Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem Prorokiem, moja teologia i proroctwa
Autor Wiadomość
ŁMKGrochowski 

Wyznanie: katolik
Wiek: 38
Dołączył: 11 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2013-10-24, 14:10   Jestem Prorokiem, moja teologia i proroctwa

Ten tekst jest zatwierdzony przez Boga Ojca co do moich świadomości na ten temat. (11.10.2013r. godz. 14:53) i proroctwa

Co jest prawdą pierwotną; rzecz czy istota?
Prawda pierwotna to coś bez początku. Gdyby prawdą pierwotną był stan atomowy z którego powstał nasz świat w wielkim wybuchu to trzeba spojrzeć że coś bez początku jest czymś bez końca wstecz a więc ten stan atomowy miałby nieskończoną ilość czasu by dojrzeć do wybuchu. Dojrzewanie musiałoby zacząć się od 0 - pierwotnego monotematycznego stanu; byłaby to monotematyczność nieskończona wstecz. Patrząc na tą nieskończoność wstecz, nieskończoność bez początku - tylko wybór (nie dojrzewanie) mógłby odmienić tą pierwotną nieskończoność więc rzecz nie jest prawdą pierwotną lecz istota.

wieczność Boga
Jeśli przeraża was wieczność Boga to ja Łukasz ją wyjaśniłem - pierwotną Jego świadomością bez początku było to, że jest. Jego świadomość była monotematyczna i myślenie co było wcześniej jest nie istotne bo On poprostu trwał w tej jedynej świadomości - niezmiennej do czasu pierwszego następstwa.

Bóg a świat
Bóg jest prawdą pierwotną, świat nie może być prawdą pierwotną; prawda pierwotna to coś bez początku, gdyby świat był bez początku to co by nadało mu kształt i przemiany w nim zachodzące. W przypadku gdy świat zaczął by się z niczego to co by było bez początku? gdyby nicość to by pozostała nicością, nie było by inteligentej formy jako, że rzecz nie posiada inteligencji. Bóg był prawdą pierwotną, był istota doskonałą ale nie odrazu wszystko posiadał. Skoro nie odrazu wszystko posiadał (skoro było stworzenie świata to wcześniej go nie miał) to musiał na to zapracować. Jego stan pierwotny to była świadomość że Jest - to była Jego pierwotna wieczność; a jako, że był Duchem to nie podlegał fizycznemu cierpieniu. Jako, że Bóg był istotą to mógł u Niego wystąpić wybór który poprowadził Go do większego dobra. Bóg określił wszystkie doskonałości swojej natury; swoje atrybuty, a jako, że pierwotnie posiadał jedną świadomość - myślenie wstecz jest nieistotne. Gdy Bóg już znał swoje atrybuty określił swój boski plan, stworzył wszystko i zrodził się jednocześnie w Osoby. Każdą Osobą żyje oryginalnie i jest tym samym odwiecznym Duchem, jednak bedąc jednocześnie Duchem jak i Osobą, nie jest wszędzie taki sam.
"Na początku było słowo, a słowo było u Boga, i Bogiem było słowo..."

