To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

Ogólne forum dyskusyjne - Refleksja...

booris - 2020-03-29, 01:16

Ja akurat w Polsce nie bywam za czesto,ale po Europie sie krece.Teraz jestem uziemiony w Londynie.Niby moglbym do Amsterdamu wrocic,ale w sumie to bez znaczenia,czy bede siedzial na tylku tam czy tutaj.No i pewnie jeszcze zalapalbym sie na jakas kwarantanne,wiec bez sensu.
George - 2020-03-29, 08:46

booris napisał/a:
Ja akurat w Polsce nie bywam za czesto,ale po Europie sie krece.Teraz jestem uziemiony w Londynie.Niby moglbym do Amsterdamu wrocic,ale w sumie to bez znaczenia,czy bede siedzial na tylku tam czy tutaj.No i pewnie jeszcze zalapalbym sie na jakas kwarantanne,wiec bez sensu.

Może jak już jeste¶ uziemiony to miał by¶ czas popracować nad czym¶ pożytecznym, na przykład nad wspólnym nowym wydaniem Księgi Hioba :)

W Londynie to trochę kiepsko, Polacy podobno masowo wracaj± GB do Polski. Mnie się udało, ostatnie dni lutego spędziłem we Frankfurcie, i miałem zostać tam do 9-tego Marca, ale zmieniłem plany i odleciałem 2go. Unikn±łem kwarantanny o kilka dni :)

booris - 2020-03-29, 10:54

George napisał/a:
Może jak już jeste¶ uziemiony to miał by¶ czas popracować nad czym¶ pożytecznym, na przykład nad wspólnym nowym wydaniem Księgi Hioba :)

Uziemiony nie znaczy bezczynny.Powiedziabym nawet,ze mam w tej chwili wiecej pracy niz kiedy moglem sie swobodnie przemieszczac.bo wszystko trzeba zalatwiac zdalnie przez telefon i internet.