęcić innych i polecić uwadze to video.
Uderzyło mnie zdanie jednej osoby, tak w początkowych minutach filmu, a mianowicie to, że najgorszą rzeczą w Kościele (akurat mowa była o Irlandii) jest KŁAMANIE KOŚCIOŁA.
Ja jestem również własnie tym zbulwersowana w temacie Kościoła, że kłamie w żywe oczy i to nie tylko w tej sprawie, ale w naprawdę wielu na przestrzeni wieków.
Jak można wierzyć kłamcy? Dla mnie ktoś taki traci rację bytu. Kłamstwo ma straszne konsekwencje. Każde i w każdym czasie i miejscu.
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2019-06-25, 12:01   

Jeszcze raz o tym dokumencie. Jest równie wstrząsający, jak film braci Sekielskich. A nasz papież JPII, katolicki święty, do którego modlą się ludzie był umoczony po same uszy.
Jestem zszokowana filmem.
Oglądajcie i podawajcie dalej. Trzeba zwalczyć tą nieprawość tych "świętych krów".
 
 
George 


Wyznanie: NAZAREJCZYK
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 1463
Wysłany: 2019-06-25, 14:37   Zbrodnie i Kłamstwa

Jeśli myślicie że Jan Paweł II faktycznie rządził Watykanem to poczytajcie o jego zamachowcy. Pozostaje też pytanie co było faktyczną przyczyną śmierci jego poprzednika, Jana Pawła I.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7673443.stm

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Juan_Mar%C3%ADa_Fernández_y_Krohn
_________________
Błąd w Historii prowadzi do błędu w Doktrynie.

Kłamstwo może zmienić historię, ale tylko Prawda może zmienić Świat.

”Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, ze został oszukany"
Mark Twain
 
 
wuka 

Pomogła: 255 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 25 Cze 2016
Posty: 4079
Wysłany: 2019-06-25, 14:58   

Tu podaję link do polsiej wiki: https://pl.wikipedia.org/wiki/Juan_Mar%C3%ADa_Fern%C3%A1ndez_y_Krohn
Oczywiście, że nie rządził. Tam są istne mafie i stronnictwa, które faktycznie rządzą.
Zresztą w tym dokumencie także poruszono ten temat, ale w kontekście papieża Franciszka. On powołał w sprawie Irlandii komisję, w skład której wchodziły między innymi osoby poszkodowane, aby te mogły podpowiedzieć, jak w realny sposób zająć się tymi sprawami. Wszystkie wnioski komisji zatwierdził papież i podał do wykonania, ale urzędnicy watykańscy blokują i uniewazniają decyzje papieża. Osoby te zrezygnowały z prac w komisji, bo nie widzą sensu.
Widać z tego, że ten cały urząd papieża to zwykła pokazówka, władza realna nalezy do kardynałów, biskupów i innych urzędasów.
Nasi biskupi, współwinni ukrywania przestępców mają, niestety nadal w Watykanie potężnych sojuszników i pewnie dlatego taka buta ich cechuje.
 
 
George 


Wyznanie: NAZAREJCZYK
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 1463
Wysłany: 2019-06-25, 18:26   

wuka napisał/a:
Tu podaję link do polsiej wiki: https://pl.wikipedia.org/wiki/Juan_Mar%C3%ADa_Fern%C3%A1ndez_y_Krohn
Oczywiście, że nie rządził. Tam są istne mafie i stronnictwa, które faktycznie rządzą.
Zresztą w tym dokumencie także poruszono ten temat, ale w kontekście papieża Franciszka. On powołał w sprawie Irlandii komisję, w skład której wchodziły między innymi osoby poszkodowane, aby te mogły podpowiedzieć, jak w realny sposób zająć się tymi sprawami. Wszystkie wnioski komisji zatwierdził papież i podał do wykonania, ale urzędnicy watykańscy blokują i uniewazniają decyzje papieża. Osoby te zrezygnowały z prac w komisji, bo nie widzą sensu.
Widać z tego, że ten cały urząd papieża to zwykła pokazówka, władza realna nalezy do kardynałów, biskupów i innych urzędasów.
Nasi biskupi, współwinni ukrywania przestępców mają, niestety nadal w Watykanie potężnych sojuszników i pewnie dlatego taka buta ich cechuje.


Oczywistym więc się staje że Kościół który Jezus ustanowił na Apostole Piotrze jest pod OKUPACJĄ.

Pozostaje więc pytanie - KTO OKUPUJE KOŚCIÓŁ BOGA, OPARTY NA NAUCE JEZUSA, TEN KOŚCIÓŁ KTÓRY APOSTOŁ PIOTR ZBUDOWAŁ W STOLICY IMPERIUM RZYMSKIEGO ???


Zastanawialiście się kiedykolwiek czy nauka Jezusa - Syna Boga Ojca - Jahwe, którą przekazali nam Apostołowie i ich uczniowie, ma cokolwiek wspólnego z nauką pseudo-apostoła Faryzeusza Pawła ?

I jeszcze raz proponuję powrót do historii założenia przez Faryzeusza Pawła, Mesjanistycznego Kościoła Żydowskich Zelotów, historii tego Żydo-Chrześcijańskiego Kościoła który dziś OKUPUJE KOŚCIÓŁ BOGA, założony w Rzymie przez Apostoła Piotra.

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=12003

Dlaczego wolno im tak dziś KŁAMAĆ ???

Ponieważ współtwórca tego judo-chrześcijańskiego Kościoła - Faryzeusz Józef Flawiusz, nie umieścił przykazania NIE KŁAM, w Dekalogu który sam utworzył i sprzedał nie studjującym Biblii jako PRZYKAZANIA BOŻE.
_________________
Błąd w Historii prowadzi do błędu w Doktrynie.

Kłamstwo może zmienić historię, ale tylko Prawda może zmienić Świat.

”Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, ze został oszukany"
Mark Twain
 
 
Listek 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 7852
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2019-06-26, 08:03   

wuka napisał/a:
Jakie są granice tego Kościoła, jakie zło musi się jeszcze wydarzyć, aby ludzie przejrzeli na oczy?


Jeszcze zbyt mało ludzi wie o satanizmie w tej organizacji religijnej ( od 7 min).

_________________
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10