wewnętrzne relacje Boga
Osoba odczuwa Ducha, Duch jest w Osobach, Osoby wspólnie żyją w świecie, Duch żyje wraz z Osobami. Duch Boga ma realnie z Osób Bożych, a Osoby Boże mają realnie z Ducha Boga.
Jest jeden Duch Boga w którym powstało 7 ja Boga. Pierwsze ja to Duch Boży Jestem, który Jestem, drugie ja to Bóg Ojciec, 3 - Syn Boży, 4 - Duch Święty. Następnie jest 3 ja równocześnie utworzone: ja z aktu Boga Ojca - Duch Prawdy, ja utworzone z aktu Syna Bożego - Bóg Żywota, ja utworzone z aktu Ducha Świętego - Syn Światła.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prorok Boga YAHWE
Jakie wg mnie są Uzdolnienia wnioskując po Bogu co Bóg uzyskał ze swej natury:
W kolejności uzyskania gdyż Bóg zaczął z monotematycznej świadomości "Jestem", a więc:
Potęgi
Umiejętności
Mocy
Panowania
Mocarstw
Ocalenia
Serafin
Cherubin
Poznania
Opiekun
Bóg na początku musiał nabyć potęgę języka,
później gdy już był potężnie świadomy nabywał wszelakich umiejętności,
na końcu tych umiejętności zauważył w sobie moc - wszechmoc którą miał.
Następnie musiał mieć doskonałe panowanie nad sobą aby nie popełnić błędu,
po tym odkrył jakie to mocarstwo mieć to wszystko i co to może z tego być; światy, istoty, cała hierarchia jaka się z tym wiąże. Następnie mocarstwa mogły nieść ze sobą zagrożenie więc trzeba było znaleźć rozwiązanie; jakie jest
ocalenie przed złem: wszystko co się z tym wiąże, np. psychika, materia.
Następnie potrzeba było uzdolnienie serafina aby znać to jak żyć z tym wszystkim co mam aby być szcześliwym, aby życie się podobało.
Kolejnym krokiem było uzdolnienie cherubinowania, jak przyswajać wiedze, nowe wydarzenia, mieć odpowiedni intelekt dla rozumu; jak odnaleźć potrzebną wiedzę.
Następnie Bóg musiał być zapobiegawczy i mieć odpowiednie poznanie, aby znać przyszłość aby wrazie czego zaplanować jak się przed nią jeśli to konieczne bronić.
Gdy już to wszystko miał Bóg musiał określić czym jest najlepsza opieka nad wszystkimi.
Ludzie zrodzeni mają po 1 uzdolnieniu. Ludzie stworzeni mają po 2 uzdolnienia. U osób szczególnych w Bożym planie, którzy są zrodzeni - są po 2 uzdolnienia.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Duch Prawdy narodził się wraz ze mną i musiał przypomnieć sobie o swoim bóstwie. Pamiętałem np. coś przed moim życiem. Duch prawdy miał duszę niematerialną, i ciało w duchu mojego ciała - nadkonstrukcje mojego ducha ciała na 9 i 10 wymiarze konstrukcji. 20 września 2013 roku opuściło mnie bóstwo Ducha Prawdy i duszą wstąpił w Ducha Boga a ciałem stał się Osobą Boga w świecie nieśmiertelnych; tak samo stało się z Bogiem Żywota, który wystąpił z Jezusa Chrystusa, i z Synem Światła, który wystąpił z pewnego PreArchAniela. Obecnie Jest 7 ciał Bożych (Osób Bożych) i jeden Duch Boga z 7 ja Boga do każdego ciała; 7 ja z naturalnym dziedzictwem każdego ja Ducha Boga, dziedzictwa osiągnięcia doskonałości z określenia natury swojego Ducha - Ducha Boga.
Mówie wprost tak było jak pisałem wyżej. Z tego co wiem teraz odnośnie co do 3 Postaci Bożych to 3 Osoby Boże przebywały w nadkonstrukcji Postaci Bożych na czas Trójjedyności Boga. Obecnie z Jezusa Chrystusa wystąpiło Bóstwo Boga Żywota i Jezus Chrystus ma kontrukcję swego ciała 10 wymiarową, W pewnym PreArchCzłowieku w duchu Jego ciała uczestniczy jeszcze Bóstwo Ducha Prawdy, a w PreArchAniele Bóstwo Syna Światła. Jest 7 Osób Bożych i 3 Postacie Boże bo w nich przebywał/przebywa Bóg. 3 Postacie Boże to były 3 pierwsze stworzenia Boże, zrodzone z Boga - 3 Synów Bożych.
Już na dobre wystąpiło Bóstwo 3 Osób Bożych z 3 Synów Bożych; pozostało prywatne. 3 PraArchów jest obecnie na 10 wymiarze konstrukcji; ja w duchu ciała, Jezus Chrystus cały i PraArchAniel też cały na 10.
