Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka Chrześcijańska
Autor Wiadomość
Bobo 

Wysłany: 2010-01-16, 11:01   

Hardi napisał/a:
cialo kierownicze to ludzie raczej juz starszej daty wiec maja inny gust...

Dlaczego wlepiasz takie głupoty? Nie umiesz się powstrzymać przed takimi wstawkami?

Bobo-modo

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
Wysłany: 2010-01-16, 11:36   

skoro tak bardzo ci to przeszkadza to wywalilem to, nikogo nie mialem zamiaru urazic... zauwaz kto tak naprawde prowokuje... nie byloby tej dyskusji...

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei

Bobo 

Wysłany: 2010-01-16, 11:47   

Hardi napisał/a:
zauwaz kto tak naprawde prowokuje

Widzę. To zdaje się Twój pierwszy post:
Hardi napisał/a:
moi tesciowie jak i zona tez zostali wyrwani z sidel diabelskich organizacji, z reszta wiecej osob wyrwana z tych sidel i z tego zwiedzenia

http://biblia.webd.pl/for...ighlight=#99515

Właściwie to już wtedy zacząłeś prowokować aż do dzisiejszych postów. Nic nowego z twoich ust. Policzyć ile postów i tematów pozakładałeś NA SJ?
Ślepego ze mnie robisz?

Popraw się Hardi...!
Bobo-modo

EMET 

Wyznanie: Świadkowie Jehowy w Polsce
Wysłany: 2010-01-16, 11:54   

Bobo napisał/a:
Hardi napisał/a:
zauwaz kto tak naprawde prowokuje

Widzę. To zdaje się Twój pierwszy post:
Hardi napisał/a:
moi tesciowie jak i zona tez zostali wyrwani z sidel diabelskich organizacji, z reszta wiecej osob wyrwana z tych sidel i z tego zwiedzenia

http://biblia.webd.pl/for...ighlight=#99515

Właściwie to już wtedy zacząłeś prowokować aż do dzisiejszych postów. Nic nowego z twoich ust. Policzyć ile postów i tematów pozakładałeś NA SJ?
Ślepego ze mnie robisz?

Popraw się Hardi...!
Bobo-modo

EMET:
Spróbowałby ktoś napisać, iż 'Duch oddziałujący na Hardi'ego nie jest Duchem Bożym, lecz...'.
Ciekawe, czy by zdzierżył i uznał wypowiedź za dopuszczalną ekspresję słowną kogoś, kto niekoniecznie, jak Hardi, jest przeświadczony 'o oddziaływaniu Ducha Bożego na Niego, KZ i wynikające'?
Takie mowy nazywają się inwektywnymi.
Coś Jezus powiedział w wg Mateusza 7:12.

Niech zatem Hardi nie myśli, że wszyscy - poza ŚJ - są koniecznie zachwyceni owym 'Duchem', owymi 'darami Ducha' i wynikającymi.
Czyżby owych wszystkich obdarzył jakimś epitetem?

Stephanos, ps. EMET

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wysłany: 2010-01-16, 12:03   

Bobo czy Ty jaka moderator nie potrafisz zobaczyc co sie dzieje w TYM temacie :?: reca opadaja...

cytat ktory podajesz nie ma nic wspolnego z TYM TEMATEM i ze zmiana TEGO TEMATU :!: :!:

SUB

Wysłany: 2010-01-16, 12:12   

Hardi napisał/a:
Bobo czy Ty jaka moderator nie potrafisz zobaczyc co sie dzieje w TYM temacie :?: reca opadaja...

Dziwi mnie Twoja wrażliwość HArdii.
Wszak twoja skóra w innych wątkach ukazuje, na poważną zgrubiałość.

Ja więc będę twierdził, że Hardi nie ma ducha, gdyż duch prowadzi do prawości.
Także dość wątpliwe są owe dary ducha, jeśli selektywnie oddziałują na człowieka.
Modlitwa na językach Bogu, mowa zwodnicza i uwłaczająca ludziom.

