Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
sen
Autor Wiadomość
Ewangelik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-20, 23:41   sen

miałem sen a w tym śnie ... *usunąłem tekst :P
prosze admina o usunięcie wątku
Ostatnio zmieniony przez Ewangelik 2008-04-14, 01:10, w całości zmieniany 1 raz  

romanszewczuk3 
romanszewczuk3

Wyznanie: protestant
Wysłany: 2007-01-21, 13:14   

Przecież jest to tak jasne i wyraźne, że naprawdę nie rozumię twojej niepewności. Bóg nigdy się nie zmienia, jak dawniej tak teraz i zawsze nienawidzi on bałwochwalstwa. Ci , którzy je praktykują ponoszą surową i wieczną karę. Szczególnie ci, którzy otzrymawszy poznanie odwrócili się do bałwanów. A niestety wyznanie katolickie przepełnione synkretyzmem aż ocieka bałwochwalstwem. Poczytaj co na ten temat mówi pierwszy rozdział listu do Rzymian.

marek c
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-22, 10:37   

ziomek-elektronik napisał/a:
zawsze gdy pojawia się nienawiść do obrazów i rzeźb pojawia się też mowa językami - proszę Boga by to zabrał - by proszę Boga ale nie potrafię zrozumieć czego on chce ode mnie, nie potrafię pojąć czemu to służy - wcześniej miałem inne sny, które potrafiłem interpretować - do niedawna byłem protestantem - ale ja wróciłem do kościoła katolickiego, wróciłem bo uważam że w eucharystii dokonuje się odkupienie, to jest dla mnie misterium niepojęte - ja zwariuję; proszę o pomoc

Może dlatego właśnie że wróciłeś do KK nie potrafisz się odnaleźć gdy pojawia sie nienawiść do obrazów i rzeźb...
Ten sen najprawdopodobniej ma Cię ostrzec przed braniem udziału w bałwochwalstie, co niestety dzieje sie w KK...
Modlitwa językami jest wtedy wołaniem z Twego ducha o zbudowanie i pokrzepienie oraz prośbą o przebaczenie dla tych, co dopuszczają sie takiego grzechu.
Pamietaj, że Chrystus nie może ponownie być ofiarowany, co sie dzieje na każdej mszy wg KK, co pokazuje, że jesteś zwiedziony myśląc że w eucharystii dokonuje sie odkupienie. Ono juz sie raz na zawsze dokonało 2000 lat temu:
"A jak postanowione ludziom raz umrzeć, a potem sąd,
tak Chrystus raz jeden był ofiarowany dla zgładzenia grzechów wielu, drugi raz ukaże się nie w związku z grzechem, lecz dla zbawienia tych, którzy Go oczekują." Hebr 9:27-28
Pozdro :mrgreen:

Odpowiedz do tematu