To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

Ogólne forum dyskusyjne - Co się komu śni ...

BoaDusiciel - 2020-05-13, 08:10
Temat postu: Co się komu śni ...
Taki sen, a właściwie fragment który zapamiętałem:
Jadę z kimś samochodem, jako pasażer. Samochód to stary Fiat 125p. Wjeżdżamy na tory kolejowe i nagle okazuje się, że szlaban po drugiej stronie jest zamknięty. Patrzę w lewo i widzę, że bardzo szybko zbliża się pociąg. Kierowca Fiata podjeżdża maksymalnie do przodu, ale pociąg zawadza o tylny zderzak i urywa go. Zderzak jest piękny, chromowany.
No i co to znaczy ? 8-) :roll:

Queza - 2020-05-13, 08:18

Że masz szczęście w nieszczęściu.
Bobo - 2020-05-13, 08:26

To znaczy, że polska kolej nie szanuje zderzaków w Fiatach 125p. :-P
Marius Bienius - 2020-05-13, 08:37

To znaczy, że miałeś sen o tym, że pociąg urwał tylny zderzak. Nic więcej :-)
radek - 2020-05-13, 09:00
Temat postu: Re: Co się komu śni ...
BoaDusiciel napisał/a:
Taki sen, a właściwie fragment który zapamiętałem:
Jadę z kimś samochodem, jako pasażer. Samochód to stary Fiat 125p. Wjeżdżamy na tory kolejowe i nagle okazuje się, że szlaban po drugiej stronie jest zamknięty. Patrzę w lewo i widzę, że bardzo szybko zbliża się pociąg. Kierowca Fiata podjeżdża maksymalnie do przodu, ale pociąg zawadza o tylny zderzak i urywa go. Zderzak jest piękny, chromowany.
No i co to znaczy ? 8-) :roll:


Zwycięstwo w sporze z Wężem. Ogon to zderzak, zrzucony na ziemię to strącony zderzak, nie było miejsca w niebie, to zamknięty szlaban, Fiat to podobno słowo Marii

Ap 12:4 eib "(4) Jego ogon zmiótł z nieba trzecią część gwiazd i zrzucił je na ziemię. Smok stanął przed kobietą, u której rozpoczął się poród. Chciał pożreć jej dziecko, gdy tylko się urodzi."

Ap 12:7-9 eib "(7) Tymczasem w niebie doszło do bitwy: Michał i jego aniołowie stoczyli bój ze smokiem. Walczył sam smok, wspierali go jego aniołowie, (8) ale przegrał i nie było już dla nich miejsca w niebie. (9) W ten sposób wielki smok, znany z dawien dawna wąż, określany jako diabeł i szatan, który zwodzi cały zamieszkały świat, został zrzucony na ziemię. Wraz z nim zrzucono jego aniołów."

ZAMOS - 2020-05-13, 10:00

BoaDusiciel napisał/a:
No i co to znaczy ?
Najpewniej jest ktoś blisko ciebie, kto wiedzie cię gdzieś gdzie może ci się przytrafić jakieś niebezpieczeństwo i strata. Zwykle sny mówią do nas wcześniej. Zanim coś złego nas dotknie, ale i podpowiadają co robić by się rozwijać i wzrastać tak w duchowości jak i bogactwie materialnym. Każdy ma wokół siebie ludzi, na których mu zależy i nawet jak widzimy, że wciągają nas w coś co już wiemy, że nic dobrego z tego nie wyniknie to jednak by ich nie urazić brniemy z nimi i ponosimy tego konsekwencje. Tak jak w tym śnie. Strata pewna, albo zderzak przedni i szlaban, albo mniejsza strata zderzak tylni. Może to dzięki tobie strata będzie mniejsza, ale będzie na pewno (nie konieczne twoja). Nie wiem czyj był samochód. Mam sentyment do Fiata 125. To było pierwsze moje auto kupione przypadkiem na wystawie zaraz po jej zakończeniu.
kansyheniek - 2020-05-14, 21:37

Fajny temat, naprawdę :hehe: :hehe:
booris - 2020-05-14, 22:32

Dla mnie wyjasnienie tego snu jest nader proste-jak sie ma Fiata 125p,to posiadanie przy nim pieknego,chromowanego zderzaka jest zupelnie niepotrzebna fanaberia.Pociag to lekcja pokory i umiaru.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group