Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Moi drodzy przeczytajcie proszę.
Autor Wiadomość
ARTI83M 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 196
Wysłany: 2012-06-02, 19:36   

Wnikliwi wiedza ze te dary miał być usunięte sam Jezus wskazał po czym mieli być rozpoznani prawdziwi chrześcijanie... tak prostej sprawy co niektórzy z was nie wiedzą?
Berian napisał/a:
Że tak powiem "nie popieram" ale staram się nie nazywać nikogo nienormalnym bo kto wie może ten "nienormalny" może się okazać lepszym ode mnie a ja mogę być potępiony.
Co najwyżej możemy potępić grzech a nie grzesznika.

Ja nikogo nie potępiam jedynie stwierdzam bo słowach tej osoby ze coś jest z nią nie tak .Lucyfer to tez ta sama bajka... pozwalacie mu pisać i się człowiek gubi w tych swych przepowiedniach cały czas coś wymyśla nowego i wszystko jest do bani.
Co gorsza obraża jeszcze innych i atakuje.
Ostatnio zmieniony przez Anna01 2012-06-03, 12:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Berian 
Student Biblii


Wyznanie: Wierzę w Jezusa
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 686
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-06-02, 20:41   

ARTI83M napisał/a:
Wnikliwi wiedza ze te dary miał być usunięte

Skoro to dla ciebie takie proste to nie będzie problemu to udowodnić czyż nie?

ARTI83M napisał/a:
coś wymyśla nowego i wszystko jest do bani.

No i co to komu przeszkadza jak to jest takie oczywiste to w czym problem ? :D
Raczej dzieci tu nie zaglądają żeby się miały zdeprawować.
A słów krytyki(łagodnej :-> ) nie brakuje nigdy.
ARTI83M napisał/a:
Co gorsza obraża jeszcze innych i atakuje.

A ja widzę że ty to bardziej od niego. To takie zaraźliwe jest ;-)
Cytat:

Rzym. 15:1
1. A my, którzy jesteśmy mocni, winniśmy wziąć na siebie ułomności słabych, a nie mieć upodobania w sobie samych.
(BW)


Ostrymi słowami to nic nie osiągniesz. A przy łagodnych jest nadzieje że się kiedyś opamięta.
_________________
Mat. 5:44
44. A Ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują,
(BW)
Gość miłujesz nieprzyjaciół?
 
 
Queza 
The Morning Star


Pomogła: 155 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 30 Mar 2012
Posty: 4680
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2012-06-02, 23:22   

Słowo „przyjaciel”, przynajmniej w języku polskim, nie zawsze musi mieć dodatnie znaczenie. Któż mógłby zliczyć, jak wielu ludzi padło ofiarą złego wpływu przyjaciół? Na przykład, wielu tych, którzy próbują otrząsnąć się z takich nałogów, jak na przykład alkoholizm czy narkomania, nierzadko uległo zgubnemu nałogowi nie z winy jakichś ciemnych typów czyhających na naiwne ofiary w ciemnych zaułkach, ale właśnie z powodu przebywania w towarzystwie rzekomych przyjaciół. Jak na ironię, bardzo często się zdarza, iż okazuje się, że ci, którzy uchodzą za najlepszych przyjaciół są poprostu wrogami.
_________________
Matko, która jesteś w Niebie, chroń Nas zawsze w potrzebie. Niech się Imię Twoje święci, miej Nas zawsze w Swej pamięci.
 
 
rochspioch

Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-06-03, 06:07   Witam...

Cieszę się że tak wiele osób podjęło temat. Jak napisałem w poprzednim poście, zdjęcia „dziwadła” wiążą się z pewnym przeżyciem -konkretnie zostałem poddany próbie- ale tekst nie jest jeszcze gotowy, zrozumcie mnie mam niskie wykształcenie i pisanie tekstów nie przychodzi mi łatwo,a chciałbym aby były przejrzyste, poza tym byłem niesamowicie zmęczony, głównie fizycznie.
Mały wstęp aby wyjaśnić pewne rzeczy:
1. Miłuję Boga Ojca, wierzę że Jezus Chrystus Syn Boży umarł aby wykupić od wiecznej śmierci tych którzy Mu uwierzą.
2. Jestem świadom swojej grzeszności, obecnie staram się żyć bez grzechu, pamiętam o swych grzechach aby móc stawić czoło pokusom.
3. Bóg to Sprawiedliwość, Miłość a dzieła jego to przeciwieństwo chaosu to znaczy symetria:
ludzie, zwierzęta i wiele innych rzeczy posiadają niesamowitą symetrię w swej budowie, jestem przekonany że to ma jakiś cel - ład, porządek?