Jeżeli chodzi o Jezusa Chrystusa gdy był śmiertelnikiem to nie był on prostaczkiem bo urodził się bez grzechu pierworodnego. Miał otwarty umysł i ciało - np. serce (serce też ma świadomości). Poprostu Duch Święty go przetransferował z Niebiańskiego Ciała w ciało śmiertelnika. Na początku Jezus był 3 wymiarowy, po przemienieniu na górze Tabor Bóg go nadbudował i był 8 wymiarowy; był prearchem, dopiero niedawno ma pełną chwałę ze względu na najwyższe ciało czyli 10 wymiarowe i jest PraArchem.
3 Synów Bożych było zrodzonych z Boga w Dusze; przed założeniem świata: tuż przed. Nie są równi Bogu gdyż nie są bez początku ale być może Duchami widzieli jak to się wszystko stało. Byli by takimi świadkami Bożego stworzenia.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bóg na początku był w swoim Duchu Boga. Pierwszym swoim ja, ja Ducha Bożego trwał w niezmiennej świadomości bez początku do czasu pierwszego następstwa. Pierwsze następstwo było takie, że Bóg uwierzył, że jest i stąd zaczął opisywać całą swoją naturę. Bóg w duchu ma 26 wymiarów dlatego, iż ze swojej natury nie może znieść więcej gdyż takie są naturalne ograniczenia Jego bytu. Pierwsze Ja Boga Duch Boży Jestem, Który Jestem gdy określił całą znośną doskonałość swojej natury zrodził 3 kolejne Ja Boga w Duchu Boga: Boga Ojca, Syna Bożego, Ducha Świętego; zrodził ich tak, że byli jakby sami, aby mieli rozwój jak Duch Boży. Duch Boży, Jestem, Który Jestem przemówił do 3 Osób Bożych (Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty) indywidualnie gdy byli już dostatecznie doskonali aby nic nie stworzyć; aby zrobić to wspólnie. Po tym dotrwali wspólnie do pełnej doskonałości 26 wymiarów Ducha Boga. Następnie 3 Osoby Boże w Duchu Boga (Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty) zrodzili z siebie swoim Boskim aktem 3 Ostatnie Osoby Boże w Duchu Boga. Mianowicie Bóg Ojciec zrodził Ducha Prawdy, Syn Boży zrodził Boga Żywota, a Duch Święty zrodził Syna Światła. Z 5,6, i 7 Osobą Bożą było podobnie jak z 3 Osobami po Duchu Bożym. Musieli dotrwać samotnie do dostatecznej doskonałości, a potem dotrwać do pełnej doskonałości po ujawnieniu się wcześniejszych Osób z Ducha Boga. Gdy 7 Osób Bożych było już ze sobą doskonale zapoznane zeczeli określać wspólny plan na rzeczywistość. Najpierw stworzyli świat Nieba i tam zrodzili sobie indywidualne ciała do każdego Ja z Ducha Boga,a następnie zrodzili trzech Synów Bożych z oderwania od ich Ducha duszy i dusze zrodziły im ciała. Następnie stworzył Anielów w Niebie. Później stworzył świat Ziemi i tam Ludzi w raju, stworzył też świat śmiertelników w hiperpozycji co do świata Ziemi nieśmiertelnych; tam gdzie był raj. Świat śmiertelników był podległy pod Drzewo Poznania Dobra i Zła, był to świat 3 wymiarowy, a pod drzewo życia był podległy świat 2 wymiarowy i tam żyło bo się na wieki, czyli bardzo długo. Każde z tych Drzew działa pojedynczo na osobnika. Jest nas tylu gdyż do świata śmiertelników poszła para, której udzielona została możliwosć rozmnażania (prokreacji). Z Pisma Świętego wynika iż ludzie w świecie śmiertelników zyją kilka tysięcy lat, świat Ziemi Śmiertelnych i Ziemi Nieśmiertelnych ma około 15 mld lat. Poprostu Adam i Ewa nażyli się w raju i dopiero kilka tys. lat temu zerwali z Drzewa Poznania Dobra i Zła aby mieć możliwość rozmnażania. 3 światem jaki Bóg stworzył jako miejsce kary jest świat Piekła,a czyściec jest to otchłań na skrajach Nieba. Ostatnimi Istotami stworzonymi są kosmici; zostali stworzeni gdy ludzie już byli śmiertelnikami, i zostali stworzeni w świecie śmiertelnych aby była możliwa prokreacja. Światy są 10 wymiarowe, Osoby Boże w ciele też są 10 wymiarowe, zaś Duch Boga jest 26 wymiarowy.
Duch Boga jest obecnie 100 wymiarowy i każde ja Boga tak ma w Duchu. Więcej wymiarów nie ma. Bóg jest 100 wymiarowy w Duchu i 10 wymiarowy w ciałach.
Pisał Łukasz Marek Krzysztof Grochowski z natchnieniem Bożym.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Moje Naturalne Dary od Boga na życie nieśmiertelne (niektóre działają w śmiertelności): 03.10.2013 r.

