Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
aby wyreczyc Ariusa...
Autor Wiadomość
Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
  Wysłany: 2010-01-15, 15:10   aby wyreczyc Ariusa...

Arius zaraz przekopiuje tutaj cale forum zboru Emaus w Zielonej Gorze (KZ), to ja wklejam linka i po zawodach http://www.emaus.zgora.pl/index.php?strona=60 8-)

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei

makabi 

Wysłany: 2010-01-15, 15:30   

http://www.ulicaprosta.net/pl/index.php

polecam filmy video. Sami zieloni krytykuja pewne nauki i zachowania jako niebiblijne.Takie zwodnicze nauki nie mieszcza sie w glownym nurcie Zborow Bozych.Falszywe nauki wprowadzaja najczesciej JEDNOSTKI, ktore uwazaja sie za bardziej duchowe i namaszczone od innych( Hagin, Copeland, Hinn i kilku innych).Podobnie robili Russel i Rutherford.
Nie mozna jednak porownac KZ do odgornie rzadzonej autorytarnej grupy BEZ MOZLIWOSCI KRYTYKI.

Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
Wysłany: 2010-01-16, 10:46   

makabi napisał/a:
BEZ MOZLIWOSCI KRYTYKI.

Pewnie dlatego tez nasi szanowni koledzy z organizacji SJ nie chca pokazac swojej twarzy i sa bardzo anonimowi, podobnie jest na forach na NK, tam jakies 99% SJ to konta fikcyjne. Rozawialem kilka dni temu z dziewczyna ktora w zeszle wakacje wyszla z organizacji SJ i powiedziala mi, ze ona rowniez na NK miala konto oficjalne jak i fikcyjne, oficjalne do noramlnych kontaktow z innymi znajomymi, a fikcyjne do rozmow na forach. Tak je doradzila nie jedna osoba. To po to, aby w razie jakiejs "gafy" nie poniesc konsekwecji.

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei

Bobo 

Wysłany: 2010-01-16, 11:23   

Nie rozumiem w ogóle tematyki tego forum. Od kiedy to w tytule zamieszczamy nick usera? Nie ma tu dyskusji a userach. Jest to forum biblijne. Już była przecież o tym mowa, gdy załozyłeś temat z Bobo w tytule. Został skasowany (nie przez mnie).
Tym bardziej, że wyraźnie widać iż choć temat w dziale PROTESTANCI ale chętnie o SJ sobie chcecie pogadać.
Zwykłe mulenie forum.

Bobo

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi