Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Moralna odnowa"
Autor Wiadomość
Korn

Pomógł: 36 razy
Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 674
Wysłany: 2019-05-21, 17:57   Moralna odnowa"

Ostatnimi czasy kościół katolicki w Polsce przeżywa ciężki okres. Hierarchowie w wywiadach telewizyjnych biją się w piersi i przepraszają.
Czy będzie na tyle dobrej woli i siły, żeby dokonać samooczyszczenia? Na pewno w kościele jest wielu księży moralnych, pełniących jak najlepiej swoją misję. Czy Ci księża będą mieli dość odwagi aby przeciwstawić się złu i w swoich parafiach go napiętnować. Wbrew pozorom z tej ciężkiej sytuacji kościół mógłby wyjść wzmocniony. Mógłby się zreformować i iść drogą prawdziwej prawdy. Jeżeli tego nie zrobią to czeka ich niechybne zniszczenie.
Siły zła zniszczą wszystkie kościoły i wszystkie wiary, jakie by one były ułomne, chore i nieodpowiedzialne. Kościół katolicki poprzez siły zła, sam się niszczy od środka.
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2019-05-21, 18:00   

Się nie martw, nie tacy już wieszczyli, że Kościół Chrystusa zostanie zniszczony i nic z ich zapowiedzi nie wyszło. :)
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
Korn

Pomógł: 36 razy
Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 674
Wysłany: 2019-05-21, 18:20   

Yarpen Zirgin napisał/a:
Się nie martw, nie tacy już wieszczyli, że Kościół Chrystusa zostanie zniszczony i nic z ich zapowiedzi nie wyszło. :)


Myślę, że właśnie tacy osobnicy jak ty, występują w kościele katolickim po stronie sił zła. Cała tu ta Twoja pisanina, ma wzbudzić u innych userów tego Forum, przeważnie protestanckich złość a w efekcie nienawiść do wiary katolickiej. Styl pogardy w jakim piszesz, z premedytacją przenosisz na wszystkich katolików. A ja znam sporo dobrych i prawych katolików, choć w kwestiach religijnych się z nimi nie zgadzam. To ty każdym swoim wpisem ośmieszasz wiarę katolicką, czym dążysz do jej zniszczenia. Mam świadomość, bo wielu katolików to potwierdza ile macie nawciskanych różnej maści wtyk i wtyczek. Ty też wyglądasz mi na podejrzanego.
Mimo, że nie jestem katolikiem, to wiem jedno, jak zniszczą wasz kościół to zniszczą potem wszystkie inne. I nastanie era LGBT i gender. I oto w tym wszystkim chodzi.
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2019-05-21, 18:36   

Ciekawe, że zawsze najbardziej martwią się o Kościół katolicki ci, którzy nie mają z nim nic wspólnego (ew. bardzo niewiele)...
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
janwisniewski68 
Droga prawdy


Pomógł: 25 razy
Wiek: 67
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 2050
Skąd: w - wa
Wysłany: 2019-05-21, 20:52   

Yarpen Zirgin napisał/a:
Się nie martw, nie tacy już wieszczyli, że Kościół Chrystusa zostanie zniszczony i nic z ich zapowiedzi nie wyszło. :)

On pisze o kościele!e katolickim a nie o koś ciele Chrystusa !
A z KRK stanie się jak piszę od 11 lat jego koniec już jest bardzo ale to bardzo bliski !!
_________________

 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2019-05-21, 20:58   

janwisniewski68 napisał/a:
On pisze o kościele!e katolickim a nie o koś ciele Chrystusa !

Kościół katolicki jest Kościołem Chrystusa.

janwisniewski68 napisał/a:
A z KRK stanie się jak piszę od 11 lat jego koniec już jest bardzo ale to bardzo bliski !!

Hm... Nie Ty pierwszy i nie ostatni wieszczysz takie rzeczy, ale my wiemy, że one się nie ziszczą, bo Chrystus jasno zapowiedział, że bramy piekielne Jego Kościoła nie przemogą. Zaś Bóg, jak wiemy, nie kłamie.
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
janwisniewski68 
Droga prawdy


Pomógł: 25 razy
Wiek: 67
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 2050
Skąd: w - wa
Wysłany: 2019-05-21, 21:06   

Yarpen Zirgin napisał/a:
janwisniewski68 napisał/a:
On pisze o kościele!e katolickim a nie o koś ciele Chrystusa !

Kościół katolicki jest Kościołem Chrystusa.

janwisniewski68 napisał/a:
A z KRK stanie się jak piszę od 11 lat jego koniec już jest bardzo ale to bardzo bliski !!

Hm... Nie Ty pierwszy i nie ostatni wieszczysz takie rzeczy, ale my wiemy, że one się nie ziszczą, bo Chrystus jasno zapowiedział, że bramy piekielne Jego Kościoła nie przemogą. Zaś Bóg, jak wiemy, nie kłamie.

Może jeszcze napiszesz że Jezus był katolikiem ?
_________________

 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2019-05-21, 21:32   

Yarpen Zirgin napisał/a:
Kościół katolicki jest Kościołem Chrystusa.

Jr 51:7-9 bt5 "Babilon był w ręku Pana złotym kielichem, upajającym całą ziemię. Jego wino piły wszystkie narody, dlatego w szał wpadły. (8) Niespodziewanie upadł i załamał się Babilon; podnieście nad nim lament! Przynieście balsam na jego ranę, może odzyska zdrowie. (9) Staraliśmy się Babilon uzdrowić, lecz się nie dał wyleczyć. Porzućmy go! Niech każdy idzie do swej ziemi! Albowiem sąd nad nim dosięga nieba i aż pod obłoki się wznosi."

Kościół Katolicki jest kościołem papieży, czczącym boginię Maryję.
A "chrystusa" stwarzają ich urzędnicy z odrobiny mąki, po uprzednim odczynieniu czarów.
 
 
Quinque 


Wyznanie: Katolickie - obrządek łaciński
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 600
Wysłany: 2019-05-21, 23:00   

Jakbyś miał pojęcie o nauczaniu Katolickim, to wiedzialbyś że każdy kto potraktuje Maryję jak boginkę. Zostanie ekskomunikowany za bluźnierstwo i herezję. I z tego co wiem, były takie przypadki. Bodajże już św. Epifaniusz pisał o takiej praktyce jak składanie ofiar Eucharystycznych Najświętszej Maryi Zawsze Dziewicy

A gdybyś był uczciwy to tak samo pisałbyś o Cerkwi Prawosławnej. Ba! Powinieneś jeszcze bardziej zajadle ich atakować bo u nich kult Maryjny jest dużo bardziej rozwinięty

Ale że nie masz pojęcia ani o jednym ani drugim. To pozostaje ci bić psa kijem

@Jan_wiśniewski, nie. Jezus jaki głowa Kościoła jest katolikiem. Bo my w porównaniu do was wierzymy że żyje i króluje w Niebie i na Ziemi, przez swój Kościół
_________________
"Bękart diabła czy dziecko Boże. Stara gwardia czy cyber młodzież
Kto kręci globem? Iluminacja, masońskie loże
Czarna magia, zdefiniuj chorobę. Jaka jest prawda za c$#j się nie dowiesz"
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2019-05-22, 05:22   

janwisniewski68 napisał/a:
Może jeszcze napiszesz że Jezus był katolikiem ?

Nie, ale napiszę, że założył Kościół katolicki, który jest jego mistycznym Ciałem. :)
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2019-05-22, 07:07   

Yarpen Zirgin napisał/a:
Nie, ale napiszę, że założył Kościół katolicki, który jest jego mistycznym Ciałem. :)

A tkankę mistycznego ciała tworzą proboszczowie, biskupi- niektórzy w stopniach generała, i cała reszta ludzi nie bojących się Boga... :xhehe:
Dumny musi być Wasz chrystus z takiego ciała. :xble:
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2019-05-22, 07:57   

Henryku, znowu nie wiesz, a próbujesz się wymądrzać. Sprawdź, proszę, czym jest Kościół i kto go tworzy, a potem się wypowiadaj.
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2019-05-22, 08:19   

Yarpen Zirgin napisał/a:
Henryku, znowu nie wiesz, a próbujesz się wymądrzać. Sprawdź, proszę, czym jest Kościół i kto go tworzy, a potem się wypowiadaj.


Poraża mnie brak Twej wiedzy.
Nie wstyd Tobie jeszcze wypowiadać się? :aaa:
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2019-05-22, 08:41   

I jak zwykle odwracanie kota ogonem...
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2019-05-22, 08:42   

Yarpen Zirgin napisał/a:
I jak zwykle odwracanie kota ogonem...

Nie mija wina, że patrzysz na kota nie z tej strony. :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10