Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Świadectwo działania Boga. Ku pokrzepieniu.
Autor Wiadomość
Jachu 
cichy,pokorny

Pomógł: 445 razy
Wiek: 93
Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 10693
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2019-02-04, 15:25   

Luba napisał/a:
A co ci sie podoba bardziej , Jahu...?....to ze dzieki takim jak ty bylam duchową nedzarą ?...czy raczej to, ze sobie ten fakt uswiadomilam...?


To czym/kim jesteś to jedynie Twoja własna zasługa,jeżeli więc nie zmienisz myślenia (metanoja).dalej taką pozostaniesz. Twoje wybory,mnie nic do tego tyle,że "siejesz błędy",Prawdą pogardzasz. A czyniąc to na Forum,musisz się liczyć i z krytyką i z ignorowaniem Twoich postów. Ale Twoje to wybory.
_________________
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.
 
 
Luba 

Pomogła: 87 razy
Dołączyła: 18 Mar 2017
Posty: 1307
Wysłany: 2019-02-04, 15:58   

Jachu napisał/a:
musisz się liczyć i z krytyką i z ignorowaniem Twoich postów.


Alez ja dlatego tu pisze aby otrzymywac uzasadniona krytyke ... :->

Tylko dzieki temu moge ewentualnie zmienic sposob myslenia.

Jak widzisz, wlasnie ma miejsce metanoja w mojej duszy :->

I zapewniam cie, ze masz w tym swoj udzial....tyle tylko, ze nieuzasadniona logicznie i merytorycznie krytyka z twojej strony jest argumentem na "nie" wobec tresci doktrynalnych, ktore probujesz tu przepchac.

Ale ja nie poczytuje ci tego za zle, bo wiem z kim mam do czynienia...wiem po prostu, ze wierzysz bardzo w to, co "glosisz", nie majac jednak swiadomosci jak sie to ma do prawdy uniwersalnej, ktora jest trescia Objawienia Mesjasza i przewyzsza kazda ludzka mysl :->

Ignorowanie zas w sytuacji, kiedy toczy sie rozmowa jest proba ucieczki przed konfrontacja z tresciami, ktore ci ktos komunikuje...zeby nie powiedziec tchorzostwo i ignorancja... :->

Ja ciebie nigdy nie ignoruje, Jahu...jesli sie z czyms nie zgadzam to ci to mowie i uzasadniam, dlaczego sie nie zgadzam, podajac logiczne, lub merytoryczne argumenty.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10