Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje serce Jemu zaufało.
Autor Wiadomość
romanszewczuk3 
romanszewczuk3


Wyznanie: protestant
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 62
Wysłany: 2006-10-26, 11:36   Moje serce Jemu zaufało.

Na poczatku roku mialem drobny wypadek w pracy.wykonywalem swoje obowiazki mimo bolu, gdy jednak po dwoch miesiacach nadal odczuwalem dolegliwosci zaczalem szukac pomocy lekarskiej i staralem sie uzyskac odszkodowanie za uszczerbek od kilku towarzystw ubezpieczeniowych. Nie byly to duze sumy ale wspaniale uzupelnialy moj budzet. Dostalem tez skierowanie jako ostatnie na komisje lekarska z ZUS-u. Tam juz sa spore kwoty. Jechalem na komisje a wczesniej wspolnie z Dawidkiem modlilismy sie aby i w
tej sprawie Pan ublogoslawil dostatkiem.
Potem czekajac juz na konsultacje modlilem sie aby Pan zjednal w tej sprawie przychylnoscia lekarza orzecznika.Niew bylo w tej sprawie nic zlego, ja faktycznie mialem ten wypadek i faktycznie odczuwalem po pol roku bole.
Stanalem przed starsza pania lekarzem. Dokladnie przegladala dokumentacje i powiedziala, ze nie chce mnie skrzywdzic ale w ich przepisach nie ma nic na stluczenie. Pani doktor , powiedzialem, lekarz chirurg napisal stluczenie ale faktycznie to bylo potezne uderzenie w wyniku, ktorego pekl miesien prostowacz palcow, potem w tym miejscu utworzylo sie zwloknienie ( widoczne na USG), ktore chwilami uciska przechodzace tam nerwy powodujac dotkliwy bol. Pomimo znacznego juz uplywu czasu. Poprosila
abym zaczekal na korytarzu. Czekalem ok. 10 min intensywnie modlac sie. Zawolala mnie; prosze Pana nic nie moglam znalezc na to co sie Panu stalo ale powiedzialam, ze nie skrzywdze Pana. DALAM PANU Z NADGARSTKA 5 % A ONI NIECH SIE TERAZ MARTWIA.
OOOO to juz byly spore pieniadze, czekalem dwa tygodnie czy lekarz orzecznik wojewodzki nie odwola sie od decyzji, czekalem jeszcze tydzien az orzeczenie uprawomocni sie, czekalem jeszcze dwa tygodnie az uplynie czas na wyslanie mi decyzji, czekalem jeszcze kilka dni az poczta przesle mi decyzje. Juzwiedzialem, ze dostane te pieniadze ale dopoki nie mialem "papierka" w reku nie miale 100% pewnosci. Juz wiele rzeczy oczywistych w moim zyciu nie wypalilo. Wczoraj dostalem decyzje, a dzisiaj
czekam na przelew. Jest to cale 2260PLN. Kolosalna kwota, zaplace za pobyt Dawidka ze mna w sanatorium a i jeszcze sporo zostaje.
Bylo w moim zyciu wiele trudnych spraw, wiele lez wylalem, wiele razy wolalem dlaczego mnie to spotyka, to boli bardzo boli. Wylewalem swoje serce przed Bogiem i ufalem Mu.Wierzylem, ze On we wsystkim sprzyja ku dobremu. Jest taki wiersz Jana Kasprowicza wiernie oddajacy moje uczucia.
Przestalem sie wadzic z Bogiem,
serdeczne to byly zwady.
Zrodzila je ludzka niedola
na ktora nie ma juz rady.
W tym okresie mija 14 lat odkad zaufalem naszemu Zbawicielowi, wiele mnie spotkalo ale nigdy ani przez chwile nie pozalowalem decyzji swojego zycia.
Dzisiaj gdy zastanawialem sie jakim wersetem zaknczyc swoje swiadectwo doszlo mnie takie slowo:
Rozkoszuj sie Panem, a da ci, czego zyczy sobie serce twoje! Powierz Panu swoja droge, zaufaj Mu a On wszystko dobrze uczyni. Ps 37. 4-5

--------------------------------------------------
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10