Nawet muzyka... Istne chorały anielskie.

To, co widzę, to piszę...

Bobo 

Wysłany: 2010-01-16, 12:21   

Hardi napisał/a:
cytat ktory podajesz nie ma nic wspolnego z TYM TEMATEM i ze zmiana TEGO TEMATU

Ależ ma, kochany, ma... tylko, że jak ktoś łopatą w łeb nie dostanie to inaczej nie pojmie. Od pierwszego postu do ostatniego pokazujesz, że jesteś nastawiony wojowniczo. Masz misję antyŚJ. Lubisz się handryczyć. Podnosisz larmo, gdy ktoś Tobie uczyni to samo. Nie potrafisz/nie chcesz zrozumieć prostych słów. Zamulasz forum swoimi oszczerczymi tresciami. Prowokujesz. Byłeś wielokrotnie ostrzegany. Nawet Machabeusz coś zwracał Tobie uwagę na PW... a tu... nic. Hardi wciąż ten sam, od pierwszego do ostatniego postu.
Odkąd wszedłeś na forum zachlapałeś je swoją propagandą. I to się nie dzieje w TYM temacie. Tak się dzieje w KAŻDYM temacie w którym cokolwiek napiszesz. Dowodow az nadto.

Zmykaj brachu z godnością...

Bobo-modo

Arius 
badacz Biblii

Wysłany: 2010-01-16, 12:33   

Bobo napisał/a:
Prowokujesz. Byłeś wielokrotnie ostrzegany. Nawet Machabeusz coś zwracał Tobie uwagę na PW... a tu... nic.
Bobo-modo

Nie mów, że nic się nie zmieniło po takich upomnieniach machabeusza, teraz nie atakuje bezpośrednio, robi to bardziej umiejętnie, by nie łamać regulaminu, choć ten jad jest nadal widoczny.

Cytat:
7 Bo wszelki gatunek dzikich zwierząt oraz ptaków i stworzeń pełzających, i stworzeń morskich da się ujarzmić i został ujarzmiony przez rodzaj ludzki.
8 Języka zaś nikt z ludzi ujarzmić nie potrafi. Szkodliwa to, krnąbrna rzecz, pełna śmiercionośnego jadu.
(Jas. 3:7-8 PNS)

tomyo 
tomyo

Wysłany: 2010-01-16, 15:51   

Czterech atakujących - jednego, temat jest całkiem inny, proszę o rozwagę, wszak sam Arius pierwszy zaczął, nie na temat pisać, ja nie znam tych zespołów i jeśli w jakimś zborze tak śpiewają to niech Arius zapoda w jakim. Jeśli się tyczy linku do Christian Metal Songs to można przypuszczać że też ŚJ taką muzę śpiewają, sam tytuł mówi sam za siebie. Wszystkie style muzyki chrześcijańskiej są dobre, jak rap, pop, reggae, soul, itd. ale już ten rodzaj metalu to już nie. To że dany człowiek tak śpiewa, to tak umie i lubi, aby tylko nie obrażały uczuć innych ludzi i samego Boga w swych piosenkach – do jednych taka muza dociera i do innych nie, do mnie nie dociera rodzaj śpiewu i jej nie słucham, lecz bardzo lubię wariacje na instrumentach. Na pewno większość z nas nie buczała by tak potężnie wielbiąc Boga, bo takiego rodzaju śpiewu nie znosimy i nam się nie podoba, ile to razy się słyszy podczas śpiewania pieśni dla Pana, takie buczenie, ale zaciskamy zęby i śpiewamy, nie zwracając na osobę, której się wydaje że ładnie śpiewa.

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wysłany: 2010-01-18, 12:24   

aby nie zasmiecac tego tematu, ktory raczej ma sluzyc do czego innego to pozwolilem sobie otworzyc inny i zapraszam:

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=3348

Odpowiedz do tematu