Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Benny Hinn i Reinhard Bonnke
Autor Wiadomość
trothlik

Wysłany: 2011-07-03, 11:33   Benny Hinn i Reinhard Bonnke

Chodzi mi o tych dwóch panów. Moje zdanie jest takie ze każdy, nawet ksiądz katolicki może powiedzieć coś mądrego. Bylem na konferencjo obu tych panów i to co mówili w moim odczuciu miało sens, było budujące. Ciekaw jestem waszych opinii bo słyszałem ze nie wszyscy podzielają pogląd ze są to ludzie używani przez Boga. Będę wdzięczny za jakakolwiek myśl.
Dodam tylko ze jak widzę tych wszystkich "EWANGIELISTÓW" (specjalnie tak napisałem)w telewizorni, ich przedstawienia to dochodzę do wniosku ze to banda nieudaczników którym nie wyszło w Hollywood, i po prostu szlag mnie trafia jak widzę ze "Bóg ci pomoże ale jak wyślesz czek..."
Co do Hinna i Bonnkego nie mam takich odczuć, może słusznie może i nie.

aras 

Wyznanie: Brak denominacji\kiedyś katolik
Wysłany: 2011-07-03, 12:36   

Bonnke nie znam, ale o Hinnie juz czytałem i widziałem jego przedstawienia. Nim na pewno kieruje Duch, niekoniecznie Święty.

trothlik

Wysłany: 2011-07-03, 19:01   

aras napisał/a:
Nim na pewno kieruje Duch, niekoniecznie Święty.

No to teraz gdybyś mógł rozwinąć temat.
Widziałem przebitkę z jego konferencji, i np. "pobłogosławił" chór. i wszyscy niby padli pod działaniem ducha, ale było widać ze to reżyserka bo jedna panna jakoś duchowi nie podległa i miała problem żeby znaleźć miejsce dla siebie. Dlatego jeżeli możesz to napisz coś więcej.

aras 

Wysłany: 2011-07-04, 14:17   

Hinn jest najprawdopodobniej opętany. Sam mówi że coś w niego wchodzi podczas przedstawień. Zachowuje się dziwnie, a ludzie zamiast być umocnieni Duchem - padają i tracą przytomność. I ta muzyka, efekty świetle. To zwykłe demoniczne show.

Jest dobrym hipnotyzerem i to mu zarzucają.

Hinn uważa siębie za "małego Boga" i każdy kto neguje jego posługę jest przeklęty. Biblia zabrania tego. On mówi: Ja Jestem, Ja Jestem.

On nie otrzymał Ducha Świętego, tak jak apostolowie. On na początku miał ....objawienie Jezusa.

On jest zwodzony a takie moce, przezycia co on ma, to mają guru New Age. Żadnej różnicy.

Ci którzy sa najbardziej wielbieni są podejrzani. Ci są od Boga są pogardzani. Z tym drugim bym też uważał.

Takich jest więcej jak on, jesli faktycznie byliby od boga, świat nie pozwoliłby na rozwinięcie działalności i taki poklask.
Ostatnio zmieniony przez aras 2011-07-04, 14:21, w całości zmieniany 1 raz  

Bobo 

Wysłany: 2011-07-04, 14:19   

aras napisał/a:
On jest zwodzony

Jak most... zwodzony...

aras 

Wysłany: 2011-07-04, 14:23   

:-D Może i tak

saba
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-30, 17:56   mesjasze ducha wężowego

Fałszywi Mesjasze cz.1 7z7
http://www.youtube.com/wa...=1&feature=fvwp
Cytat:
Beny Hinn
..czasem chciałbym dostac od Boga karabin maszynowy Ducha Świętego i odstrzelic wam głowy!
.

Dwat Thompson ..Dwight Thompson
O dajcie mi tu święta szmatke Diabeł diabeł!- smiech na sali ..powiedzice tym głupcom aby sobie stąd spadali Jest mi bez różnicy co sobie mysla Stary to dzieło Boże! co z tego co mysla ci opluwacze wierzymy w Boze błogosławienstwa i naprzód na pelnych żaglach.
.
oto co wam powiem tropiciele herezji Won z Bożej drogi nie dotykajcie naczyn Bożych inaczej Bóg was powystrzela -jeśli ja nie zdąże
Zabraniam ! kim jesteś by sie ze mną sprzeczazzc ?!nie smiejcie tu dzwonic wynocha z mojego życia nie chce z wami ani rozmawiac ani was słuchac abym was nie widział ....

Oznaczono cytat. YZ
Ostatnio zmieniony przez Yarpen Zirgin 2011-07-30, 18:01, w całości zmieniany 1 raz  

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
Wysłany: 2011-07-30, 19:37   

Strasznie mnie irytuje to, że tak wielu miesza Bonnkego z Hinnem, a miedzy nim jest kolosalna i drastyczna różnica, ten pierwszy (Bonnke) działa jak misjonarz głownie w Afryce, nie dba o kasę, potrafi żyć w spartańskich warunkach itd., ten drugi (Hinn) to showman nastawiony na zysk, żyje jak król, lata prywatnym odrzutowcem itd.

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei

saba
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-02, 09:47   

jestes pewny co do Bonke ,byłeś widziałeś jak zyje ?
Obaj kieruja sie biznesem - pieniadz pieniądz
.

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
Wysłany: 2011-08-07, 17:10   

saba napisał/a:
jestes pewny co do Bonke ,byłeś widziałeś jak zyje ?

tak

saba napisał/a:
Obaj kieruja sie biznesem - pieniadz pieniądz

uzasadnij i udowodnij to, bo fakty, które ja znam zaprzeczają temu, na wszystkie ewangelizacje jakie organizuje Bonke jest wstęp bezpłatny, głównie działa wśród osób biednych i sam szuka sponsorów, którzy nakarmiliby tych biedaków, mieszka w małym skromnym mieszkaniu i jeździ ogólnodostępnymi samochodami należącym do misji, jaki mu pożyczą takim jedzie, samolotem lata zwykłym rejsowym i żadną ekstra klasą, gdy miał przylecieć do Norwegii to pytał się czy może ktoś ze zborowników ma wolne miejsce na kanapie, bo szkoda kasy wydawać na hotel, lepiej ją przeznaczyć na misję i biednych

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei

Odpowiedz do tematu