To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

Protestanci - Przebudzenie na Florydzie

Anonymous - 2008-11-04, 19:13

Po przemyśleniu sprawy... przyznaje, że to co napisałam w stosunku do poimena, nie zabrzmiało za grzecznie, to prawda.... :-/
Jeżeli możesz, poimen, przyjąć przeprosiny za niegrzeczny ton, ale bez wycofania się ze swego stanowiska - to bardzo proszę. Przepraszam i będę się starała nie dawać się kierować emocjami. Wiem, że to jest niewłaściwe i niczemu nie służy... niechcący mi się zdarza, przepraszam jeszcze raz :)

poimen - 2008-11-04, 20:49

Do Axanna.

Przyjmuję przeprosiny, że to co napisałaś w stosunku do poimena, nie zabrzmiało za grzecznie. ;-)

Reszta w pw.

/POIMEN - syn Króla

nephesh - 2008-11-04, 23:23

derko napisał/a:
Stwierdziłem, (czemu nie zaprzeczysz), że między oskarżeniem, a oceną jest duża różnica.
Rozumiem, ze moja nie zgoda na takie żeby razem z tobą potępiać ludzi, którzy nie są według ciebie godni twojego zrozumienia Słowa Bożego, są, co najmniej zwodzicielami.

Śmieszne to. Jeśli ktoś mówi, że B.Hinn jest zwodzicielem i fałszywym prorokiem to NIE JEST to ocenianie, ale oskarżanie i w związku z tym jest to złe. Natomiast mówienie o mnie, że jestem kłamcą z jakichśtam powodów (mniejsza już jakich) jest ocenianiem wyłącznie, a z oskarżaniem nie ma nic wspólnego.

derko napisał/a:
Mógłbyś odpowiedzieć na moje pytania?
Nie przyjacielu. Gdybyś pytał po to, by się dowiedzieć, może bym się zastanowił. Rozmawialiśmy w temacie i nie byłeś zdolny do poważnej dyskusji. Nie będę zaczynał kolejnych. Powiedzialem to, co miałem powiedzieć.
dobranoc

derko - 2008-11-05, 09:44

nephesh napisał/a:

Natomiast mówienie o mnie, że jestem kłamcą z jakichśtam powodów (mniejsza już jakich) jest ocenianiem wyłącznie, a z oskarżaniem nie ma nic wspólnego.

Jakiś konkret przyczynowo-skutkowy? Czy masz problem z różnicowaniem oskarżenia i oceny?
nephesh napisał/a:

Gdybyś pytał po to, by się dowiedzieć, może bym się zastanowił. Rozmawialiśmy w temacie i nie byłeś zdolny do poważnej dyskusji. Nie będę zaczynał kolejnych. Powiedzialem to, co miałem powiedzieć.

Rozumiem, ze nie chcesz odpowiedzieć ok.
Szkoda tylko, że w swoich wypowiedziach wydałeś wyrok na nie tylko B.Hinn i innych mniej czy bardziej znanych ludzi, to zahaczyłeś o wszystkich charyzmatyków nie pomijając zielonoświątkowców dając im tą samą łatkę.
W momencie, w którym pytam czy faktycznie tak myślisz, czy to tylko moje niezrozumienie to wymykasz się od odpowiedzi, udając obrażonego „chłopczyka”.

Skoro jednak„drogi przyjacielu” w taki sposób traktujesz adwersarza, to dobrze wiedzieć.
No to miłej zabawy w chrześcijaństwo. :roll:

Quster - 2008-12-30, 23:25

http://www.poznajpana.org/articlebody.asp?id=2362

fragment:

Cytat:
o mianowaniu Bentleya - lidera tzw. przebudzenia z Lakeland]:
(...)
Pewien dobrze znany charyzmatyczny lider, "apostoł", opisał to jako "ceremonię mianowania, uzupełnioną deklaracjami i proroctwami osiągnięcia wyższych poziomów, przewidujących wzrost wpływów Todda na świecie i prowadzenie ogólnoświatowego przebudzenia; dobitne i stanowcze poparcie dla jego postaci, itp." Peter Wagner, "przewodniczący apostoł" International Coalition of Apostles (Międzynarodowego Przymierza Apostołów), który był jednym z uznających Bentley tego wieczoru, publicznie stwierdził: "To pełnomocnictwo reprezentuje potężną duchową transakcję, jaka ma miejsce w niewidocznym świecie. Mając to w pamięci, w apostolskim autorytecie udzielonym mi przez Boga ogłaszam Todd'owi Bentley'owi: twoja moc wzrośnie, twój autorytet wzrośnie, życzliwość dla ciebie wzrośnie, twój wpływ wzrośnie, twoje objawienie wzrośnie".
(...)


w najnowszym numerze czasopisma CEL tłumaczą sie z postępowania głównego lidera tego przebudzenia: http://www.magazyncel.pl/html/aktualny.html

Anonymous - 2008-12-31, 09:15

Qester
Kiedyś w PRL był pisarz -Putrament
Pisał dużo propagandy i bzdurnych tekstów.
Utarło się wiec powiedzenie
Dla Putramenta szkoda atramenta.
Qester dla Bentleya szkoda czasu i miejsca
pozdrawiam

Raf - 2009-09-04, 18:36

Chciałem przedstawić Penny z tego przebudzenia i jej pieśń. Oceńcie z jakiego ducha pochodzi...
http://www.youtube.com/watch?v=AQhqtXXiEOY

Anonymous - 2009-09-11, 19:39

Raf
porażające ale niestety typowe taka teraz moda w dziedzinie religijności
to ten typ przepaski jak współczesna światowa Ewa zakłada by poczuć się wierzącą
zgadza się z widzeniem Branhama o dwóch oblubienicach
pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group