Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2018
Autor Wiadomość
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2018-11-06, 14:10   MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2018

Już za pięć dni rusza największy na świecie marsz patriotyczny. Mówi się w środowiskach narodowych o milionie uczestników.
Ja wprawdzie nie wierzę w milion, ale na pewno będzie to marsz największy.
Całe lewactwo zwiera szyki by tą piękną imprezę zepsuć. Ja nie wiem jak daleko ich podłość się posunie, ale dla mnie znaczenia lewacki margines nie ma.
Chętnie poczytałbym o tym jak wy będziecie świętować Dzień Niepodległości.
 
 
kansyheniek 


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 2459
Skąd: Kleve,Niemcy
Wysłany: 2018-11-06, 15:21   

Życzę wszystkim Polakom wszystkiego dobrego z okazji setnej rocznicy.
PAD nie będzie uczestniczył w tym marszu ponieważ został on zawłaszczony przez ONR i innych faszystowskich pomyleńców .
A szkoda, bo pewnie wielu Polaków chciałoby pójść z Prezydentem w ten uroczysty dzień...
Tym bardziej, że PAD sam zapraszał na ten marsz, w którym jednak osobiście udziału nie zamierza brać ... :->
_________________
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2018-11-06, 16:30   

Prezydent troszkę się pogubił już wielu mówi i on sam, że nie jest prezydentem Polaków, a polin, czyli szabes gojem, więc nie polskich wartości broni. Dodam tylko nieśmiało, że ONR nie jest organizatorem Marszu Niepodległości, a tylko organizacją jedną z wielu, która w marszu bierze udział.
Ponadto jak można mówić o polskim faszyzmie. Czegoś takiego u nas nie ma. Faszyzm jest włoski, a jego najbardziej zbrodniczym dzieckiem jest narodowy socjalizm niemiecki i my Polacy pierwsi z tą bandą zbrodniarzy walczyliśmy. O polskich patriotach "faszyści" zaczął mówić Stalin, bo dla niego każdy kto nie był gorącym zwolennikiem komunizmu sowieckiego był faszystą, a europejskie lewactwo się teraz stalinowskiej retoryką podpiera. Wiesz już teraz kim jesteś pisząc o polskich faszystach.
 
 
kansyheniek 


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 2459
Skąd: Kleve,Niemcy
Wysłany: 2018-11-07, 15:15   

Coś mi się zdaje, że ten największy na świecie marsz będzie nielegalny.
A zamiast świętowania 11 listopada wybuchnie wojna w Warszawie.
_________________
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2018-11-07, 22:33   

Najprawdopodobniej pani o staropolskim brzmieniu przybranego nazwiska G. Waltz chyba rozruchy wywołać chciała, ale poszło coś nie tak jak chciała i marsz został w nazwie zawłaszczony przez PiS, jako marsz o charakterze święta państwowego, więc nic marszowi przeszkadzać nie może. Zgodnie zatem z prawem dziwolągi homo, lewactwo i folksdojcze z niemieckimi faszystami, którzy co roku prowokują patriotów będą pogonieni przez policję. Gdyby rząd nie zadziałał w kwestii marszu mogłoby stać się jakieś nieszczęście. Setki tysięcy ludzi naprawdę wkurzonych jest nie do opanowania, chyba, że tak jak w wolnych i praworządnych krajach Unii policja by zaczęła do uczestników strzelać. Nie wiem co by się stało gdyby Policja chciała i jak taką siłę na żądanie Waltz marsz zblokować. Dziwi mnie bardzo postępowanie polskojęzycznych dziwolągów, lewaków i komuchów. Taki sposób w jaki postępują tylko reklamują ten marsz. Tak naprawdę pierwszy marsz został rozreklamowany przez gazetę dla szabesgojów. Wściekły atak spowodował to, że na drugi rok marsz był kilkakrotnie większy. Teraz też jest szansa, że w tym roku marsz niepodległości będzie znacznie większy niż w zeszłym roku i nie chodzi tu tylko o setną rocznicę odzyskania niepodległości. Ja nie chciałem właściwie iść na marsz, ale teraz sobie tej przyjemności nie odmówię by z bliska zobaczyć to co się dzieje i wziąć w tym czynny udział.
 
 
kansyheniek 


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 2459
Skąd: Kleve,Niemcy
Wysłany: 2018-11-08, 10:15   

ZAMOS napisał/a:
Prezydent troszkę się pogubił już wielu mówi i on sam, że nie jest prezydentem Polaków, a polin, czyli szabes gojem


To jest bardzo ciekawe co piszesz....
wszystkie Twoje przemyślenia pochodzą z tej stronki?
http://www.nacjonalista.pl/tagi/szabesgoj/
na 100 procent!!!
Podobieństwo uderzające :->
Fajna stronka ZAMOS ;-)
ZAMOS napisał/a:
Ponadto jak można mówić o polskim faszyzmie. Czegoś takiego u nas nie ma.

Łżesz perfidnie.

