Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
swiadectwo
Autor Wiadomość
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2011-01-11, 14:28   swiadectwo

takie świadectwo otrzymałam dzisiaj na meila ..
.........


Drogi Przyjacielu,

Chciałbym podzielić się najwspanialszy dzień i największy moment, że mam doświadczenie w moim życiu na 09 stycznia 2006 - 5 lat temu w tym dniu.

Łatwo otrzymałem - dowolnie iam daje ci to - Łatwo i członków jego rodziny, krewnych, bliskich ci mogą również otrzymać.

Dostałem po raz pierwszy w mojej rodzinie, później moja żona otrzymała również swobodnie.

Nr Huge wymaganych inwestycji; Nie wymaga pieniędzy, nr Wymagane Kwalifikacje, bez ograniczeń wiekowych wymagane;

Wszystko czego potrzebujesz to Twój cenny czas od 10 do 15 minut czasu - myśleć i podejmować decyzji w prawo. Nie masz nikogo potrzeba jest pomoc w podjęciu decyzji. Twój świadomy podejmie decyzję!

To wszystko o swoim życiu i miejsca docelowego.

Może być, że czekasz na tego e-maila na kilka dni lub kilku tygodni do kilku miesięcy lub kilku lat ...

Bóg przysłał AT właściwym czasie.

Moje życie zmieniło.

Czas zaczyna się TERAZ!

O moim tle: (mojej przeszłości): od dzieciństwa do 5 klasy:

Zanim ukształtowałem cię w łonie znałem cię, Jeremiasza 01:05

Nazywam się G. Venkatesh, obecnie mieszka w Stamford, CT, USA, jak uprzednio przez Boga. Ja byłem wychowany w silnym hinduskiej rodzinie, głęboko zakorzenione w kulturze hinduskiej i rytuały, z silną wiarę w los, astrologia, ściśle według dobre dni, złe dni, dobre znaki, złe znaki, itp. ...
Kiedy byłem małym chłopcem - kiedy studiowałem obrotowy od 1 do 5 Standard, My rodzice wysłali mnie do klasy nauczania w godzinach wieczornych, w pobliżu mojego domu. Byli Rodzina chrześcijańska - Idą do kościoła w każdą niedzielę, modlą się, czytać Biblię (zwłaszcza ciocia i babcia w tej rodzinie najczęściej spędzają więcej czasu w czytaniu Biblii i modlitwy). Dziadek był tym, który najczęściej uczyć moje lekcje do mnie i do innych kolegów z czesnego. I spędzam większość regularnych wakacji szkolnych i wakacji w tym domu, jak miałem przyjaciół także w mojej grupie wiekowej do gry.

Choć i zapoznało się z moją naukę, że rodzina chrześcijańska od prawie 5 do 6 lat, ani ja, ani moi rodzice chcą wiedzieć, o ich religii lub wiary lub o Jezusie Chrystusie, ani ja nie został skazany, że potrzebujesz Jezusa w moim życiu. I nie pamiętam, czy mi powiedzieli o grzechu, zbawienia, wyrok, czy nie. (Kto troszczy się o życie, grzech, zbawienie, oraz wyrok w młodości?) Pamiętam jeszcze chodzić do kościoła 2 do 3 razy razem z nimi, aby zobaczyć niektóre uroczystości Kościoła rocznicy

W tym czasie wujek z tej rodziny, wraz z przyjaciółmi conductedSunday Zajęcia dla dzieci Zajęcia. W czasie ferii zaproszono mnie i inne dzieci do udziału w klasach niedzielę. Główną atrakcją dla mnie, co przyciągnęło mnie do klasy niedziela były czekoladki i toffi z orzeszków ziemnych, które zostały podane do nas po zajęciach w niedzielę. To tutaj, że poznałem modlitwy, historie biblijne, a także o Jezusie! I jeszcze żywo w pamięci piosenek, które nauczyłem się na zajęciach w niedzielę. Sweet doprowadziły mnie do Sweet Zbawiciela! Potem przestał chodzić do klasy naukę po ukończeniu 5-ty Standard. {Chociaż piosenek i dowiedziałem się, modlitwy, historie biblijne ... nie ma wpływu na moje życie ... i nie wiedzą zbawienia ... I jeszcze po mojej religii.}

6 klasie do 12 Std: "Bo myśli moje nie są myślami waszymi ani wasze drogi moimi drogami, mówi Pan. Izajasza 55:8

Próbowałem przyjmowania mój 6-gie standard w szkole rząd, ale nie został wybrany. Później, mam przyjęć Ebenezer Marcus - Christian School, a ja tu studiował od 6 do 12 std. (Później, gdy mam zapisane, zdałem sobie sprawę, że planem Boga, że muszę dołączyć tutaj, Bóg uczynił pewien, że mieszkają w jego granicy - Co za urocza GOD !!!). Czasami płaczę, to szemrali przeciw Bóg prosimy wiele pytań do Boga! dlaczego tak się stało takiego? dlaczego mnie to spotkało? dlaczego warto przejść tego? dlaczego mam cierpieć tak? dlaczego nie wziąć? dlaczego nie został wybrany? Boży plan jest inny w naszym życiu. Zrozumiałam to później w moim życiu.

To było w 1992 roku, nowy nauczyciel nauk biologicznych nazywany Panem B. Nargis Devasargunam dołączył do mojej szkoły i był naszym wychowawcą klasy. Był chrześcijaninem. Zazwyczaj przez pierwszą godzinę klasy podejmowanych przez poszczególnych wychowawców. Z pierwszego dnia zaczął klasy z modlitwą, a następnie wprowadzenie nauczyciel-uczeń. Jego działania i reakcje były różne w porównaniu do innych nauczycieli. Jego życzliwość, współczucie i cierpliwość przyciąga mnie. Dzień po dniu, dzielił się swoim świadectwem dla całej klasy. Codziennie przed rozpoczęciem klasy, mówił o tymczasowe życie na tej ziemi, życie praktyczne - co się dzieje na tym świecie i jak ludzie żyją na tej ziemi etc ... Niektóre świadectwa, które usłyszałem od niego były niesamowite (The Miracles zrobić Jezusa Chrystusa w jego życiu). Byłem zdumiony, słuchając cuda wykonane przez Jezusa Chrystusa w Jego życiu i to zrobiło na mnie wrażenie.

Chociaż byłem od tła hinduskich bożków i oddawali cześć, mój umysł i serce były ściśle chciał słyszeć o Jezusie z mojego wychowawcę klasy. Jego życzliwość i miłość do mnie (jak każdy), przyciąga mnie i staliśmy się sobie bardzo bliscy. Zaprosił mnie do spędzenia czasu z nim uczestniczyć w spotkaniu modlitewnym po godzinach szkolnych, które chodziłem. (Śpiewaliśmy piosenki jak "zdecydowałem się pójść za Jezusem" i "Iam drogę prawdy i życia to, co Jezus powiedział:" itp. ..) Módlcie się i Kiedyś akcji o miłości Chrystusa, Niebo, Piekło , drugie przyjście Jezusa Chrystusa.


Wiedząc o True Living Boga - Jezusa - Zbawiciela - zbawienia i życia wiecznego:
Ja jestem Pan, i nie ma innego, nie ma Boga oprócz mnie: przepasany ciebie, choć ty nie znany mi: Iz 45:5

Jak zwykle, kiedy spotkaliśmy się na spotkanie modlitewne, po godzinach lekcyjnych, w tym czasie mówił o zachwyt - Powrót Pana Jezusa do gromadzenia swoich świętych w powietrzu. Biblia mówi, że "Dla Pan sam zstąpi z nieba z okrzykiem, z głosem archanioła i trąby Bożej, a zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi: Potem my, żywi i pozostawieni się złapać razem z nimi w chmury, na spotkanie Pana w powietrzu, i tak zawsze będziemy z Panem ". 1 Tesaloniczan 4:16,17

sir Nargis poważnie wyjaśniając, jak trupy będą wskrzesić jednego dnia (tylko tych, którzy wierzą w Pana Jezusa Chrystusa) i jak zmartwychwstały i życia chrześcijan, chrześcijanie zostaną na "chwałę" ciała jednego dnia - w zachwyt.

Kiedy byłem słuchając go, byłem głęboko wyobrażając sobie tych przypadków, które będzie mieć miejsce w przyszłości i od razu zadałem mu pytanie o moją sytuację i mojej sytuacji rodziców, że dzieje się wcześniej ... zachwyt, bo nie byli chrześcijanami - byliśmy nie wyznawców Chrystusa. Byliśmy czczą bożków, drzewa, kamienie, cegły, rzeźbione (Garven) obrazy etc jak bogowie i żaden z 330.000.000 hindu fałszywych bogów mówi o zmartwychwstaniu i obiecał o spotkanie ludzi, w powietrzu lub odpuszczenie grzechów i życie wieczne za darmo . Potem wyjaśnić wszystkie moje wątpliwości biblijny. To jest teraz, że poznałem, że były fałszywe hinduskich bogów i zatrzymałem się im cześć. Chwała Bogu! Dziękuję Bogu za wysłanie Pan Nargis w moim życiu!

Często siebie i Nargis sir wykorzystywane do zaspokojenia po zajęciach szkolnych i Nargis sir używane do akcji mi Ewangelii i módlcie się za mnie. Dał mi również Ewangelii Jana, Nowy Testament i inne traktaty Ewangelia do czytania. Namawiał mnie czytać i modlić się. Po znając Boga żywego, ćwiczyłem, by uklęknąć i modlić się w moim domu (w moim pokoju) i rzadko czytałem kilka rozdziałów Ewangelii Nowego Testamentu (bo Nargis zachęci mnie do czytałem), ale nigdy nie chodził do kościoła . W domu, kiedy tylko moi rodzice mnie pyta kultu bożków (fałszywych bogów) na festiwalach i podczas poojas w domu, po prostu stanąć przed idol i powiedzieć, że w moim sercu, że Jezus - Jesteś
Żywego Boga i udawać przed rodzicami, jak gdyby iam czczenia bożków.

Teraz wiem, co Biblia mówi na temat czci bożkom i idol. Bóg, który stworzył ciebie i mnie i ten, który stworzył niebo i Ziemię mówi:
Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną. Nie uczynisz sobie obrazu w postaci nic na niebie wysoko albo na ziemi nisko lub w wodach poniżej. Nie będziesz oddawał im pokłonu i kłaniali się im; Exodus 20:3-5

Połowa z drewna pali w ogniu, nad nim przygotowuje jego posiłku, pieczenie mięsa i jego zjada jego wypełnienia. On także rozgrzewa się i mówi: "Ah! Jest mi ciepło, widzę ogień "od reszty czyni boga, jego idol.
On pochyla się do niej i czci. Modli się do niego i mówi: "Ratuj mnie! Jesteś moim bogiem "Oni nic nie wiedzą, że nic nie rozumiem;! Ich oczy są otynkowano tak nie widzą, a ich umysły zamknięte, więc nie rozumiem. Nikt nie przestaje myśleć, nikt nie ma wiedzy ani zrozumienia, by powiedzieć: "Połowa to ja, wykorzystywane na opał; nawet pieczywo nad węgle, I pieczone mięso i zjadłem. Czy mam zrobić obrzydliwy rzecz od tego, co pozostało? Czy mam kłaniać się kawałek drewna? Izajasza 44:16-19

Dziękuję Bogu za to co mi się wydaje - i Bóg pomógł mi na wykorzystanie wiedzy i zrozumienia, że Bóg dostarczył już do mnie. (Bóg dał oczywiście wszystkich)

Mają usta, ale nie mówią, oczy, ale nie widać. Mają uszy, ale nie słyszą;
nosy, ale nie czuję. Mają ręce, ale nie może czuć, nogi, ale nie może chodzić, ani nie mogą wydobyć z siebie dźwięk z gardła. Psalmów 115:5-7
Ponadto, Biblia mówi, że bałwochwalcy nie odziedziczą królestwa Bożego (1cor6 :9-11)
Ale tchórzliwy, niewierzący, obrzydliwe, morderców, seksualnie niemoralne, czarowników, bałwochwalców i wszystkich kłamców będzie ich udział w jeziorze płonącym ogniem i siarką, która jest śmierć druga. "Rev 21:8

Mimo, że przyznał się do Jezusa, moje grzechy, nigdy nie chciałem żyć Świętego dla Jezusa - ale gdy podejmować jakichkolwiek grzesznych czynności, wiedziałem, że iam robi coś złego.

Jednak po kilku latach (z 2 do 3 lat), straciłem z Bogiem - ale był mały pokój dla Jezusa w moim sercu - bo wiedział, że Jezus jest jedynym żywym Bogiem. W tym czasie, nie pamiętam, aby się modlić, zapomniałem Biblii nigdy nie chodził do kościoła, zacząłem oddając się w światowych działaniach. {Jeden z powodów było to, że Pan Nargis zrezygnował z pracy w szkole i nie było duchowej wspólnoty, aby zachęcić mnie do czytania Biblii, czy się modlić i zabrać mnie do Kościoła.}
Jedyna zmiana w moim sercu, w tym momencie wszystko jest idolami są diabła - wszystkie są fałszywe bóstwa i Pan Jezus jest jedynym żyjącym boga .... Ale kiedyś, aby przejść do wszystkich hinduskich świątyń z rodziną i wraz z przyjaciółmi - ale lubił to łuk.

Lost wspólnoty z Chrystusem i pozwolił sobie na Światowe drużyny:
Do tego czasu mam ukończone 12 Std moje i mam dołączył stopnia inżyniera. Podczas dni kolegium, ja sam udział we wszystkich ziemskich rozkoszy i zupełnie straciłem z Jezusem i zapomniałem go całkowicie - W kilku przypadkach, związanych z I kilka innych wyznawców hinduistycznej świątyni i zbierał fundusze dla uczczenia naszego święta wsi hinduskiej świątyni.

I zupełnie zapomniały o Jezusie Chrystusie w tym czasie ... nie mam żadnego kontaktu z sir Nargis również ... ... ..

Po 14 latach, to było w roku 2005 sierpnia - kiedy pracowałem w Bangalore - aż do dnia, bez względu na sposób w jaki chce się żyć, żyłem moim życiu, wypełniając wszystkie ziemskie przyjemności. Zarabiałem płacy. Moi rodzice rozpoczął poszukiwanie sojuszu i teraz nadszedł czas, aby ożenić się i osiąść w moim życiu. Teraz moim marzeniem jest, aby osiedlić i żyć spokojne życie. Co jeszcze potrzebujemy innych niż pieniądze i życie pokojowego w tym świecie? - To było moje myślenie.

Teraz Iam młodych dorosłych - Myślałem, że sam jako osoba silna i zdrowa. Moje warunki zdrowotne są OK. I nigdy nie były dopuszczone w każdym szpitalu bez podania przyczyny. Moje kości są silne i zdrowe - więc pomyślałem, że mogę żyć swoim życiem upto 80 lub 90 Yrs w tym świecie. Więc teraz muszę ciężko pracować i dobrze zarabiać i się osiedlić. Kiedy myślałem, że jak ... .. ... ... ..,

Nagle, pewnego dnia, miałam ból podbrzusza i początkowo nie brałem tego na poważnie. Myślałem, że to dlatego, że moje ciało rozwinęło ciepła, a tym samym zaczął pić dużo wody, ale ból był nadal. Cierpiałem silny ból brzucha. Kiedy poszedłem do szpitala Johns w Bangalore, lekarz zdiagnozował to jako "plastyki przepuklin pachwinowych i radził mi zrobić niewielkiego zabiegu operacyjnego. Doktor ściśle powiedział, operacja jest jedynym rozwiązaniem, aby naprawić to i nie ma innego leku, by ją uleczyć. Byłem zszokowany, aby usłyszeć ... i byłem bardzo zdenerwowany ... I zwykle nie lubił operacji.

Strach zaatakował mnie tutaj ..., wielu poruszonych .... Dlaczego? Co mi się stało? Ja nie jestem silna? Ja nie jestem zdrowy? Myślałem, że jestem silny i zdrowy człowiek, ale dlaczego to ten problem brzucha przyszedł do mnie? Dziś dr mówi mi, że muszę zrobić operację .... Jutro może coś się stanie z moim ciałem ... w przyszłym tygodniu ... w przyszłym miesiącu ... w przyszłym roku ... wszystko może się zdarzyć do mnie .... Tak więc moje obliczenia poszło nie tak .... I nie mogę żyć swoim życiem upto 80 lub 90 lat ... .. Nic nie jest prawdziwe w tym życiu? I był bardzo smutny, że nie mogę nawet określić swoje własne życie - co żałosne warunkiem, że ja sam nie wiem co będzie jutro do własnego ciała, które iam widząc teraz. Moje życie na ziemi jest tylko tymczasowy jeden ... .... Tylko pytałem siebie ... Więc po co żyć dalej?

Niemniej jednak, mam zrobić operację, a ja prawie całkowicie odzyskana. Po tym, wyszłam za mąż w listopadzie 2005 roku. Teraz kilka innych problemów zaatakował moje ciało i moje życie stało się najgorsze po tym, jak moje zdrowie i moje małżeństwo było gwałtowny i moje życie stało się nieszczęśliwe.

Z powodu moich problemów rodzinnych - z dnia na dzień, ten stawał się coraz gorzej, że w ciągu 2 miesięcy od mojego małżeństwa - Straciłem spokój i myśl o rozwodzie z żoną.

Ze względu na mój problem zdrowia - straciłem wagi, nie wiem dokładnie problem, ale poczułem, że coś jest nie tak w moim ciele. Strach zaatakował mnie!

{Choroba i problemy rodzinne skłaniają mnie do strach przed śmiercią i utrata pokoju i depresji. Wtedy myślałem ... Lepiej umrzeć niż żyć w tym świecie}. Wiele pytań ... takich jak: Jakie to życie jest? Jaki jest cel tego życia? Dlaczego warto żyć na tym świecie? Dlaczego powstał? Ja przyszedłem na tę ziemię jeden dzień i Iam umrze pewnego dnia .... Inbetween jest choroba, beznadziejna, nie ma pokoju. Nienawidziłem tego życia ... ... Dokąd idziemy po śmierci?

Pieniądze nie może mi pomóc rozwiązać ten problem, Mój status nie może rozwiązać ten problem, Moja pozycja w moim biurze nie może rozwiązać ten problem .. Moja rodzina i znajomi nie mogą rozwiązać ten problem ... W końcu ja MOŻE NIE MY SOLVE własny problem.

My Mind, duszy, serca pragnął czegoś .. Wiem, że coś stracił i desperacko potrzebował czegoś .... Ale nie wiem, co potrzebne w tym czasie ....

Zapomniałem całkowicie o Jezu, zapomniałem Nowego Testamentu, zapomniałem Modlitwy, zapomniałem Kościoła - Jego już prawie 14 lat od czasu, kiedy się modlił, albo słyszałeś o Ewangelii o Jezusie Chrystusie}

Bóg posłał swego słowa 0n 9 stycznia 2006!

Z tytułu choroby i problemy rodzinne bombardowanie moje ciało fizycznie i psychicznie, z pytaniami tyle nabity w mojej głowie, postanowiłem do przeglądania Internetu w czasie wolnym godzin w biurze, aby przeczytać niektóre "Porady zdrowotne", aby dowiedzieć się więcej o Witaminy, Nutritions i zawartość minerałów obecnych w warzywa i owoce - w celu pobudzenia się moje zdrowie i poprawić warunki fizyczne Zdrowia. Kiedy to robiłem, zdarzyło mi się kliknąć Biblii linki. Do dziś nie wiem jak to się stało! Tak .... To Bóg. On jest Bogiem żywym. Umarł ... był pochowany .... Zmartwychwstał I On nadal żyje ... .. To jest mój Jezu .... Moim Zbawcy .... Bóg czuwał swoje zmagania!

Było to 09 stycznia 2006 - zdarzyło mi się przeczytać poniżej słowa z pytania i odpowiedzi w Biblii linki i poniżej słowa poruszyły moje serce:

Nie ma przebaczenia dla osoby, która zmarła w niewierze. Pamiętaj, 03:16 John "Albowiem tak Bóg umiłował świat, że dał swego Jednorodzonego Syna, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne".

Myślałem ... "Lepiej umrzeć, niż żyć w tym świecie .... Jak człowiek może żyć z tymi, wiele problemów ..." I poznał, że tylko Bóg ma władzę i prawo do podejmowania naszego życia, ponieważ On nas stworzył i nie mamy prawa zabić naszego życia. Jeśli to uczynimy - Biblia mówi, że skończymy w piekle. - Przestraszyłem się i poznał, że jest to przeciw Bogu.

Jana 3:16 mówi - "... kto w Niego wierzy (Jezusa), nie zginął, ale miał życie wieczne" - to dało mi pewność, nadziei i pokoju, że kiedy wierzą w Jezusa - On dał mi życie wieczne. - Więc mam odpowiedzi, gdzie iść po mojej śmierci.

Według Biblii, Bożym planem jest, że małżeństwo było zobowiązaniem na całe życie. "A tak już nie są dwoje, lecz jedno. Co więc Bóg złączył, niech człowiek nie rozdziela "(Mt 19,6) poznałem, że rozwód jest przeciwko Bogu.

I zacząłem czytać więcej tematów w tym dniu o niebo i piekło ...... życia wiecznego i życie po śmierci .... i najważniejsze, powiedział, że był "On przebaczy nasze grzechy" - ponieważ Biblia mówi: "Chrystus Jezus przyszedł na świat zbawić grzeszników (1Tim 01:15 ).... Wyjaśniono, że, gdybym popełnił grzechy ... nawet cudzołóstwo, Murder - Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa zmyć wszystkie grzechy, a Jezus jest gotów wybaczyć wszystkie moje grzechy i zapomnieć wszystkie moje grzechy też. Wszystkie moje uczucia winy, obawy zniknęły z mojego umysłu i kiedy czytam te wersety serca - bo wiem, że żył grzeszne życie i zrobiłem wiele rzeczy przeciwko Bogu. Byłem tak szczęśliwy, że Jezus Chrystus daje mi kolejną szansę odpokutować za moje grzechy ..... tak, że moje grzechy zostaną obmyte przez drogocenną krwią swoją.

Powyższe wersety biblijne dotknął mojego serca i odpowiedział na wszystkie moje pytania w moim życiu tak, jakby ktoś mówił do mnie twarzą w twarz. Te wersety Biblii dał mi wielką zachętą, nadzieja, pokój i radość do mojego umysłu, serca i duszy. Nigdy nie doświadczyłem tak wielkiej radości i pokoju w moim życiu od urodzenia. to był prawdziwy punkt zwrotny w moim życiu. Jezus zmienił moje życie!

Duch Święty skazany mi, że jestem grzesznikiem. Mieszkałem na życie od Boga. Ale Jezus był gotów wybaczyć moje grzechy ... Jezus zmienił moje przeznaczenie do NIEBA. Zrozumiałem, że jestem grzesznikiem i mieszkał grzesznego życia. I żałował za moje grzechy.

W tym czasie Bóg przypomniał mi te niezapomniane chwile, Kiedy usłyszałem o Jezusie w czasie szkółki niedzielnej w czasach szkolnych, kiedy pan polecił mi Nargis więcej o Jezusie -

Zbawienie komunikatów Ewangelii - Heaven - Miłość Chrystusa - odpuszczenie grzechów i życie wieczne Free przez Jezusa Chrystusa.

Była mała modlitwa podane na stronie internetowej ..... Czytałem to i nowo poświęcić swoje życie dla Pana Jezusa Chrystusa. Tak, przyjąłem Jezusa Chrystusa jako mojego Pana i mojego Zbawiciela OSOBISTE.

Bezpośrednio po modlitwie poczułem rodzaj pokoju i radości wypełnić moje serce - Wiedziałem, Jezus przyszedł do mojego serca .... TWÓRCA niebie i na ziemi ze mną! Alleluja!

Biblia mówi: Posłał swe słowo, aby ich uleczyć i wyratować ich od zniszczenia. Psalm 107:20

Żaden z moich fałszywych bogów skazany mojego grzesznego życia; Żaden z moich fałszywych bogów usunąć plamy mojej winy; Żaden z moich fałszywych bogów uczyć o świętości. To Jezus - Nic, tylko krew Jezusa umyłem grzechy i dał mi FREE życie wieczne! Żyć z Bogiem FOR EVER & EVER & EVER!!

Tak, Jezus przekazał mi moje grzechy, choroby i problemy. Alleluja! Chwała Bogu! Chwała Jezusowi!

W Chrystusie i dla Chrystusa,
Venkatesh G..

Dziękujemy za twój czas! Niech was Bóg błogosławi! Pls razem ze mną do Chwal, Cześć i chwała Bogu naszemu - Ojca, Syna i Holyspirit.

Jeśli nie jesteś chrześcijaninem lub jeśli nigdy nie wierzył i przyjął Jezusa Chrystusa jako osobistego Pana i Zbawiciela, a jeśli chcesz wiedzieć, jak otrzymać odpuszczenie grzechów w swoim życiu i wolne życie wieczne, Pls przeczytać poniżej.

1. Biblia mówi: wszyscy jesteśmy grzesznikami:
Biblia mówi: Wszyscy bowiem zgrzeszyli i przyjść im chwały Bożej, List do Rzymian 3:23
"Przeto jak przez jednego człowieka grzech wszedł na świat, a przez grzech śmierć, a więc śmierci przeszedł na wszystkich ludzi, że wszyscy zgrzeszyli." Rzymian 5:12

2. Kara za grzech jest śmierć. To jest dla wszystkich:
Biblia mówi: "Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć, lecz darem Bożym jest życie wieczne w Chrystusie Jezusie, Panu naszym. List do Rzymian 6:23 - Nie możesz uciec od śmierci, ale jest życie wieczne po śmierci tylko przez Pana Jezusa Chrystusa.

3. Jest Wyrok po śmierci:
"A jak postanowione jest ludziom raz umrzeć, a potem sąd." List do Hebrajczyków 9:27
"Albowiem Bóg wprowadzają do pracy każdego wyroku, i każdą rzecz tajną, lub dobrą, czy złą". Kaznodziei 12:14.

Jakie jest Twoje nadzieję, że teraz?
4. Musisz Zbawiciela Pana Jezusa CHRSIT

GOD'S bezwarunkowej miłości - God's dar - przebaczenie grzechu i zbawienia przez Jezusa Chrystusa:

Albowiem tak Bóg umiłował świat, że dał swego Jednorodzonego Syna, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. Jana 3:16

Każdy może wierzyć w Jezusa, aby uciec śmierć druga - co jest Hell, brak ognia. Nie można wejść do Królestwa Bożego z grzechów. Musisz się narodzić na nowo.

4. Jest tylko jeden Bóg: (Bóg Trójcy - Ojca, Syna i Holyspirit)
... Bóg objawił się w ciele .. 1 Tymoteusza 3:16

5. Dlaczego potrzebujemy Jezusa Chrystusa?

W Nim mamy odkupienie przez Jego krew, odpuszczenie grzechów: Kto jest obrazem Boga niewidzialnego, Pierworodnym wobec każdego stworzenia: Kolosan 1:14,15
... Krew Jezusa Chrystusa, Syna Jego, oczyszcza nas z wszelkiego grzechu. 1J 1:07

6. Jak przyjąć Pana Jezusa Chrystusa jako osobistego Pana i Zbawiciela?
... Jeżeli wyznajemy nasze grzechy, wierny jest Bóg i sprawiedliwy i odpuści nam grzechy, i oczyści nas z wszelkiej nieprawości. 1J 1:09
Rzekł do niego Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie. Jana 14:6
Z tą modlitwą:
Drogi Niebiański Ojcze,
Rozumiem, że Pan iam grzesznikiem i wierzę, że Jezus Chrystus umarł na krzyżu, w imieniu mnie za moje grzechy. Wierzę, że Jezus Chrystus umarł za mnie, pogrzebany i zmartwychwstał trzeciego dnia i przyjąć Pana Jezusa Chrystusa jako swego osobistego Pana i Zbawiciela. Pls wybaczy wszystkie moje grzechy i oczyść mnie z drogocenną krwią i przyjść do mojego serca i zamieszkaj we mnie. Oddaję moje serce i twoje życie. Przejmij kontrolę nad mnie.
W imię Jezusa proszę, Amen
Jesteś dzieckiem Boga teraz. Niech Was Bóg błogosławi!

Albowiem Bóg nie powołał do nieczystości, ale do świętości. 1 Tes 4:7.
... Wzrastali w łasce iw poznaniu Pana naszego i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa. 2 Piotra 3:18

Jesus Is Coming Soon! AMEN.
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2011-01-11, 21:18   

no kasza ,ale co zrobic na księzyc latają a translator jaki jest każdy widzi żądnej gramatyki ni stylu - dobre i to jak sie języka nie zna ...czasem posmiac sie można :-D
 
 
Anowi 


Pomogła: 121 razy
Dołączyła: 02 Wrz 2007
Posty: 10070
Skąd: Bóg wie
Wysłany: 2011-01-22, 00:23   

Dlaczego nie pamiętamy o Bogu jak zdrowi jesteśmy?
_________________
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.
 
 
kesja 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 4127
Wysłany: 2011-01-22, 11:07   

Kiedy jest dobrze to myslimy ,ze dobrze postępujemy ,że.... ale nie kazdy kto zachoruje
zaczyna szukac Boga , oj nie ... niejeden wtedy potrafi oskarżac Boga - za co to ?
Ilez to można poczytac na forach jak to Bóg jest sadystyczny , krwiopijca i takie tam inne .
.
Cóz , nie nam osądzac ważne ze Świadectwo jest na Chwałe Najwyższego naszego Zbawiciela.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10