To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

Świadectwa działania Boga - TO BYŁO LEKARSTWO, KTÓREGO SZUKAŁAM

amiko - 2012-06-10, 10:39

nike

Cytat:
Musi być to coś, co nigdy się nie zmienia, nie starzeje, zawsze jest i wszystko przetrwa.
Tą doskonałością jest Najpiękniejsza Księga Świata BIBLIA
Jest natchniona przez samego Boga, ma już ponad cztery tysiące lat i nigdy się nie starzeje.
Przetrwała tyle wojen stosy Inkwizycji, była zakazana księgą, jest to jedyna księga która zawsze jest z człowiekiem. Jest więc zupełną doskonałością
Więc kiedy ta zupełna doskonałość została spisana i oddana człowiekowi chociaż początkowo w rękopisach ale była, więc dary wszelkie się skończyły.
Ludzie słuchali czytali tę księgę i na niej się budowali.

Oj Nike,widzisz Biblię,a nie widzisz obecnego w sobie Chrystusa.Jeśli Biblia Ciebie nie doprowadziła do obecnego w tobie Chrystusa,to co mówić o innych.W wyniku Nowego Przymierza nie otrzymaliśmy Biblii tylko Ducha Świętego,przez którego Chrystus jest w nas obecny.Napisanie Biblii nie było zamiarem Boga,ani Chrystusa.Każdy kościół opiera swoją wiarę na Biblii,ale żaden nie głosi ewangelii chrystusowej o obecnym w nas Chrystusie,za którym wierzący w niego powinni iść do zbawienia.Istnieje jedno prawdziwe Słowo Boże i jest nim Chrystus,a nie Biblia.Biblia jeśli już jest,to powinna być jasnym drogowskaem do obecnego w nas Chrystusa,a ona nie spełnia tej podstawowej roli.W NT pisze o budowaniu na Chrystusie.Nie byłabyś szczęśliwsza,jakbyś się połączyła się z Chrystusem,źródłem wody żywej,aby być z nim jednym Duchem? Dlaczego uważasz,że ustały dary Ducha Świętego,jak o tym w NT nie pisze?

Ap.21.6 ..Ja Jestem alfa i omega,początek i koniec.Ja pragnącemu dam darmo ze źródła wody żywej.
Ap.22,17...A ten kto pragnie,niech przychodzi,a kto chce,niech darmo weźmie wodę żywą.


Anna01

Imię Jestem Syna Bożego będę pisał z dużej litery,mimo,że w przekładach jest pisane z małej.Uprzejmie proszę o zrozumienie i nie traktowanie tego jako tłumaczenia "jak mi się podoba". :-D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group