Co może powstać z chaosu? Jeżeli wrzucisz petardę do puszki z farbą powstanie dzieło sztuki?
Tak wiem niektórzy powiedzą że tak, abstrakcja, chaos!!! Zaprzeczenie symetrii.

4. Jestem świadom nakazu Bożego aby miłować bliźniego jak siebie, każdego bez wyjątku, przyznaje to bardzo trudne, doznałem wielu krzywd i upokorzeń, także ja krzywdziłem i upokarzałem, staram się stosować do tego przykazania i jest coraz lepiej.
5. Nie uważam się za kogoś wyjątkowego i specjalnego, albo inaczej myślę że każdy jest wyjątkowy ale nie każdy to rozumie i/lub szanuje.
6. Wierzę że Bóg wypisał swe Prawo na naszych sercach i jest to tak zwane przez niektórych sumienie.
7. Nie wierzę w choroby psychiczne i znalazłem dowody na to iż psychologia i psychiatria są fałszywymi naukami stworzonymi aby wyjaśnić opętania. Ojcowie psychologi Carl Jung (okultysta i uczestnik loży masońskiej, wolnomularskie korzenie rodzinne, miał duchowego przewodnika “Filemon”, poszukiwacz Boskiego Ego, propagował medytację jogę hipnozę) i Sigmund Freud (zboczeniec, żyd talmudyczny i kabalista -goj=bydło itd.- , twórca teorii kompleksu Edypa, zafascynowany narkotykami). Oczywiście ktoś kto doznał mechanicznego, chemicznego uszkodzenia mózgu może mieć chory mózg i oczywiste zaburzenia postrzegania świata, porażenie mózgu.
8. Jestem przekonany, że tak zwana nowoczesna rozrywka to w większości sposoby indoktrynacji, wpływania na postrzeganie przez nas rzeczywistości, zmniejszenie wrażliwości na cierpienie innych ludzi, samolubność i pożądanie coraz to nowych rzeczy, dewiacje seksualne i rozwiązłość, zakamuflowane zachęcanie do okultyzmu, propagowanie alkoholizmu i narkotyków po przez tak zwanych idoli na przykład muzycznych, namawianie do wolności wyboru względem aborcji, wspieranie homoseksualizmu i lesbijstwa i propagowanie go, odciągnięcie nas od poszukiwania życiowej prawdy a tym samym Boga.
9.
Cytat:
ARTI83M Sami ludzie którzy odbiegają od normalności.

Czy podoba ci się propagowanie rozwiązłości i niszczenie rodziny.
Czy dla ciebie głód milionów podczas gdy niektórzy kupują wyspy dla zabawy jest normalne?
Czy dla ciebie mordowanie cywilów np. w Iraku, Afganistanie jest normalne?
Czy martwisz się tylko o siebie i ewentualnie rodzinę, reszta ludzi jest nieważna?
Czy dla ciebie walka o byt każdego dnia jest normalna?
Czy naprawdę otaczający świat uznajesz za normalny?
Jak rozumiesz słowo normalny, taki jak większość? Co jeśli większość ludzi myli się?
Gdzie dostrzegasz moją nie normalność, konkretnie?
10.
Cytat:
ARTI83M napisał/a:
Uważasz ze osoba któa wrzuca zdjęcia domu robionego strikte nowoczesnego i doszukuje się w nim analogi do swych snów ,niby objawień jest normalna?

Cóż to tylko prosty przykład który udało mi się udokumentować a ten sen mi się skojarzył z chaosem i miałem go niedawno, przykład że wielu ludzi próbuje propagować chaos!!! (zaznaczyłem że sen nie był proroczy, znów mówisz nie prawdę) Kolejny przykład geje i lesbijki czy to jest zgodne z naturą a może to propaganda chaosu i anarchii?
12.
Cytat:
ARTI83M Ja nikogo nie potępiam jedynie stwierdzam bo słowach tej osoby ze coś jest z nią nie tak .Lucyfer to tez ta sama bajka... pozwalacie mu pisać i się człowiek gubi w tych swych przepowiedniach cały czas coś wymyśla nowego i wszystko jest do bani.
Co gorsza obraża jeszcze innych i atakuje.

