Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzeum Polin naucza, że to Żydzi założyli Polskę
Autor Wiadomość
wuka 

Pomogła: 93 razy
Wysłany: 2019-04-06, 13:30   Muzeum Polin naucza, że to Żydzi założyli Polskę

Tytuł artykułu pochodzi z: https://wolnemedia.net/muzeum-polin-naucza-ze-to-zydzi-zalozyli-polske/
Radzę przeczytać.
Jestem oburzona i wkurzona. Ktoś tu idzie ciut za daleko i jak nie zaczniemy - Polacy, działać to nas zjedzą w butach. A może już zjedli. :mrgreen: :crazy:

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2019-04-06, 16:02   

https://www.youtube.com/watch?v=kYucbh-3_R0
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

wuka 

Wysłany: 2019-04-07, 09:43   

Jachu napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=kYucbh-3_R0

Dzięki za link. Będę śledzić kanał.
Moje pytanie brzmi: co możemy zrobić, my oburzeni obywatele, aby urwać łeb tym sytuacjom.
Bo raczej na działanie rządów (mówię tu o jakimkolwiek polskim rządzie) nie ma co liczyć.
Na temat obecności obcych (amerykańskich) wojsk na naszym terenie mam skrajnie złą opinię, ale pewnie nie ma co się produkować.

wuka 

Wysłany: 2019-04-07, 10:23   

Tu mamy kolejną wisienkę na torcie w sprawie obecności wojsk u naszych południowych sąsiadów. Oni chociaż odważyli się protestować. Przeczytajcie artykuł i popatrzcie na zdjęcie (na podpis zdjęcia)
https://wolnemedia.net/slowacy-przeciwko-umowie-z-amerykanami/

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2019-04-07, 14:37   

1 Tym. 6:10-11
10. Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest miłość pieniędzy; niektórzy, ulegając jej, zboczyli z drogi wiary i uwikłali się sami w przeróżne cierpienia.
11. Ale ty, człowiecze Boży, unikaj tego, a zabiegaj o sprawiedliwość, pobożność, wiarę, miłość, cierpliwość, łagodność.

(BW)

Tego brakuje tym,którzy na pieniądzu zasadzają swoje istnienie i działanie,
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

wuka 

Wysłany: 2019-04-07, 15:15   

Jachu napisał/a:
1 Tym. 6:10-11
10. Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest miłość pieniędzy; niektórzy, ulegając jej, zboczyli z drogi wiary i uwikłali się sami w przeróżne cierpienia.
11. Ale ty, człowiecze Boży, unikaj tego, a zabiegaj o sprawiedliwość, pobożność, wiarę, miłość, cierpliwość, łagodność.

(BW)

Tego brakuje tym,którzy na pieniądzu zasadzają swoje istnienie i działanie,

Chyba jestem jakaś głupia. Nie wiem o co chodzi ci z tym cytatem. Czy normalna rozmowa (bez religijnych odnośników) tak bardzo trudna jest? Po co mieszać jakieś cytaty i to Pawła do Tymoteusza. Co ma piernik do wiatraka. Co mają bazy amerykańskie do listu pawłowego. No mnie ręce opadają. Chyba sobie odpuszczę to forum.

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2019-04-07, 17:06   

wuka napisał/a:
Chyba jestem jakaś głupia. Nie wiem o co chodzi ci z tym cytatem. Czy normalna rozmowa (bez religijnych odnośników) tak bardzo trudna jest? Po co mieszać jakieś cytaty i to Pawła do Tymoteusza. Co ma piernik do wiatraka. Co mają bazy amerykańskie do listu pawłowego. No mnie ręce opadają. Chyba sobie odpuszczę to forum.

E tam,zaraz chcesz opuszczać Forum???

Przecież o "miłość do pieniędzy" tu chodzi,a nie miłość do Polski.
Kiedyś ukuto takie przysłowie: "Za pieniądze ksiądz się modli,za pieniądze lud się podli"
Jak jasno widać,chodzi o pieniądze (z Polski)

Odpowiedz do tematu