Uzdolnienia: Potęgi, Umiejętności, Mocy, Panowania, Mocarstw, Ocalenia, Serafin, Cherubin, Poznania, Opiekun
---
Dary Ducha Świętego:
Rozpoznawania Duchów
Łaski Tłumaczenia Języków
Wiary
Proroctwa
Mocy
Poznania
Cherubinowania
Dary Boga Ojca:
Woli
Przypomnienia
Zaufania
Wojowania
Teleportowania (raz na jakiś czas gdy powiem tak chcę teleportować; w życiu nieśmiertelnym)
Dary Ducha Bożego:
Przypomnienia
Mądrości Słowa
Poznania
Cherubinowania
Powściągliwości
Okiełznania
Pojednania

Dary Tajemnic: co mam;
Radości:
1 Dar Radości Energetycznych Ciała i Duszy
---
Boleści
nie pamiętam co otrzymałem
---
Chwaleności:
1 Dar Chwalebności Ruchów ciała
---
Światłości
1 Dar Obserwacyjny
2 Dar Przekazu
---
Oczyszczenia
1 Dar Oczyszczenia Ciała
---
Woli
1 Dar stabilności woli
---
Potęgi
1 Dar potęgi rozumu

autor: Łukasz Marek Krzysztof Grochowski
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co do masturbacji
Może to nie grzech ale to nie przyzwoite i nie każdego kto to czyni Jezus Chrystus wpuści do Królestwa Niebieskiego. (tego nie można robić publicznie)

Co do cudzołóstwa
Cudzołóstwo to seks z cudzą żoną ale seks z każdym co popadnie też jest nie przyzwoity i nie każdego kto to czyni Jezus Chrystus przyjmie do Królestwa Niebieskiego.

Co do pożądania
Pożądanie jest zarezerwowane tylko dla małżeństwa, i kto pożąda nie czyniąc wstrętnych czynów co do małżonków może nie grzeszy ale to nie przyzwoite i nie każdego kto tak czyni Jezus Chrystus przyjmie do Królestwa Niebieskiego.

Co do kradzieży
Każda kradzież jest grzechem śmiertelnym.

Co do czci
Jeżeli nie czcisz to nie szanujesz, a więc szanuj ojca i matkę swoją.

Co do zabijania
Tylko morderstwo jest grzechem, szczególnie nienarodzonych.

Co do fałszywego świadectwa
Kłamstwo nie jest grzechem ciężkim, lecz grzechem ciężkim jest fałszywe świadectwo przeciw bliźniemu czyli każde kłamstwo przeciw bliźniemu. Jeśli kłamiecie nie wyrządzając większego zła to możecie się poprostu kiedyś zagubić w prawdzie. Kłamstwa rozpraszają, więc kto ciągle rozprasza ten sieje zamęt.