Nie powiedziałem że przepowiadam przekręcasz moje słowa i mówisz nie prawdę! Powiedziałem co czułem i podzieliłem się tym z forumowiczami. Mówisz do bani, czyli co nie podoba ci się, oczywiście masz prawo mieć własne zdanie.
Obrażam i atakuję w którym miejscu? Chodzi ci o to że zapach niektórych ludzi bardzo mi się nie podobał w chwili uniesienia duchowego? Czy to naprawdę obraza? Jeżeli tak to przepraszam może mam zbyt silne powonienie.
13. Prawdę mówiąc nie sądzę aby ktoś mógł mi dogryźć słowem, wierzę że Bóg go osądzi w sposób całkowicie sprawiedliwy. Polecam każdemu kto często czuje się obrażony.
14. Jestem wrażliwy, czasem mi łzy lecą i coraz mniej się tego wstydzę. No i to fajnie oczyszcza przegrodę nosową z którą mam problem.
15. Wyzbywam się kompleksów, istny koszmar momentami, to jedna z wielkich broni ducha złego
często wciągająca nas do otchłani i ciemności.
16. Świat materialny coraz mniej mnie interesuje. Kto planuje zabrać swojego ipoda do piachu?
17. Pytam się dlaczego chrześcijanie są atakowani chociaż mówią o miłości do Stwórcy i bliźnich?
18. Porzuciłem nałogi: alkohol, palenie papierosów, czuję się doskonale jakbym zrzucił kajdany i fizycznie lepiej.
19. Nikt nie może zawrócić mnie z tej drogi bo wreszcie znalazłem sens życia, -tak kiedyś zdarzyło mi się myśleć o samobójstwie i nie wstydzę się przyznać- Teraz staram się o samodoskonalenie samego siebie aby stać się godnym zamieszkania w domu Sprawiedliwego bo uwierzyłem Słowu.
20. Rozumiem co znaczy: Nawracajcie się, bo bliskie jest królestwo niebieskie” (Mt 4, 17) Chcesz czekać na później? A skąd wiesz ile pożyjesz? Kiedy umrzesz nic już nie możesz zrobić aby odnaleźć Chrystusa.
21. Niedawno odkryłem że ludzie choć często mówią: ewolucja to głupota to mimo tego z całych sił zapierają się istnieniu Boga, inteligentnego Projektanta nieba i ziemi. Czy oni nie zaprzeczają samym sobie? Czy to ma sens? Czy wiecie że istnieją jednokomórkowe bakterie posiadające tak zwaną maszynę molekularną -skomplikowany mechanizm-wić służąca jako napęd.
Pozdrawiam serdecznie uniżony sługa Pana.
Chwalmy Boga Ojca naszego i Syna Jezusa Chrystusa!
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2012-06-03, 12:10   

ARTI83M napisał/a:
Wnikliwi wiedza ze te dary miał być usunięte sam Jezus wskazał po czym mieli być rozpoznani prawdziwi chrześcijanie... tak prostej sprawy co niektórzy z was nie wiedzą?
kesja napisał/a:
Że tak powiem "nie popieram" ale staram się nie nazywać nikogo nienormalnym bo kto wie może ten "nienormalny" może się okazać lepszym ode mnie a ja mogę być potępiony.
Co najwyżej możemy potępić grzech a nie grzesznika.

Ja nikogo nie potępiam jedynie stwierdzam bo słowach tej osoby ze coś jest z nią nie tak .Lucyfer to tez ta sama bajka... pozwalacie mu pisać i się człowiek gubi w tych swych przepowiedniach cały czas coś wymyśla nowego i wszystko jest do bani.
Co gorsza obraża jeszcze innych i atakuje.


To nie sa moje słowa zacytowałęs Beriana
Postaraj sie o dar DOKŁADNOŚCI .. :-D

Kesja, błąd naprawiono. :-) Anna01
Ostatnio zmieniony przez Anna01 2012-06-03, 12:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ARTI83M 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 196
Wysłany: 2012-06-05, 01:51   

Sami widzicie że osoba widzi to co chce... .
Czy ja pisałem że ona obraża itp?
_________________
Kto wie i nie wie że wie - śpi, obudź go...kto nie wie i wie że nie wie - jest dzieckiem, wychowaj go...kto nie wie i nie wie że nie wie - jest głupcem, omijaj go...
(arabski mędrzec przed tysiącem lat)
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2012-06-05, 10:20   

Rochspioch
napisz coś jeszcze ,jakiś sen - pisz ja czytam :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12