Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie do adwentystów?
Autor Wiadomość
Krystian 


Wyznanie: Chrystianin
Pomógł: 106 razy
Wiek: 51
Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 4197
Wysłany: 2012-06-02, 19:44   

kodak27 napisał/a:
Ot taka duchowa alergia na ich punkcie.


Jeżeli to jest moja duchowa alergia to zapytaj się ŚJ, czy mogę sobie współcześnie, żyć poza ich organizacją i podczas Armagedonu ocalić życie
Ja na tym forum piszę uczciwie, zgodnie z moja wiedzą. Jeżeli czegoś nie wiem to pytam userów, a za rzeczową odpowiedź zawsze dziękuję. Ty natomiast twierdzisz, że nie pisałem prawdy. Zatem coś napiszesz sprawdź u żródła
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.

Ewangelia Jana 3:16
 
 
bartek212701 


Pomógł: 162 razy
Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9277
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-06-17, 14:16   

krystian napisał/a:
Jeżeli to jest moja duchowa alergia to zapytaj się ŚJ, czy mogę sobie współcześnie, żyć poza ich organizacją i podczas Armagedonu ocalić życie
Ja na tym forum piszę uczciwie, zgodnie z moja wiedzą.
Wczoraj usłyszałem,że aby przeżyć Armagedon muszę poznać prawdę :-) i przyłączyć się do Organizacji Jehowy bo inaczej nie ma dla mnie ratunku[mówie tylko jak słyszałem,kłamstwa w tym nie ma bo nie mam powodu by kłamać]
_________________
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.
 
 
Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
Pomógł: 44 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 5892
Skąd: Norwegia
Wysłany: 2012-06-25, 16:04   

bartek212701 napisał/a:
Wczoraj usłyszałem,że aby przeżyć Armagedon muszę poznać prawdę :-) i przyłączyć się do Organizacji Jehowy bo inaczej nie ma dla mnie ratunku[mówie tylko jak słyszałem,kłamstwa w tym nie ma bo nie mam powodu by kłamać]

a mormoni powiedzą ci, że aby przeżyć musisz się przyłączyć do nich, bo inaczej nie ma ratunku, jakaś mniej zna w PL sekta z USA powie ci, że musisz do nich, itd. itd. itd. i tak każdy z nich jest wyjątkowy i tylko u każdego z nich jest zbawienie 8-) trzeba się zapisać do wszystkich tych jedno-zbawczych, aby mieć gwarancję zbawienia :->

ps. następnym razem jak ci powiedzą, że musisz poznać prawdę, to zapytaj się ich z którego roku ma być ta prawda :-> właśnie czytam książkę Zmienne nauki Świadków Jehowy i jestem "pod wrażeniem" zmienności w ich naukach... nie wiem czy wiesz o tym, że nie ma ani jednej nauki wymyślonej przez ŚJ, która by się ostała, każda jedna została zmieniona (nie mowa tutaj o zapożyczonych, chociaż wiele z niech też się oczywiście zmieniło)
_________________
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei
 
 
 
bartek212701 


Pomógł: 162 razy
Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9277
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-06-25, 16:37   

Hardi napisał/a:
ps. następnym razem jak ci powiedzą, że musisz poznać prawdę, to zapytaj się ich z którego roku ma być ta prawda
hehe to było dobre :-D
_________________
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.
 
 
sio 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 583
Skąd: Podhale
Wysłany: 2013-04-24, 15:37   

Jacek 1 napisał/a:
Czy w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego też jest stosowana praktyka egzorcvzmów?


.....zastanawiam się, w którym kościele nie praktykuje się egzorcyzmów ;-)

Mat 7 ,,Wielu powie Mi w owym dniu: Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?
Wtedy oświadczę im: Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości.
Każdego więc, kto tych słów moich słucha i wypełnia je, można porównać z człowiekiem roztropnym...,,
_________________
www.fotoszlak.pl
 
 
tom68 

Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 4701
Wysłany: 2013-04-25, 11:46   Egzorcyzmy w K ADS

W Kosciele ADS nie ma oficjalnych egzorcystow ale wierni lub pastorzy czaem modla sie o uwolnienie od zlego ducha itp. rzeczy gdy jest taka potrzeba pozdrawiam ! Tomasz G
_________________
tom68
 
 
tom68 

Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 4701
Wysłany: 2013-04-25, 11:54   Jezus ...

Jezus na czas pobytu na ziemi przyjal nature ludzka, swoja boskosc wpelni otrzymal z powrotem od Ojca dopiero po zmartwychwstaniu np. Jezus na ziemi czyni cuda bo wierzy doskonale w Ojca pozdrawiam ! Tomasz G

Flp 2:5-11
5. To dążenie niech was ożywia; ono też było w Chrystusie Jezusie.
6. On, istniejąc w postaci Bożej, nie skorzystał ze sposobności, aby na równi być z Bogiem,
7. lecz ogołocił samego siebie, przyjąwszy postać sługi, stawszy się podobnym do ludzi. A w zewnętrznym przejawie, uznany za człowieka,
8. uniżył samego siebie, stawszy się posłusznym aż do śmierci - i to śmierci krzyżowej.
9. Dlatego też Bóg Go nad wszystko wywyższył i darował Mu imię ponad wszelkie imię,
10. aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych.
11. I aby wszelki język wyznał, że Jezus Chrystus jest PANEM - ku chwale Boga Ojca.
(BT)
_________________
tom68
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11