Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
TO BYŁO LEKARSTWO, KTÓREGO SZUKAŁAM
Autor Wiadomość
amiko

Wyznanie: Słowianin
Wysłany: 2012-06-10, 10:39   

nike

Cytat:
Musi być to coś, co nigdy się nie zmienia, nie starzeje, zawsze jest i wszystko przetrwa.
Tą doskonałością jest Najpiękniejsza Księga Świata BIBLIA
Jest natchniona przez samego Boga, ma już ponad cztery tysiące lat i nigdy się nie starzeje.
Przetrwała tyle wojen stosy Inkwizycji, była zakazana księgą, jest to jedyna księga która zawsze jest z człowiekiem. Jest więc zupełną doskonałością
Więc kiedy ta zupełna doskonałość została spisana i oddana człowiekowi chociaż początkowo w rękopisach ale była, więc dary wszelkie się skończyły.
Ludzie słuchali czytali tę księgę i na niej się budowali.

Oj Nike,widzisz Biblię,a nie widzisz obecnego w sobie Chrystusa.Jeśli Biblia Ciebie nie doprowadziła do obecnego w tobie Chrystusa,to co mówić o innych.W wyniku Nowego Przymierza nie otrzymaliśmy Biblii tylko Ducha Świętego,przez którego Chrystus jest w nas obecny.Napisanie Biblii nie było zamiarem Boga,ani Chrystusa.Każdy kościół opiera swoją wiarę na Biblii,ale żaden nie głosi ewangelii chrystusowej o obecnym w nas Chrystusie,za którym wierzący w niego powinni iść do zbawienia.Istnieje jedno prawdziwe Słowo Boże i jest nim Chrystus,a nie Biblia.Biblia jeśli już jest,to powinna być jasnym drogowskaem do obecnego w nas Chrystusa,a ona nie spełnia tej podstawowej roli.W NT pisze o budowaniu na Chrystusie.Nie byłabyś szczęśliwsza,jakbyś się połączyła się z Chrystusem,źródłem wody żywej,aby być z nim jednym Duchem? Dlaczego uważasz,że ustały dary Ducha Świętego,jak o tym w NT nie pisze?

Ap.21.6 ..Ja Jestem alfa i omega,początek i koniec.Ja pragnącemu dam darmo ze źródła wody żywej.
Ap.22,17...A ten kto pragnie,niech przychodzi,a kto chce,niech darmo weźmie wodę żywą.

Anna01

Imię Jestem Syna Bożego będę pisał z dużej litery,mimo,że w przekładach jest pisane z małej.Uprzejmie proszę o zrozumienie i nie traktowanie tego jako tłumaczenia "jak mi się podoba". :-D
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Odpowiedz do tematu