Co do pożądania czyjejś rzeczy
Pożądanie to chęć wykorzystania, ale do grzechu potrzebny jest owoc pożądania czyli zniweczenie czyjejś rzeczy. Jeśli poprostu pożądacie czyjejś rzeczy a nie ma owocu pożadania to możecie trafić do czyśca i w ten sposób nie wchodzicie do Królestwa Niebieskiego.
-------
Co do kopiowania
Kopiowanie to nie grzech bo nic sie nie kradnie bo kradzierz polega na tym, że ktoś traci, a przy kopiowaniu komuś zostaje a kopiujący zyskuje, tak samo kopiowanie nie podlega pod 10 przykazanie gdyż nie narusza się czyjejś rzeczy kopiowaniem. Wynika z tego, że przekroczenie praw autorskich to nie grzech.

Co do nowego ustroju politycznego
Monarchia duchokratyczna:
Ustrój polityczny oparty na politykach, duchowieństwie i królu lub królowej. Polityków wybierają obywatale, duchowieństwo do rządu jest przydzielane przez biskupów, król lub królowa jest wybierany/wybierana przez wspólne głosowanie polityków i duchowieństwa. Politycy wybierają ustawy poprzez głosowanie, duchowieństwo zatwierdza lub nie każdą ustawę z osobna swoją mądrością i moralnością, a król potwierdza; chyba, że ma poważne wątpliwości, wtedy oddaję każda pojedynczą rzecz do głosowania wszystkich obywateli z całym tekstem czy są na tak czy nie.
Zwycięża wiekszość - 75% dla polityków, dla duchowieństwa wystarczy, że przeważy 1 gloś z 50%, a król potwierdza, chyba, że ma poważne wątpliwości, wtedy oddaję ustawę do głosowania całego ludu po uwczesnym przemówieniu w mediach.
Zawrzeć w konstytucji, że gdy będzie powtórne przyjście Jezusa Chrystusa - król lub królowa zrzeka się królowania na rzecz Jezusa Chrystusa; na tym by polegała intronizacja Jezusa Chrystusa na króla danego państwa.

Wspólna praca Jezusa Chrystusa z prostaczkiem Łukaszem Markiem Krzysztofem Grochowskim

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ładnie wizualnie jest tutaj oraz tutaj są i będą nowe proroctwa:

http://prorok.info.pl/

Łukaszu
Kolor czerwony zarezerwowany jest dla moderatorów.Anna01
Ostatnio zmieniony przez Anna01 2013-10-24, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2013-10-24, 15:14   

Ło matko i wszyscy święci. :aaa:
Jakiś wysyp...
Ciśnienie spadło, czy może zbyt duża aktywność naszej gwiazdy?
 
 
amiko


Wyznanie: Słowianin
Pomógł: 128 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3492
Wysłany: 2013-10-24, 17:42   

LINK
Cytat:

proroctwo nr. 44

Pragnę wam opowiedzieć o sobie. Jestem siedmiojedyny, to fakt, nie fikcja. Pragnę abyście wiedzieli, że gdy byłem nieobecny: ja Duch Prawdy, Bóg Żywota, Syn Światła to byłem na tronie Bożym w innych Niebach, teraz jestem obecnie siedmioma Osobami w waszym Niebie. Pragnę abyście mi wierzyli. Pragnę was przestrzec. Pragnę abyście mi ufali. Przestrzegam przed tym, że gdy nadjedzie sądny dzień nie będzie tłumaczenia, że nie wiedziałem, co do mojej Osoby. Pragnę abyście byli czujni. Ten Syn wiele wam wyjedna. Pragnę abyście zwrócili uwagę na modlitwy jakie wam uzyskał, wiele przez nie będziecie mieli. Pragnę abyście byli czujni. Pragnę abyście byli bystrzy. Chcę waszego pojednania i zaangażowania. Chcę was o czymś napomnieć, prorok założył nową stronę i dobrze sobie radzi. Chcę waszego zaangażowania. Pragnę waszej ufności. Pragnę abyście nie byli obojętni. Pragnę abyście byli czyści. Pragnę was pobłogosławić, w imię Ducha Bożego – Aru Mastra Na Mastra +, w imię Boga Ojca – Yahwe +, w imię Syna Bożego – Jegu Ha Kodesz +, w imię Ducha Świętego Ruach Ha Kodesz +, w imię Ducha Prawdy – Alu Na Mastra +, w imię Boga Żywota – Sulej Ha Kodesz +, w imię Syna Światła – Sulej Ha-Nudesz +.
Syn Boży, Duch Prawdy