Cały czas myślałem,że jesteś zwolennikiem PiSu,tu przyznaję się pomylilem.
Ty jesteś nacjonalistą i socjalistą czyli po prostu faszystą.
_________________
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"
 
 
booris

Wyznanie: Dub & Motocykl
Pomógł: 180 razy
Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 3027
Skąd: Amsterdam,Londyn,Barcelona
Wysłany: 2018-11-08, 14:04   

kansyheniek napisał/a:
ZAMOS napisał/a:
Prezydent troszkę się pogubił już wielu mówi i on sam, że nie jest prezydentem Polaków, a polin, czyli szabes gojem


To jest bardzo ciekawe co piszesz....
wszystkie Twoje przemyślenia pochodzą z tej stronki?
http://www.nacjonalista.pl/tagi/szabesgoj/
na 100 procent!!!
Podobieństwo uderzające :->
Fajna stronka ZAMOS ;-)
ZAMOS napisał/a:
Ponadto jak można mówić o polskim faszyzmie. Czegoś takiego u nas nie ma.

Łżesz perfidnie.

Cały czas myślałem,że jesteś zwolennikiem PiSu,tu przyznaję się pomylilem.
Ty jesteś nacjonalistą i socjalistą czyli po prostu faszystą.


6. W dyskusji nie wolno nikogo pomawiać, obrażać, obrzucać obelżywymi epitetami i poniżać godności osobistej.
(Regulamin Forum)
_________________
Mówię tylko do tych którzy chcą mnie słuchać
Ci którzy nie chcą nie obchodzą mnie
Po co mam czas tracić na mówienie do ściany
Ściana i tak zawsze swoje wie

https://www.youtube.com/watch?v=Hbq5UyaM8sk
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2018-11-08, 14:15   

kansyheniek napisał/a:
Łżesz perfidnie.

Cały czas myślałem,że jesteś zwolennikiem PiSu,tu przyznaję się pomylilem.
Ty jesteś nacjonalistą i socjalistą czyli po prostu faszystą.

W jakimś stopniu wiem dlaczego jesteś taki jaki jesteś. Wychowałeś się zwyczajnie w takim środowisku. Stosując wobec mnie stalinowską retorykę, która może i na lewactwo działa, na mnie nie. W małych ludziach o wątpliwej moralnie i duchowo osobowości trudno znaleźć choć odrobinę patriotyzmu, czy wierności do OJCZYZNY I JEJ WSPÓŁPLEMIEŃCÓW. Ja widzisz pochodzę z odmiennego i nie zrozumiałego dla ciebie RODU. Moi przodkowie od ponad trzystu lat wpierw szablami, a potem karabinami walczyli z najeźdźcami. Bardzo rzadko, ale zdarzało się, że też ginęli za naszą WOLNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ. Nikt z mojej rodziny nigdy nie splugawił się zdradą, czy służalczością dla Niemców, sowietów, czy innego tałatajstwa jakie Polskę napadało. Teraz poznaje się swojego po tym co robi, mówi, czy jakie ma przekonania. Każdy kto lży dobre imię Polski i Polaków jest nic nie wartym odpadem.
Ja wiem co robisz na polskim forum, ale nie chce mi się o tym nic nie znaczącym planktonie pisać. Wszyscy tobie podobni sami się zniszczą między sobą, a resztę dobiją muzułmanie.
Na koniec dodam, że używasz słów ich znaczenia nie rozumiejąc. Nie wiesz jak ważnym i budującym innych jest Nacjonalista RODU Polski. Natomiast faszyści to co byś tu napisał to i tak nie zmieni to faktu, że prawdziwy faszyzm narodził się we Włoszech, a jego plugawym dzieckiem był narodowy socjalizm niemiecki, nazizm, czy hitleryzm. Jak by to nie nazwał to i tak narodowości ta zbrodnicza doktryna z niemieckiej na polską nie zmieni żaden twój post.
 
 
Jachu 
cichy,pokorny

Pomógł: 445 razy
Wiek: 93
Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 10693
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-11-08, 15:45   

Najlepsza metoda ?


Mat. 22:17-22
17. Powiedz nam przeto: Jak ci się zdaje? Czy należy płacić podatek cesarzowi, czy nie?
18. A Jezus, poznawszy ich złośliwość, rzekł: Czemu mnie kusicie, obłudnicy?
19. Pokażcie mi monetę podatkową; a oni przynieśli mu denar.
20. I rzecze im: Czyja to podobizna i czyj napis?
21. Powiadają: Cesarza. Wtedy mówi do nich: Oddawajcie więc, co jest cesarskiego, cesarzowi, a co Bożego, Bogu.
22. A gdy to usłyszeli, zdziwili się, po czym opuścili go i odeszli.
(BW)
_________________
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2018-11-10, 12:31   

Co to za nauka. Idąc tym poddańczym tokiem rozumowania i postępowania nikt kto został zniewolony nie ma prawa się wyzwolić i niewolnikiem być nie tylko do końca własnego życia, ale i życia w niewoli wszystkich pokoleń. Ty jako filosemita i naśladowca ich nauk powinieneś wiedzieć, że Żydzi nie poddawali się bez oporów władzy świeckiej Rzymu i walczyli o swą wolność. Dlaczego zatem my Polacy nie możemy do prawdziwej wolności dążyć? Dla mnie bóg żydowski nie jest niczym ważnym. Nie uznaję również prawa jakie narzuca mi Unia europejska, katolicy i ich odpryski. Nie uznaję też władzy niemieckiej, ruskiej, czy izraelskiej. My Polacy jesteśmy mocno doświadczeni tymi haniebnymi napaściami fizycznymi i duchowymi jakie nam się tutaj od ponad tysiąca lat serwuje i wielu, a co rok w większej ilości protestujemy przeciw niszczeniu POLSKOŚCI na naszej od wielu tysięcy lat ziemi. Dużymi krokami zbliża się czas w którym będziemy na tyle silni, że przywrócimy prawdziwe wartości SŁOWIAŃSKIE NASZYCH OJCÓW.
Dlatego też jutro 11.11 2018 będę wraz z bliskimi mi ludźmi na MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI Z NARODOWCAMI.
 
 
radek 
mężczyzna


Pomógł: 284 razy
Wiek: 40
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2998
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2018-11-10, 15:31   

Dzieci mają zobowiązania względem rodziców, a rodzice względem Boga. Wszyscy służymy Bogu, bo to szlachetna droga

Łk 17:10 eib "(10) Tak i wy, gdy wykonacie wszystko, co wam polecono, mówcie: Jesteśmy marnymi sługami, wykonaliśmy to, co było naszą powinnością."

J 8:36 eib "Jeśli więc Syn was wyzwoli, będziecie naprawdę wolni."
_________________
Lewa szala już nie wzbiera, Prawa decyduje teraz
Mat 3:2 eib "(2) (...) Królestwo Niebios jest blisko."
 
 
 
Quinque 


Wyznanie: Katolickie - obrządek łaciński
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 600
Wysłany: 2018-11-10, 21:30   

ZAMOS, Twoje zachowanie to już podlega pod lekką paranoję

napisał/a:

że przywrócimy prawdziwe wartości SŁOWIAŃSKIE NASZYCH OJCÓW


Tak tak, zakładanie ofiar z dzieci, bieganie nago po lasach za gołymi kobietami i takie tam... Btw, wiesz o tym że my a nawet MY SŁOWANIE, wywidzimy się od ariów? Czyli Azjatów... Przykro mi że niszcze twój świat. Ale bliżej nam do Chinczyków czy Indusów niż do wojowniczych Wikingów(którzy notabene byli zwykłymi zbrodniarzami i kanaliami)
_________________
"Bękart diabła czy dziecko Boże. Stara gwardia czy cyber młodzież
Kto kręci globem? Iluminacja, masońskie loże
Czarna magia, zdefiniuj chorobę. Jaka jest prawda za c$#j się nie dowiesz"
 
 
Albertus 

Pomógł: 82 razy
Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 2588
Wysłany: 2018-11-10, 21:52   

Wielka Lechia
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2018-11-10, 23:47   

Quinque napisał/a:
AMOS, Twoje zachowanie to już podlega pod lekką paranoję

Nie wiem gdzie się uczysz, ale wiem, że dobra szkoła to nie jest. Nie chce mi się z tak wielkim ignorantem dyskutować. Doucz się troszkę i potem napisz coś poważnego i prawdziwego.
Napiszę tylko, że dawni Słowianie nigdy nie składali ofiar z ludzi. To domena starotestamentowych wybrańców i wasza najważniejsza podobno ofiara z waszego największego nauczyciela mi mówi wszystko o waszym bogu i wierzeniach.
Reasumując to dobrym twoim zdaniem jest zamordowanie dobrego i niewinnego Jezusa, ale zbrodnią jest bieganie za kobietami w lesie, co jest wielkim spłyceniem tego święta. To taki sam katolicki paszkwil jak „mieszanie krwi” u świadków Jehowy. Dlaczego nie napiszesz co robią wasi kapłani z dziećmi gdy nikt nic nie widzi?
To jednak nie jest wątek o tym w co kto wierzy, a o największym na świecie patriotycznym Marszu Niepodległości. Marszu na którym idą też gorliwi katolicy, ale nie idą panowie w czarnych sukienkach.
Albertus napisał/a:
Wielka Lechia
Uwielbiam słuchać wywiadów z panem Michalkiewiczem, ale w tym wywiadzie pokazał, że nie jest tak wszechstronnie wykształcony jak sobie myśli.
 
 
Albertus 

Pomógł: 82 razy
Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 2588
Wysłany: 2018-11-10, 23:55   

ZAMOS napisał/a:

Albertus napisał/a:
Wielka Lechia
Uwielbiam słuchać wywiadów z panem Michalkiewiczem, ale w tym wywiadzie pokazał, że nie jest tak wszechstronnie wykształcony jak sobie myśli.


Na pewno jest bardziej wykształcony od zwolenników Wielkiej Lechii.I na pewno ma większe doświadczenie i lepszą intuicję co do źródeł rozpowszechniania różnych idei

I choć nie zawsze zgadzam się z Panem Michalkiewiczem to akurat tutaj nie mam wątpliwości - Wielka Lechia to brednie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10