Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Film "The Chronicles of Narnia"
Autor Wiadomość
Artur Olczykowski
Gość
Wysłany: 2006-05-20, 12:16   

Mam telewizor i chodze nawet do kina Smile - tak, ze widzialem "Narnie" i polecam - bardzo ciekawy, lagodny, bez drastycznych scen wiec i dzieci moga go smialo obejrzec.
 
 
Ulko_
Gość
Wysłany: 2006-05-20, 12:17   

Obejrzałam tą bajkę bez wcześniejszego czytania o niej recenzji. Dla mnie to bajka jakich wiele. Dobro i zło. Dobro zwyciężą. I NIC nie skojarzyło mi się ani z Biblią ani z Jezusem. Dlatego jak przeczytałam recenzje zrobiłam wielkie oczy. Dla mnie to jakaś bardzo dziwna interpretacja. Rozpisujecie się nad nią jakby była ósmym cudem świata .....ale nikt nie powiedział, jak strasznie dużo było w niej scen brutalnych.

Pozdrawiam

Ula
 
 
sylka
Gość
Wysłany: 2006-05-20, 12:17   

artur olczykowski napisał:
prorocy pisza wiersze i EROTYKI ( piesn nad piesniami


Na to bym nigdy nie wpadła, ze Piesń nad Piesniami to erotyk
 
 
Debora Anna
Gość
Wysłany: 2006-05-20, 12:17   

Syluś
My dojrzałe kobiety, matki, żony... dalej nie powiem, jesteśmy przekonywane na podstawie "Pieśni nad Piesniami" o tym co to "erotyk" i nie tylko przez Artura. szczerbaty Och Ci męzczyżni!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Pan Bóg ma poczucie humoru. A niektórzy panowie zaburzony obraz własnej osobowości Wink
Oczywiście z całym szacunkien dla Artura - naszego Brata w Panu, którego mam nadzieję ta moja "uszczypliwa" uwaga nie dotknęła. Zreszta nie jego ona dotyczy.
A "Narnia jest super", zreszta jak mawiaja Francuzi " o gustach i o kolorach się nie dyskutuje
 
 
Gość

Wysłany: 2006-05-20, 12:17   

ula, nic ci sie z biblia nie skojarzylo? no popatrz.. a tu ludziska twierdza ze ta bajka uczy o Jezusie Very Happy smutne sa te wypowiedzi ludzi ktore zamiast prawdziwego Jezusa wola lwa i jeszcze mowia ze kazdy to rozumie i jasno widzi ze chodzi o Jezusa. to juz nie jest sprawa gustu.. to jest sprawa balwochwalstwa i zamieniania Boga Zywego na symbole.

wasz sluga w Chrystusie

wyznawca_
 
 
Yarpen_Zirgin
Gość
Wysłany: 2006-05-20, 12:18   

wyznawca_ napisał:
ula, nic ci sie z biblia nie skojarzylo? no popatrz.. a tu ludziska twierdza ze ta bajka uczy o Jezusie Very Happy smutne sa te wypowiedzi ludzi ktore zamiast prawdziwego Jezusa wola lwa i jeszcze mowia ze kazdy to rozumie i jasno widzi ze chodzi o Jezusa. to juz nie jest sprawa gustu.. to jest sprawa balwochwalstwa i zamieniania Boga Zywego na symbole.


Niewedzieć dlaczego, ale skojarzył mi się w tym momencie fragmencik, gdzie Bóg posłużył się wężem miedzianym...
Jak by nie patrzył, był to symbol.
 
 
Gość

Wysłany: 2006-05-20, 12:18   

yarpen, czyli tobie tez sie podoba bajka o zmartwychwstalym zwierzatku ktore zbawilo swiat?

wasz sluga w Chrystusie

wyznawca_
 
 
Artur Olczykowski
Gość
Wysłany: 2006-05-20, 12:18   

Cytat:
Obejrzałam tą bajkę bez wcześniejszego czytania o niej recenzji. Dla mnie to bajka jakich wiele. Dobro i zło. Dobro zwyciężą. I NIC nie skojarzyło mi się ani z Biblią ani z Jezusem. Dlatego jak przeczytałam recenzje zrobiłam wielkie oczy. Dla mnie to jakaś bardzo dziwna interpretacja. Rozpisujecie się nad nią jakby była ósmym cudem świata .....ale nikt nie powiedział, jak strasznie dużo było w niej scen brutalnych.

Pozdrawiam

Ula


Z calym szacunkiem Ulu, ale moze masz oczy a nie widzisz.... Wink


Niektorzy patrza w niebo noca i mowia: "niebiosa opowiadaja chwale TWOJA" a inni widza tylko Big Banga. ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10