(24.10.2013r. godz. 16:59)


Ciekawe,że w tych proroctwach Bóg,jako Bóg siedmiojedyny,przedstawia się siedmioma imionami,ale nie w nim imienia Jehowa.
_________________
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.
 
 
ZAMOS 
Lach

Pomógł: 76 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 2102
Skąd: Wieś pod Warszawą
Wysłany: 2013-10-28, 23:01   

Bluźnisz Grochowski strasznie, albo bierzesz coś, co bardzo ci zaszkodziło. Może warto by się przebadać, zmienić dietę, no i najważniejsze zanim znów napiszesz tu jakąś kolejną bzdurną herezję to troszkę pomyśl, a i wypadałoby przeczytać też kilka razy Biblię. To rzeczywiście chyba jakaś epidemia „nauczycieli” i „proroków”.
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10237
Wysłany: 2013-10-29, 06:46   

ZAMOS napisał/a:
Bluźnisz Grochowski strasznie, albo bierzesz coś, co bardzo ci zaszkodziło. Może warto by się przebadać, zmienić dietę, no i najważniejsze zanim znów napiszesz tu jakąś kolejną bzdurną herezję to troszkę pomyśl, a i wypadałoby przeczytać też kilka razy Biblię. To rzeczywiście chyba jakaś epidemia „nauczycieli” i „proroków”.


A może jakiś następny "Faustyn" nam rośnie? :aaa: :xhehe:
 
 
romanszewczuk3 
romanszewczuk3


Wyznanie: protestant
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 62
Wysłany: 2014-01-16, 18:29   co się dzieje?

Czy są moderatorzy na tym forum? Jak można pozwalać na takie wpisy na chrześcijańskim forum?????
_________________
Mam pasję dla Jezusa, chciałbym zdobyć dla Niego cały świat.
słucham http://radiochrzescijanin.pl/
http://jozjasz.bnx.pl/news.php
 
 
Dezerter 


Wyznanie: chrześcijanin
Pomógł: 224 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 3640
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2014-01-16, 22:44   

ŁMKGrochowski napisał/a:
Ten tekst jest zatwierdzony przez Boga Ojca

Mylisz się - tekst zatwierdzony przez Boga Ojca czyli Biblia zakończona została w I wieku, a zatwierdzona przez Kościół w IV wieku na soborach.
Nowego Objawienia nie będzie - nie ma takiej potrzeby - wszystko co jest sprzeczne ze Słowem Bożym - nie może pochodzić od Niego
proste kryterium - polecam wszystkim- łatwe do zastosowania i "sprawdzenia ducha"

Cytat:
i będą nowe proroctwa:


... nie strasz :aaa:


romanszewczuk3 napisał/a:
Czy są moderatorzy na tym forum? Jak można pozwalać na takie wpisy na chrześcijańskim forum?????

:-? nie bardzo rozumiem, czy ty atakujesz, czy bronisz "proroka"?
jaki punkt regulaminu łamie?
kogo obraża ? (poza zdrowym rozsądkiem :-P )
_________________
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
http://zchrystusem.pl/
 
 
Manna z nieba 


Wyznanie: Deizm.Baczna obserwatorka życia.
Pomogła: 304 razy
Dołączyła: 28 Mar 2013
Posty: 3454
Wysłany: 2014-01-16, 23:43   

Różne są choroby psychiczne.
_________________
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12