Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Prorocy - dar proroczy?
Autor Wiadomość
Parmenides

Wysłany: 2012-01-02, 10:06   

leszed napisał/a:
Anowi, Eutychus hehe, bo ja prosty i zabiegany trochi chłop. Nie szukałem tego daru :oops: W dodatku gdybym był prorokiem... jabudibidibidibi jabudibidibidibi ja :-D

Ale nie trzeba być prorokiem aby mieć wpływ na regulamin i formy działania forum, nawet tak ważnego :mrgreen: jak to. Wystarczy trochę waaadzy :mrgreen: . Mam wrażenie, że Eutychusowi chodziło o to, aby nie tylko założyciel danego tematu mógł dodawać punkt w ramach "pomógł" (bo taka potrzeba wynika z tego, co napisała Wiesia) - ale każdy uczestnik dyskusji biorący w jego ramach udział w dyskusji. Jeśli tak - to ja popieram ten pomysł.

leszed 
a/zrozumiały

Wyznanie: biblijne.com
Wysłany: 2012-01-02, 10:30   

Parmenides napisał/a:
leszed napisał/a:
Anowi, Eutychus hehe, bo ja prosty i zabiegany trochi chłop. Nie szukałem tego daru :oops: W dodatku gdybym był prorokiem... jabudibidibidibi jabudibidibidibi ja :-D

Ale nie trzeba być prorokiem aby mieć wpływ na regulamin i formy działania forum, nawet tak ważnego :mrgreen: jak to. Wystarczy trochę waaadzy :mrgreen: . Mam wrażenie, że Eutychusowi chodziło o to, aby nie tylko założyciel danego tematu mógł dodawać punkt w ramach "pomógł" (bo taka potrzeba wynika z tego, co napisała Wiesia) - ale każdy uczestnik dyskusji biorący w jego ramach udział w dyskusji. Jeśli tak - to ja popieram ten pomysł.
Ja już wszystko rozumim, tyle że prorok miałby większy wpływ w narodzie niż ja, istnieje też szkoła prorocza ale to nie w tym temacie. Braliście pod uwagę jak wasze słuszne intencje (włącznie z moją) byłyby możliwe do wykorzystania przez :evil: 'fałszywych proroków'? I co mielibyśmy myśleć o tych co niby nikomu nigdy nie pomogli? Ciągle brak mi tu jasności proroczej wizji.
i wy sami jako Kamienie Żywe
Kamieniem węgielnym… wzgardzili… niewierzący… budowniczowie
i skałą zgorszenia

Parmenides

Wysłany: 2012-01-02, 10:42   

leszed napisał/a:
Braliście pod uwagę jak wasze słuszne intencje (włącznie z moją) byłyby możliwe do wykorzystania przez 'fałszywych proroków'? I co mielibyśmy myśleć o tych co niby nikomu nigdy nie pomogli? Ciągle brak mi tu jasności proroczej wizji.

Przyznam, że akurat ja, aż tak daleko myślą nie sięgam. :aaa: I zapewne "element ryzyka" zawsze istnieje.

leszed 
a/zrozumiały

Wyznanie: biblijne.com
Wysłany: 2012-01-02, 15:46   

Parmenides napisał/a:
leszed napisał/a:
Braliście pod uwagę jak wasze słuszne intencje (włącznie z moją) byłyby możliwe do wykorzystania przez 'fałszywych proroków'? I co mielibyśmy myśleć o tych co niby nikomu nigdy nie pomogli? Ciągle brak mi tu jasności proroczej wizji.

Przyznam, że akurat ja, aż tak daleko myślą nie sięgam. :aaa: I zapewne "element ryzyka" zawsze istnieje.
Jako mod sobie to wyobrażam. Nie jako prorok tylko ja, nie Pan.
i wy sami jako Kamienie Żywe
Kamieniem węgielnym… wzgardzili… niewierzący… budowniczowie
i skałą zgorszenia

Odpowiedz do tematu