Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nieudolne ataki na KZ przeprowadzane przez SJ
Autor Wiadomość
Bobo 

Wysłany: 2010-01-15, 13:33   

Panowie... o Trójcy też nie zaczynajcie. Wystarczy sam Hardi :crazy:

Bobo-modo

EMET 

Wyznanie: Świadkowie Jehowy w Polsce
Wysłany: 2010-01-15, 14:34   

SUB napisał/a:
Hardi napisał/a:
Naprawde jest mi Was bardzo zal drodzy koledzy i kolezanki z organizacji Swiatkow Jehowy.

Wolno ci. Możesz nawet ronić łzy z tego powodu.

Ja zaś bardzo się cieszę, że znalazłem się w społeczności Świadków Jehowy.
Wiele spraw dotyczących prawdy biblijnej stało się dla mnie klarowne i jasne.
Odrzucenie fatalnych i nieprawdziwych nauk o Trójjedności Boga,
nieśmiertelności duszy... choćby te.
Wspaniała postawa Braci i Sióstr ze wszech miar przekonywuje mnie do trwania w zborze.
Także Twoja postawa Hardi ugruntowuje mój pogląd, że wybór jest właściwy.

EMET:
Kiedyś sam Pan nasz Jezus coś powiedział do tych, którzy ubolewali nad Nim i Jego losem --
polecam wg Łukasza 23:27 - 31.

O pewnym "biada mi" - czytamy też w 1 do Koryntian 9:16.
Dlatego wielu lepiej by zrobiło, żeby zrealizować słowa Pawła tak, żeby potem nie było u Nich owego: "biada mi"; zamiast 'ubolewać nad losem ŚJ'.

Stephanos, ps. EMET

dako 

Wysłany: 2010-01-15, 22:12   

a ja nie rozumiem po co nadaremna dyskusja z kimś kto zamiast zająć się szukaniem i zgłębianiem słowa Bożego zgłębia teorie spiskowe i nakręca się wyszukiwaniem oszczerstw. czy ktoś wieży że będzie to drugi Szaweł.. bez obrazy ale przeglądając forum nie spotkałem się by inna organizacja była tak atakowana jak ŚJ.. ale było by wręcz coś nie tek gdyby właśnie tak nie było. bo przecież prawdziwych Chrześcijan świat ma mieć w nienawiści.. pozdrawiam..
(Jan 4:23)

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
Wysłany: 2010-01-16, 10:38   

dako napisał/a:
a ja nie rozumiem po co nadaremna dyskusja z kimś kto zamiast zająć się szukaniem i zgłębianiem słowa Bożego zgłębia teorie spiskowe i nakręca się wyszukiwaniem oszczerstw.

te oszczerstwa jak to nazwales dostarcza samo z Watch Tower Bible and Tract Society of Pennsylvania (Towarzystwo Strażnica)

http://biblia.webd.pl/for...?t=3299&start=0

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=3313

pokazuje tylko innym, aby wiedzieli z kim maja doczynienia

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei

sabekk
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-17, 15:40   

Hardi napisał/a:
(...)
Nie bede z Wami dyskutowac, bo widze, ze robicie wszystko aby odwrocic uwage od tych tematow

http://biblia.webd.pl/for...?t=3299&start=0

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=3313

Potrafisz być zabawny 'Hardi'. W jednym z tych tematów podjąłem wyzwanie rozmowy z tobą, a ty wziąłeś "pupę w troki" i uciekasz od polemiki. No po prostu śmiech na sali...

Aha...

Cytat:
"Nie bede z Wami dyskutowac (...)"

Co to "Harduś" się z tobą dzieje? Jak widać, gdy przychodzi co do czego... ino wiejesz aby jak najdalej. Bo na temacik SJ to tak, ale o 'Hardim'... To takie fanatyczne.

Hardi napisał/a:
(...)

pokazuje tylko innym, aby wiedzieli z kim maja doczynienia

Masz coś przeciwko temu, aby dokładnie to samo robić na tobie?

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wysłany: 2010-01-18, 12:31   

Problem polega na tym, ze ja pokazuje prawde o TS i robie to bezinteresowanie, wedle sumienia, robie to tez czesto za pomoca ich wlasnej literatury. Natomiast Arius nedznie atakuje KZ tylko dlatego, ze ja chodze do tego kosciola, robi to w odwecie. Gdbym byl babtysta to ataki bylyby na KB, gdbymy byl wolnym chrzescijaninem to ataki bylyby na KWCh. Jak widac zupelnie inne powody i motywacje. A jakiegos zrodla z KZ ciagle brak...

nike 

Pomogła: 135 razy
Wysłany: 2010-01-18, 13:31   

Hardi, A jak myślisz Tobie wolno bo ty "kali" tak, a Ariusowi nie wolno, bo on kto.....?

Uspokoiłeś się trochę jak Arius wkroczył. Ja nie pochwalam takich rozgrywek, ale wiec,że kij ma zawsze dwa końce.

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wysłany: 2010-01-18, 13:35   

nike napisał/a:
Hardi, A jak myślisz Tobie wolno bo ty "kali" tak, a Ariusowi nie wolno, bo on kto.....?

napisze duzymi lierami bo chyba nie widzisz tego co pisalem wczesniej:

poprosze o zrodlo z KZ

sabekk
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-19, 01:12   

Hardi napisał/a:
Problem polega na tym, ze ja pokazuje prawde o TS i robie to bezinteresowanie, wedle sumienia, robie to tez czesto za pomoca ich wlasnej literatury. Natomiast Arius nedznie atakuje KZ tylko dlatego, ze ja chodze do tego kosciola, robi to w odwecie. Gdbym byl babtysta to ataki bylyby na KB, gdbymy byl wolnym chrzescijaninem to ataki bylyby na KWCh. Jak widac zupelnie inne powody i motywacje. A jakiegos zrodla z KZ ciagle brak...[/b]

Ja również robię to bezinteresownie i pokazuję prawdę o KZ. Z prostego powodu...

Regulamin:

1. Traktuj innych tak, jak chcesz, by traktowano Ciebie!

Gdyby przynajmniej to, co prezentujesz, było chociaż krytyką. Ale ponieważ jest tym, czym jest, więc i ciebie należy potraktować odpowiednio.
Puki co...

http://pl.wikipedia.org/w...Marrion_Branham

...poczytaj sobie, zanim zacznę ci cytować z Biblią w ręku.

sabekk
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-19, 01:14   

Hardi napisał/a:
nike napisał/a:

napisze duzymi lierami bo chyba nie widzisz tego co pisalem wczesniej:

poprosze o zrodlo z KZ

A naoczni świadkowie, których cytował 'Arius', to jakie to źródło, katolickie?

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wysłany: 2010-01-19, 11:22   

sabekk napisał/a:
Regulamin:

1. Traktuj innych tak, jak chcesz, by traktowano Ciebie!

dokladnie tak robie, jesli bede wierzyc falszywym prorokom itd. to chcialbym aby ktos mi to pokazal i mnie uswiadomil

sabekk napisał/a:
A naoczni świadkowie, których cytował 'Arius', to jakie to źródło, katolickie?

takimi naocznymy swiadkami tego co sie dzieje w organizacji SJ to ja moge tutaj zasypac to forum :!: ja juz nie raz wskazalem zrodlo w postacie literatury TS, chcialbym aby Arius i inni zrobili cos podobnego jesli chodzi o KZ

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi